Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 22:52   #21
Igrao je i Enemy za ovaj imdb kaže da dolazi kod nas 24.11., Cinestar još nije ništa stavio
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 22:53   #22
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Igrao je i Enemy za ovaj imdb kaže da dolazi kod na 24.11., Cinestar još nije ništa stavio
a je...onda mi valjda promaknuo....hmm.si siguran?..nije bio samo na festivalima prikazivan?toronto, cannes itd...
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:02   #23
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
a je...onda mi valjda promaknuo....hmm.si siguran?..nije bio samo na festivalima prikazivan?toronto, cannes itd...
http://www.blitz-cinestar.hr/cinesta.../2948/20160914 sjećam se da sam ga vidio tada u programu
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 03:52   #24
Nice try.

Btw., evo malo duži trailer blok, izgleda zanimljivo, neka tako i ostane:
https://www.youtube.com/watch?v=aTNJtEXYsyw

Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Vid glupače, skinula je kacigu!
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:57   #25
Arrival je za sada pobrao zavidnih 100% na Rotten T-u, 80% na Metacritic i 8.5/10 na IMDB-u, zaista teško da su ga toliko precijenili, dakle ima velike šanse da ovo bude vanredno SF ostvarenje, a ovdje totalni muk, ni glasa od SF štovatelja?!
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:02   #26
Pa što imaš reći kada film izlazi tek za mj. i pol., pa na IMDBu nije ni 1000 ljudi glasalo, niti su kritike potpune.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:18   #27
Oko nekih SF filmova se diže prašina i napisalo se skoro 900 poruka u zadnjih 5 godina a još nisu ni snimljeni, oko drugih su počela nagađanja o scenariju na osnovu dvije i pol fotke sa seta i 5 sekundi teasera, itd ...

Metacritic mi je nekako najmjerodavniji, i za sada od 16 kritika 15 ih je pozitivnih, jedna je mixed, nema niti jedne negativne, pa to dosta vjerodostojno govori o kvaliteti filma.

A IMDB je dosta podložan manipulacijama pa ga baš i ne uzimam kao bitnu referencu.

Što ti znači da "kritike nisu potpune"?


Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Pa što imaš reći kada film izlazi tek za mj. i pol., pa na IMDBu nije ni 1000 ljudi glasalo, niti su kritike potpune.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:52   #28
Vjerujem da je dobar film,al brate od one Amy Adams(posebno nakon one zbljuvane verzije Lois Lane)mi se riga.Samo se mijenjaju ona i Lawrensica,dosadne su ko proljev više.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:57   #29
Predrasude su zajebana stvar, ne treba im podilaziti.
A prema dosadašnjim kritikama je Amy A. vrhunski odradila ulogu, nadajmo se da su u pravu.

Nakon dugo vremena ovo je konačno SF film koji s velikim nestrpljenjem očekujem pogledati.

Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je dobar film,al brate od one Amy Adams(posebno nakon one zbljuvane verzije Lois Lane)mi se riga.Samo se mijenjaju ona i Lawrensica,dosadne su ko proljev više.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 00:41   #30
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Oko nekih SF filmova se diže prašina i napisalo se skoro 900 poruka u zadnjih 5 godina a još nisu ni snimljeni, oko drugih su počela nagađanja o scenariju na osnovu dvije i pol fotke sa seta i 5 sekundi teasera, itd ...

Metacritic mi je nekako najmjerodavniji, i za sada od 16 kritika 15 ih je pozitivnih, jedna je mixed, nema niti jedne negativne, pa to dosta vjerodostojno govori o kvaliteti filma.

A IMDB je dosta podložan manipulacijama pa ga baš i ne uzimam kao bitnu referencu.

Što ti znači da "kritike nisu potpune"?
Zato što ovo nije nikakva franšiza koja se nastavlja, što očekuješ broj postova kao na SW tekmi ili možda Prometheusu?

Metacritic inače ima barem 40 kritika. Ne kažem ja ništa protiv filma, veselim se filmu i volim redatelja, no logično je da se gotovo ništa ne piše. Amy je jedna od najboljih glumica danas, uopće ne sumnjam da će rasturiti, glupa je usporedba s J. Lawrens.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 00:50   #31
Forest Whitaker. Proljev dobijem kad vidim tog lika.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 01:10   #32
Ma naravno da se ne očekuje zatrpavanje teme s porukama kao na "P" temi, i sličnima.
Ali ovo je pak totalno druga krajnost, jer po svim do sada raspoloživim informacijama film je ocijenjen kao jako dobar, izvanredan, ili hebeno dobar ... a ovdje totalni muk kao u gluhoj komori, kao da nitko ništa ne isčekuje, niti se nada, niti nagađa o mogućem scenariju.

Ja zaista nemam običaj prije gledanja filma nagađati, teoretizirati, pretpostavljati, nije moj đir ... ali mnogi su ovdje inače vrlo skloni tome, naročito kada se radi o SF žanru, a sada su svi ti u silent modu, nema čak ni one minimalne zdrave doze spekuliranja o filmu, kao da nikoga niti ne interesira, niti išta očekuje.

Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Zato što ovo nije nikakva franšiza koja se nastavlja, što očekuješ broj postova kao na SW tekmi ili možda Prometheusu?

Metacritic inače ima barem 40 kritika. Ne kažem ja ništa protiv filma, veselim se filmu i volim redatelja, no logično je da se gotovo ništa ne piše. Amy je jedna od najboljih glumica danas, uopće ne sumnjam da će rasturiti, glupa je usporedba s J. Lawrens.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 01:26   #33
Mah, Arrival se vrti trenutno u Torontu,a moguce da je bio jos po kakvim festivalima, tako da je moguce da ga je dosta ekipe pogledala. Recimo ja ga isto bolesno iscekujem.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 01:33   #34
jel ga ima gdje za skinuti, može link u inbox, uglavnom nema ga na piratebayu
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 02:05   #35
Zaboravi, barem do početka prosinca, jer film tek počinje igrati u kinima sredinom studenog worldwide.

Info (već spomenut) za sve one mazohiste koji si žele zaspojlati film:

"Arrival" je snimljen prema kratkoj SF priči "Story of Your Life". Nju se može u PDF-u downloadati, pa tko želi ...

Ja se za sada suzdržavam.

Quote:
greengold kaže: Pogledaj post
jel ga ima gdje za skinuti, može link u inbox, uglavnom nema ga na piratebayu

Zadnje uređivanje Bumboslav : 30.09.2016. at 02:25.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 08:58   #36
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Forest Whitaker. Proljev dobijem kad vidim tog lika.
+1 Rijetko iritantna pojava.

Sto se tice filma, mislim da ce pokusati previse i razocarati.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 13:59   #37
Na ćemu konkretno baziraš to svoje mišljenje?

Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
+1 Rijetko iritantna pojava.

Sto se tice filma, mislim da ce pokusati previse i razocarati.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 14:15   #38
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Arrival je za sada pobrao zavidnih 100% na Rotten T-u, 80% na Metacritic i 8.5/10 na IMDB-u, zaista teško da su ga toliko precijenili, dakle ima velike šanse da ovo bude vanredno SF ostvarenje, a ovdje totalni muk, ni glasa od SF štovatelja?!
Ma je, sve 5, al nije to Prometheus, stari
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 14:29   #39
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Na ćemu konkretno baziraš to svoje mišljenje?
Na traileru, takav sam dojam stekao. A i prošli film režisera(Sicario) je bio rzaočaranje.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 14:51   #40
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Na traileru, takav sam dojam stekao. A i prošli film režisera(Sicario) je bio rzaočaranje.
meni je pAK bio film godine!
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.