Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 17:20   #41
clayface to bi bilo fora, mogli bi ga glumiti svi glumci jer mijenja oblik... deadshot-snajperist koji ne promašuje, killercroc- to je već mutanat ne znam kako bi njega uveli...i definitivno harley quinn, ali ona je jokerov par pa sumnjam,iako su mi njih dvoje zajedno urnebesni
__________________
A+++
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:29   #42
Meni se svidja Nolanov Batman, ako zelim film koji prati strip i ponasa se kao strip onda gledam Superman-Batman animirane koji su mi prilicno dobri

Ovo sto je Nolan napravio sa Batmanom mi se svidja ali takodjer razumijem zasto se to ne svidja fanovima stripova

Ja bih osobno volio vidjeti jos jednu slicnu realnu pricu a negativac mi je najmanje bitan samo da ostane obican covjek kao sto je to bio Joker ili Rhas al Ghul il kako se vec pise

Vi fanovi stripova morate shvatiti da je dosta nas ljudi kojima stripovi nisu strast ali svejedno volimo pogledat filmove snimljene po njima i u tim filmovima cesto volimo vidjeti vise realnosti nego je to u stripu jer ta realnost na neki nacin spaja film i gledaoca, Batman je ovakav realan kakvog ga je Nolan napravio puno blizi publici nego bi to bio da je napravljen po stripu

Burtonovi filmovi su mi isto bili ok ali njih sam vec pogledao i volio bih vidjeti nesto novo

Nakon sto Nolan odradi svoje ne bi mi uopce smetalo da netko napravi 2-3 dijela potpno po stripu ali da to napravi kako treba a ne kao teen komediju Joela Schumachera
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 01:47   #43
Deadshot definitvno. Ako već izbace Pingvina i Riddlera.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 02:03   #44
Quote:
People Can Fly kaže: Pogledaj post
Što su svi tako zapeli za Nolanovu realnost? Po vama ispada da će se Batman boriti protiv porezne službe.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:48   #45
http://www.movieweb.com/news/NEfHBmdI37woih
nove glasine za ženske uloge
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 23:40   #46
Dark Knight je svakako najbolji film o super-heroju.

Dark Knight rises će ga teško nadmašiti.Ledgera više nema, a on je bio odličan Joker.I teško je zamišljati boljeg negativca od Jokera u filmu o Batmanu.A negativac je važniji od pozitivca, jer on pozitivca legitimira..
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:45   #47
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
http://www.movieweb.com/news/NEfHBmdI37woih
nove glasine za ženske uloge
...is reporting an intriguing rumor ...
...A source at an unnamed agency indicated...

Kriste ovih filmskih novinara, teški lešinari, samo izmišljaju vijesti da bi povećali posjećenost stranice.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:37   #48
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Mislim da se svi pravi, iskreni i filmske ljubavi željni fanovi pitaju - Nolane, tko će glumiti Robina?
Pa Chris o Donnell
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:49   #49
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
kog briga za Robina!
hocemo Catwoman, Poison Ivy ili Harley Quinn
Nadam se da je Harley i Nolanu zapela za oko pa će bit nečeg, kakvo pojavljivanje...
__________________
Energetska vrijednost 1717kJ
Akai is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:06   #50
Quote:
Locksley2020 kaže: Pogledaj post
Pa Chris o Donnell
hahahahahahahahahha
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 15:48   #51
Nema Robina u Nolanovim Batmanima, Bale je potpisao ugovor na 3 filma jedino pod uvjetom da u nijednom ne bude Robin.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 18:57   #52
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
Nema Robina u Nolanovim Batmanima, Bale je potpisao ugovor na 3 filma jedino pod uvjetom da u nijednom ne bude Robin.
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
kog briga za Robina!
hocemo Catwoman, Poison Ivy ili Harley Quinn
Tavo je Evil

Je*es Robina ! Hocemo Catwoman, Poison Ivy i Harley Quinn !

Ja bi sve tri u filmu !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 18:16   #53
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Tavo je Evil

Je*es Robina ! Hocemo Catwoman, Poison Ivy i Harley Quinn !

Ja bi sve tri u filmu !
To bi ipak bilo malo previše. Bolje bi bilo da snime neki spin off u kojem su njih tri glavni likovi, nešto kao Gotham Girls.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 00:06   #54
Mislim da negativac ne bi smio biti neki opskurni lik iz stripa kojeg nitko ne zna osim hardcore fanova ,već jedan od poznatijih "igrača". Idealno bi bilo da je Riddler onako isto neki uglađeni bogataš s previše vremena na rukama koji želi popularnost, ali ima skrivene namjere...Pingvin bi mogao biti šef neke bande kojeg Riddler riješi u startu kako bi se ulizao javnosti...

Koji je najpoznatiji negativac poslije Jokera, Riddlera, Two-facea, Pingvina i Poison ivy?

Ovaj ima potencijala: http://en.wikipedia.org/wiki/Professor_Pyg
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 02:20   #55
Smirite se ljudi, negativci će biti Riddler i Penguin.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:25   #56
Riddlera je Nolan službeno otpisao na dan kada je otkrio naslov ovog filma i to sam još naveo u uvodnom postu.
Pingvina je još prije par mjeseci iskoristio kao primjer za lika koji bi se teško uklopio u ovaj film. Tak da za sada, ovi likovi su od strane Nolana otpisani:

Joker
Two-Face
Mr. Freeze
Penguin
Riddler

Nekako sumnjam da će se okrenuti negativcima koje bi se trebalo drastično modernizirati u Nolanovom realističnijem pristupu pa stoga mislim da možemo slobodno isključiti slijedeće:

Bane
Killer Croc
Poison Ivy
Harley Quinn
Clayface

Eliminiravši navedene, za ovaj film kao potencijalni negativci ostaju uglavnom opskurniji likovi ali s obzirom na svoju esenciju sasvim prigodni za Nolanovu viziju:

Scarecrow
Ventriloquist
Black Mask
Hush
Deadshot
Ruphert Thorne
Great White Shark

Catwoman je jedini lik za kojeg sam u nedoumici jer mnoge stvari po pitanju nje ostavljaju dobar potencijal za nešto kreativno ali vrlo lako bi se sva ta kreativnost mogla izklišejalizirati.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:36   #57
Black Mask i Deadshot po meni jedino odgovaraju
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:13   #58
Mali ispravak!

Nolan zapravo nije rekao da Pingvin ne dolazi u obzir, samo je rekao da "bi bilo teško takvog lika interpretirati."
Dapače, određeni broj izvora, uključujući dio ekipe koja je radila na TDK je naveo da su castali Phillip Seymour Hoffmana za mogućeg Pingvina, što je, pomeni, pun pogodak

Da citiram:
Quote:
In addition, Nolan considers the Penguin difficult to portray on film, explaining, "There are certain characters that are easier to mesh with the more real take on Batman we're doing. The Penguin would be tricky."
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:29   #59
Istina, Nolan Pingvina nije nikada službeno otpisao makar sama činjenica da ga je spomenuo u negativnom kontekstu, zapravo da ga je uopće spomenuo, ide u prilog tome da šanse za njegovim pojavljivanjem ne stoje baš najbolje.
Ovaj trač o Phillipu Seymouru Hoffmanu je star preko dvije godine i odmah je par dana kasnije demantiran. Bila je riječ o zafrkanciji Michaela Cainea i to nedugo nakon premijere Dark Knighta.
David Goyer je već nekoliko puta javno istaknuo kako je on osobno zainteresiran za uvođenje negativaca koji sve do danas nisu zaživjeli na filmskome platnu tako da bih se ja i dalje kladio na ekipu koju sam naveo.
A za one koji vele da se mora uvesti neka poznata faca, zašto bi tako trebalo biti? Joker je bio i više nego dovoljan da dade mitski status ovoj triologiji; okrenuti se negativcu kojeg nismo imali prilike nikada vidjeti u filmskom izdanju i kreirati jednu sasvim novu personu u Batmanovom filmskom svijetu zvuči mi zanimljivije nego li recikliranje već etabliranih filmskih negativaca. Naravno, dokle god je priča na razini Nolanovih standarda.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 15:12   #60
Aha, Hoffman je dakle bio patka... Damn, a bilo je obećavajuće :P
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.