Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 20:47   #3041
Po mom nije prekratka.

Ako si mlada i imaš dobre noge (a imaš) slobodno obuci. Kad ćeš ako ne sada
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:07   #3042
Quote:
nekidan kaže: Pogledaj post
Cure jel ova haljinica prekratka za vjencanje?

http://i46.tinypic.com/28slctf.jpg
Nije kratka!... slazem se s marficom...kad ces nositi kratko ako ne sada
bubax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:20   #3043
Quote:
nekidan kaže: Pogledaj post
Cure jel ova haljinica prekratka za vjencanje?

http://i46.tinypic.com/28slctf.jpg
Dobra haljina.
Po mom mišljenju, ne. Malo je kraća, al' definitivno nije prekratka i dobro ti stoji.
NuriaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:14   #3044
Cure hvala na pomoci...Ma vidam ja cure vikendom u stvarno kratkim haljinicama prema kojima je ova odora za casnu sestru, ali opet nisam cesto na vjencanjima pa ne bi da bakice sa vjencanja trcale za mnom s krunicom u rukama i zazivale zloduha da izade iz mene:-) A i to sta kazete kad cu nosit ako ne sad, ionako brzo punim tridesetu...
nekidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:57   #3045
Quote:
nekidan kaže: Pogledaj post
Cure hvala na pomoci...Ma vidam ja cure vikendom u stvarno kratkim haljinicama prema kojima je ova odora za casnu sestru, ali opet nisam cesto na vjencanjima pa ne bi da bakice sa vjencanja trcale za mnom s krunicom u rukama i zazivale zloduha da izade iz mene:-) A i to sta kazete kad cu nosit ako ne sad, ionako brzo punim tridesetu...
ak ćeš se prilagođavat babama onda ništa neće pasat jer kod nas je to ovako:
- crno = pa jel ona došla na karmine
- bijelo = ajme, vidi bezobraznice, oće zasjenit mladenku
- široko = a da nije trudna, čula sam da se petlja s onim malim mišom šta je na brodu
- usko = gle ju, vide joj se kosti, garant je jedna od onih bulimičarki šta povraćaju, evo, upravo je otišla na wc nakon jela, maro jesam ti rekla
- kratko = vidje šta noge pokazuje, ko da je neka kurva
- dugačko = šta se ko časna sestra obukla, nije ni čudno što je sama, a bliži joj se trideseta



ja glasam za haljinicu
i još neke ubojite štikle. di ćeš bolje
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 08:04   #3046
o, dire, dobar ti post!
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 11:01   #3047
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ak ćeš se prilagođavat babama onda ništa neće pasat jer kod nas je to ovako:
- crno = pa jel ona došla na karmine
- bijelo = ajme, vidi bezobraznice, oće zasjenit mladenku
- široko = a da nije trudna, čula sam da se petlja s onim malim mišom šta je na brodu
- usko = gle ju, vide joj se kosti, garant je jedna od onih bulimičarki šta povraćaju, evo, upravo je otišla na wc nakon jela, maro jesam ti rekla
- kratko = vidje šta noge pokazuje, ko da je neka kurva
- dugačko = šta se ko časna sestra obukla, nije ni čudno što je sama, a bliži joj se trideseta



ja glasam za haljinicu
i još neke ubojite štikle. di ćeš bolje


Istina, istina, ko bi svim babama udovoljio. A i iskreno ljepše mi je vidjeti i turbo kratku haljinicu (a ova mi čak i ne spada pod to), pogotovo kad netko ima predobre noge nego kad netko stavi sise na izvolte pa vidiš koje je boje i teksture grudnjak.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 13:03   #3048
Quote:
bubax kaže: Pogledaj post
Nije kratka!... slazem se s marficom...kad ces nositi kratko ako ne sada
definitivno ne. ako nisi kuma nećeš se slikati direkt ispred svećenika, a nekima to ni ne smeta, pa zašto ne. ako se ti osjećaš u njoj ugodno znači da je pun pogodak.
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 22:10   #3049
drage žene, zna li tko otprilike koliko se kreću cijene haljina Matije Vuice, šivala bih kod nje možda za poslije ponoći nešto tipa:

Ne znam smanjiti sliku, molim moderatorice da se ne ljute
__________________
La vita e bella
TinčicaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 18:09   #3050
Quote:
Olivera25 kaže: Pogledaj post
Cure,pozdrav!!
Trebala bih malenu pomoc,ako moze
Kuma sam na vjencanju,krajem 5.mjeseca..U potrazi sam za nekom haljinom,lijepom,elegantnom..Uglavnom,velika je vjerojatnost da idem u Zg ovaj vikend pa bih odmah iskoristila priliku da pokusam naci nesto...Gdje bih mogla pogledati za lijepe,svecane haljine, a da ne kostaju kao suho zlato??
I jos jedno pitanje..Imam mogucnost posuditi haljinu od HippyGardena i to ovu
http://imageshack.us/photo/my-images...gardenue2.jpg/
Samo u crnoj boji..Sta mislite,kuma u crnom,krajem 5.mjeseca??Malo me to odbija,ali me zanimaju i druga misljenja..
nevezano za boju i kumstvo, ja sam nosila ovu identičnu u jedne svatove, odlična haljina, cijelu noć je kamerman trčkarao za mnom obzirom da sam je nosila sa stavom 'moja haljina i ja', i općenito, pobrala sam toliko komplimenata kao nikad, iz razloga što sam se u njoj osjećala bašbaš dobro
Marsim11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 21:41   #3051
Idem na svadbu i mislim da šivati ovu haljinu u smaragdno zelenoj boji. kako vam se sviđa? s tim da bi i oko pasa našila malo perli



Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us

Zadnje uređivanje Mari25 : 28.04.2013. at 21:57.
Mari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 14:52   #3052
malo je produži
__________________
I wish cake went straight to my boobs.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 15:44   #3053
cure pomoć kak vam se čini ova haljinica za svadbu, sasvim je jednostavna pa me malo strah da ne bude preobična (jer je sestra od dečka kupila haljinu sherri hill, crnu dugačku sa nekim kristalima i krinolinom,tipa onih ako ste gledali u dobru, zlu i kiću)
znači mislila sam ovu ali u svijetlo zelenoj pastelnoj boji (isto je ovako nježna) a mislila sam je podić nekim cipelama.

imate vi kakav prijedlog? jeste vidjele u zadnje vrijeme u zg neku haljinicu za svadbu a da nije skupa?
mkayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 17:31   #3054
joj i ja tražim neki super dućan ili donekle jeftinu krojačicu, uskoro se dečku udaje brat i nemam pojma što i kako, samo bih da je duža i da ne potrošim previše novca jer je neću nositi neko duže vrijeme nakon tog pa da ne trune u ormaru.

i ja ciljam na neke takve boje i model (samo duži) pa staviti nakit u tamnijoj boji, recimo na takvu mint-haljinu smaragdnozeleni nakit (imam jedne rinčice, kombinacija sa zlatnim) pa možda remen i cipele na tu foru. ipak ne želim izgledati preupečatljivo i kao papiga.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 21:31   #3055
baš sam zadnjih dana naletila na ovu stranicu pa da podijelim s onima koje još nisu vidjele. ima svakakvih, ali meni i jako lijepih haljina. jedino ne znam kakve su cijene, treba pitati za svaku pojedinačno u inbox. https://www.facebook.com/Veranzio?fref=ts
@mkayla meni je haljina preslatka a i ako bi ju podigla još i nakitom, mislim da nije bezveze. a i pretpostavljam da ti se ne udale netko jako jako blizak tipa sestra? u tom slučaju, na tvom bih mjestu onda ipak imala dugu i posebniju haljinu, ne zbog tuđih priča nego jer bi to bila moja želja
@enedielle probaj za šivanje pitati ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=198158&page=28
__________________
Clara pacta boni amici.

Zadnje uređivanje malibu : 24.05.2013. at 21:51.
malibu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 19:13   #3056
haljina je taman za vjenčanje

naglasak stavi na cipele, nakit i torbicu
__________________
I wish cake went straight to my boobs.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 02:45   #3057
Pozdrav drage trebam pomoc di da nadem ovako nesto?? hvaalaa
https://www.google.hr/search?q=asymm...%3B1200%3B1800
iliii

http://www.msdressy.com/images/3-18d...-d02012331.jpg
sara156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 07:54   #3058
Quote:
sara156 kaže: Pogledaj post
Pogledaj u sherri hill. To mi djeluje kao njihov stil
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:37   #3059
e ovako kuma sam na vjenčanju u kolovozu pa me zanima gdje mogu kupiti neku dobru haljinu u zg a da nije preskupa
LaLa2305 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 01:37   #3060
Ima slična u Giovanniju

Evo link - https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Ima dalje u albumu još 2 slike u boji marelice i jedne koja izgleda sivo, al mislim da bi trebala biti bež.
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.