Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 14:09   #321
netko je negdje spomenuo nadzor preko kamere, kad ostavi klinca samog.
nisam baš tako tehnički potkovana, kako to mogu izvesti? neki high-tech ili nešto što mogu sama izvesti?

moj ima 9, ali totalno je s pažnjom u k****, ne smijem ga pustiti preko ceste, jer odluta mislima u sekundi i krene masu puta a da nije pogledao aute
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:15   #322
web kamera, nazalost, u 21 stoljecu je jednostavno nadgledati nekog
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:03   #323
@Irra, ako je "totalno s pažnjom u k****", jasno mi je da ga ne želiš pustiti samog preko ceste, ali u kakvu opasnost misliš da može doći devetogodišnjak sam u kući, koliko god malo pažnje imao?

Btw, ni moj devetogodišnjak nije sjajan s pažnjom na ulici, ali ja ga puštam samog preko ceste jer sumnjam da će išta bolje paziti i s četrdeset.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 17:38   #324
Film

Ja ovdje ne mogu baš prepoznat mog muza, al mogu prepoznati sebe.

Ja bi vjerovatno bila ovaj koji hoda za malim.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 10:16   #325
moj baš ima dijagnosticiran ADD ilitiga deficit pažnje.
zbog toga mu je odgođena škola, išao je sa 7,5, i sada uredno ide na nekakve vježbe/razgovore kod pedagogice u školi u vezi toga.

sreća da imamo super učiteljicu koja se bori zajedno s nama i traži sve moguće načine da mu se pomogne, a da ne mora ići po onom ind./prilagođenom programu (ne znam točno koji), iako je vrlo izgledno da će doći do toga ove ili sljedeće godine.

ne znam kako će to izgledati doma, svaki dan vježbamo npr. zaključavanje kad se uđe u stan - ne moram ni reći da uredno zaboravi, ako ga ne opomenem, ostavi vrata iza sebe otvorena, ostavi ključ u bravi, pa ne zna gdje je ključ nakon samo par sekundi, itd.
da ne spominjem da se užasno prepadne čim neko pozvoni na portafon, iako mu govorimo da ne otvara i ne javlja se.

tako da nama to nije onaj "uobičajeni" nedostatak pažnje kod klinca, već jednostavno jako "iskače" iz prosjeka, i to je toliko očito u svakodnevnom životu/školi.

moram proguglati malo te kamere i nadzor
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.