Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 03:58   #41
Možda uopće cura nije uzela x ili neku sličnu tableticu, nego neki sedativ ili tko zna što...Kad je već spominjao theett da je stalno bila doma i ležala, možda je bila down zato jer je uzela nešto da je spusti.
Ma, uglavnom, nadam se da će sve završiti dobro, slažem se sa Saomai, sutra popričati s doktorom i saznaj što je bilo, bolje nego da nagađaš i kidaš si živce.
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:11   #42
bio sam kod nje danas možda je za niansu bolje, zasad nemamo nikakve nalaze...
theett is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:31   #43
Quote:
theett kaže: Pogledaj post
bio sam kod nje danas možda je za niansu bolje, zasad nemamo nikakve nalaze...
Ajde, baš mi je drago da joj je bolje!
A jesi uspio porazgovarati s kojim liječnikom, nevezano za pismeni nalaz, više za informaciju o akutnom stanju? Iako znam da ih je nedjeljom gotovo nemoguće uhvatiti...
Do kad je namjeravaju tamo držati? Barem takve informacije... čisto da i tebi bude lakše.
Saomai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:47   #44
Quote:
Saomai kaže: Pogledaj post
Ajde, baš mi je drago da joj je bolje!
A jesi uspio porazgovarati s kojim liječnikom, nevezano za pismeni nalaz, više za informaciju o akutnom stanju? Iako znam da ih je nedjeljom gotovo nemoguće uhvatiti...
Do kad je namjeravaju tamo držati? Barem takve informacije... čisto da i tebi bude lakše.
baš to što kažeš, nemoguće ih je dobiti tak da nemamo nalaze a nismo ni mogli s nikim razgovarati jer nikoga nema (osim sestre i nekvog muškog koji otključavaju i zaključavaju vrata)... znači neznamo baš ništa... nažalost. valjda bude sutra neko nešto rekao...
theett is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:59   #45
Quote:
theett kaže: Pogledaj post
baš to što kažeš, nemoguće ih je dobiti tak da nemamo nalaze a nismo ni mogli s nikim razgovarati jer nikoga nema (osim sestre i nekvog muškog koji otključavaju i zaključavaju vrata)... znači neznamo baš ništa... nažalost. valjda bude sutra neko nešto rekao...
Da, na žalost, nedjelja je...
Ništa, drži se do sutra!
Saomai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:53   #46
znala sam da je zbog neke droge...



ali bolje da je zbog droge,
nego da je iz čista mistra 'pukla'...
ovo će proći i bit će opet sve ok.

karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:54   #47
Quote:
theett kaže: Pogledaj post
ima još nešto, ta cura je gledala samnom film Paranormal Activity, šta mislite dali je moguč takav utjecaja tog filma na nju ta tako ispadne???
film smo gledali pred cca mjesec i nešto sitno te poslje filma nije bila nimalo čudna, podsječam pred 3 tjedna je postala drugačija pred 4 dana se totalno izgubila danas je ostala na psihijatriji pred koji sat, sutra tek mogu do nje..
ja ne razumijem ljude koji gledaju takve filmove,
naravno da takvo nešto kod psihički nestabilne osobe može
izazvati traumu.....
karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:02   #48
Quote:
karamela kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem ljude koji gledaju takve filmove,
naravno da takvo nešto kod psihički nestabilne osobe može
izazvati traumu.....
ja se isto s ovim slažem.
i znam lika koji i nije baš tako labilan, a tjedan dana od tog filma nije mogao spavati.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 04:08   #49
Quote:
karamela kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem ljude koji gledaju takve filmove,
naravno da takvo nešto kod psihički nestabilne osobe može
izazvati traumu.....
Ova cura koliko sam shvatila nije do sad bila labilna, bila je sasvim normalna cura bez nekih prihičkih smetnji. Film takve tematike sigurno nije uzrok ovog njezinog stanja.
I ja sam plašljiva i sva nikakva ali sam pogledala film i nikad neću shvatiti zašto su ga prozvali najstrašnijim hororom ikad
Bilo bi dobro da ljudi prije gledanja horora shvate da se radi o filmu, a ne da ga pogledaju, useru se od straha i onda počne pljuvačina po tome kako netko može gledati takve grozne, strašne, užasne, izmišljene filmove.
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:59   #50
doktora nema do srijede, nema ništa službeno još ali je sestra dala naslutiti da je na droge negativna... nije htjela točno reć jer kao nesmije...
theett is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:33   #51
Quote:
theett kaže: Pogledaj post
doktora nema do srijede, nema ništa službeno još ali je sestra dala naslutiti da je na droge negativna... nije htjela točno reć jer kao nesmije...
Ma sestre zaboravi, teško ćeš od njih izvuć' ono što ti treba. Osim ako se svojski ne potrudiš.
Nije mi jasno kako nema doktora? Nemoj ići u vrijeme vizite jer ih tada nikad nema. Probaj otići ujutro, ljudski zamoli, primit će te.
Iako bi bilo idealnije da odu njeni roditelji, a ti od njih saznaš informaciju. Ovako ćeš izluditi. Barem ja bih.
Uglavnom, glavu gore, vjerujem da će na kraju sve biti ok.
Saomai is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:38   #52
Quote:
Saomai kaže: Pogledaj post
Ma sestre zaboravi, teško ćeš od njih izvuć' ono što ti treba. Osim ako se svojski ne potrudiš.
Nije mi jasno kako nema doktora? Nemoj ići u vrijeme vizite jer ih tada nikad nema. Probaj otići ujutro, ljudski zamoli, primit će te.
Iako bi bilo idealnije da odu njeni roditelji, a ti od njih saznaš informaciju. Ovako ćeš izluditi. Barem ja bih.
Uglavnom, glavu gore, vjerujem da će na kraju sve biti ok.
bio sam s njezinom mamom tamo i sestra je rekla da tek u srijedu dolazi taj doktor, očito taj koji ju je primio, valjda svaki ima svoje pacjente ili šta ja znam...
theett is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:41   #53
Quote:
theett kaže: Pogledaj post
bio sam s njezinom mamom tamo i sestra je rekla da tek u srijedu dolazi taj doktor, očito taj koji ju je primio, valjda svaki ima svoje pacjente ili šta ja znam...
Ajde, pa brzo će i ta srijeda. Najbitnije je da ona bude ok. Vjerojatno joj je bolje? Nema više onih simptoma iz uvodnog posta? Ili?
Saomai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:01   #54
Quote:
Saomai kaže: Pogledaj post
Ajde, pa brzo će i ta srijeda. Najbitnije je da ona bude ok. Vjerojatno joj je bolje? Nema više onih simptoma iz uvodnog posta? Ili?
mirnija je, sad dali zbog ljkova koje su joj dali ili zbog čega neznam ali još ima neke strahove i ne pamti baš dobro... neznam ni sam kako bi ocjenio njeno sadašnje stanje. drugačije je kao u uvodnom postu sad dali na bolje ili ne neznam ni sam...
theett is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:14   #55
Quote:
theett kaže: Pogledaj post
mirnija je, sad dali zbog ljkova koje su joj dali ili zbog čega neznam ali još ima neke strahove i ne pamti baš dobro... neznam ni sam kako bi ocjenio njeno sadašnje stanje. drugačije je kao u uvodnom postu sad dali na bolje ili ne neznam ni sam...
Da, vjerojatno zbog ljekova... Eto, držim vam fige, ne znam što bih ti drugo rekla...
Saomai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:31   #56
Vuče belo
ubicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.