Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2010., 14:10   #21
kako se zaposliti ako nemaš iskustva? - javiš se na natječaj za pripravnika, jel..? šala

hebiga, moraš imat SREĆE na bilo kojem natječaju; i za iskusne i za neiskusne
__________________
Per aspera ad astra
psihosomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 14:17   #22
Kako je to užasno, znam i po sebi, ne mogu ništa naći... Svi traže sa iskustvom, al kako da ga steknemo, kad nemamo ni priliku da počnemo raditi...
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 14:37   #23
ma ne traže svi isključivo ljude s iskustvom, traže se i pripravnici, istina i bog, u ovo vrijeme manje, ali ima, tj. bit će nešto, samo da se malo izvučemo iz ove recesije
__________________
Per aspera ad astra
psihosomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 12:36   #24
Quote:
kiwikiwi kaže: Pogledaj post
Tražim posao u struci (dipl. ing. prehrambene tehnologije), ali svi traže iskustvo kojeg naravno nemam. U svim zamolbama sam navela da sam zainteresirana i za volontiranje, međutim nitko ništa. Navedem (gdje je to bitno) da imam odrađenu praksu u bolnici i da mi je diplomski objavljen na stručnom skupu. Poslala sam oko 200 molbi po cijeloj Hrvatskoj, jedva da mi netko i odbijenicu pošalje.
Kad se javim za posao za nižu stručnu spremu, opet ništa.
Što mi je činiti?
ja sam dipl.ing. biotehnologije i što nam je činiti ? ništa trebali smo se prebaciti na farmaciju a sad nam je kasno za to

ja još nisam dosegao magičnu brojku od 200 molbi al sam blizu 100 što natječaja što otvorenih molbi na 4 natječaja sam ušao u zadnjih 5 kanditata međutim ništa još malo pa će statistika biti na mojoj strani
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.