Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2006., 12:14   #1
Smile Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste




kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:14   #2
eto da baš ne stavljamo sve na topice o vjenčanicama
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:44   #3




kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:46   #4
Joj kitty predivne su sve. Ne znam koja je ljepsa! Posto ja imam samo veceru necu se presvlacit u haljinu nakon ponoci, ali kad vidim ove sve mi dode zao!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 09:02   #5
Thumbs up Dobro

Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post




Ove haljine izgledaju stvarno dobro
maggine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 10:30   #6
U H&M-u vam ima puno lijepih haljinica! Ja sam si kupila jednu sivu i oduševljena sam!
ekonomska_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 11:58   #7
Curke, trebam pomoć.
Sljedeće godine sam kuma i k tome se još i šogorica udaje. Nije da tražim haljinu, ali ja sam jedan od onih tipova koji kad nešto vidi i to je to.

Da li netko zna od ovih kineza što šivaju vjenčanice kopije nekih kreatora (vidjela sam na topicu 'Sve za vjenčanja s interneta' ili tako nekako ), kom bi mogla poslat sliku? Kreator je Zahir Murad, evo link za više slika: http://www.index.hr/xmag/clanak/izgl...sa/548999.aspx

i slikica:


Samo bez ovog šlepa, to mi je too much.

Ej em in loooooov
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 12:42   #8
Hej..
Planiram šivati haljinu, no neodlučna sam oko s-v-e-g-a
1. Dugačka haljina.
2. Žuta boja. Nešto ovako:





3. Sve mi se haljine jako sviđaju i ne znam što bih-htjela bih neku kombinaciju svih tih.
Sviđa mi se i grčki stil, ali jedino što sam našla je ovdje na forumu ovo:


Dobre su mi i ove:




(ova kratka bi trebala biti dugačka)


Koja je vama najbolja??? Ja sam već očajna, meni je zasad favorit nešto poput ove žute na Ivi Jerković.

Help, please!!!
__________________
...ako postoje neki drugi svjetovi, opet ćemo skupa ja i ti tambure zasvirati...

Zadnje uređivanje jean-michele : 27.04.2011. at 12:48.
jean-michele is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:48   #9
pa ti možda posluži za neku drugu priliku
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:50   #10
Pa da bas si sad nekako razmisljam kako bi bilo super da sam za ovaj forum znala prije, tj. negdje u svibnju. Bila sam kuma mojoj najboljoj frendici i nisam bas imala nekih ideja za svoju haljinu. Bila je ok, ali da su danas svatovi ne bi sigurno imala takvu. A da ce šposluzit sigurno hoce. Pa valjda cu ic na jos koje vjencanje osim na svoje.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:30   #11
Ako netko ima slika sa svecanim/vecernjim haljinama, onda sam to ja. Vec sam pocela skupljat za bratove svatove
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:33   #12
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:20   #13
Quote:
UltraViolet kaže:
ajme Ultra ova mi je bas ono wow!! tražila sam nešto takvo, jer mi se frendica uskoro udaje a nisam imala pojma sta cu obuci. sada znam. daj mi reci molim te s koje stranice si ju skinula da malo pročeprkam..
fala
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 12:07   #14
netko me je bio pitao za ovu haljinu da javim što je bilo kod krojačice. Šivat će mi sličnu jer je potrebno dosta materijala da dobijem ove slojeve jer je to prozirna svila i treba nekih četri sloja da ne bude prozirna, ja ću iskombinirati sa slojem saten svile i muslin svile (prozirno)

Stavit ću vam slikicu kada će biti gotova
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:56   #15
Ultra, ova zuta mi je fenomenalna, takvu bi ja iza ponoci... daj mi pls reci gdje si je nasla, jel je uopce ima kod nas?
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 18:22   #16
Quote:
Tara_24 kaže:
Ultra, ova zuta mi je fenomenalna, takvu bi ja iza ponoci... daj mi pls reci gdje si je nasla, jel je uopce ima kod nas?
Pogledam veceras, sad nemam vremena, pa ti javim
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:30   #17
hej ovo je super mozda bi mi koja i dobro stajala na vjencanju ljudi pomagajte
di ima ovih haljina pogotovo ova zuta i ova ispred nje????
please help
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:47   #18
Question

hejj...ova zlatna prva mi je prekrasna...dajte još slikica....
nek mi netko kaže kako da stavim slike sa komp...kao što ste i vi stavile ove...pliz
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 14:10   #19
odi na imageshack i tamo slike sa pc uploadaj i onda ih mozes ovdje stavit. uh jesam i objasnila.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 14:12   #20
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.