Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2004., 10:23   #1
Kreme za područje oko očiju

Bok!
Može li mi netko preporučiti neku dobru kremu za bore oko očiju?

Unaprijed hvala na odgovoru!

Pozdrav!
__________________
Druuna
Druuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 11:57   #2
A koliko imaš godina (znam da nije lijepo to damu pitati, ali ako ti je 25 onda ti ne treba ista krema kao onima od 45)?

Il'... da budemo finiji... koliko su urezane te bore? Jel' to krema za prevenciju il' poboljšavanje postojećeg stanja?
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 12:23   #3
Godina: 25.
Krema mi treba za prevenciju (iako ih vec dosta imam ).
__________________
Druuna
Druuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 12:45   #4
meni je teta u Douglasa nedavno dala tester Diorove-Capture kreme protiv bora oko ociju to me ubilo u pojam...
meni 23 a ona meni kremu protiv bora

dala sam je sestri,kaze da nije losa i da ce je kupiti
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 12:47   #5
Eh, da... zaboravila sam te pitati koliko love si spremna dat za kremicu? Ja nekako mislim da se na takvoj kremici (dakle, za oko očiju) ne smije štedit... Ipak nas tu najprije starost izda!

Hm... Ja sam nedavno otkrila super marku - Carita . Kremice su im strašno nježne, strašno učinkovite i strašno skupe. Ako ti nije bed dat lovu - kupi si to.
Ili Jeanne Piaubert , oni su malo jeftiniji (ne puno). I jedno i drugo možeš nać u Martimexu .
Od kremica srednje klase imaš neku dobru od Avenea (potraži u apotekama). Baš je za prevenciju, od 25 do 30 godina.
S jeftinijima nisam imala baš dobra iskustva pa ti preporučam da to zaobiđeš. Uštedi na nekim drugim stvarima pa si ovo priušti nešto bolje.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 14:06   #6
ja imam 25 g. kupila sam prije par mjeseci od rosala kremu "protiv prvih bora" oko očiju. vrlo je jeftina a odlična, kao i sve od rosala. ja sam fakat njihov fan glavni sastojci su joj vit. e i shea butter. košta 30 kn.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 14:18   #7
Ja imam 16 godina vishe i isto sam jako zadovoljna Rosalom, dok u posljednje vrijeme nisam otkrila Balea gel - josh jeftiniji i josh 'ugodniji', narochito ispod makeup-a.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 14:22   #8
Quote:
croft kaže:
meni je teta u Douglasa nedavno dala tester Diorove-Capture kreme protiv bora oko ociju to me ubilo u pojam...
meni 23 a ona meni kremu protiv bora

dala sam je sestri,kaze da nije losa i da ce je kupiti
ha,ha i meni isto. A fakat nemam bore. Nego jos ne koristim nikakve oko ociju iako zadnji tester koji sam dobila je bio od HR s nekim cistim retinolom. Sve to proslijedim mami.

To nas valjda zele "navuci" na to da poslije moramo koristiti hocemo necemo
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 14:54   #9
Mene samo smeta kod mog obožavanog L'Oreala, što na našem tržištu uglavnom dilaju one 'revitalift', 'ageperfect', und so weiter, proizvode..Nemaju neku normalnu, običnu noćnu kremu, a da nije 'lift', isto vrijedi za kremicu za područje oko očiju...

što su tako 'uskogrudni'?!

Prejake su mi te kreme, više mi odgovara nešto lakše, mazivije, hidratantnije..

Je li tako slaba ponuda i vani, Winci?!

P.S.
Pod 'zrela kože' se misli 45 i više?!?!?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:06   #10
Ja sam posebnu kremicu za oko ochiju pochela koristiti vrlo rano...ne kao preventivu vec zato shto sam za lice koristila proizvode za mjeshovitu kozhu pa su mi se ipak chinili malko preagresivni za to njezhno podruchje.

Probala sam i obichnu Niveu, koju doma imamo u 'kantama', ali je odvec masna da bi se preko nje ujutro mogla nashminkati.

A postoje tako jeftine lagane kremice/gelovi, a i nisu sve protiv bora, ako vas brine da ce vas zbog njihovog korishtenja svrstati medju 'zrelu' don
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:23   #11
Quote:
Nemaju neku normalnu, obicnu nocnu kremu, a da nije 'lift', isto vrijedi za kremicu za podrucje oko ociju...
pojma nemam. Znam da moja "obicna nocna" malo jaca, od Eucerina isto ima onaj Q10.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:31   #12
magic, ova kremica je nešto novo od Rosala i baš mi je super još je onako u maloj maloj okrugloj kutijici, baš kewl osjećam se k'o prava dama, pa već se trackam s kremicama protiv bora juh
rosal je jedino što moja prekomplicirana problematična, masna a dehidrirana koža može podnijeti.

prije ove sam se trackala s gelom za njegu mlade kože oko očiju od Synergie i bila sam zadovoljna. općenito mislim da si gelovi možda i bolji izbor od krema jer se s kremom može dogoditi jutarnja otečenost i peckanje okica
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:48   #13
Ja ne volim kremice u kutijcama...shkifasto mi prste mochit unutra...jebiga, mojamalafobija
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:58   #14
Quote:
LadyInRed kaže:


prije ove sam se trackala s gelom za njegu mlade kože oko očiju od Synergie i bila sam zadovoljna. općenito mislim da si gelovi možda i bolji izbor od krema jer se s kremom može dogoditi jutarnja otečenost i peckanje okica



Imaš pravo, koristila sam ovaj gel! Jako je dobar, mogla bih ga opet potražiti.
Onaj u tubici, ne?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 20:06   #15
Quote:
maristella69 kaže:
Imaš pravo, koristila sam ovaj gel! Jako je dobar, mogla bih ga opet potražiti.
Onaj u tubici, ne?!
yep taj je. lijepo hladi i osvježava, posebno kad imaš feeling da su ti oči natečene.


magična, i meni uđe sve pod nokte kad zagrebem u kutijicu, jebat ga. al' kad imam feeling kad je gledam na ormariću da sam strašno fina a kakve ti to koristiš a da nisu u kutijicama?:misli?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 23:55   #16
synergieov gel sam upotrebljavala, ali ga već dugo nisam vidjela na policama (dm-a naravno ), no vrlo sam zadovoljna green lineovom kremicom 1+4 (to bi kao neki vitamini trebali biti) zato jer se a) brzo upija i odlična je za "po danu", b) cijena skoro kao balea i c) u tubici je - ima nas jos fobicnih - kreme u kutijicama spatulom vadim
naka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 01:06   #17
Ja razmisljam o nekoj kvalitetnoj kremici za podrucje oko ociju, ali ne znam koliko je to zapravo ucinkovito i nije li sva ta kemija u tim kremama zapravo vise stetna nego korisna.

Inace, probala sam onu Rosalovu protiv prvih bora (nije bas nova kremica, pa bilo je toga i prije 2 godine) i Sinergie gel koji mi se nije svidjao jer je zatezao.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 09:25   #18
Quote:
magic kaže:
Ja sam posebnu kremicu za oko ochiju pochela koristiti vrlo rano...ne kao preventivu vec zato shto sam za lice koristila proizvode za mjeshovitu kozhu pa su mi se ipak chinili malko preagresivni za to njezhno podruchje.
same here

kao vrlo mlada (tamo negdje do 22.) koristila sam snažne kreme i tonike, često i s dodatkom alkohola (početnička greška ), ne bih li isušila masnu kožu tako da su te kreme stvarno totalno neprikladne za područje oko očiju

mislim da sam svoju prvu kremicu (antirid ) kupila još u srednjoj školi, negdje sa 16 godina
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 09:26   #19
Quote:
LadyInRed kaže:
rosal je jedino što moja prekomplicirana problematična, masna a dehidrirana koža može podnijeti.
off topic - jesi probala Avene kremice u kombinaciji s termalnom vodom?
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 11:42   #20
Quote:
sunčica kaže:
off topic - jesi probala Avene kremice u kombinaciji s termalnom vodom?
jesam. u redu su, ali na duge staze mi ne odgovara

lahor, meni je rosalova kremica protiv prvih bora totalno otkriće jer je nikada prije nisam vidjela. jer nisam tražila, nije mi trebala
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.