Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2010., 23:42   #121
Neki dan na kolodvoru. Sjedio preko puta mene... Plava jakna (ili nešto slično), odlične patike sa plavim tričarijama , narančasta kosa...
Čitao je neki časopis i pogledavao prema meni... i ja prema njemu...
Ali nije mi prvi put da sam ga vidjela ...čak mislim da smo se pogledavali na kolodvoru već par puta... očito nam je HŽ sudbina
fionna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:05   #122
Ja se sjećam dva takva susreta svojevrsnog "prepoznavanja", kad su nam se pogledi sreli mogla sam baš osjetiti tu neku emocionalnu energiju u njihovim očima. nije dakle bila privlačnost tipa seksualna nego više emotivna (bliskost). ko da smo na nekoj istoj valnoj duljini... pojma nemam, nismo se imali priliku upoznati nažalost jer sve se to odvijalo u prolazu, ali još uvijek pamtim.
lambor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 20:59   #123
ove zime u vlaku iz dugog sela prema glavnom u mom vagonu je sjedio presladak dečko. imao je par dreadova i super kapu. nije imao priključnu. sišao je na glavnom, kao i ja, prošli smo jedno kraj drugoga i nasmiješili smo se jedno drugome
Bruja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 00:16   #124
Tower Centar, Rijeka, subota 3. 4. oko 17.30h...na zadnjem katu, u jednom od birceva...crna kosa, šiške, zeleni kaputić...pila ledeni čaj bez leda...pogledavali se, ali eto nije bila situacija (mada, i da je bila situacija, poznavajuć sebe ne bi bilo ništa drukčije)
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:35   #125
ise znam ja jednog.....oko 3 je uso na stanicu kod evenjju mola i ima frckavu svjetlo smeđu kosu i nizi je al opet visi od mene i preslatki je, tipa 17-18 godina, i gledali smo se gro dugo i onda je izaso na glavnom i otiso u nepoznato. to je bilo prije kojih mjesec i pol, 2 mjeseca. tolko je dobar da ga se jos sjecam
lucaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:23   #126
Bazen...danas...crni ručnik...:cerek :
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:45   #127
Quote:
Bruja kaže: Pogledaj post
ove zime u vlaku iz dugog sela prema glavnom u mom vagonu je sjedio presladak dečko. imao je par dreadova i super kapu. nije imao priključnu. sišao je na glavnom, kao i ja, prošli smo jedno kraj drugoga i nasmiješili smo se jedno drugome
Brijem da znam tko je to!
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 01:13   #128
svako jutro smo putovali skupa...samo smo se gledili i smješkali se...

onda sam ja prestala putovati i nisam ga viđala jedno vrijeme...

jedno jutro sam se radi obaveza morala dići jako rano i, dok sam čekala svoj bus koji je to jutro kasnio...točno ispred mene se zaustavi neki drugi bus, pogledam ono on sjedi sam nigdje nikoga znala sam da se možda više nećemo vidjeti i skupim hrabrosti i pokucama mu na staklo... nije me odmah skužio i ja opet pokucam jače...a autobus je taman kretao... on pogleda začuđeno... i dok je tako autobus odlazio malo sam potrčala, nasmješila se i mahnula mu... on se samo nasmješio... a ja osjećala sam se kao u nekom filmu...

nikad ga više nisam vidjela... nikad to neću zaboraviti
*binnaa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 02:53   #129
Tramvaj broj 11, od Črnomerca prema Trgu Bana J. Sjedila je pored mene, lagano crvenkasta ravna kosa i pirs u nosu (ring, ne kuglica)

Kad je izašla iz tramvaja duuugo sam gledao za njom i lupao se po glavi što nisam bar nešto rekao
dcmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 10:09   #130
Osijek, ponedjeljak, ispred željezničkog kolodvora, oko 16.30h, crnokos, dosta visok, presladak dečko!
♥butterfly♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 13:11   #131
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Brijem da znam tko je to!
stvarno?
Bruja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 13:50   #132
Salon namještaja, sz Hrvatska, crni, plave okice, stalno me pogledavao i tajanstveno se smješio. Vidjeli se u prolazu više puta zadnjih nekoliko mjeseci, svaki puta na istom mjestu, svaki put ista priča.
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više nego sebe 13.05.2009-27.01.2011
Bella007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 17:06   #133
Zadnje dvije godine moga faxa, povremeni "susreti" u busu. Cijelim putem onako pogledavanje (a vožnja je trajala pa oko pola sata, hehe, nagledali smo se). Simpa jako dečko, ali nikad nije prišao il nešto slično. A ja...ah, eto, mlada i smotana..
I nakon x godina, konzum, dan pred 1.maj, užasna gužva (svi kupuju pive i meso za roštilj), i skupina dečki s popisom hoda među policama. Sjećam se da sam ih malo dulje pogledala jer su mi bili smiješni, kako su se pripremili za nabavku. I kad jedan od njih stane, okrene se, pogleda me, i ostane tako gledajući. Ovi mu nešto govore, a on samo stoji i gleda. U ruci mu košara, iz nje viri zeleni luk. A ja.... ništa, nasmiješim mu se, okrenem se i odem... Šta ću sad, prsten na ruci, kočnica u glavi
zarazna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 23:20   #134
Evo bilo je to jedne nedjelje.Na terasi jednog birca u koji sam sasvim slučajno došla sa frendicama 2-3 stola dalje sjedio je jedan dečko.Smeđa kosica, zelene okice, osmijeh obara sa nogu, bila sam oduševljena.Sva sreća da je on napravio prvi korak, jer evo dvije godine kasnije on je moj suprug.
any201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 05:04   #135
jucer na stanici u osijeku ja zelena majca ona dobra ko kruh gledali se dugo
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 12:51   #136
Slučajni susret

Da se prvo unaprijed ispričam za ignoranciju jer nisam bas redovni na forumu, ako se ovak sta ne smije pisat ili negdje zapravo postoji mjesto gdje se takve stvari pisu, moderatori budite tako uviđavni pa mi oprostite previd i meznite ovo tam gdje mu je mjesto...

Daklem, vidjeh danas djevojku (od svojih 20ak godina ajmo rec) u vlaku zagreb-dugo selo (onaj koji ide u 11:40), pa ako ju itko zna/prepozna nju ili sebe u opisu nek bude tako dobar pa se javi da probamo uspostavit nekakav oblik komunikacije (znam na sta mislite sad - nije to ).
Cura je imala tamniju kosu (dužu), furala marte i smeđe samterice/traperice, majice se jbga ne sjecam ali se sjecam crne torbe s paukovom mrežom (aj da je nešt upečatljivo). Izašla je na onoj stanici gdje je benzinska od OMV-a (jbga ne krecem se tu bas cesto, brijem da je to prva il druga stanica od glavnog u smjeru istok ) i krenula lijevo. Sjedila prekoputa nekog starijeg lika koji je bio u traperu (iako ne znam kolko ce to pomoc)

Fala svima
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 15:34   #137
jučer..Gajnice,prolaz kroz zgradu u ulici Mahatme Gandhija,između parka i ulice..
cura ,smeđa kosa do ramena,smeđe oči,neka bež jakna,hlače,slušalice u uhu..bio sam na sredini prolaza,a ona se taman pojavila iza ugla i ušla u prolaz..pao neki pogled..noge su mi se odsjekle,doslovno sam se morao prisjetiti kako se hoda..
već me dugo takav osjećaj nije strefio..
i najgore od svega,nisam ništa poduzeo..
da sam barem nešto zucnuo,neku glupost prevalio preko usta,ne bi mi sada bilo toliko žao..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 15:41   #138
tražim curu što mi je jučer prišla na koncertu miše kovača u osijeku i hvalila moje oči . ak ovo gleda nek se javi , nisam je uspio uopče skontat pošto je samo dojurila i odjurila . Eo ak gleda neka se javi na PM . (tip iz prvog reda bez majice )
fr77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 17:05   #139
Dečko iz 11-ice

Regala sam se samo zbog ovog...jer sam još davno vidila postojanje ovog topica Ali mi nije palo napamet da će mi zatrebat
Dakle...sinoć (oko 22h)...na trgu sjela u jedanaesticu...i on sjeo nasuprot mene...šilterica, bijele tenisice, mp3 u ušima i ledeni čaj u rukama lol. Bilo je nešto čudno u zraku...magnetično. Morala sam izaći nakon nekoliko stanica...i to bez hrabrosti da nešto poduzmem...a sada mi strašno krivo (jedna od onih prilika koje se ne bi smjele propustiti,a ja jesam...). Pa ako ovo kojim nemogućim slučajem pročitaš...javi se ovoj curi na koju si ostavio toliki dojam
Lettha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 17:31   #140
Ja sam dosta puta propustio neku Ok situaciju i sad mi je žao.
ink is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.