Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2015., 11:17   #41
Quote:
Tomislav0309 kaže: Pogledaj post
Neću bolovanje, neću nikaj, samo neku pomoć na toj bazi da mi bude lakše.
svaka cast majstore ali i to je dio lijecenja odnosno gledaj na to kao na terapiju pa ak je potrebno nemoj okljevati .. uvijek ima posla .. evo bas sam se podsjetio da moram ic ves rastr ... ma satrat cu ga
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 06:36   #42
Quote:
Tomislav0309 kaže: Pogledaj post
Ok, ali kako će meditacija i opuštanje pomoći da zaboravim te stvari?

Ja se non stop prisječam tih terora, tj imam flashbackove...
Nema garancije da će pomoći, al većina ljudi ima pozitivna iskustva s meditacijom. Ona umiruje um, a um jer izvor zastrašujućih i neugodnih misli. Probaj ako želiš.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 22:33   #43
Evo možda ovo pomogne,pogledaj...
https://www.youtube.com/watch?v=A1f0b1rpUBo
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 10:44   #44
Eto par dana mi bilo ok jer sam se bavio kupnjom novog kompa, pa sam bio zauzet drugim mislima i eto, nisam mislio na sranja.

Inače, kao jučer, te traume kad ti dođu, stvarno mi dođe da odem doma i plačem cijeli dan.

1.) Tata mi slijep, radi dijabetisa. Jučer mu rođendan, i kaže majka da neki dan kako je ležao na koso, da nešto radi mrežnice je uhvatio obrise kuhinje i nekih elemenata, i rekao je da ih je vidio da su tu i tu.Znači u dijeliču sekunde je to bilo. Kaže - da bar može ponovno mu se to dogoditi, da može ponovno vidjeti kako sad izgleda njegov unuk - moj sin

- jebote život

2.) Buraz kao mali prebolio leukemiju, jako teško. Danas je živčan, bez cure, sav u kurcu. Ok, jednim dijelom su krivi starci jer su ga razmazili, ali recimo on se brine oko tih nalaza i dan danas, i govori da ga cure neću jer misle da ih bude zarazio, a nemože to.

- je... život

3.) Bliska osoba mi doživjela seksualno zlostavljanje, već sam to spomenuo. Znam o tome razmišljati, kako se to moglo dogoditi, jel stvarno to tako bilo itd.

- ,,,,,.....,,.

4.) Sve moje stvari - rastava od bivše jer me prevarila, teror na poslu koji sam doživio itd....

Hebeni flashbackovi koji dolaze ti, i za ništa si.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.