Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 16:54   #21
Ma, sve je to inteligentan humor. Samo ja nemam intelektualnih kapaciteta za isti. Ne znam za vas.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:22   #22
Ma daj, samo nemojte Andriju i Andjelku u taj kos...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:34   #23
ne znam kako objasniti, ali npr. srpski humor mi je mocniji nego nasi hrvatski proseri.

na njihove filmove humoristicnog karaktera se smijem kao idiJot,
a na nase pokusaje humora mi se ne da niti zakolutati ocima.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:16   #24
Neko vrijeme je u jedno drustvo u kojem sam se znala naci dolazio jedan decko za kojeg sam prokomentirala kak mi ide na zivce, jer se stalno trudi biti duhovovit, pa mu nikak ne uspijeva i da je naporan s tim uzaludnim pokusajima, ko da se uopce ne zna normalno razgovarati.
A da je bar duhovit, nego ko da je lagano trknut mi je djelovao.
Objasnili su mi da je tip neki nas stand up komicar
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:49   #25
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Neko vrijeme je u jedno drustvo u kojem sam se znala naci dolazio jedan decko za kojeg sam prokomentirala kak mi ide na zivce, jer se stalno trudi biti duhovovit, pa mu nikak ne uspijeva i da je naporan s tim uzaludnim pokusajima, ko da se uopce ne zna normalno razgovarati.
A da je bar duhovit, nego ko da je lagano trknut mi je djelovao.
Objasnili su mi da je tip neki nas stand up komicar
Jel jedan od ovih?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 01:08   #26
Nije.
Uopce ga nema kad guglam hr stand up komicare.
Mozda nije uspio
Al i da ga nadjem, ne bi tu napisala koji je. Bas me sad zanima zakaj mi ne izlazi, moram pitat frendicu kak se tip zove.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:50   #27
Quote:
rachael kaže: Pogledaj post
Kad smo kod tih naših, ja ne mogu smisliti Luku Bulića i te njegove kvaziduhovite pjesme. Onda, ne znam spada li to uopće u humor, bloger Krule. A dosta ljudi odvaljuje na njega, kao, vidi ga, naš čovjek, dobro zbori. Dreleta ne trebam ni spominjati. Cijela hrvatska stand up scena. Sitcomovi u stilu onih na Novoj TV, negledljivo. Najgore je kada je humor isforsiran i na prvu loptu.
Luka Bulić užasno iritantan i nimalo duhovit

dodala bih Andreu Andrassy
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:49   #28
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
dodala bih Andreu Andrassy
Joj, da, Andrea Andrassy i njezin čizkejk i Metju Mekonahi.
__________________
čisto protuslovlje
rachael is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:07   #29
Bar je prestala verbalno silovati Massima.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:50   #30
Ne znam jel ovo spada tu, jer humoristično nije, ali wtf s onim likom Književna groupie na fejsu? Meni svako toliko izleti jer ga netko od mojih lajka, redovito pročitam prve dvije rečenice statusa i ne mogu tu gomiletinu prosera. Šta je s tim, jel ima netko tko to lajka da mi objasni?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:12   #31
Meni svi ovi koje ste nabrojali imaju svojih momenata. Osim Lud,zbunjen, normalan, za njih ne znam jer ne mogu od iritacije ni minutu pogledat.
U biti ne znam ni jednog komičara, seriju, nešto koji je zabavan i urenebesan baš baš svaki put.
NMK je u prvom glednaju imala i te kakvih bisera. Luka Bulić kako kad. Andrea isto.
Prestrogi ste.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:20   #32
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ovo spada tu, jer humoristično nije, ali wtf s onim likom Književna groupie na fejsu? Meni svako toliko izleti jer ga netko od mojih lajka, redovito pročitam prve dvije rečenice statusa i ne mogu tu gomiletinu prosera. Šta je s tim, jel ima netko tko to lajka da mi objasni?

A neki hibrid Šimleše, Krule i Andre Andrassy. Samo što on brije na anti-intelektualizam.
Uglavnom, kenja

Da nije Šalković?
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:24   #33
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
A neki hibrid Šimleše, Krule i Andre Andrassy. Samo što on brije na anti-intelektualizam.
Uglavnom, kenja

Da nije Šalković?
Književna groupie je pisac Željko Špoljar. Slažem se s ovim opisom skroz.
__________________
čisto protuslovlje
rachael is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:25   #34
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
A neki hibrid Šimleše, Krule i Andre Andrassy. Samo što on brije na anti-intelektualizam.
Uglavnom, kenja

Da nije Šalković?
Ma nemam pojma tko je, nije me ni briga, ali naletjeh na neke kvaziintelektualne opise seksa, to zvuči majkemi kao lovechild Abadona i Velociraptora.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:33   #35
Quote:
rachael kaže: Pogledaj post
Književna groupie je pisac Željko Špoljar. Slažem se s ovim opisom skroz.
Hoću se osramotit ako kažem da mi to ime ama baš ništa ne znači?
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ma nemam pojma tko je, nije me ni briga, ali naletjeh na neke kvaziintelektualne opise seksa, to zvuči majkemi kao lovechild Abadona i Velociraptora.
A jebi ga, svako ima svoju publiku.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:34   #36
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Meni svi ovi koje ste nabrojali imaju svojih momenata. Osim Lud,zbunjen, normalan, za njih ne znam jer ne mogu od iritacije ni minutu pogledat.
U biti ne znam ni jednog komičara, seriju, nešto koji je zabavan i urenebesan baš baš svaki put.
NMK je u prvom glednaju imala i te kakvih bisera. Luka Bulić kako kad. Andrea isto.
Prestrogi ste.
Razumijem sto hoces reci, ali mislim da ne ide to tako, bar kod mene ne
Na strogocu mislim. Nije stvar strogoce, nego ili ti pase ili ne. Trebalo bi biti zabavno, a ako nije, sasvim je svejedno da li sam ja stroga ili ne, jebiga nije mi zabavno i ne mogu racionalno odluciti biti manje stroga pa da mi bude zabavnije

Ja bi to jako rado. Dogadja mi se da trazim nekad nesto tog tipa, bas da me zabavi, da iskljucim mozak i da se nasmijem, pa se nadjem kako vrtim stand upove na Netflixu, gledam kolike dvorane su napunili, i cudim se jer su mi prokleto dosadni, nezanimljivi i najvaznije - nezabavni

Nisu mi svi takvi, naravno. Sjecam se da sam pogledala Birbigliu i njegov stand up na Netflixu i da mi je bas dobro sjeo tu nedjelju popodne. Al to je bilo prije valjda skoro godinu dana
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:39   #37
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
A jebi ga, svako ima svoju publiku.
A znam, ali meh.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:41   #38
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Razumijem sto hoces reci, ali mislim da ne ide to tako, bar kod mene ne
Na strogocu mislim. Nije stvar strogoce, nego ili ti pase ili ne. Trebalo bi biti zabavno, a ako nije, sasvim je svejedno da li sam ja stroga ili ne, jebiga nije mi zabavno i ne mogu racionalno odluciti biti manje stroga pa da mi bude zabavnije

Ja bi to jako rado. Dogadja mi se da trazim nekad nesto tog tipa, bas da me zabavi, da iskljucim mozak i da se nasmijem, pa se nadjem kako vrtim stand upove na Netflixu, gledam kolike dvorane su napunili, i cudim se jer su mi prokleto dosadni, nezanimljivi i najvaznije - nezabavni

Nisu mi svi takvi, naravno. Sjecam se da sam pogledala Birbigliu i njegov stand up na Netflixu i da mi je bas dobro sjeo tu nedjelju popodne. Al to je bilo prije valjda skoro godinu dana
A pa normalno, nemaju svi ni isti smisao za humor. Ono čemu se ja i sin smijemo ko blesavi, muž i kćer često gledaju otprilike s facom.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:44   #39
Wayfaring Pogledaj Hicksa, Carlina. Izzarda. Burra. Stanhopea...
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 10:12   #40
U zadnje vrijeme najviše se nasmijem rendom postovima na forumu. Uspoređujući sa profi zabavljačima.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.