Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 20:10   #141
Ima netko skriptu (ili skeniranu knjigu) iz Psihologije?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:50   #142
Bok ekipa,

Ima li mozda netko za prodati ili poslati skriptu za maturu iz informatike? Moze i zamjena za druge skripte.

Najljepsa hvala!

MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:35   #143
hrvatski, povijest i vjeronauk ? anyone?
više raziina sve troje
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:19   #144
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
hrvatski, povijest i vjeronauk ? anyone?
više raziina sve troje
Quote:
MissT kaže: Pogledaj post
Bok ekipa,

Ima li mozda netko za prodati ili poslati skriptu za maturu iz informatike? Moze i zamjena za druge skripte.

Najljepsa hvala!

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ima netko skriptu (ili skeniranu knjigu) iz Psihologije?
Pogledajte ovdje:

https://www.bug.hr/forum/topic/skola...=asc&view=flat

Jedino nisam siguran za vjeronauk, ali to najbolje iz starih ispita + udbenici.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:45   #145
"Internet (nema što nema, postoji puno stranica za svaku temu, sa genijalnim objašnjenjima, bilo to na engleskom, hrvatskom ili nekom trećem jeziku, sve se može naći u ovom iil onom obliku)"

može netko pomoć sa linkovima - gdje se to s interneta može učiti za državnu maturu?
Je li to baš striktno neka stranica za državnu maturu pa tamo predmeti ili se misli ovako na slobodnu formu - youtube itd. ?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:42   #146
Mislim da ovaj podforum nije aktivan radi pitanja koje se stalno ponavljaju. Ja sam cijeli podforum okrenula naopačke i pročitala na stotine stranica foruma kada sam upisivala faks. Što je toliko teško doslovno okrenuti jednu stranicu teme na kojoj pišete?
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 00:54   #147
testovi inteligencije

bok,
jel ima netko testove inteligencije za prijemni na FFZG? ono s trokuticima, kvadratima etc.
__________________
you're never old to climb a mountain...
milkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2019., 16:34   #148
Razmatram mogućnost odlaska na DM dogodine.
Inače, nikada je nisam polagala jer sam po starom sistemu i već imam završen jedan fakultet pa molim dobre ljude da mi proslijede skripte (A razina) iz hrvatskoga, fizike i matematike.

Sa scribda mi ne želi skinuti linkove te traži da platim ili nešto drugo postam da bih ove mogla skinuti, a druge stvari koje imam (knjige, skripte i sl.) ne prihvaća jer ih već ima.
Eillanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2019., 12:15   #149
Quote:
Eillanna kaže: Pogledaj post
Sa scribda mi ne želi skinuti linkove te traži da platim ili nešto drugo postam da bih ove mogla skinuti, a druge stvari koje imam (knjige, skripte i sl.) ne prihvaća jer ih već ima.
Postaj neki dokument koji imaš (ma možeš i nešto s interneta skinuti) i sve ćeš moći normalno skidati
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 21:20   #150
Prodajem vrlo koristan priručnik za maturu Matematika u 24 lekcije, javite se dok nije prekasno.
Domi5 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2020., 20:40   #151
Trinom skripte

Pozdrav, tražim skripte za matematiku, kemiju i biologiju za DM. Po mogućnosti trinom ali može i druge. Ako netko ima ili pak ako znate kopiraone koje imaju njihove skripte u Zgu. Vidjela sam da su ljudi spominjali neke kopiraone u ranijim postovima ali pošto su stari nekoliko godina nez jel to i dalje tamo.🤷🏽♀
lara23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2021., 20:31   #152
Pozdrav, ima li netko možda Trinomovu skriptu za PiG?
dzepko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2021., 14:52   #153
Poštovani maturanti, želite li sudjelovati u grupnoj podršci za maturante koja će se održati online, preko platforme Zoom. Grupu vodimo studentice Marta, Sandra, Valentina i Ivana u sklopu kolegija Socijalni rad s grupom. Cilj nam je pričati s Vama o maturi, online predavanjima ili nekim drugim temama. Grupna podrška će se provoditi jednom tjedno, sveukupno osam susreta.
Socika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2021., 18:58   #154
Quote:
Socika kaže: Pogledaj post
Poštovani maturanti, želite li sudjelovati u grupnoj podršci za maturante koja će se održati online, preko platforme Zoom. Grupu vodimo studentice Marta, Sandra, Valentina i Ivana u sklopu kolegija Socijalni rad s grupom. Cilj nam je pričati s Vama o maturi, online predavanjima ili nekim drugim temama. Grupna podrška će se provoditi jednom tjedno, sveukupno osam susreta.
a kakve to veze ima s temom?
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2021., 19:30   #155
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a kakve to veze ima s temom?
meni izgleda kao spam
__________________
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this forum if you have any questions or concerns.
XmoronX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2021., 15:39   #156
Ukoliko nekome trebaju materijali iz kemije mogu proslijediti. Materijali nisu najnoviji ali ne mogu niti škoditi bez obzira na novu maturu koja slijedi
Mrkemič is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2021., 00:26   #157
Neka mi se javi u inbox ako netko ima nove Trinomove skripte
histrionn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2021., 21:56   #158
Talking

Ima netko pdf skriptu iz hrvatskog od trinoma od ove godine?
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2021., 02:19   #159
Pomoć pri odabiru materijala za maturu iz fizike

Pozdrav,

treći sam razred gimnazije i počeo sam se pripremati za maturu iz fizike. Počeo sam ići na privatne repeticije dvaput tjedno po bloksat, i učit ću cijelo ljeto, a dogodine idem i na Trinom. Kupio sam novi priručnik za maturu iz fizike od Školske knjige (Božić - Božić, IV. izdanje), a "žutu zbirku" imam zbog škole. Zanima me imam li dovoljno vremena i dovoljno materijala? Dvoumim se bih li kupio "plavu zbirku" ili "Fiziku u 24 lekcije". Možda oboje? Iako fiziku u školi imam pet, svoje znanje smatram ni malo bajnim. Fiziku pišem jer FFZG traži izborni predmet, a draga mi je ideja fizike i to bi možda bio moj drugi izbor (Fizički odsjek na PMF-u), a bude li mi išlo na FFZG-u (u što ne sumnjam jer obožavam kroatistiku), mislim upisati pararelni studij fizike. Mnogi će reći da su ta dva studija gotovo nespojiva, no vjerujem da su umjetnost i znanost doista srodne (sestre) i da bi se na njih tako trebalo gledati. Stoga mi je matura iz fizike iznimno važna. Molim da navedete još bilo kakve materijale koji bi mi mogli pomoći!
Aplonius III. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2021., 12:36   #160
Quote:
Aplonius III. kaže: Pogledaj post
Mnogi će reći da su ta dva studija gotovo nespojiva, no vjerujem da su umjetnost i znanost doista srodne (sestre) i da bi se na njih tako trebalo gledati. Stoga mi je matura iz fizike iznimno važna. Molim da navedete još bilo kakve materijale koji bi mi mogli pomoći!
ne možeš studirati fiziku i hrvatski

kako ti misliš imate praktikume iz fizike (na kojima nema izostajanja) i istovremeno biti na jezičnim vježbama (isto nema izostajanja)
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.