Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2017., 16:33   #61
Jedva čekam, totalno zabavan film, novi trailer izgleda vrlo obećavajuće, jednako kao i prvi dio
DoriBombura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:21   #62
Prvi dio noćna mora, kada sam završio upitao sam se šta sam to ja gledao uopće za ime Boga, loše, vjerujem da će i drugi film biti noćna mora
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:25   #63
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Ovako gledajući trailer sam shvatio da je Chris Pratt brat blizanac od onog tipa koji je glumio u Avataru. A čini mi se da bi jednako brzo mogao odletjeti u holivudski recycle bin.
baš to
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 01:19   #64
Ženski point of view - Tabula Rasa Worthington ne može ni u istu rečenicu sa Šarmer Štemer Boj Prattom

Dobar trailer ovaj zadnji. Meni je jedinica bila zabavna, ne očekujem ni ništa više ni manje od dvojke.
Baby Groot
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 14:45   #65
Redatelj James Gunn potvrdio da će se vratiti i za GOTG Vol. 3.
Prve reakcije na film su uglavnom vrlo pozitivne. Reviews embargo on April 24.

https://www.comicbookmovie.com/guard...y-best-a150428
Meron is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:05   #66
Moj kratki video osvrt na STARE guardianse, čak sam bio toliko dobar i drag da je osvrt spoiler free Pa tko voli...

https://youtu.be/3DqnprWtOTw
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 01:41   #67
Odgledao, meni su opet odlični bili
U nastavku slijede spoileri.

SPOILERI

Humor mi je opet bio na razini, fino sam se ismijao, a u tome je prednjačio Drax koji je kroz cijeli film podjebavao Mantis. Prepao sam se na početku filma da bi ovo moglo biti lošije jer sam mislio da će oni zlatni biti glavni negativci, a tu ulogu je pokupio Peterov stari što mi je pa hajd bilo okej.
Yondu je bio odličan kroz cijeli film, a na kraju se i žrtvovao za Petera iako sam mogao naslutiti malo jer je 9gag to zaspoilao. Neću više dužiti, samo ću dodati da sam očekivao nešto više od post-credits scena.

I da, baby Groot je nešto najslađe
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 13:15   #68
I ja jucer pogledah, moram reci, meni osobno bio puno bolji nego prvi, koji mi je onako meh. Moguce iz vise razloga da mi se svidio, ali nebitno sada, jako sam zadovoljan. Humor je bio ok, Pratt odlican, Zoldana super, Russell dobar Baptista smijsan, osim par situacija, onaj plavi lik dobar, jako emotivnih scena ima...
7,5/10
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:04   #69
Puno zabavniji od prvog, s tim da se meni prvi bas i nije svidio.

Jedino kraj je malo bezveze, negativac i motovacija. Ocekivao sam nesto originalnije u takvom filmu. Valjda im je vec ponestalo ideja. (Marvelu)

A vidio sam i trailer za justice league. Pa taj dc nikako da potrefi.

A sad slijedi Bjezi! Od toga puno ocekujem.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:07   #70
Ah da, iznenadili su me cameovi. Ako to jesu, jer u biti nisam znao nista o ovom filmu.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:52   #71
Cameovi spektakularni!
Ovaj mi je daleko bolji od prvog koji mi je bio meh,mnogo bolji soundtrack I humor.
Apsolutno najbolja scena bila mi je ulazak ekipe u Egov brod.
Najsmjesnije - sve sa taserfaceom I Pac Man scena
Konacno dobar Marvelov film nakon dugo vremena
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:35   #72
Pogledao danas popodne u 3D...film je svakako losiji od jedinice ali generalno jako dobar film i mislim se otic jos jednom pogledat

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 08:20   #73
SPOILERI

Definitivno slabiji od jedinice, koji ionako nije bio toliko odličan film, pogotovo na višestruka gledanja. Ali zabavan zbog kemije i interakcije među likovima.
To je ujedno i najbolji dio ovog filma, odnosi među likovima, samo što je više istaknut emocionalni fokus. Yondu-Starlord, Gamora-Nebula, Starlord-Ego, Drax-Mantis...i Rocket.

Moram reći da je prvi čin filma dosta dosadan i zbrkan, vrlo lošeg tempa, u drugom dijelu filma se malo popravilo a od nekog prosjeka spašava vrlo dobar kraj, pogotovo s emocionalne strane.

Cijeli film krade Michael Rooker, a iznenadila me Nebula koliko je bila dobra. Svi likovi ustvari dosta dobri, Drax ima najsmiješnije rečenice a Rocket najisforsiranije. A čini se da su dosta slobode dali Gunnu jer su bile scene tipa Groot 5 minuta traži Yonduu ono za glavu, ha-ha. Čak je i cijelo kino bilo u tišini na neke fore koje su očito trebale biti smiješne, tako da je bilo dosta promašenog humora. Bilo je i stvarno par vrhunski fora.

Ideja s Egom zanimljiva ali njegove moći su mi potpuna nepoznanica, par milijuna godina je razvijao moći i na kraju nema nikakav sustav zaštite za planet, nikakve alarme kad se netko približava ili dolazi na njega, svi znaju njegovu lokaciju i dolaze do njega a kao je neki bog, pa i u završnoj bitki je ispao totalni papučar jer da je film realniji on bi ih ubio sve u roku 5 sekundi. Kurt Russel je faca, doduše.

Oni žuti ljudi su namjerno tako blesavi i smiješni, ili nenamjerno? Evo još se pitam i zaista ne znam. Ako je namjerno, onda su kao prijetnja sprdačina, i nepotrebni za film.

Vizualno zanimljiv, akcijske scene malo pretjerane i dosadne u dijelovima, iako ima nekih zakon sekvenci. Posebno sam zapamtila kad Yondu ima svoju scenu gdje ubija sve zviždanjem pa strijela prvo ugasi svjetlo pa onda pobije par ljudi, vrlo kul i efektno. Također je super kad rade onih 700 skokova, vrlo trippy.

E sad sam se sjetila, ona isforsirana "fora" s Taserfaceovim imenom mi je uvjerljivo najgora u filmu.

Zaključak, zabavan film s puno više emocija od očekivanog, ali i s puno problema koje će na novo gledanje biti još teže zanemariti, mislim da se isto kao i prvi dio neće dobro držati na višestruka gledanja. I čini mi se da je soundtrack slabiji.

P.S. dodatni minus filmu jer nije reboot Tanga i Casha kakav sam očekivala, lošeee
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 12:22   #74
Dobar! Ne kao prvi dio jer je priča užasno slaba ali je zato zajebancija odlična i više je je čak bilo nego u jedinici. Još uvijek najbolja komedija od Marvelovih akcića. Odličan retro uradak i odvaljivao sam se na fore iz 80-tih i Davida. Šteta kaj nisu stavili Tanga i Casha da imaju neku zajedničku scenu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:01   #75
Dodatni plus je što je film nastavak akcijskog klasika Cliffhanger, jer Sly i Rooker imaju zajedničku scenu.


https://pbs.twimg.com/media/C_JFKFQVoAAfBAF.jpg
"I'm Mary Poppins y'all"
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:05   #76
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Cameovi spektakularni!
Ovaj mi je daleko bolji od prvog koji mi je bio meh,mnogo bolji soundtrack I humor.
Apsolutno najbolja scena bila mi je ulazak ekipe u Egov brod.
Najsmjesnije - sve sa taserfaceom I Pac Man scena
Konacno dobar Marvelov film nakon dugo vremena

Spojlers!!!!
Znaci bas to mi je bilo najlosiji bio (haha ukusi)
Fora sa tejzerfejsom mi je predugo trajala, a ta sa pac manom mi je bila neugodno ubacena. Bila je dosta emotivna i napeta scena i nekako mi se to nije nikako uklapalo.
Nekada je manje vise. Tipa kada je rakuncic rekao ono sta je rekao(da ne spojlam), nakon pucanja u onu zelenu zeMsku. Totalno bespotrebno, cak mrvicu pokvarilo taj feeling u tom trenutku.

No meni svakako bolji i zabavniji od prvog dijela, koji mi je teski overhype. Zabavniji, zanimljivija mi radnja, ne nekakvi infinity stonesi, kog boli kurac za to, negativac vrhunski, samo eto, na kraju su malo sa "nestankom" negativca "usrali" film, no svakako topla preporuka. Bas zabavni akcijski popcorn movie.
Nakon dan dva, film mi je jos bolji, zato dizem ocjenu sa 7.5 na 8.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:07   #77
Bezveze. Prvi dio me bio oduševio. Imao je šarma.

Ovaj film samo slijedi formulu "više je bolje". Jebiga, nije. Humor je usiljen, akcija je transformerasta, a baby groot je lejm.

4/10
__________________
You have square thoughts which resist circles. - Frank Herbert
Rapttor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:14   #78
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Spojlers!!!!
Znaci bas to mi je bilo najlosiji bio (haha ukusi)
Fora sa tejzerfejsom mi je predugo trajala, a ta sa pac manom mi je bila neugodno ubacena. Bila je dosta emotivna i napeta scena i nekako mi se to .
S Pac Manom funkcionira jer je trajala 2 sekunde, a s Taserfaceom ne jer su je isforsirali do negledljivosti.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 15:11   #79
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Spojlers!!!!
Znaci bas to mi je bilo najlosiji bio (haha ukusi)
Fora sa tejzerfejsom mi je predugo trajala, a ta sa pac manom mi je bila neugodno ubacena. Bila je dosta emotivna i napeta scena i nekako mi se to nije nikako uklapalo. .
To je zaštitni znak Star Lorda-uvođenje komicnih elemenata u jako ozbiljnom situacijama. Isto je napravio i u prvom filmu kad je tražio dance off u najneugodnijem trenutku
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 15:38   #80
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
To je zaštitni znak Star Lorda-uvođenje komicnih elemenata u jako ozbiljnom situacijama. Isto je napravio i u prvom filmu kad je tražio dance off u najneugodnijem trenutku


Moguce ne znam, ali ta scena mi je bas jebeno emotivna i "uvukla" me, a to me je na prvu nasmijalo, ali po mom misljenju kvari tu jacinu tih emocija
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.