Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 21:06   #81
Jel zna netko od kad sutra radi blagajna Dinersa u Praškoj. Hvala
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 23:43   #82
Trebala bi raditi od 08:00 do 13:00, osim ako nemaju neko lje(t)no radno vrijeme.
Molim i drugi put!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 09:36   #83
Bio. Radilo. Hvala!
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:54   #84
koliko dugo traje proces odobravanja diners revolving kartice?

i zanima me dal gledaju postojeće kredite i ostala zaduženja, ko npr. pri odobravanju kredita. naime, plaća mi je oko 6500 kn, a krediti oko 3500, a ne znam jesam li na crnoj listi i kakvo mi je stanje po "Hrok-u". Imala sam prije 2-2,5 god. nekih "poteškoća", al sve sam riješila, krede uredno otplaćujem, nemam drugih kred. kartica, čekova u opticaju i sl.

hvala
roberta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 21:25   #85
Diners revolving mozes dobiti samo ako koristis diners obicnu karticu vise od 6 mjeseci. Ne gledaju Hrok i ostala zaduzenja, gledaju samo da li uredno placas racune za njihovu karticu. A trebali bi ti odobriti zahtjev u vrlo kratkom roku, meni su je odobrili dva dana nakon sto sam predala zahtjev.
voditeljica1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 22:30   #86
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Diners revolving mozes dobiti samo ako koristis diners obicnu karticu vise od 6 mjeseci. Ne gledaju Hrok i ostala zaduzenja, gledaju samo da li uredno placas racune za njihovu karticu. A trebali bi ti odobriti zahtjev u vrlo kratkom roku, meni su je odobrili dva dana nakon sto sam predala zahtjev.
Nabijem ja njih i njihovo odobravanje; ja sam uredno plaćao račune 9 mjeseci, i to nijedan ispod 2.000,00 kn, pa su me glatko odbili.
Nemam nekakve pritužbe na njih, ali ako oni znaju kako treba poslovati s ljudima, hebeš mi sve!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 08:56   #87
ma ne znam, oni su mi sami poslali prijavnicu poštom, a kako mi trenutno treba "financijska injekcija", poslala sam im popunjeni zahtjev, pa sad čekam
roberta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:00   #88
pitanje

naznačeno je na ECC on line "Datum formiranja sljedećeg računa" npr. 08.02 2016. Zanima me da li robe i usluge kupljene 08.02 idu na naplatu na računu u ožujku ili u veljači?
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 06:30   #89
Idu još u veljaču..
seka555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 10:39   #90
ja bi diners, ali problem je neka davna kazna za parking koja je isplivala od prije par god (nekih 300 kn) i sjela kao ovrha, buduci da mi je na racunu nesto sitno kuna ostalo. to mi je okej jer kad sjedne placa krajem tjedna skinut ce iznos i odblokirat racun. hoce li me diners radi tog odbit? inace - nisam ni na kakvim crnim listama, banka me smatra "urednom"
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 11:40   #91
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
ja bi diners, ali problem je neka davna kazna za parking koja je isplivala od prije par god (nekih 300 kn) i sjela kao ovrha, buduci da mi je na racunu nesto sitno kuna ostalo. to mi je okej jer kad sjedne placa krajem tjedna skinut ce iznos i odblokirat racun. hoce li me diners radi tog odbit? inace - nisam ni na kakvim crnim listama, banka me smatra "urednom"
Koliko znam Diners za odobravanje kartice ne gleda HROK, samo platnu listu, tako da to ne bi trebao biti problem.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:36   #92
super, hvala, popunit cu online pristupnicu i cekat odgovor
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 14:37   #93
U HROKu se također ne vidi ovrha, jedini način da Diners vidi tvoju ovrhu je ukoliko imaš zaštićeni račun pa na platnoj listi vide da jedan dio isplate ide na 320... račun, a drugi na zaštićeni. Jedino što će ti gledat je da je isplata skupa s prijevozom dostatna, prijašnju urednost po karticama i stalno zaposlenje. Pošto će ti cijela isplata ići na račun, ne bi trebalo biti problema.
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 20:40   #94
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Diners revolving mozes dobiti samo ako koristis diners obicnu karticu vise od 6 mjeseci. Ne gledaju Hrok i ostala zaduzenja, gledaju samo da li uredno placas racune za njihovu karticu. A trebali bi ti odobriti zahtjev u vrlo kratkom roku, meni su je odobrili dva dana nakon sto sam predala zahtjev.
A jel imaju veze krediti,i jel treba bit na stalno zaposlen.hvala

Poslano sa mog E2105 koristeći Tapatalk
marinkoascic06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:10   #95
Ljudeki, kakva je situacija s odobravanjem otkad je Diners u HROKU?
Ima netko da je nedavno tražio a već ima postojećih zaduženja?
JayDeena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:22   #96
Poštovani,

Planiram kupiti TV na rate,limit na diners kartici za kupovinu na rate mi je 4400kn.

Televizor košta 6500kn,kako da ga kupim na 12 rata?

lp
RaZ0R911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:23   #97
Nazoveš službu i zatražiš jednokratno povećanje limita.

I nadaš se da će ti odobriti

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 08:44   #98
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Nazoveš službu i zatražiš jednokratno povećanje limita.

I nadaš se da će ti odobriti

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

Ja sam ih zvao za sličnu situaciju i rekli mi da moram poslati zadnju listu plaće i dopuštenje za uvid u hrok pa će vidjeti koliko mi mogu dići limit
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.