Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 17:41   #61
Quote:
Dado-zgb kaže: Pogledaj post
erste banka,maestro kartica..kolko mogu dic gotovine??dali mogu sve kaj imam na racunu ili ima neki dnevni limit?
do sad sam dizal 3000kn bez problema,a sad imam puno vise pa pitam kolko mogu dici..radim popodne,banke ce bit zatvorene pa pitam..ili da ujutro idem do poslovnice?
Imas dnevni limit. Mislim da je 4000 kn.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 09:05   #62
podigao novce u banci i usput pitao tetu na salteru i rekla je 5000kn
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:50   #63
Bok!

Zivim u Njemackoj i imam njemacki tekuci racun i debitnu karticu.Sad sam kod obitelji u Hr.

Zna li tko mogu li podici sa hrvatkog bankomata svojom karticom novac sa mog njemackog racuna?

I koliko bi me ta akcija kostala?Kolika je provizija za takvo nesto?I kako se obracunavaju euri u kune,po kojem tecaju?

Hvala puno!
julijaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:08   #64
Ukoliko nađeš bankomat koji prima tvoju karticu, možeš. Provizija i konverzija trebali bi ići po uvjetima tvoje banke, ali to nisam sigurna
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:06   #65
Thumbs up

Popis poslovnica banaka i bankomata u Hrvatskoj
www.bankomati.info
killa bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:56   #66
U četvrtak sam u inozemstvu digao oko 400 eura s Maestro karticom. No big deal. Učinio sam to 100x...Sve ok.. Gledam sljedeći dan na eZabi, sve 5, obracunata i naknada od koji 12 eura.. Bla, Bla..

Danas se logiram i imam što vidjeti, još jedna transakcija, istog iznosa, isti dan.. :

Jel tko imao slična iskustva??? Zvao sam banku u Zagreb jer sam još vani, rekli su da će riješiti i zvati me...
little_kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 15:58   #67
može mi neko ovo objasniti?
stavila sam karticu u bakomat, pritisnula prvi broj pina, uz mene je bio pas koji me je naglo povukao kada je vidio drugog psa, pa nisam stisnula pravi broj. u onom trenu prvo što mi je palo na pamet je da upišem još bezvezna dva broja s namjerom da mi izbaci "pogrešan pin" pa da utipkam odgovarajući broj.
no, na moje iznenađenje izbaci mi da mogu dići s računa samo 100kn.
očito je da sam upala u nečiji tuđi račun.
mogla sam olakšati nekoga za 100kn.
izašla sam normalno s tog računa, izvadila karticu, ponovo je ubacila u automat utipkala svoj pin i digla novce.

zanima me, u toj situaciji dal je moguće otkriti tko je digao novce?
mislim, da je na računu bilo i deset tisuća ja bi napravila to što sam i napravila, ali vjerujem da mnogi ne bi.

inače, više volim dizati gotovinu u banci nego koristiti bankomat.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:32   #68
nekako mi je to sumnjivo da si s svojom karticom ušla na tuđi račun. Nije da su sve kartice iste
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:31   #69
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
očito je da sam upala u nečiji tuđi račun.
mogla sam olakšati nekoga za 100kn.
Jedino što je očito je da si dosta maštovita!
Ne brini za tuđe račune, nećeš s njih ni lipe skinuti...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 16:06   #70
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
nekako mi je to sumnjivo da si s svojom karticom ušla na tuđi račun. Nije da su sve kartice iste
kak' misliš sumljivo?
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 16:10   #71
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Jedino što je očito je da si dosta maštovita!
Ne brini za tuđe račune, nećeš s njih ni lipe skinuti...
može objašnjenje?

kada sam prije cca godinu dana dobila novi pin nekoliko mi se puta desilo da sam ukucala stari pin i uvijek mi je izbacilo da je pin krivi.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 16:26   #72
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
može objašnjenje?

kada sam prije cca godinu dana dobila novi pin nekoliko mi se puta desilo da sam ukucala stari pin i uvijek mi je izbacilo da je pin krivi.
Teško je reć na slijepo što je točno bilo, no ono što je sigurno je da s krivim PIN-om nećeš dobit nikakve novce na bankomatu.

Čiji je to bankomat?
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 08:42   #73
Da li se može podizati gotovina na bankomatima u Slo? Preko Erste bankomat kartice...
armadazapad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 11:08   #74
Quote:
armadazapad kaže: Pogledaj post
Da li se može podizati gotovina na bankomatima u Slo? Preko Erste bankomat kartice...
Naravno da se može, na bilo kojem bankomatu, ali je vjerojatno da je na bankomatima Sparkasse koja je u Sloveniji članica grupe Erste banke nešto jeftinije.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 11:08   #75
podizanje gotovine na bankomatima u inozemstvu debitnom karticom

Quote:
armadazapad kaže: Pogledaj post
Da li se može podizati gotovina na bankomatima u Slo? Preko Erste bankomat kartice...
Ako imaš Erste debitnu karticu, kunsku, i podižeš novac u inozemstvu na bankomatima Erste grupe, onda ne plaćas nikakvu naknadu nego samo imaš mali gubitak na konverziji, a ukoliko vadiš novac na bankomatu neke druge banke u inozemstvu opet plaćaš tu konverziju ali i naknadu, no međutim, naknada koju plaćaš je po cjeniku Erste banke, odnosno banke čiju karticu imaš, a ne banke sa čijeg bankomata podižeš novac.
niko1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 15:03   #76
imam u pbzu ziroracun, trenutno nemam love na kartici a hitno bi trebala naruciti nesto s neta.. uglavnom pitanje je da li ja sad mogu otici na bankomat uplatiti i hoce li svota biti odmah vidljiva na racunu? posto nikad nisam tako uplacivala novce da li je moguce da mi tu novcanicu proguta, zablokira i slicno? bojim se da ne ostanem kratkih rukava...
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 10:22   #77
pozdrav!
mene zanima koji bankomati u zagrebu i dalje nude novčanice od 50kn ?
mogo si dić 50 ćuna na zabinima bankomatima, al unazad par mjeseci se više ne može, 100kn je minimum.
pomoć ljudi, u pitanju je kruh i mlijeko !
ninjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 10:44   #78
Pa što ne odeš u trgovinu i kruh i mlijeko direktno kupiš sa tom karticom?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 11:03   #79
nebrem, mogu samo dizati gotovinu sa bankomata, niš drugo.
ninjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 11:13   #80
Pa kakvu to karticu imaš? Svaka kartica koja ide u bankomat može i na pos.
Marlea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.