Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2014., 00:18   #1
Niz tegoba: glavobolje, temperature, povremeno povraćanje

Nije nikakva ginekoloska stvar ni nis
al vec 3 i pol mj imam isla sam na sve zive preglede slikala sam sve i svasta ,,,, nalazi idealni a glava me ubija temperatura svaki dan ,,, riganje povremeno,,, nemogu prakticki nista ,,,, nzn sta vise da radim i kome da se obratim
steky91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 11:18   #2
Quote:
steky91 kaže: Pogledaj post
Nije nikakva ginekoloska stvar ni nis
al vec 3 i pol mj imam isla sam na sve zive preglede slikala sam sve i svasta ,,,, nalazi idealni a glava me ubija temperatura svaki dan ,,, riganje povremeno,,, nemogu prakticki nista ,,,, nzn sta vise da radim i kome da se obratim
Imaš temu o glavoboljama na zdravlju. Vjerojatno će te prebaciti modovi tak i tak...
Što si konkretno sve od pretraga obavila?
Jesi radila endokrinološke pretrage i neurološke pretrage? Ako da što konkretno? Jesi slikala sinuse? Što si od krvnih pretraga napravila?
Idemo po redu. "sve i svašta" je prilično generalna tvrdnja. Moguće je nešto bitno propušteno.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 12:52   #3
sinuse 2 x
slikala sam pluca 2 x
krv mi je bila na svim mogucim pretragama isto tako i za hormone
mokracu sam dala
stolicu
bris grla i bris nosa...
neurolog
ct..... nema sta nisam
steky91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 12:54   #4
i sad sam dosla od doktorice po 100-ti put
rekla mi je da si uzmem IMMUNAL kapi za imunitet ,,, i da mi je
temperatura moguca od YAZ pipula/kontracepcija) sta ih pijem ,,,
steky91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 15:53   #5
jesi radila EEG? Jesi radila hormone štitnjače, UZV štitanjače? Ostale spolne hormone? Fizijatar, vratna kralježnica? Protoci u vratu?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 17:16   #6
provjeri zube, slikaj zube....sve..možda imaš granulome, ciste...i od zubi hrpa sranja potječe, pogotovo glavobolja
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 16:22   #7
ma jesam vadila sam hormone stitnjace ,,, vise se ne zracim ove god ,,, nije nego pocela godina zracila sam se vec 5,6 x
steky91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.