Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2007., 23:40   #501
Quote:
Musliman.hr kaže: Pogledaj post
Naravno da imam snage da razumijem.

I mislim da smo na istoj strani kad su u pitanju naša djeca i njihova budućnost.

http://www.youtube.com/watch?v=hQp36...eature=related

Gledajući ove slike ne moramo biti prosvjetljeni niti moramo naša mišljenja tražiti u svetim knjigama, dovoljno da budemo ljudi da bi razumijeli i poštovali jedni druge i digli glas protiv ludila.

Bol je svagdje bol, umiruće dijete je svagdje dijete koje umire, krv koja poteče svagdje je ista ljudska krv, svagdje je to ista spržena bolna koža....Kompas je u srcu koliko god to zvučalo sentimentalno mudrim znalcima religije. Svoju osjetljivost treba povećavati a ne smanjivati.

Pozdrav i hvala što si se javio i hvala onima što su mi se javili sa PM.
S.Andrej is offline  
Old 14.12.2007., 22:03   #502
Citao sam do jedno 8 -9 stranice i prestao
Novamama , valjda se tako zove spodoba koja stvarno pokazuje svoje ogromno neznanje
Ona kaze da parafraziram , vise puta , da kako je to moguce da je Muhammed s.a.w.s NAREDIO u Kuranu da covjek moze imati cetri zene a on dvadeset
Dovoljno je samo ovo i da se covjek zapanji kolicinom neznanja
Prije svega , ne znam da li joj je iko odgovorio , nije Poslanik s.a.w.s. naredio u Kuranu nego su to Bozje , Allaha dz.sh. rijeci , objava data Poslaniku s.a.w.s.
Drugo , u to doba je bilo previse zena a malo muskaraca a da bi se ipak radjala djeca a da zene ne bi ostajale neudate onda se uzelo manje zlo sto je bio pravi potez . Muhammed s.a.w.s nije nikad imao odjednom cetri zene , s nekima se nije ni vidio da valja . Da je bio kurvar kako neznalica novamama kaze u svom neznanju , nije jer je sa svakom bio u braku . Nije mi poznato da muskrace treba nazvati kurvarima ako spavaju sa svojim zakonitim zenama . Dalje nasa draga novamama nema pojma da je vec tada razvod kod muslimanskih zena bio dozvoljen uz propisanu naknadu a da su to neke krscanske zemlje uradile na kraju dvadesetog vijeka . Toliko o pravima zena
Krushko is offline  
Old 15.12.2007., 13:49   #503
Quote:
S.Andrej kaže: Pogledaj post
Naravno da imam snage da razumijem.

I mislim da smo na istoj strani kad su u pitanju naša djeca i njihova budućnost.

http://www.youtube.com/watch?v=hQp36...eature=related

Gledajući ove slike ne moramo biti prosvjetljeni niti moramo naša mišljenja tražiti u svetim knjigama, dovoljno da budemo ljudi da bi razumijeli i poštovali jedni druge i digli glas protiv ludila.

Bol je svagdje bol, umiruće dijete je svagdje dijete koje umire, krv koja poteče svagdje je ista ljudska krv, svagdje je to ista spržena bolna koža....Kompas je u srcu koliko god to zvučalo sentimentalno mudrim znalcima religije. Svoju osjetljivost treba povećavati a ne smanjivati.

Pozdrav i hvala što si se javio i hvala onima što su mi se javili sa PM.
Bog ce nagraditi skromne.
Jesili ti skroman kao sto je Bog zapovijedao ?
A ?
Maitreya is offline  
Old 15.12.2007., 14:52   #504
Quote:
Maitreya kaže: Pogledaj post
Bog ce nagraditi skromne.
Jesili ti skroman kao sto je Bog zapovijedao ?
A ?
Nisam zainteresiran za nagradu.
Nisam ni skroman.
Ne marim za zapovjedi
Ja sam regular guy. Običan.
S.Andrej is offline  
Old 17.12.2007., 17:16   #505
Mislim da su ovdje svi već rekli što su imali i sad se vrtimo u krug sa jednim te istim prepucavanjem... zatvaram.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.