Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 10:46   #2741
TokenPay
Ovo izgleda jako dobro, dosta su agresivni u marketingu - vaša mišljenja:
https://www.tokenpay.com/?rc=0PDS2

Navodno oni će biti najsigurniji novčić na tržištu. Još 4 dana traje akcija da se dobije 50% više novčića. Imaju već 3600 ljudi na twitteru ...
abusaef is offline  
Old 16.12.2017., 10:51   #2742
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
TokenPay
Ovo izgleda jako dobro, dosta su agresivni u marketingu - vaša mišljenja:
https://www.tokenpay.com/?rc=0PDS2

Navodno oni će biti najsigurniji novčić na tržištu. Još 4 dana traje akcija da se dobije 50% više novčića. Imaju već 3600 ljudi na twitteru ...
gdje se to treba kupiti da s emože dobiti 50% više? na Bittrexu ili?
tj. što treba napraviti da se to dobije?
end12 is offline  
Old 16.12.2017., 11:06   #2743
Nisam još nikada kupovao na presale - to bi mogao Exxo više znati kak se radi. Koliko vidim kod njih na webu se trebaš registrirati i onda će biti informacija kako kupiti. Idem sada pokušati.
abusaef is offline  
Old 16.12.2017., 11:09   #2744
ok
i ja sam sada tamo kod njih on line.
to je znači potpuni novi coin? hm koja je realna vrijednost toga?
min je 0,01 btc kupnje (cca to je sada nekih 154 eur) dobije se nekih 30 tog TPAY coina + 15 bonus TPAY.
end12 is offline  
Old 16.12.2017., 11:11   #2745
Ok idem reskrirati sa TokenPay- om uložit ću barem 1000-3000€.
Tko mi prvi pošalje referal link u poruke preko njega ću se registrirati (morate otvoriti account kod njih) - imaju referal program i dobit ćete besplatne novčiće - ovisno koliko ću uložiti . Ne trebate mi ništa dati od toga - to darujem!
abusaef is offline  
Old 16.12.2017., 11:14   #2746
poslao sam ti link na pm
ako što dobijem i bude što vrijedilo vodim te na ručak
end12 is offline  
Old 16.12.2017., 11:21   #2747
Ok imam link - akcija završena . Proučite novčić ako ga mislite kupovati - evo ja imam samo neki filling, nisam ga previše proučavao. No stvar je u tome da imaju super marketing, a to često prodaje i najveće gluposti.

Dakle idem čisto na dojam, a ako je iza toga još i kvaliteta - to će biti booom.

BTW Imaju već 61000 registriranih korisnika i sakupili su već 900 BTC-a. Kreću krajem siječnja 2018., a prodaje se max tokena u vrijednosti 5000 BTC. To će vjerojatno i sakupiti i nakon starta će vjerojatno biti u top 100 valuta.

Zadnje uređivanje abusaef : 16.12.2017. at 11:34.
abusaef is offline  
Old 16.12.2017., 12:20   #2748
ako još netko bude uzimao TokenPay kako sam već otvorio račun, mogu vam poslati referal link
end12 is offline  
Old 16.12.2017., 12:44   #2749
Holda li tko Bitcoin Gold?
Big D Cro is offline  
Old 16.12.2017., 13:01   #2750
Quote:
Big D Cro kaže: Pogledaj post
Holda li tko Bitcoin Gold?


Za kolege početnike u trejdanju, malo zlatnih pravila trjedanja by najveći trejder svih vremena:

1. Buy rising stocks and sell falling stocks.
2. Do not trade every day of every year. Trade only when the market is clearly bullish or bearish. Trade in the direction of the general market. If it’s rising you should be long, if it’s falling you should be short.
3. Co-ordinate your trading activity with pivot points.
4. Only enter a trade after the action of the market confirms your opinion and then enter promptly.
5. Continue with trades that show you a profit, end trades that show a loss.
6. End trades when it is clear that the trend you are profiting from is over.
7. In any sector, trade the leading stock – the one showing the strongest trend.
8. Never average losses by, for example, buying more of a stock that has fallen.
9. Never meet a margin call – get out of the trade.
10. Go long when stocks reach a new high. Sell short when they reach a new low.

Amen

( Ni ja se ne uspijevam pridržavati svih, ali što ih više usvojite to bolje za vas )
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 16.12.2017., 13:27   #2751
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post


Za kolege početnike u trejdanju, malo zlatnih pravila trjedanja by najveći trejder svih vremena:

1. Buy rising stocks and sell falling stocks.
2. Do not trade every day of every year. Trade only when the market is clearly bullish or bearish. Trade in the direction of the general market. If it’s rising you should be long, if it’s falling you should be short.
3. Co-ordinate your trading activity with pivot points.
4. Only enter a trade after the action of the market confirms your opinion and then enter promptly.
5. Continue with trades that show you a profit, end trades that show a loss.
6. End trades when it is clear that the trend you are profiting from is over.
7. In any sector, trade the leading stock – the one showing the strongest trend.
8. Never average losses by, for example, buying more of a stock that has fallen.
9. Never meet a margin call – get out of the trade.
10. Go long when stocks reach a new high. Sell short when they reach a new low.

Amen

( Ni ja se ne uspijevam pridržavati svih, ali što ih više usvojite to bolje za vas )
upravo pridržavanje nekih od ovih pravila me dosta oštetilo na trgovini altovima
naglašavam, altovima, ali ne i bitcoinom

dovoljno je bacit pogled na chart bilo kojeg od altova i vidiš da je najčešće riječ o seesaw kretanjima cijene bez nekih jasnih support i resistance levela, barem u odnosu altova prema bitcoinu koji je benchmark
tronplayer is offline  
Old 16.12.2017., 14:51   #2752
Quote:
tronplayer kaže: Pogledaj post
upravo pridržavanje nekih od ovih pravila me dosta oštetilo na trgovini altovima
naglašavam, altovima, ali ne i bitcoinom

dovoljno je bacit pogled na chart bilo kojeg od altova i vidiš da je najčešće riječ o seesaw kretanjima cijene bez nekih jasnih support i resistance levela, barem u odnosu altova prema bitcoinu koji je benchmark
Istina, crypto je ponešto specifičan.

A ova pravila ako se odnose na Bitcoin onda naravno da se baš ne odnose na altove obzirom da altovi tonu kad BTC raste.

Ali kad gledaš cijene u usd, onda ima smisla i u altovima.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 16.12.2017., 15:15   #2753
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Nisam još nikada kupovao na presale - to bi mogao Exxo više znati kak se radi. Koliko vidim kod njih na webu se trebaš registrirati i onda će biti informacija kako kupiti. Idem sada pokušati.
ako je ico u igri onda direktno na webu njihovom. platis, posaljes adresu i dobijs tokene. ne kupujem ja bas ico projekte, uletio sam bio u bmc inije dobro ispalo, nakon toga se ne usudim vise. hvala bogu nisam puno izgubio. za sad ipak cekam da budu izlistani makar na etherdelti pa onda kupujem. zajebo sam se malo s wish jer sam ga nedavno kupio pa je pao. ne znam jel gotov ico, ali i dalje mi se jako svida ono sto nudi wish. ima sad zilion novih projekata, ali svi sve vise pricaju o 3rd generation blockchainu tipa ada, aion itd. aion je na rasprodaji bio ovih dana, nisam ziher zapravo sto se dogadalo, chart izgleda kao zesci pnd. adu ne mogu prezalit, ne sto sam zaradio nego sto nisam ponovo usao nakon onog prvog pumpa. al nadam se jos uletit ak padne.

Zadnje uređivanje exxo : 16.12.2017. at 15:31.
exxo is offline  
Old 16.12.2017., 15:32   #2754
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ali kad gledaš cijene u usd, onda ima smisla i u altovima.
But Sir, I'm up in usd
exxo is offline  
Old 16.12.2017., 16:30   #2755
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Istina, crypto je ponešto specifičan.

A ova pravila ako se odnose na Bitcoin onda naravno da se baš ne odnose na altove obzirom da altovi tonu kad BTC raste.

Ali kad gledaš cijene u usd, onda ima smisla i u altovima.
Ali average costing se velikoj većini pokazala profitabilna. Bar za sada Ali razumem zašto ne prtljat s time. Nedaj Bože crashinga, ode onda average costing direktno u grob
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 16.12.2017., 16:39   #2756
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
TokenPay
Ovo izgleda jako dobro, dosta su agresivni u marketingu - vaša mišljenja:
https://www.tokenpay.com/?rc=0PDS2

Navodno oni će biti najsigurniji novčić na tržištu. Još 4 dana traje akcija da se dobije 50% više novčića. Imaju već 3600 ljudi na twitteru ...
Budem malo pročačkao pa javim

EDIT: ne sviđa mi se da je toliki gap u bonusu između 1. i 2. tjedna. Ali projekt je izgleda dobar za ljuljnuti neke pariće. hm...

EDIT2: More
Also, the app is just a copy of coinomi. Tokenpay have literally created nothing. Pricey for nothing. More
I can look at the interfaces and know that they were simply taken from two other sources. Send a "real coder" to tell me that is good practice, please.

EDIT3:
When you see thoses words $XVG and @justinvendetta just run the other way
Red flag planted . More
Because they are scam. Verge can’t release any tech. They shill you, then dump on you, then forever repeat the process while you ‘HODL’
__________________
Napuši se kurca!

Zadnje uređivanje JesusReborn : 16.12.2017. at 17:16.
JesusReborn is offline  
Old 16.12.2017., 17:31   #2757
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
But Sir, I'm up in usd
U kriptu i kad gubiš, zapravo ne gubiš :klap:
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 16.12.2017., 17:33   #2758
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Ok imam link - akcija završena . Proučite novčić ako ga mislite kupovati - evo ja imam samo neki filling, nisam ga previše proučavao. No stvar je u tome da imaju super marketing, a to često prodaje i najveće gluposti.

Dakle idem čisto na dojam, a ako je iza toga još i kvaliteta - to će biti booom.

BTW Imaju već 61000 registriranih korisnika i sakupili su već 900 BTC-a. Kreću krajem siječnja 2018., a prodaje se max tokena u vrijednosti 5000 BTC. To će vjerojatno i sakupiti i nakon starta će vjerojatno biti u top 100 valuta.
Kolega jesi li još u ADA Cardano?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 16.12.2017., 18:51   #2759
Danas sve prodao, pa kupio opet - nisam izdržao da ne shortam ... ali imam ga da. Stvarno vjerujem u taj novčić. I ovo nije p&d, jer on ide stalno gore zapravu uz poneke korekcije na dolje.
A krajem ožujka će biti kao i ARK - bit će kamata za holdanje .
abusaef is offline  
Old 16.12.2017., 19:02   #2760
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Danas sve prodao, pa kupio opet - nisam izdržao da ne shortam ... ali imam ga da. Stvarno vjerujem u taj novčić. I ovo nije p&d, jer on ide stalno gore zapravu uz poneke korekcije na dolje.
A krajem ožujka će biti kao i ARK - bit će kamata za holdanje .
Vidio sam. Nakon onog tvog posta sam si dao truda da ga proučim. Moram priznati da ima prilično potencijala.
Šteta što se ne zna kolika će biti POS nagrada.

A vidi ovo:


Bitcoin transactions will be available in the Telegram interface
Guest December 16, 2017

It will be possible to send and convert cryptocurrency in the interface of a familiar messenger.

In January 2018, a new payment service, TransCrypt, will enter the mobile app market, a service that will allow the sending, receiving and conversation of cryptocurrency using the Telegram interface. Transactions will occur in real time and with 0% commission.

Thanks to the use of the open-source code of Telegram, the list of contacts and message history will be saved in TransCrypt. Transferring cryptocurrency is as simple as selecting the required wallet in the chat window and entering the amount. Transaction security is assured by the use of the decentralized Blockchain data system and 3-factor MTPorto authorisation.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.