Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2017., 23:40   #61
Samo mi recite jedno, da li film obiluje sexom i da li ima jako vrućih scena ali bas jako
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:43   #62
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
E da kako to da Arthura nisu nagovorili,"programirali" da ih uspava.
Pa da nastave sa životom na planetu.Bilo im je predobro
Btw. Arthur je ustvari Billy Joe Armstrong,bar meni tako izgleda.
Ne, nego Michael Sheen, Aro vampir iz Twilighta

Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
Samo mi recite jedno, da li film obiluje sexom i da li ima jako vrućih scena ali bas jako
Ne baš..par kratkih, po meni ne dovoljno vrućih, iako je to jedino šta su na tom brodu mogli raditi
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:03   #63
Računalo sa Avalona jako vuče na HAL 9000,samo što se nije odmetnulo.
Jim ima slične probleme kao Dave,
ali "this time" ima Auroru,a i pravog zamjenskog kapetana ili što je već Gus.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 15:51   #64
Jako dobar film, preporucujem!
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:18   #65
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
Samo mi recite jedno, da li film obiluje sexom i da li ima jako vrućih scena ali bas jako
Nema , mozda samo jedna kratka scena.
Ok je film, stvarno nije los film, jeste o ljubavi u svemiru, vjerovatno su ljudi zbog toga razocarani, ali meni to uopce nije zasmetalo niti mi je film bio dosadan, naprotiv
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:18   #66
Meni se jako svidio. Ali da, ljubavni je film.
Ne bih preporučila ako netko očekuje akciju u svemiru, ratove zvijezda itd.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:32   #67
Nisam znao puno o filmu pre samog gledanja. Kad sam skontao da je scenarist Jon Spaihts, odlučio sam da više neću ići u kino a da se prethodno ne uputim, barem okvirno, o čemu se radi. Ukratko, Christ Pratt i Jennifer Lawrence su jaaako oku ugodne pojave. Mimo toga, radi se o iznimno retardiranom filmu sa OK premisom, ali radnjom koja je u tolikoj mjeri poglupljena da sam siguran da nije slučajno. Šteta, jer pitanja koja je film mogao postaviti popularni su conversation starter. Ovako će feministkinje, uh, vjerojatno reći da se radi o promoviranju kulture silovanja, recimo. A o tomu se zaista ne radi.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 21:49   #68
film je ka ta strofa

dvoje glumaca, onog kapetana ni ne racunan,njegovi 10 min je zanemarivo.
znaci,lik se zabunon probudi,pa gle cuda,odluci probuditi i zensku da je smuva,pa se ona malo naljuti jer joj je bidnoj uzea zivot,pa rupa u letjelici,brze spasavaj trci leti,sve nji dvoje sami,naravno,ona se u ton spasavanju odljuti i cmok cmok kraj.
boze isuse zaspala san 3 puta sigurno. i na ovon zgrcu pare eee.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 09:21   #69
Pogledala juče
Čak mi to njihovo ljubovanje nije toliko ni smetalo da su ovaj dio oko putovanja i broda drugacije rijesili
Koja je svrha onog treceg covjeka sto je ustao? Samo da im da onu karticu?

I kakva je ono prasuma na kraju? odakle se to stvorilo??
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 15:54   #70
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Računalo sa Avalona jako vuče na HAL 9000,samo što se nije odmetnulo.
Jim ima slične probleme kao Dave,
ali "this time" ima Auroru,a i pravog zamjenskog kapetana ili što je već Gus.
Dobro neke tropes iz SF-a ne možeš ponovo izmisliti, takvi stvari mi ne smetaju.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 17:40   #71
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pogledala juče
Čak mi to njihovo ljubovanje nije toliko ni smetalo da su ovaj dio oko putovanja i broda drugacije rijesili
Koja je svrha onog treceg covjeka sto je ustao? Samo da im da onu karticu?

I kakva je ono prasuma na kraju? odakle se to stvorilo??
Pa oni su zasadili svoj vrt. Počeo je Jim sa onim jednim stablom..

Svrha trećeg čovjeka je bila samo ona da ona njega na kraju može spasiti i dec it ne smeta mi toliko što je ljubavni, bez akcije, smeta mi što je film "šupalj", fali nečega, a i nisu odgovorili na neka pitanja. Mislim da je mogo drugačije završiti...šteta, ideja je bila dobra..
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:18   #72
A otkud im zemlja da posade to?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:43   #73
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dobro neke tropes iz SF-a ne možeš ponovo izmisliti, takvi stvari mi ne smetaju.
Ma znam,meni je to dobro,a i covjecanstvo je postalo pametnije
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 22:59   #74
SPOILER!!!!!!!!!

hmm i poanta filma bi bila da muskarci razmisljaju samo donjom glavom

a ono bilo mi malo smjesno da frajer skuzi nakon godinu dana kako nekog probudit i onda umjesto da probudi kapetana ili ovako nekog ko se kuzi u brod on probudi zenskicu tako da moze karat do smrti

ja sam pizda ja bi ih sve probudila prije vremena, ako su mene sjebali necu ja trunut sama do kraja života na brodu a neeee

Jennifer mi je odlicno odglumila ono kad sazna da ju je probudio namjerno

uglavnom da se film pogledati ali da je na kraju neki osjecaj da je moglo puno bolje je

Zadnje uređivanje Deckard : 15.01.2017. at 01:16. Reason: dodavanje oznake
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 00:50   #75
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
hmm i poanta filma bi bila da muskarci razmisljaju samo donjom glavom

a ono bilo mi malo smjesno da frajer skuzi nakon godinu dana kako nekog probudit i onda umjesto da probudi kapetana ili ovako nekog ko se kuzi u brod on probudi zenskicu tako da moze karat do smrti

ja sam pizda ja bi ih sve probudila prije vremena, ako su mene sjebali necu ja trunut sama do kraja života na brodu a neeee

Jennifer mi je odlicno odglumila ono kad sazna da ju je probudio namjerno

uglavnom da se film pogledati ali da je na kraju neki osjecaj da je moglo puno bolje je
Ne znam samo kojom si onda ti glavom razmišljala ako nisi primjetila da je prvo probao probit kabinu kako bi došao do "posade" i probudio kapetana
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 01:19   #76
Ekipa, ako mislite otkrivati važne dijelove radnje stavljajte oznake za spoilere.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 11:00   #77
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Ne znam samo kojom si onda ti glavom razmišljala ako nisi primjetila da je prvo probao probit kabinu kako bi došao do "posade" i probudio kapetana
e onda nisam skuzila to, ajde sad ga malo vise cijenim skuzila sam da je htjeo uc do kabine ali ne da je kapetan tamo, misla sam da je kapetan ko i ostali sa njima svima u onoj velikoj prostoriji
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 12:09   #78
Nije mi jasno da oni 90 godina uspiju prezivjeti ma hrani koja je predvidjena za 4 mjeseca koliko bi trebali na brodu provesti ljudi u budnom stanju
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 12:26   #79
Ljudi je preko 5 tisuća, a njih dvoje.

Nisam računala, ali ima puno nelogičnijih stvari od hrane.

Zna li se uopće koliko su živjeli?
Kako 90 godina, kad u startu nisu bili baš toliko mladi da žive još 90 godina.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 12:40   #80
Nisu imali djece?
Nista mi nije jasno kako je ona masina njega uspjela povratiti a onog treceg sto je ustao nije mogla
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.