Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2010., 13:28   #1
Dobije dečka, više se i ne cujete

sigurno je to vecina dozivjela, prijateljica dobije dečka i više ti se i ne javlja, pošalješ joj poruku i ne odgovara.

šta mislite o tom fenomenu, meni je to zanimljivo.

šta bi psiholozi rekli na to?
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 13:41   #2
To je ignoritis totalis. Doživjela, preživjela. Po meni to i nisu frendice.
garica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 14:05   #3
Quote:
garica kaže:
To je ignoritis totalis. Doživjela, preživjela. Po meni to i nisu frendice.
mozda i one prema njima prije nisu bile o.k pa im je sad dobro došlo šta su našle dečka.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 14:09   #4
zaljubila se cura..pa više nikog ne doživljava,osim svog dragog..al svejedno nije ok što se ne javlja
__________________
A little less conversation, a little more action please
storm007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 15:51   #5
docice kad se sa njim posvada... ali samo na kratko
Sarah_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:49   #6
Po meni to nije nimalo ok, jasno da će se smanjit druženja sa društvom, pogotovo u početku veze, ali nitko se ne sjeti da je ta osoba možda usamljena i želi se družiti baš s tom osobom u vezi a ova ignorira.. tužno... ja sam to iskusila puno puta, i zaklela se da neću nikad zaboravit prijatelje kad uđem u sljedeću vezu...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 17:12   #7
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
mozda i one prema njima prije nisu bile o.k pa im je sad dobro došlo šta su našle dečka.
Ovo uopće neću komentirati..
garica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 17:14   #8
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
sigurno je to vecina dozivjela, prijateljica dobije dečka i više ti se i ne javlja, pošalješ joj poruku i ne odgovara.

šta mislite o tom fenomenu, meni je to zanimljivo.

šta bi psiholozi rekli na to?
Draga melpy. Oprosti što ovako ulijećem, ali zanima me samo gdje je to mjesto gdje se cure i dečki dobivaju? Postoji li neka večernjakova nagradna igra za koju ne znam ili je to neka opskurna tombola?

Što se tiče samog topica, iste stvari i kod muških i kod ženskih, ne svih, ali učestali fenomen. Ništa čudno.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 17:16   #9
O.k. Zaljubi se čovjek, teško je misliti na išta drugo osim na tu ljubav, želiš s njim provesti svaku sekundu. Ali što kad ta luda zaljubljenost prođe? Kad te povrijedi? Tko će biti uz tebe? Prijateljica. Naravno, ako je još tu. Ja svojoj nikada ružnu riječ rekla nisam, odrasle smo skupa, ja sam ih i upoznala. Sve je bilo super, pokušavala sam se nalaziti s njom, ali ona nije htjela apsolutno nikud bez njega, kad bi se i našle on je bio jedina tema. Malo pomalo, udaljile smo se. Ja sam se i udala ali za svoje prijatelje uvijek vremena imam, ona nažalost nije. Nema nekog posebnog razloga. Nismo se posvađale, jednostavno smo prestale pričati.
garica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 17:26   #10
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Draga melpy. Oprosti što ovako ulijećem, ali zanima me samo gdje je to mjesto gdje se cure i dečki dobivaju? Postoji li neka večernjakova nagradna igra za koju ne znam ili je to neka opskurna tombola?
.
ovo je ista misao kaj je i meni pala na pamet kad sam procital jos jedan od nebrojenih topica koje je zapocela prolificna melpy.
zapravo mislim da samo mijenja redoslijed rijeci u starim da bi zapocela novi topic.....

zapravo se sad sjecam kak sam postal sretan i zboravil sve frendove kad sam za kartaskim stolom dobil svoju sadasnju zenu...i od onda ne smijem kartati (maspater i karte)
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 18:29   #11
Takve frendice zapravo i nisu frendice bolje sto si prije saznala
ti si joj sluzila za ubijanje vremena, da nebi bila sama i sada kada je nasla ono sto je htjela, ne trebas joj vise...
ali cim iskrsne neki problem sa deckom, vratit ce ti se a na tebi je kako ces reagovati....
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 10:59   #12
imadoh pra frendica s kojima sam bio dobar, dok su prohodale s nekimm dečkima više mi se i ne javljaju. jednu sam zvao i pitao jel ide na kavu, pitala me "a zašto?". dobar dio frendica koje imam dok nađu dečke ponašaju se normalno, no dio se baš društveno izolira.
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 12:21   #13
jednostavno im vratiš istom mjerom, kad se pokunjene tebi vrate jednog dana...pa nek si misle
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:38   #14
a tko joj ga je dao?? da tražiš tog nekog da i tebi da jednog?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 20:56   #15
Quote:
Melpina kaže: Pogledaj post
sigurno je to vecina dozivjela, prijateljica dobije dečka i više ti se i ne javlja, pošalješ joj poruku i ne odgovara.

šta mislite o tom fenomenu, meni je to zanimljivo.

šta bi psiholozi rekli na to?
jer su žene glupe zavidne kučke i nije za vjerovati ni jednoj kada se radi o dobrom komadu muškog mesa. eto zakaj
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 21:20   #16
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
jer su žene glupe zavidne kučke i nije za vjerovati ni jednoj kada se radi o dobrom komadu muškog mesa. eto zakaj
to misliš i za sebe ?
jakov99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 11:49   #17
a tek ovo....što se meni desilo

imala sam prijateljicu iz srednje škole....sve godine škole, faksa i još dugo dugo bile smo jako dobre. vjenčana kuma mi je i ja njoj.
i onda zahlađenje odnosa, bez nekog povoda ni razloga.

što reći o tome?
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:02   #18
Bilo bi lepo kad bi momak u ovom slucaju mogao da se uklopi u njeno drustvo,a devojka isto tako u njegovo,a prave prijatelje nikad ne treba zaboraviti,pa makar
i da se cesce srecete poslati im poruku,mail,cisto da vidite sta se desava sa njima to je jako bitno.

Mislim da je malo osoba koje posle te pocetne zaljubljenosti reaguju isto kao
u samom startu,neka prodje mesec-dva mislim da se stvari vrate na svoje mesto.
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:00   #19
a gdje je tebi onaj tvoj dečko farmaceut? kad se prijateljice udalje zbog dečka, valjda i ti možeš isto napraviti.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 17:16   #20
Otkad sam u novoj vezi izgubila sam većinu prijateljica,ne zato što nemam vremena za njih nego zato jer im se ne sviđa moj partner.Možda se i ti ne sviđaš njezinom dečku ili si atraktivnija od nje pa je ljubomorna?Sve može biti
waka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.