Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2015., 13:37   #261
e i moj je isto tako baš restoran
mislim da će biti jako lijepo.
a brat mi radi za jednu pirotehničku firmu pa si sad razmišljam što bi..ne znam da li bi malo onog dima i možda neke dodatke..ima sad i neke balone sa konfetima koji puknu. šta ja znam
nešto ću imati sigurno
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:10   #262
Ja bih svakako savjetovala spot rasvjetu za prvi ples, rezanje torte i sl. fotke su puuuuuno bolje, ja sam se tu zeznula a nitko mi se nije sjetio to napomenuti. To mi je tek kasnije sinulo.
Svjetlosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:26   #263
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
e i moj je isto tako baš restoran
mislim da će biti jako lijepo.
a brat mi radi za jednu pirotehničku firmu pa si sad razmišljam što bi..ne znam da li bi malo onog dima i možda neke dodatke..ima sad i neke balone sa konfetima koji puknu. šta ja znam
nešto ću imati sigurno
Nama bend ima dim mašinu i još neku rasvjetu Tak da mislim da niš dodatno neću izmišljavati
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:41   #264
A dal je netko od vas imao ili želi one lampione na vjenčanju? meni su skroz fora
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:43   #265
Mi zelimo ali nismo jos sigurni hocemo li (a lagano nam je krajne vrijeme za odluku)
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:43   #266
one velike kao papirnate?
jako lijepo mi to izgleda i premišljam se...ali ne znam da li bi sve bilo prekičasto jer je ipak u restoranu..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:47   #267
ja sam mislila na one letece lampione, one visece bi koristila da imam vjencanje na otvorenom, za zatvorene prostore mi je to ipak too much
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:50   #268
imaš sliku? ne znam na što misliš
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:53   #269
Na ovo mislim
https://airyfairymakeup.files.wordpr...6839.jpg?w=450
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:04   #270
da,da, na leteće.. prekrasno izgleda to puštanje, još na plaži..mmmm
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:33   #271
Meni ti lampion nisu bas nesto, neznam, pustala sam par puta, to drzis, pustis,odleti i to je to...
Ali naravno, ja nisam mjerilo, o ukusima se ne raspravlja :-)
Htjedoh reci da sam ih vidila u lumenu, al nemam pojma koja je cijena
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 15:44   #272
Meni lampioni fora izgledaju kad ih tak bude puno. Ja sam razmišljala o tome, al sam onda saznala da mi treba posebna dozvola pa sam odustala.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 11:57   #273
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Curke, isplati li se platiti taj lightshow, koliko to stvarno utječe na atmosferu i ugođaj na samoj svadbi? I znate li kako se cijene kreću?
Nama je na vjenčanju rasvjetu posatvio Studio FM iz Samobora. Izlgedalo je jako lijepo, imali smo obojanu cijelu salu i posebno rasvjetu za plesni podij. Uglavnom svaka preporuka i za posao i za odnos prema mladencima ! Nećete požaliti! :klap:
Jasna1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 19:57   #274
Mi smo imali tzv. farbanje prostora koje nam je u paketu ponudio DJ Bruno i bio je to pun pogodak, malo boja, malo dima, malo balona
zrnca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 19:59   #275
Ja sam imala ovo i jos fontane koje su isle odozdola


U krugu su dva srca.
Nisam htjela pretjerivati to svasta je jos bilo moguce napraviti

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 02:47   #276
Jel netko od vas mozda koristio usluge Dboki light ili HaeM light za rasvjetu na svadbama? Kako ste bili zadovoljni?
GoMaMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 08:27   #277
Mi smo na sajmu vidjeli puno tih izlagača i u najužem izboru su nam Prolight, Studio FM i Smash.
Stekli smo nekako dojam da su jedino oni pravi majstori zanata, a ovi ostali su mi nekako djelovali kao da se time bave usput, šta ja znam Čak smo imali i neke smješne situacje kad nam je jedan doslovce klinac ( nek se ne uvrijedi ) pokušo objasniti kako samo njegova svjetla valjaju a sve ostalo je kao bezveze I kao , radi on već 10 godina, a vidiš po njema da nema više od 23, 24.
Uglavnom svi osim ovih se puno hvale, i pljuju po drugima, a kad ih pitaš za konkretan restoran onda kažu da nisu nikad bili. Malo mi je to ipak čudno.
Zato smo i suzili izbor na ove tri firme i odluka će biti čim kaparimo restoran.
whitecolor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 09:58   #278
Pozdrav,

Ima li netko iskustva s Lumilas rasvjetom za vjenčanja? Preporuke?

hbrlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 09:54   #279
Quote:
BabyBoo123 kaže: Pogledaj post
A dal je netko od vas imao ili želi one lampione na vjenčanju? meni su skroz fora
mi smo pitali isto zbog tih dozvola što po novome moraš dobiti jer oni što nam rade rasvjetu su to imali u paketu ali su povukli zbog pustih dozvola , rezervacije vatrogasaca itd.

Uglavnom pustiti ćemo samo tri u zrak, možda ne do sale, smisliti ćemo već di ćemo ih pustiti, možda prilikom sutrašnjeg slikanja.
Uglavnom receno nam je od nekih ljudi da su znali puštati i po 10tak i da nikome nisu prijavili...Kao ugrožava se sigurnosti i ne smiješ blizu http://www.crocontrol.hr/default.aspx?id=136

uglavnom mislim da tri lampiona neće ugroziti nikoga, više balona leti u zrak kada su kirvaj/kirbaj.
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 11:44   #280
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
mi smo pitali isto zbog tih dozvola što po novome moraš dobiti jer oni što nam rade rasvjetu su to imali u paketu ali su povukli zbog pustih dozvola , rezervacije vatrogasaca itd.

Uglavnom pustiti ćemo samo tri u zrak, možda ne do sale, smisliti ćemo već di ćemo ih pustiti, možda prilikom sutrašnjeg slikanja.
Uglavnom receno nam je od nekih ljudi da su znali puštati i po 10tak i da nikome nisu prijavili...Kao ugrožava se sigurnosti i ne smiješ blizu http://www.crocontrol.hr/default.aspx?id=136

uglavnom mislim da tri lampiona neće ugroziti nikoga, više balona leti u zrak kada su kirvaj/kirbaj.
Bez uvrede, al dovoljan je jedan da ugrozi sigurnost...
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.