Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 20:03   #1
Zašto ženske same sebe pljuju?

ženske puno ćešće pljuju jedna drugu i druge cure nazivaju dorljama ili štajaznam..dok tipovi to ne rade za druge tipove.

ženske baš pljuju po svom ženskom rodu.. ne znam jel su to još neki prapovjesni korijeni iz patrijarhalnog društva..ali je to baš bezveze

često pljuju druge žense npr.kad voze auto ili same za sebe kažu- žensko sam, pa eto, smotano vozim.. :/

ono daaj... za koja prava su se ženske onda borile ako ćemo i dalje mislit da smo nesposobne ili manje vrijedne od muških??!?!?! grrr
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 20:31   #2
ma to ti je đubrad, drž se muških.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:11   #3
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ženske puno ćešće pljuju jedna drugu i druge cure nazivaju dorljama ili štajaznam..dok tipovi to ne rade za druge tipove.

ženske baš pljuju po svom ženskom rodu.. ne znam jel su to još neki prapovjesni korijeni iz patrijarhalnog društva..ali je to baš bezveze

često pljuju druge žense npr.kad voze auto ili same za sebe kažu- žensko sam, pa eto, smotano vozim.. :/

ono daaj... za koja prava su se ženske onda borile ako ćemo i dalje mislit da smo nesposobne ili manje vrijedne od muških??!?!?! grrr
ne bih znao konkretan odgovor na to pitanje, ali sad kad sam procitao post sinulo i meni pitanje:

-zasto je zena koja je spavala sa puno muskaraca u svom zivotu za druge drolja, a muskarac koji je cinio to isto car?

mozda mi muski imamo visi prag tolerancije na moralne dileme iili nizi na moralne vrijednosti, ili je to stvar hormona?

a kaj se tice voznje, sve se da naucit, samo treba prakse, velim ja koji sam razbio auto, a nisam imao vozacku ni godinu dana zato jer mi je gospodja sa 20 godina vozackog iskustva oduzela prednost i presla preko pune linije u moju traku bez gledanja mrtvog kuta.
__________________
..our is not the reason why, our is to do or die!
Brenner650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:13   #4
Ima takvih i muškaraca, ohoho ih ima. Nema pravila o tračarama među spolovima.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 23:10   #5
Žene valjda gledaju jedna na drugu kao na konkurenciju. Pogotovo kad je riječ o izgledu, onda se one nesigurnije osjećaju ugroženima kad je neka cura zgodnija od njih. Iako ne mora biti riječ samo o izgledu, može se raditi o poslu, inteligenciji...Često je nekakvo natjecanje prisutno među ženama. Ima i samopouzdanih cura koje se ne zamaraju sa takvim glupostima i ne ugrožava ih ako netko ima nešto bolje od njih, ali te su u manjini.
erika x is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 23:30   #6
Quote:
Brenner650 kaže: Pogledaj post
...a kaj se tice voznje, sve se da naucit, samo treba prakse, velim ja koji sam razbio auto, a nisam imao vozacku ni godinu dana zato jer mi je gospodja sa 20 godina vozackog iskustva oduzela prednost i presla preko pune linije u moju traku bez gledanja mrtvog kuta.

to samo pokazuje da ti, kao muškarac ako ćemo baš generalizirat, imaš slabe reflekse
jer..... po mom iskustvu muškarci redovito oduzimaju prednost ženama u vožnji... kao ono, oni će prije, tako da stvaaaarno kao žena za volanom moraš bit spreman na sve i reagirat munjevito
kad bolje razmislim, to i nije neko iznenađenje

Quote:
erika x kaže: Pogledaj post
Žene valjda gledaju jedna na drugu kao na konkurenciju. Pogotovo kad je riječ o izgledu, onda se one nesigurnije osjećaju ugroženima kad je neka cura zgodnija od njih. Iako ne mora biti riječ samo o izgledu, može se raditi o poslu, inteligenciji...Često je nekakvo natjecanje prisutno među ženama.
ama bila je tema o toj "konkurentosti"
nema mjesta generaliziranju
no svakako ima raznolikih primjera (na obje strane)

Quote:
Ima i samopouzdanih cura koje se ne zamaraju sa takvim glupostima i ne ugrožava ih ako netko ima nešto bolje od njih, ali te su u manjini.
eto, i ovaj dio tvog posta mogao bi se svrstati pod svojevrsno "pljuvanje"

kao ono "ima i normalnih"
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 23:32   #7
Quote:
erika x kaže: Pogledaj post
Žene valjda gledaju jedna na drugu kao na konkurenciju. Pogotovo kad je riječ o izgledu, onda se one nesigurnije osjećaju ugroženima kad je neka cura zgodnija od njih. Iako ne mora biti riječ samo o izgledu, može se raditi o poslu, inteligenciji...Često je nekakvo natjecanje prisutno među ženama. Ima i samopouzdanih cura koje se ne zamaraju sa takvim glupostima i ne ugrožava ih ako netko ima nešto bolje od njih, ali te su u manjini.
gledaju i muskarici druge muzjake ko konkurenciju, samo nemaju POTREBU izjavljivati svoja misljenja previse...
to je veliak razlika...
zene imaju potrebu nekaj nekome pricat, a mi ne...
ja mogu s frendom na stanici cekat tramvaj i 15 min da sutimo...
nemam potrebu nis rec ak niej nekaj konkretno..
ne da cu komentirat nekog, boli me tuki...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 23:36   #8
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ženske puno ćešće pljuju jedna drugu i druge cure nazivaju dorljama ili štajaznam..dok tipovi to ne rade za druge tipove.

ženske baš pljuju po svom ženskom rodu.. ne znam jel su to još neki prapovjesni korijeni iz patrijarhalnog društva..ali je to baš bezveze

često pljuju druge žense npr.kad voze auto ili same za sebe kažu- žensko sam, pa eto, smotano vozim.. :/

ono daaj... za koja prava su se ženske onda borile ako ćemo i dalje mislit da smo nesposobne ili manje vrijedne od muških??!?!?! grrr
žene i podvaljuju drugim ženama ako nisi znao... zašto? e to je sad malo druga priča. ja mislim da one samo nemaju muda... xD

e da. mrzim žene... ali i muškarce...
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 23:38   #9
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
gledaju i muskarici druge muzjake ko konkurenciju, samo nemaju POTREBU izjavljivati svoja misljenja previse...
tako je,slazem se.
Myster D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 16:17   #10
Quote:
colour kaže: Pogledaj post

eto, i ovaj dio tvog posta mogao bi se svrstati pod svojevrsno "pljuvanje"

kao ono "ima i normalnih"
Vjeruj mi da nemam namjeru pljuvati po ženskom rodu. Nego jednostavno kažem kako mi se nekad čini. Nije lako biti žensko jer se moraš dokazati na puno područja i dostizati nekad previsoke standarde i većinu žena to frustrira pa postanu iskompleksirane i zavidne. Inače ja imam skroz dobre prijateljice koje nisu zavidne i većinom smo jedna drugoj potpora. Sigurno ima toga i kod muškaraca samo oni otvoreno ne pričaju o svemu kao mi. Ne znam jesam li subjektivna, ali jednostavno mi se čini da je pljuvanje kod žena izraženije.
Ali potpuno se slažem da bi se trebale držati više zajedno.
erika x is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 16:21   #11
Rade to i muški, ali nekako više "u rukavicama". Npr. za frenda koji bolje prolazi kod suprotnog spola neće reći: "Vidi kurvu!", već: "U zadnje vrijeme je malo poludio..." i sl.
Possibility is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 16:48   #12
Pa muskarci su uvijek bili normalniji od zena,neznam zasto vas to cudi.Nije bezveze ona "žena pravi problem tamo gdje ga nema"
cross_that_line is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 17:09   #13
Quote:
cross_that_line kaže: Pogledaj post
Pa muskarci su uvijek bili normalniji od zena,neznam zasto vas to cudi.Nije bezveze ona "žena pravi problem tamo gdje ga nema"

Šalu na stranu, i mene zanima zašto je to tako
Imam podjednak broj ženskih i muških prijatelja i često vidim razliku u ponašanju. Ne znam da li muškarci jednako razmišljaju, ali znam da mi se nikad nije dogodilo da prijatelj komentira drugog tipa kojeg baš ne voli na način na koji će to napraviti cura. Ona koja joj se ne sviđa često je drolja, kurva, debela/anoreksična, glupa itd., dok će muškarac za svog rivala eventualno reći da nije vrijedan njegove pažnje.
Ok, malo generaliziram, ali govorim po svome iskustvu, ne znači da je to uvijek tako
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 19:18   #14
Mislim da se žene odgajaju tako da budu nesigurne u seabe,da je izgled najvažniji i zato pizde kad se pojavi mlađa i ljepša.Osobno nisam takva ali vidim da većina jest.Mnoge se žene rastope kad razgovaraju s frajerima a drugu ženu samo što ne gađaju.Primitivno ali često
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:54   #15
Quote:
erika x kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da nemam namjeru pljuvati po ženskom rodu.
vjerujem ti, što ne bih, ali tako si koncipirala post

Quote:
Nego jednostavno kažem kako mi se nekad čini. Nije lako biti žensko jer se moraš dokazati na puno područja i dostizati nekad previsoke standarde i većinu žena to frustrira pa postanu iskompleksirane i zavidne. Inače ja imam skroz dobre prijateljice koje nisu zavidne i većinom smo jedna drugoj potpora. Sigurno ima toga i kod muškaraca samo oni otvoreno ne pričaju o svemu kao mi. Ne znam jesam li subjektivna, ali jednostavno mi se čini da je pljuvanje kod žena izraženije.
ama pričaju, samo na drugi način
trebala bi ih slušati kad te ne vide
ali i kad pričaju o drugim muškarcima pred tobom, isto.... ja baš ne vidim neku razliku, ima toliko blesavih izjava muškarca o muškarcu da ti pamet stane
prave su kokoši


Quote:
Ali potpuno se slažem da bi se trebale držati više zajedno.
ja se ne slažem s tim, zašto bi?
onoliko koliko proizlazi iz životnih tokova, sasvim je dovoljno, nećemo stvarat klanove, niti titrati kad ne treba, reći što komu ide
i obrušiti se na nekog bilo muško bilo žensko, ako pomaže, zar nije svejedno
recimo da približno istu količinu frustracija prosječnom čovjeku čine podjednako zastupljeni primjerci spolova
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:59   #16
Quote:
waka kaže: Pogledaj post
Mislim da se žene odgajaju tako da budu nesigurne u seabe,da je izgled najvažniji i zato pizde kad se pojavi mlađa i ljepša.Osobno nisam takva ali vidim da većina jest.Mnoge se žene rastope kad razgovaraju s frajerima a drugu ženu samo što ne gađaju.Primitivno ali često
mislim da se ne odgajaju tako, već da budu sigurne u sebe i svoju osobnost, sposobne i jake
pri čemu i izgled ima važnost naravno

no, i muškarci su jako tašti i osjetljivi na opaske o svom fizičkom izgledu te također puno polažu na njega
a koliko se oni tope pri razgovoru sa ženama koje su im privlačne..... lalalalala
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 21:37   #17
Quote:
Brenner650 kaže: Pogledaj post
ne bih znao konkretan odgovor na to pitanje, ali sad kad sam procitao post sinulo i meni pitanje:

-zasto je zena koja je spavala sa puno muskaraca u svom zivotu za druge drolja, a muskarac koji je cinio to isto car?
ovo je i mene uvijek zanimalo
__________________
''I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of clown wich always forces me to blow in at the most important moments...''
Jim Morrison
MortaL!s is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 21:41   #18
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ženske puno ćešće pljuju jedna drugu i druge cure nazivaju dorljama ili štajaznam..dok tipovi to ne rade za druge tipove.
Tipovi o drugim tipovima ne govore da su drolje. Jednostavno kažu - peder.

A u mnogim slučajevima te dvije riječi imaju gotovo isto značenje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 21:52   #19
eh..a kolko sam muških čula kako za druge kažu- jebo sebe, kako ima dobar auto.. ili tak te neke stvari.. većinom vezane uz aute, dobru žensku, pare i tak..

ženske više pljuju druge jer se tipovi lijepe oko njih ili tak nešt...

recimo, dosta ženski ne podnosi ženske koje su bile sa tipom za kojim pate (mislim jedna pati, a druga ga zbari ili on nju)..

a ne znam..može bit da ženske jednostavno puno više pričaju, pa se tako čini.. al ne znam baš..

a ženske se odgaja da budu jake, al da se opet zbog tog osjećaju slabije od muških.. bar mi se tako čini..
ženskama roditelji neće dopustit sve što bi muškom dopustili, i govore joj da se pazi i kako je svijet opasan i da ne ide s nikim u auto i da ne ostane trudna itd. a muški..pa ono- možda će ti roditelji reć da nikog na napumpaš, ali to je to..

mislim da se ženske puno više moraju boriti u životu (ustvari vjerujem da to sve ženske misle) i pripremaju nas da podnosimo puno više boli (i fizičke i psihičke) i neke se odgajaju tako da jednom budu sluge svom mužu.. da budu lijepe i vrijedne samo za njega. (odvratno i žalosno,ali isitnito)
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:03   #20
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
eh..a kolko sam muških čula kako za druge kažu- jebo sebe, kako ima dobar auto.. ili tak te neke stvari.. većinom vezane uz aute, dobru žensku, pare i tak..

ženske više pljuju druge jer se tipovi lijepe oko njih ili tak nešt...

recimo, dosta ženski ne podnosi ženske koje su bile sa tipom za kojim pate (mislim jedna pati, a druga ga zbari ili on nju)..

a ne znam..može bit da ženske jednostavno puno više pričaju, pa se tako čini.. al ne znam baš..

a ženske se odgaja da budu jake, al da se opet zbog tog osjećaju slabije od muških.. bar mi se tako čini..
ženskama roditelji neće dopustit sve što bi muškom dopustili, i govore joj da se pazi i kako je svijet opasan i da ne ide s nikim u auto i da ne ostane trudna itd. a muški..pa ono- možda će ti roditelji reć da nikog na napumpaš, ali to je to..

mislim da se ženske puno više moraju boriti u životu (ustvari vjerujem da to sve ženske misle) i pripremaju nas da podnosimo puno više boli (i fizičke i psihičke) i neke se odgajaju tako da jednom budu sluge svom mužu.. da budu lijepe i vrijedne samo za njega. (odvratno i žalosno,ali isitnito)
Pa neznam bas,sto se tice poslovnog svijeta istina da se zene puno vise moraju borit za radno mjesto nego muskarci,vise je poslova za muskarce itd.A ovaj dio s psihickom i fizickom boli mi bas nije previse jasan? Nismo vise u srednjem vijeku.
cross_that_line is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.