Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2015., 09:40   #321
Quote:
sensei kaže: Pogledaj post
imam 5 godišnjaka punog energije i snage i upisala bih ga u neku borilačku vještinu, pa molim preporuku za zapadni dio grada (špansko, prečko, jarun, rudeš) za neki klub
Imas na Horvacanskoj, preko puta crkve Svete mati slobode, taekwondoo i jiu jitsu za djecu (od 4. godine) u sklopu kick boxing kluba.

Puno djece od nasih prijatelja tamo trenira, jako su zadovoljni. Trebao je i nas petogodisnjak tamo, al nam je malo daleko otkako smo se preselili, pa on sad trenira jiu jitsu u Stupniku i odusevljen je.

Treninzi su prilagodjeni tako malim klincima, ne ocekuje se od njih neka ekstremna koncentracija (nas trener tvrdi da negdje do njihove 8 ili 9-te godine se i ne moze ocekivati potpuna skoncentriranost tijekom cijelog treninga), ali ima i pravilo da prije treninga ne smiju jesti slatko - lupi ih secer i onda slabo suradjuju.
Ono sto je meni najveci plus tog treninga - moj povuceni frajer se sad puno lakse upoznaje s drugom djecom, a prosli tjedan se u igraonici obranio od trojice starijih djecaka (cca 8, 9 godina) kad su ga probali maltretirati. Ne bih vjerovala da nisam vidjela.
Ovo je meni ogroman plus, jer su mene maltretirali kroz cijelu osnovnu skolu i uvijek sam se uzasavala toga da se to dogodi i mojoj djeci.
__________________
G 7.3.2010.; :angel: 04/2013; M 11.10.2014.
Srećica
Sephray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 00:03   #322
Dižem temu...
Tražim nešto za 2.5godisnjaka u stilu igraonce i za 4godisnjaka neku vrstu borilačkih aktivnosti u istočnom dijelu grada... Ono, Sesvete, Dubrava...
Jel moguće da nema ništa?
__________________
I871/L791
Dogodila se ljubav... Za kakvu nikad niste čuli
Kjavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 09:39   #323
Moj četverogodišnjak kreće na gimnastiku od danas. Bila sam na oglednom satu, bilo je zgodno vidjeti kako ti mali klinci rade zvijezde, kolutove, skaču kao žabice, svidjelo mi se.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 09:45   #324
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Moj ide na karate i ja nisam znala kud bih sa sobom tih sat i pol vremena jer ide na karate u školu, a ja ga kao predškolarca zapravo ne smijem tamo ostaviti i otići.
Pa sam se i ja upisala.
Trener me pohvalio da sam talentirana. I da imam jak udarac.
I onda je mom klincu rekao:"Vidiš kako tvoja mama više vježba i bolje sluša nego ti."
Na što se moj mali još više odvalio smijat.

Al presretan je što sam se i ja upisala.
Meni bi pod hitno trebala isto nakakva aktivnost pa mi se ovo čini idealno.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 11:58   #325
Quote:
Kjavica kaže: Pogledaj post
Dižem temu...
Tražim nešto za 2.5godisnjaka u stilu igraonce i za 4godisnjaka neku vrstu borilačkih aktivnosti u istočnom dijelu grada... Ono, Sesvete, Dubrava...
Jel moguće da nema ništa?
za karate pogledaj po osnovnim školama. često znaju imati i za predškolce.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 13:03   #326
Sport za trogodisnjake i manju djecu- gimnastika i ostale preporuke

Molim iskustva i preporuke, konkretni klubovi i sportovi. Mala mi ima 3 - al sto se nebi bavila sportom? Razmisljam o gimnastici jer je to super predispozicija za bilo koji sport dalje, pa bi mi pomoglo ako tko ima iskustva s gimnastickim klubom Sokol? Kod Hnk. I opcenito napisite, opisite svoje preporuke, sportove, klubove s kim/cim ste zadovoljni, a sto nikako ne
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 20:30   #327
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Molim iskustva i preporuke, konkretni klubovi i sportovi. Mala mi ima 3 - al sto se nebi bavila sportom? Razmisljam o gimnastici jer je to super predispozicija za bilo koji sport dalje, pa bi mi pomoglo ako tko ima iskustva s gimnastickim klubom Sokol? Kod Hnk. I opcenito napisite, opisite svoje preporuke, sportove, klubove s kim/cim ste zadovoljni, a sto nikako ne

moja curka ide na gimnastiku u KLUB RITMIČKE GIMNASTIKE (imaju treninge na više lokacija u ZG)
evo ti link
http://www.krgz.hr/


od jeseni kreću treninzi opet.....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:10   #328
Twinmama tnx na preporuci, al trebam 3 god nadalje. Kod tvojih može tek od 4
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:22   #329
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Twinmama tnx na preporuci, al trebam 3 god nadalje. Kod tvojih može tek od 4
to teško da ćeš naći, većinom ti svi klubovi programe za djecu počinju od 4 god pa dalje jer onda oni već mogu i poslušati i raditi sami... jedino ako ti neki klub ima baš program recimo za djecu 2-4 god, ali onda tu i roditelji budu obično prisutni
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:27   #330
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
to teško da ćeš naći, većinom ti svi klubovi programe za djecu počinju od 4 god pa dalje jer onda oni već mogu i poslušati i raditi sami... jedino ako ti neki klub ima baš program recimo za djecu 2-4 god, ali onda tu i roditelji budu obično prisutni
sokol ima za tak mlade

i ima bas po dobi i po spolu rasporedjene

mozes im doci na ogledni sat, pa viditi
ja sma bila na jednom (na kraju sam ipak odlucila ostat na sportskom programu u vrticu jer je jednostavnije)
super je program, trenerica mi se jako svidjela.
prostor je uzas.
pogtoovo ono sto zovu garderobom/polukruzne stepenice na kojim ase presvlace i oni koji odlaze sa sata i koji dolaze na iduci, oa je uzasna guva
a i sama dvorana je u podrumu, bez prozora.
nekak mi to nije bas za klince.

ne znam kak je na drugim lokacijama
al program je izvrstan.

a kaj vam u vrticu nude?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:54   #331
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Twinmama tnx na preporuci, al trebam 3 god nadalje. Kod tvojih može tek od 4
nisam gledala dob ja sam svoju upisala prije godinu dana (sa 5.5 god) i znam jer sam prisutna na treninzima manje-više da imaju 2 cure mlađe od 4.....
tako daaaaa....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:59   #332
ali imaš i tenis klub MATCH......
moji blizići su od 3-5 godina trenirali tenis u klubu

treninzi su na velesajmu.....
mi smo ih 2 godine vozili iz prečkog na velesajam i bilo im je super.....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 14:46   #333
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
sokol ima za tak mlade

i ima bas po dobi i po spolu rasporedjene

mozes im doci na ogledni sat, pa viditi
ja sma bila na jednom (na kraju sam ipak odlucila ostat na sportskom programu u vrticu jer je jednostavnije)
super je program, trenerica mi se jako svidjela.
prostor je uzas.
pogtoovo ono sto zovu garderobom/polukruzne stepenice na kojim ase presvlace i oni koji odlaze sa sata i koji dolaze na iduci, oa je uzasna guva
a i sama dvorana je u podrumu, bez prozora.
nekak mi to nije bas za klince.

ne znam kak je na drugim lokacijama
al program je izvrstan.

a kaj vam u vrticu nude?
ako imaju za tako male to je super jer rijetki su klubovi oji počinju s djecom tako rano... čak ni po splitu nema baš klubova koji primaju mlađe, svi uglavnom od 4 jer računaju da su djeca dovoljno samostalna da mogu bez roditelja...

ajme ta dvorana kod hnk je užas... mi smo bili prije mjesec dana tamo na natjecanju i koma je... mi roditelji smo se gužvali po stepenicama, a kamoli kad se ovako smjenjuju grupe dok su im treninzi...
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 15:03   #334
Uf, uf..... to mi je baš žao čut za Sokol jer mi je jako blizu... Dvorana bez prozora, what ?? Skuzila sam da je glavni trener ruska skola al...unatoc tome mi zvuci preklaustrofobicno...
U vrticu su rekli naknadno javit, trebao bi biti sport, imam osjecaj da više nekako inzistiraju na jezicima...i to je ok al engleski buju naucili tak i tak.
Znam da su za Kraw-magu u dobi od 3 premali, ima li netko iskustva s tim? Jako mi je zanimljiva ta vještina
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 15:43   #335
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Uf, uf..... to mi je baš žao čut za Sokol jer mi je jako blizu... Dvorana bez prozora, what ?? Skuzila sam da je glavni trener ruska skola al...unatoc tome mi zvuci preklaustrofobicno...
U vrticu su rekli naknadno javit, trebao bi biti sport, imam osjecaj da više nekako inzistiraju na jezicima...i to je ok al engleski buju naucili tak i tak.
Znam da su za Kraw-magu u dobi od 3 premali, ima li netko iskustva s tim? Jako mi je zanimljiva ta vještina
a ima nešto prozora dolje ali pitanje koliko oni njih otvaraju dok su klinci dolje...

ima tu na njihovoj stranici slika pa poviri http://www.sokolzagreb.hr/galerija.php?id=59

meni osobno djeluje malo i klaustrofobično (vjerojatno jer je sve tamno i još ovi stupovi bočno, te gore ograda) te nezgodno za neke vježbe, bar u odnosu na našu dvoranu... ali opet ja bi bila za gimnastiku bez obzira jer im je ona dobra osnova za sve ostale sportove kasnije, a i gušt ih je gledati šta sve izvode
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 16:28   #336
Aha Lalea sad vidim- iz Splita si. Htjedoh pitati koju dvoranu
Kad vec idu na aktivnost, i kad to vec plaćaš, ne znam, bitni su mi uvjeti. Pa nebuju vjezbali negdje ko u mišjoj rupi
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 16:38   #337
carmen, imaš ove ako te zanimaju borilačke vještine. to je nekakav mix svega po malo i primaju male klince.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 20:30   #338
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Aha Lalea sad vidim- iz Splita si. Htjedoh pitati koju dvoranu
Kad vec idu na aktivnost, i kad to vec plaćaš, ne znam, bitni su mi uvjeti. Pa nebuju vjezbali negdje ko u mišjoj rupi
Je, iz St sam ali smo nedavno bili u toj dvorani... moj dojam same dvorane je da je mala i djeluje mi klaustrofobicno tako tamna, jos oni stupovi sa strane... mene je recimo cudilo da oni u toj dvorani mogu vjezbati recimo preskok ili neke druge vjezbe.. nije ni nasa dvorana ne znam kakva ni vrhunski opremljena ali je veca i nekako im se lakse rasporediti po njoj...
Mozda ti je najbolje zaletiti se do njih i poviriti dvoranu te se raspitati o prpgramima koje nude, tako ces najbolje steci dojam sama...
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 13:59   #339
Ma ici cu tamo svakako, al bi mi bilo krivo da dijete radi uvjeta ne upišem, jer sve ostalo mi se savršeno poklapa. Blizu su, trener ima reference, nije preskupo, primaju malce... opce ne znam kam drugdje s djetetom u toj dobi a da mi je sve tak ležerno Mislim da mi se neda voziti 10 km na trening.
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 14:07   #340
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Ma ici cu tamo svakako, al bi mi bilo krivo da dijete radi uvjeta ne upišem, jer sve ostalo mi se savršeno poklapa. Blizu su, trener ima reference, nije preskupo, primaju malce... opce ne znam kam drugdje s djetetom u toj dobi a da mi je sve tak ležerno Mislim da mi se neda voziti 10 km na trening.
meni je dvorana izgledala jos mracnije uzivo nego na slikama
i pogledaj si raspored treninga: prosle godine je bilo da termini "rastu" s dobi, nije iskljuceno da su ti malci jako rano.

bez obzira sto sad piskaram, ja svakak mislim upisat iduce godine, doduse, skolsko dijete, tam.
isto je blizina presudna.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.