Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2007., 13:55   #61
Postavio sam link za film.
Film je u stvari prepricana knjiga mada nije to-to dok ne procitas.
Na netu se moze naci eng.verzija knjige.
sancho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 03:08   #62
Možeš li poslati link gdje se može skinuti?
crobul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 17:55   #63
Smile The Secret- TAJNA

Da li ste pričitali ovu knjigu?Ako niste onda MORATE što prije!!!!!!!!Doista meni je ta knjiga promjenila život!!!!SVE što želite možete postiči samo ako to želite! Molim komentare drugih ljudi koji su pročitali tu knjigu.
barby_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:46   #64
Još jedna od think pink shitova! Sve je to sranje, ako ne možeš ili ne želiš primjeniti u praksi!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:59   #65
Quote:
barby_x kaže: Pogledaj post
SVE što želite možete postiči samo ako to želite! jigu.
Trebala ti je knjiga da to saznaš.
Blago tebi
Marketinški trikovi za masovnu upotrebu,a propagiranje od strane Oprah nije mi neka preporuka.Imaš i filmić o tome negdje po netu
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 19:06   #66
a ti zbilja vjeruješ u to?
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 19:38   #67
bok, evo ja imam i knjigu i film i odlicni su,i vjerujem u to,i vjerujem kada bi se odlucila na nesto,da bih uspjela u tome.secret-tajna. neki dan je bila tema u opri.
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 19:39   #68
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
bok, evo ja imam i knjigu i film i odlicni su,i vjerujem u to,i vjerujem kada bi se odlucila na nesto,da bih uspjela u tome.secret-tajna. neki dan je bila tema u opri.
...vjerujem i ja,a nisam čitala knjigu..tako daaa...
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 19:44   #69
Quote:
barby_x kaže: Pogledaj post
Da li ste pričitali ovu knjigu?Ako niste onda MORATE što prije!!!!!!!!Doista meni je ta knjiga promjenila život!!!!SVE što želite možete postiči samo ako to želite! Molim komentare drugih ljudi koji su pročitali tu knjigu.
Kakva je to knjiga? Je li to neka self-help literatura? (jer to ne volim) Tko je autor? Da pogledam malo po Internetu.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 20:31   #70
amerikanci su glupi i to je činjenica, a ta TAJNA (stvarno ne znam čemu velika slova ) jos veća glupost. Mislim daj, kad malo razmisliš to su sve stvari koje su te učili dok si bila mala, misli pozitivno, bori se za svoje ideje tralala, samo Oprah ima puno slobodnog vremena i previše love pa je njoj to jako zabavno za razglabati, ta tajna je obični skup općepoznatih zivotnih činjenica i ako ih nisi primjenjivala do sada, vjerojatno nećes niti početi samo zato jer si imala čast platiti jednu knjigu i DVD.
maxxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 21:45   #71
a gdje se dvd moze nabaviti? knjigu sam vidila u algoritmu ali ne i dvd.
LinaM. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 00:42   #72
pa imam ti ja dvd.odlican je film
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 00:46   #73
http://www.warez-bb.org/viewtopic.ph...868&highlight=
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 09:30   #74
umjesto price ko vjeruje a ko ne .. ajmo vi koji ste vec ufurani u to lijepo opisite sta ste uspjeli dobiti pomocu nje ... i za koliko vremena
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 09:48   #75
Quote:
barby_x kaže: Pogledaj post
Da li ste pričitali ovu knjigu?Ako niste onda MORATE što prije!!!!!!!!Doista meni je ta knjiga promjenila život!!!!SVE što želite možete postiči samo ako to želite! Molim komentare drugih ljudi koji su pročitali tu knjigu.
Ajde objasni što to točno znači da ti je knjiga promijenila život. Mene baš zanima taj fenomen "obraćanja". Ja vjerujem u promjenu perspektive u životu, te da ista može imati i pozitivan učinak na sam tijek događaja i definitivno doživljaj istih, ali me zanima čime točno ta knjiga utječe na tebe (ili nekog drugog tko ju je čitao).

Koje pozitivne poruke nosi, kako si ih primjenjivala u životu i slično.

liar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 10:17   #76
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Kakva je to knjiga? Je li to neka self-help literatura? (jer to ne volim)
self help ne postoji! ako si sam pomogneš, onda zapravo nisi dobio pomoć, ne?
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 14:22   #77
Quote:
barby_x kaže: Pogledaj post
Da li ste pričitali ovu knjigu?Ako niste onda MORATE što prije!!!!!!!!Doista meni je ta knjiga promjenila život!!!!SVE što želite možete postiči samo ako to želite! Molim komentare drugih ljudi koji su pročitali tu knjigu.


zelim 100000 $ .. do kraja tjedna .. ajmo sad svi mantrat za mene

inace, meni je isto knjiga super .. mozda malo neuvjerljiva .. ali onak .. bar malo stanes i razmislis o sebi
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 18:52   #78
Quote:
liar kaže: Pogledaj post
Ajde objasni što to točno znači da ti je knjiga promijenila život. Mene baš zanima taj fenomen "obraćanja". Ja vjerujem u promjenu perspektive u životu, te da ista može imati i pozitivan učinak na sam tijek događaja i definitivno doživljaj istih, ali me zanima čime točno ta knjiga utječe na tebe (ili nekog drugog tko ju je čitao).

Koje pozitivne poruke nosi, kako si ih primjenjivala u životu i slično.



e pa upravo se o tome i radi....da promjeniš perspektive u zivotu , koje mogu a i ne moraju imati pozitivan ucinak...
na mene knjiga nije imala nikakav utjecaj, život mi se nije vrtoglavo promjenio....
zapravo,knjiga mi je bila i pomalo dosadna...nisam u njoj procitala ništa sto vec nisam znala
Eirene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 11:32   #79
opet, porez na budale.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 11:46   #80
Mislim da je The Secret divna ideja, zamotana u meni neprobavljivu blješteću američku propagandu.
U biti, to je ono kad ti kažu - slijedi svoje snove - ili u religiji kad se moliš bogu da ti nešto padne s neba ...

No, moj najdraži pisac je to izvrsno rekao:

Quote:
Terry Pratchett u The Wee Free Men kaže:
Miss Tick sniffed. "You could say this advice is priceless," she said. "Are you listening?"
"Yes," said Tiffany.
"Good. Now...if you trust in yourself..."
"Yes?"
"...and believe in your dreams..."
"Yes?"
"...and follow your star..." Miss Tick went on.
"Yes?"
"...you'll still get beaten by people who spent their time working hard and learning things and weren't so lazy. Good-bye."
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.