Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 17:13   #1961
Da, Walmart posluje u tim zemljama, rijec je o behemotu koji je tesko pojmiti iz hrvatske perspektive. No, koliko sam vidio u tekstu koji si linkao, Podravkin proizvod prodaje se u USA, ne u citavom svijetu, odn. u svim drzavama u kojima W. posluje. Nisam dugo bio pa cu pogledati danas ima li Podravke tu kod mene. Ako je to uopce toliko bitno.
kradljivac is offline  
Old 25.02.2018., 17:14   #1962
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Sto je tebi frende cilj, svadjati se ili razgovarati? Tesko da mozemo imati dijalog ako cemo ga voditi na ovom nivou. Bez obzira tko bio ili ne bio u pravu.
Ja sam svoj cilj ostvario, dobio si po prstima pa si izgleda spreman za normalan razgovor
Salim se, cijenim ovakav odgovor, premalo ih imamo na ovoj temi.
Ja sam inace jako nabrijan na nas rojacki kapitalizam pa me bilo kakav upis ili nesto izreceno, a sto aludira na to da smo mi u banani jer nas je unistio kapitalizam, izuje odmah iz cipela, pa reagiram emocionalno.
Ispricavam se na offu.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 25.02.2018., 17:43   #1963
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
you mad bro?
zbog cega? anonimnog neznalice sto trabunja off topic i to o necemu, o cemu nema pojma? tesko...
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 25.02.2018., 17:51   #1964
Mala analiza Juliana Hospa..........

https://www.cnbc.com/2018/02/23/bitc...ter%7Cmain
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 25.02.2018., 18:43   #1965
najlepse kad vidim na postovima da nas pametna srpska dijeca nazivaju austrougarskim konjusarima.imaju pravo.
kvaliteta diskusija je jadna i povrsna ,ako mozes pomoc pomozi,ako ne cuti.Nadam se da niste Vi novi hrvatski milioneri, jerpreseravanje je na razini politicara, nazalost nista vise od toga. zalos, bjeda i cumur.Naravno ne odnosi se na sve, ali .........
merlin70 is offline  
Old 25.02.2018., 19:08   #1966
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
najlepse kad vidim na postovima da nas pametna srpska dijeca nazivaju austrougarskim konjusarima.imaju pravo.
kvaliteta diskusija je jadna i povrsna ,ako mozes pomoc pomozi,ako ne cuti.Nadam se da niste Vi novi hrvatski milioneri, jerpreseravanje je na razini politicara, nazalost nista vise od toga. zalos, bjeda i cumur.Naravno ne odnosi se na sve, ali .........
Pravilno hrvatski:

1. dijete, djeca
2. milijun, milijunaš
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 25.02.2018., 19:22   #1967
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Pravilno hrvatski:

1. dijete, djeca
2. milijun, milijunaš
cek, samo si to nasao da ne valja?

ima vise gresaka nego prvasic koji ne prati na satovima
karatas_os is offline  
Old 25.02.2018., 19:26   #1968
Sta samo te dvije ispravke? Bole oci koliko je pravopisnih pogresaka, kao olakotnu okolnost dobronamjerno cemo pretpostaviti da je tipkao na mobitelu.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 25.02.2018., 19:27   #1969
Preduhitren sam
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 25.02.2018., 19:43   #1970
Quote:
livada2 kaže: Pogledaj post

on je kao guverner pravno zasticen a ja koji dajem savjete ne nekom forumu nisam

jeje. tuzices me da si popusio lovu jer si citao moje savjete na forumu.

Ne vjerujem sto citam

Zaboravio si napisat da su inzenesni stavovi samo tvoje misljanje da te nebi slucajno tuzio sto siris dezinformacije i jer si mi nanio dusevne boli ovdje na forumu
a sto mislis, zasto kada gledas bilo sto na YouTubeu kaze 'I am not a financial advisor, and I am not giving financial advices...'?... i to cak i kada imas osobe koje su trgovale na burzama i vjerojatno imaju certifikate za davanje savjeta.
Taroth is offline  
Old 25.02.2018., 19:49   #1971
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Sta samo te dvije ispravke? Bole oci koliko je pravopisnih pogresaka, kao olakotnu okolnost dobronamjerno cemo pretpostaviti da je tipkao na mobitelu.
s jednim okom zatvorenim, a drugim razrokim i s tri (3) prsta sljepljenja od ljepljenja tapeta ))))))
karatas_os is offline  
Old 25.02.2018., 20:30   #1972
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
zbog cega? anonimnog neznalice sto trabunja off topic i to o necemu, o cemu nema pojma? tesko...
come at me bro
kradljivac is offline  
Old 25.02.2018., 21:11   #1973
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
come at me bro
evo jos jedan za shitlistu, byebye
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 25.02.2018., 21:28   #1974
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
evo jos jedan za shitlistu, byebye
derpityderp
kradljivac is offline  
Old 25.02.2018., 21:55   #1975
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
najlepse kad vidim na postovima da nas pametna srpska dijeca nazivaju austrougarskim konjusarima.imaju pravo.
kvaliteta diskusija je jadna i povrsna ,ako mozes pomoc pomozi,ako ne cuti.Nadam se da niste Vi novi hrvatski milioneri, jerpreseravanje je na razini politicara, nazalost nista vise od toga. zalos, bjeda i cumur.Naravno ne odnosi se na sve, ali .........
Ne znam gdje ti slusas srpsku djecu, al vidim da si se prepoznao kao konjusar . eto ja ne obilazim srpske vrtice, pa neznam o cemu pricas.
sto se diskusije tice eto ti si ovim postom skrenuo temu bas u pravom pravcu
livada2 is offline  
Old 25.02.2018., 22:38   #1976
ah imate pravo izvinite.,i da nisam bas pismen,bio sam u srednjoj u Zagrebu ali sam iz Istre ali 5-6 mj.na godinu sam vani u Aziji ,J.americi,manje u Europi.(pa pricam ovako polovno 6 jezika) nisam doslijedan Vas, pa vise ne raspoznajem tu vasu soptilnu Eu kulturu.Jos jednom sorry.
Naravno ne odnosi se na sve....pobrojite opet gramaticke greske

a i da offtopic je, ovo je crypto, a ne kultura, zadnji put sorry.
Nastavite se ovako jadno prepucavat,ionako je topic vas
merlin70 is offline  
Old 25.02.2018., 22:57   #1977
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
ah imate pravo izvinite.,i da nisam bas pismen,bio sam u srednjoj u Zagrebu ali sam iz Istre ali 5-6 mj.na godinu sam vani u Aziji ,J.americi,manje u Europi.(pa pricam ovako polovno 6 jezika) nisam doslijedan Vas, pa vise ne raspoznajem tu vasu soptilnu Eu kulturu.Jos jednom sorry.
Naravno ne odnosi se na sve....pobrojite opet gramaticke greske

a i da offtopic je, ovo je crypto, a ne kultura, zadnji put sorry.
Nastavite se ovako jadno prepucavat,ionako je topic vas
Eto to smo cekali da nam kazes kolko jezika pricas i gdje si sve putovao, jer to stvarno ima veze s temom kao sto si i naglasio
Jel to po J.americi( malim slovom pises-eto tu sam nasao) obilazis srpsku djecu i uvaljujes im kripto?
livada2 is offline  
Old 26.02.2018., 00:44   #1978
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
ah imate pravo izvinite.,i da nisam bas pismen,bio sam u srednjoj u Zagrebu ali sam iz Istre ali 5-6 mj.na godinu sam vani u Aziji ,J.americi,manje u Europi.(pa pricam ovako polovno 6 jezika) nisam doslijedan Vas, pa vise ne raspoznajem tu vasu soptilnu Eu kulturu.Jos jednom sorry.
Naravno ne odnosi se na sve....pobrojite opet gramaticke greske

a i da offtopic je, ovo je crypto, a ne kultura, zadnji put sorry.
Nastavite se ovako jadno prepucavat,ionako je topic vas
Imaš pravo, to je "off topic" i ja nebi reagirao da nisi potpuno irelevantno za bilokoju diskusiju spomenuo srpsku djecu.

I ja kadkada pogriješim zbog nepažnje i nemam namjeru nikoga "kamenovati". Znaš onu biblijsku priču kada su htjeli kamenovati ženu zbog preljuba a Isus im odgovori: "tko je bez grijeha neka prvi baci kamen".
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 26.02.2018., 03:09   #1979
Quote:
merlin70 kaže: Pogledaj post
ah imate pravo izvinite.,i da nisam bas pismen,bio sam u srednjoj u Zagrebu ali sam iz Istre ali 5-6 mj.na godinu sam vani u Aziji ,J.americi,manje u Europi.(pa pricam ovako polovno 6 jezika) nisam doslijedan Vas, pa vise ne raspoznajem tu vasu soptilnu Eu kulturu.Jos jednom sorry.
Naravno ne odnosi se na sve....pobrojite opet gramaticke greske

a i da offtopic je, ovo je crypto, a ne kultura, zadnji put sorry.
Nastavite se ovako jadno prepucavat,ionako je topic vas
Joj zamisli, ti si jedini koji ne zivi u Hr, svi mi drugi se nismo makli iz svojih šupa, pa je ok što si nam došao soliti pamet ovako apsolutno nepismen.
Daj odrasti, ja se ne smatram previse pismenim, a i staviti cu kurac na panj da manje boravim godisnje u Hr nego ti, pa opet su mi se oci zakrvarile na tvoj post.

I to uopce nije bitno. Bitno da si nas dosao sve posrati, kako se svi prepucavaju, a nitko nikome ne pomaze. Znas sta, apsolutno se slazem sa tobom, apsolutno, samo nije mi jasno kako si ti to drugaciji? Zasto nisi dao par dobrih savjeta, umjesto da si se popisao na sve nas sa visoka?

A znam ja sta bi ti, ti bi htio da ti tu ljudi napisu u sta da ulozis, pa da ti ulozi i zaradis pare.
I tata bi sine, i ja bi tako.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 26.02.2018., 07:23   #1980
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Joj zamisli, ti si jedini koji ne zivi u Hr, svi mi drugi se nismo makli iz svojih šupa, pa je ok što si nam došao soliti pamet ovako apsolutno nepismen.
Daj odrasti, ja se ne smatram previse pismenim, a i staviti cu kurac na panj da manje boravim godisnje u Hr nego ti, pa opet su mi se oci zakrvarile na tvoj post.

I to uopce nije bitno. Bitno da si nas dosao sve posrati, kako se svi prepucavaju, a nitko nikome ne pomaze. Znas sta, apsolutno se slazem sa tobom, apsolutno, samo nije mi jasno kako si ti to drugaciji? Zasto nisi dao par dobrih savjeta, umjesto da si se popisao na sve nas sa visoka?

A znam ja sta bi ti, ti bi htio da ti tu ljudi napisu u sta da ulozis, pa da ti ulozi i zaradis pare.
I tata bi sine, i ja bi tako.
najjaci su mi ovi sto zaborave jezik...ko nikolina moric, kad je isla vodit onu neku prezentaciju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.