Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 23:17   #101
kaj vam nisu ljepse timberlandice? meni su one super i ne propustaju vodu
life_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 23:18   #102
Quote:
jen-dva kaže: Pogledaj post
komunjaro kupi marte i gorićeš..
in your face


ima ko kakva iskustva s fejk martama? dosad sam shvatila da su prilično neudobne, jednom sam ih nosila, pretpostavljam da je to normalno
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.

Zadnje uređivanje stupified : 26.12.2011. at 23:52.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 23:58   #103
nisam nosila fejk, al neznam, niti ih nebi. fejkovi su mi inače ružni, ne volim ih, original je ipak original

timberlandice su lijepe i fakat oke, al ipak sam vjernija martama
HUarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 00:00   #104
Quote:
HUarmy kaže: Pogledaj post
nisam nosila fejk, al neznam, niti ih nebi. fejkovi su mi inače ružni, ne volim ih, original je ipak original

timberlandice su lijepe i fakat oke, al ipak sam vjernija martama
je al su 300kn

vidjet ćemo kolko će trajat, veli mi prijateljica da joj njene fejk traju već 5 godina

timberlandice mi same po sebi nisu ružne, naprotiv al budući da ih SVI nosaju, iritantne su mi
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 14:17   #105
Martensice su mi kao i uggsice...Bezveze.Ne bih to obukla ni da mi plate.Odvratne su mi.

Moja prijateljica je imala neke kao malo uže marte,takve su mi bile fora,ali to mi nekako i nije lijepo.

Pogotovo ne na dečku.Po meni su timberlandice ljepše puno.

Nekako mi se čini da martensice stoje jako mršavim osobama.Kod ''popunjenijih'' to već izgleda smiješno.

Ajde,okej mi je kad su marte crne s flouroscentnim vezicama i to,pa ih netko obuče koji put,ali sad da netko ne može živjeti bez njih,to je već debilno.Ipak su to samo cipele,je l'.

Uopće ih ne smatram kul obućom,odbojne su,ružne,nepraktične,neženstvene....
Norii Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 15:22   #106
meni su ružne i timberlandice i marte i one pony shoes... zašto se cure ne rađaju s njima... ionako ih sve imaju, a gadne suuu... ufff... na curi volim shokse za svaki dan i štikle za izaći...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 14:32   #107
Marte > bilo što drugo, bile uggsice, timberland...

Kupila sam (orginal) svoje prije nekih mjesec, dva, s čeličnom kapicom i sve. Prvo su neudobne zbog kože i jer su tak "čvrste" i treba ih brejkat iliti iznosit, mazati, maziti i paziti kojih tjedan dva. Dok je taj dio gotov fakat se osjeti kolko su fakat udobne i da vrijede tih para. I ne, ne propuštaju vodu. Meni su super.

Plus, uggsice i timberlandice su mi osobno odvratne za razliku od marta. Ovisi o ukusu osobe koje kupuje.
__________________
That destruction is a form of creation.~
destruction01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:22   #108
Nosim marte jer su udobne, ne propuštaju vodu i mada nisu nešto posebno divne i krasne, bolje izgledaju od većinu čizama koje mi i za žensko izgledaju pregej. Uggsice možda jesu tople, al za kišu su papir s malo krzna. Timberlandice su ajde okej, ovo ostalo obično bude nešta s premalom platforom, glupe boje ili materijala i bleh.
__________________
“There’s a plane leaving for anywhere you want right now, and in an hour, and in a day, and in a year. You can get out whenever you want, it’s comforting I think.”
Fidelma_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:21   #109
marte su vrhunske za zimu,ne propustaju snig,kisu...o udobnosti o tom po tom,ali za zimske dane su mi super
uggsice i ne znam cemu sluze,jer nekoj svrsi ne sluze sigurno
timbe su isto ok,ali zbog "njeznih" boja koje se brzo prljaju i teze ih je ocistiti ih izbjegavam,ali svakako bolje su od uggsica
__________________
. .. ~ Nada je san budnih ~ ... . ~My soul is where the rivers flows frozen~ .
BetweenWorlds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:03   #110
Martinke na curi mogu odlično izgledati, ako cura njih zna uklopiti sa ostatkom odjeće.
__________________
Život je kratak,smij se dok još imaš zube :-)
Xenobia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 23:31   #111
ne sviđaju mi se marte, al ok ko voli nek izvoli (samo ne na golu nogu i kratke hlače, na +40 vani, molim vas, odvratno, zgadi mi se život kad to vidim, a vidjela sam )
 
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 20:01   #112
Quote:
BarbieGirlM kaže: Pogledaj post
ne sviđaju mi se marte, al ok ko voli nek izvoli (samo ne na golu nogu i kratke hlače, na +40 vani, molim vas, odvratno, zgadi mi se život kad to vidim, a vidjela sam )
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 13:50   #113
Ja sam ponosni vlasnik 2 para marti jedne su 13 godina stare a druge su godinu dana malo sam se ponovila (jedne su 14 a druge 8 rupa )i nikad nisam požalila jest da su skuplje ove niže su me 750 koštale al to je nešto što ce se moc nosit generacijama kao što ja nosim ove koje su 13 godina stare i ništa im nefali
__________________
Previše mislimo,a premalo osjećamo.
Rain Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:54   #114
bože kako ove uggsice užasno stoje na nozi. fuj. još su te čarapaste
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:32   #115
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
bože kako ove uggsice užasno stoje na nozi. fuj. još su te čarapaste
ma i jedno i drugo je govno.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:37   #116
Odvratne su mi i timberlandice i uggsice, užasno mi ih je vidjet isto ko i crocksice
Imam crvene marte, ne onak skroz visoke, i mrzim ih! Još od zime imam žuljeve i nekakve neindificirane natiske po nogama, fuj, nikad više!
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:31   #117
pa kako vi hodate u martama kad imate sve neke žuljeve po nogama? ja ih obično nosim od 12.-2. mjeseca svaki dan i niš...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:50   #118
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
pa kako vi hodate u martama kad imate sve neke žuljeve po nogama? ja ih obično nosim od 12.-2. mjeseca svaki dan i niš...
fejkeri koji ili ne nose originalne marte,ili su im preteske pa hodaju ko nojevi. ja svoje nosim stalno cak i usred ljeta i ne smatram ih neudobnima.
TexxFilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:53   #119
Quote:
TexxFilth kaže: Pogledaj post
fejkeri koji ili ne nose originalne marte,ili su im preteske pa hodaju ko nojevi. ja svoje nosim stalno cak i usred ljeta i ne smatram ih neudobnima.
Dala sam dobru lovu za njih, a ko noj hodam zato jer mi nisu odobne.
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:56   #120
Quote:
Kralj567 kaže: Pogledaj post
Dala sam dobru lovu za njih, a ko noj hodam zato jer mi nisu odobne.
da znam da puno kostaju,imam 5 pari marti. ah jbg to prvi put cujem
TexxFilth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.