Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 18:37   #81
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Štrikalica već ima nos za trolčine. Ili nogu??
Moram priznati da su i meni neki topici prečudni, ali ima bizarnosti, pa fakat nikad ne znaš da li je neko zapsihozio ili trola jer nema pametnijeg posla u životu... Zato i postoje moderatori...
a da bar dobijem usput neke supermoći.. rendgenske oči, satelitske uši.. kurac, ja dobijem miljonersku plaću, opciju čitanja PM-ova i dešifriranje trolova..


Quote:
Daklem, kako ste mi danas? Ja sam baš super, obzirom da je pondjeljak, a inače mi je ponedljeka koma, ovaj je bio baš miran. Valjda zato kaj nema šefa. he he
Kako volim kad nema šefa. Da li vi to isto volite?
Ja sam totalni zakon. Prvo sam dokazala da su me u apoteci zakinuli za he..rba bombone , onda sam na cesti našla 100 kn, onda sam dobila prijevod 314 stranica za 70kn po kartici.. i još sam se stigla osvetiti jednoj pitjki koja mi je naudila prije 8 godina..

Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
potpuno sam uz tebe rejo
joj, get a room vas dvoje..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 18:51   #82
Obzirom da ti je tako krenulo, mogla bi uplatiti i loto.
A ja mislila da je meni dan ok.
Mene vesele sitnice.
Npr. razveselila bi me sitnica, da ovu noć se konačno naspavam. Blago vama noćnim pticama...
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.04.2011., 19:02   #83
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Obzirom da ti je tako krenulo, mogla bi uplatiti i loto.
A ja mislila da je meni dan ok.
Mene vesele sitnice.
Npr. razveselila bi me sitnica, da ovu noć se konačno naspavam. Blago vama noćnim pticama...
E,viš zanimljivo je da ovo spominješ.. meni ti se u mojoj baza-birtiji (doduše, u zadnje vrijeme čujem sve manje hihota, ali..) smiju kad im kažem da imam neku opću intuiciju razvijeniju od većine ljudi i da kad se probudim jednostavno ZNAM kakav će dan biti. Doduše, nikad ne znam ograničava li se to samo na mene, na mene i ljude u mojoj bližoj okolini ili na neke globalne situacije. A nekad predosjetim i to. Kad su u pitanju neke veće katastrofe, obavezno. Ali svima je smiješno.

I u tom mom bircu postoji komp. Na tom kompu postoji slot machine. Na tom slot machineu svi su živi izgubili stotine kuna.

Prva stvar koju sam zaurlala jutros ravno s vrata je bilo upereno konobaru: "Ako hoćeš kockati - danas kockaj. Dobiti ćeš, garantiram ti."

Još se premišljam hoću li ja ubaciti 5 banki, al znam sebe i neću se dovoditi u situacije da se upletem u novu ovisnost..

Prođe pol sata i ulaze dva kretena koji tu igraju satima svaki drugi dan..

Ja opet konobaru: "Danas će te dići za lovu.. nešto sa 6.. pazi koliko im daješ da uplaćuju, ostat ćete bez gaća..."

"hahahahahaha"

ja odem obavljat svoje, vratim se nakon 4 sata.. kreteni su im digli u prvoj rundi 3600 kn, u drugoj 600..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 19:07   #84
Šator, kugla, šarene marame, crna mačka...
Možda grah ili kava...
Zvaćemo te baba Štrika.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.04.2011., 19:11   #85
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Šator, kugla, šarene marame, crna mačka...
Možda grah ili kava...
Zvaćemo te baba Štrika.
Smej se, smej, starka.. smejo se i gazda pa sad hladi dupe u lavoru punom leda i smišlja kako će platiti najam za lokal..

Uostalom, mačke obožajen, a marame mi stoje jebaĆki..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 19:15   #86
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Smej se, smej, starka.. smejo se i gazda pa sad hladi dupe u lavoru punom leda i smišlja kako će platiti najam za lokal..

Uostalom, mačke obožajen, a marame mi stoje jebaĆki..
Eto vidiš, možda je nekaj tvoga prešlo i na mene. Onako proročki štih.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.04.2011., 19:18   #87
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, možda je nekaj tvoga prešlo i na mene. Onako proročki štih.
Bit ćemo ziher kad upoznaš visokog, crnog stranca koji voli duge šetnje uz plažu...

Al ja vam jope karen.. iman tu neku vidilicu u glavi i kad vidin da neće valjat, ne da ne valja, nego ozbiljno ne valja.. nisam jednom nazvala na job i uzela slobodno zbog nepostojeće hunjav'ce kad sam nanjušila loš, loš dan..

detalje za uplate za njemački, talijanski, španjolski i grčki lotto šaljem putem PM-a! Miš bijeli sreću dijeli!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 19:31   #88
Ah vi mladi. Lako se vama zahebavati...
Ja već potpisala papir, tak da niš od visokog crnog s plaže.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.04.2011., 19:35   #89
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Ah vi mladi. Lako se vama zahebavati...
Ja već potpisala papir, tak da niš od visokog crnog s plaže.


a papir ko papir.. si bila ti na ŽuD-u? Leglo razvrata i nemorala! Opusti se i prepusti se šlatanju sa.. a, jebga trenutno nepostojećim al vrlo izvjesnim zgodnim visokim crnim..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 18.04.2011., 19:44   #90
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post


a papir ko papir.. si bila ti na ŽuD-u? Leglo razvrata i nemorala! Opusti se i prepusti se šlatanju sa.. a, jebga trenutno nepostojećim al vrlo izvjesnim zgodnim visokim crnim..
Izbjegavam te pdf-ove kao vrag onaj dim...
Život mi je prava ravnica. Samo mi još kombajn fali.
Poso-doma-dijete-pds-dijete-doma-poso... ni birtije između. Birtija rijetko.
Baš sam Bara. Ali doći će i moj dan. ili kako kaže mile: cimerfraj.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.04.2011., 22:36   #91
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Nosey Rosey..
Eh?

Dobar je bio dan, kolokviju unatoč. Družila sam se s nećakom, vozili smo autiće i slagali legiće, sunce tetino

'mti, Štrikalice, pa ti si neka para- Imala sam i ja takvih sposobnosti dok sam još pratila Ligu prvaka i šaptala momcima na koga da uplaćuju listiće. A svaki sunčani dan mora biti dobar
Almost Rosey is offline  
Old 18.04.2011., 23:16   #92
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
potpuno sam uz tebe rejo
a? di, ko šta?
ray of light is offline  
Old 19.04.2011., 15:26   #93
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post

'mti, Štrikalice, pa ti si neka para-
yeah..alkoholna..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 19.04.2011., 15:37   #94
I see dead people! - univerzalni ćatopik za Psihologe i mentalne ranjenike gdje god bili

So, what?

http://www.youtube.com/watch?v=NcbAibPA2yY
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 19.04.2011., 15:40   #95
Quote:
Jure Blitva kaže: Pogledaj post
I see dead people! - univerzalni ćatopik za Psihologe i mentalne ranjenike gdje god bili

So, what?
[zen ] so what što? [/zen ]
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 19.04.2011., 16:22   #96
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
a? di, ko šta?
i sad se neće javiti, jel opet na psihijatriji
ray of light is offline  
Old 19.04.2011., 17:45   #97
a s kim se pak sad ti svadiš?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 19.04.2011., 20:02   #98
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
a s kim se pak sad ti svadiš?
šuti i štrikaj tam
ray of light is offline  
Old 19.04.2011., 21:04   #99
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Evo taman danas krenula s motikom u rukama malo ceprkat vani. Nabrijala sam se na svjezi zrak i fizicki rad.
Izadem van zamahnem motikom, nisam vidjela ogradicu, kresnem se rukom u ogradu pustim motiku ona prevali kaktus, idem dic kaktus i jos se sva pobodem i eto sada s pincetom vadim bodlje
Tko god da je rekao da kopanje, fizicki rad ili suncani dan pomaze dici raspolozenje kod depresivaca... ne!

Mrzim Murphyev zakon, mrzim. Valjda jer sam ja odlican primjer istoga
Uncika is offline  
Old 20.04.2011., 03:17   #100
hehehehe, zato treba ostati čmrljiti u krevetcu ko ja
ray of light is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.