Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 08:40   #3041
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Pbz je totalno u kurcu,javna je tajna da su na rubu i pred potpunim pucanjem.Razlog toga je što ljudi ne plaćaju svoje kreditne obveze a i balon koji je pri kraju jer su ga napuhale banke zadnje desetljeće u vidu odobravanja svakojakih kreditnih linija.
Da, neki dan sam pitala da bih vratila American Gold karticu, pa su me odvraćali od toga, pa ovo, pa ono, pa nemojte, pa biti će novih mogućnosti i ponuda, i tako nisam. Ali mislim da hoću sigurno do kraja godine.
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 08:47   #3042
Koja glupost, ako je ne koristiš i nije ti potrebna nećeš je sad odjednom počet koristit i nabijat potrošnju samo jer ti je i dalje u novčaniku, a ako će ih parsto kn članarine koju eventualno plaćaš spasiti onda... Općenito mi nije jasno to nagovaranje kad želiš nešto raskinit, ne želiš kupit... To me samo još više odbije. Na tvom mjestu bi je ja bila prerezala ispred nje/ga pa nek onda ne raskine.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 08:54   #3043
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Koja glupost, ako je ne koristiš i nije ti potrebna nećeš je sad odjednom počet koristit i nabijat potrošnju samo jer ti je i dalje u novčaniku, a ako će ih parsto kn članarine koju eventualno plaćaš spasiti onda... Općenito mi nije jasno to nagovaranje kad želiš nešto raskinit, ne želiš kupit... To me samo još više odbije. Na tvom mjestu bi je ja bila prerezala ispred nje/ga pa nek onda ne raskine.
Ma koristim je, samo bih platila što imam i vratila je.
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:06   #3044
Svejedno... koristila, ne koristila, ostatak se ne mijenja, ako više ne želiš.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:21   #3045
Quote:
mimozak kaže: Pogledaj post
Da, neki dan sam pitala da bih vratila American Gold karticu, pa su me odvraćali od toga, pa ovo, pa ono, pa nemojte, pa biti će novih mogućnosti i ponuda, i tako nisam.

Ali mislim da hoću sigurno do kraja godine.
Pa kako se daš nagovoriti?
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:11   #3046
Može li mi objasnit netko ovo njihovo petljanje sa osnovnim i dodatnim korisnicima, kao i sa PBZ i PBZ Card "Ne možemo reći", "Nismo slobodni dijeliti informacije", "Ne vidimo", "Ne možemo reći dodatnom korisniku", itd.
Dodatni korisnik, usput, ima svoj poseban MyAccount i sve vidi kao i osnovni korisnik. Oni imaju sve financijske i osobne podatke jednake o oba korisnika, a dodatni korisnik također sudjeluje u podmirivanju računa.
mavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:54   #3047
Ne vidi sve. Dodatni korisnik ima uvid samo u svoje troškove, a osnovni u svoje i troškove dodatnih korisnika. Oni imaju podatke i dodatni korisnik solidarno odgovara za svoje troškove, ali glavna i odgovorna osoba je osnovni korisnik. U slučaju prisilne naplate neće blokirati dodatnog korisnika već osnovnog bez obzira tko je napravio trošak.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 07:51   #3048
Osnovni vidi i MR bodove a dodatni ne.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:01   #3049
Dakle amex u sustavu PBZ carda napušta RH 31.12. 2019. Na mail dobio obavijest.
klavkalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:11   #3050
Daj malo više info, što su konkretno napisali?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:17   #3051
I ja dobila.
Isto što su rekli u onom priopćenju za medije

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:36   #3052
Poštovani,
American Express® kartica i PBZ Card su već dugi niz godina Vaši vjerni partneri, koji vrhunskom kvalitetom
usluge te brojnim proizvodima i pogodnostima prate Vaše želje i potrebe. U izuzetan uspjeh PBZ Carda i vodeći
položaj American Express kartice na hrvatskom tržištu ugrađeno je povjerenje svakog pojedinog našeg korisnika,
na čemu Vam iskreno zahvaljujemo!
Iznimno cijenimo Vaše povjerenje te nastavno na javnu objavu da je American Express Company, New York, zbog
utjecaja platno-prometne regulative EU, donio odluku o napuštanju licenčnog modela poslovanja u EU te da više
neće dodjeljivati licence za izdavanje i prihvat American Express kartica trećim osobama, a što se odnosi i na PBZ
Card d.o.o., želimo Vas dodatno obavijestiti da American Express kartice, koje je PBZ Card izdao temeljem licence,
možete nastaviti koristiti do 31. prosinca 2019. godine.
S obzirom na respektabilan status PBZ Carda, vodeće kartične tvrtke u Hrvatskoj, koja nastavlja poslovati kao
pružatelj platnih usluga izdavanja i prihvata kartica, u tijeku je niz aktivnosti koje će Vama, našem vjernom
korisniku, omogućiti nesmetano korištenje kartičnih usluga i nakon 31. prosinca 2019. godine, a o čemu ćemo
Vas pravovremeno obavijestiti.
Svoju karticu te sve njene pogodnosti i funkcionalnosti koristite kao i do sada, a sve obveze po kartici, uključujući
i one koje dospijevaju na naplatu nakon 31. prosinca 2019., podmirivat ćete prema dinamici ugovorenoj u
trenutku nastanka troška, obročne otplate i/ili kredita.
U slučaju dodatnih pitanja na raspolaganju Vam je naša Služba za korisnike na telefonu:
01/ 612 44 22 ili e-mailu: [email protected].
Trajna usmjerenost na naše korisnike i poslovne partnere te na inovativnost i izvrsnost u poslovanju zalog su i
našeg budućeg uspjeha, a koji i nadalje želimo graditi zajedno s Vama.
Bit će nam iznimno zadovoljstvo nastaviti daljnju suradnju te Vas srdačno pozdravljamo!
klavkalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:16   #3053
Obavijest je praktički u riječ identična onoj koja je objavljena u medijima onda kad se prvi put pojavila ta vijest o ukidanju. Dakle, ništa novo.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:41   #3054
S bitnom razlikom da se ne radi o nagađanjima nego potvrđenoj stvari.
klavkalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:18   #3055
Pa i u prvom slučaju je bila potvrđena stvar. To je bilo službeno priopćenje PBZ Carda.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:13   #3056
A što će biti sa onima koji imaju Amex preko 30 god. pa su doživotno oslobođeni od članarine. Da li je to Amex ili PBZ pravilo.
Hazl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:58   #3057
Pretpostavljam da će pbz card napraviti sve moguće da svim korisnicima Amexa ostanu isti uvjeti i sa nekom zamjenskom karticom. Sigurno im nije u cilju da izgube klijentelu.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:43   #3058
Quote:
Hazl kaže: Pogledaj post
A što će biti sa onima koji imaju Amex preko 30 god. pa su doživotno oslobođeni od članarine. Da li je to Amex ili PBZ pravilo.


A sta bi to trebalo bit ??! Isto I sa ostalima


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 10:12   #3059
Pozz..trebam savjet..imam nekoliko tisuca kn koje nisam podmirio i necu moci..islo je na naplatu 22.2, datum formiranja racuna mi je 14.3..e sad sam mislio nazvati ih i reci im da mi sve to izracunaju i daju da vratim na 24 mj..koliko je to moguce?
beca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 10:16   #3060
Ovo gore pitanje i mene zanima. Trenutno su mi se smanjila primanja i necu moci platiti racun. Racun iznosi 2800kn, dospijece 20.03. Imam neke stvari na rate sto je jos 700kn. Znaci 3500kn ukupno ce mi biti zaduzenje. Sto ce se dogoditi kad ne platim do formiranja slijedeceg racuna?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.