Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2015., 22:49   #20041
Quote:
registriran_clan kaže: Pogledaj post
Ma da mi ti ne bi govorio gdje ću ja...... Ja dobro znam gdje mi je mjesto, četnike sam poslao gdje im je mjesto..... Nije meni problem poslati bilo koga gdje mu je mjesto.... bankaroidu ogavni
Čekaj, sada sam postao 'bankaroid', malo prije sam bio 'traktorist' (ili što već).... odluči se za jedno.

Dobro za tebe da znaš gdje ti je mjesto i gdje želiš biti. Ali onda druge pusti na njihovom mjestu i nemoj vrijeđati. Jer se to uvijek vrati u glavu, nekada prije - nekada kasnije.
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Old 03.08.2015., 02:13   #20042
bio si i ostao,

insinuiraš da mi govorimo kako je u CG bolje pa da se možemo tamo i preseliti,

to su bankarske fore

trenutno je tamo bolje po pitanju chf-a jer je donesen Zakon koji u Hr nije donesen

barem im glavnica više neće biti veća nego na početku,

ali vidiš kako ti i maverick reagirate,to ti sve govori,vama nije drago što god se dobroga dešava sa chf-om i zato ćete završiti kao i vaši dragi bankari
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 02:19   #20043
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Tko smo to mi i tko ste to vi? Dosadan si sa optužnim prijedlogom, boli te neka stvar šta sam ja napravio.

Ali ok, svaka čast ako se UF zalaže samo za CHF kredite, da se odmah isčlanim. Jer jadna je udruga ako si ti tipičan primjer člana.

Sent from my D6603 using Tapatalk
nervoza ha?

nema takvih kao ti u UF-u,ne moraš se ni isčlaniti
xstrom is offline  
Received Infraction
Old 03.08.2015., 07:47   #20044
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
ali vidiš kako ti i maverick reagirate,to ti sve govori,vama nije drago što god se dobroga dešava sa chf-om i zato ćete završiti kao i vaši dragi bankari
Molim te da prestaneš insinuirati šta je meni drago ili nije.

A ti si retardiran jer na moju konstataciju da zakon u CG nema veze s nama, ti zaključuješ da ja volim banke. To može samo osoba niske inteligencije.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Maverick25 is offline  
Received Infraction
Old 03.08.2015., 10:13   #20045
Opet se sve svelo na "gdje si bio 91." Sta rade moderatori?
Hdnst is offline  
Old 03.08.2015., 10:48   #20046
Quote:
Hdnst kaže: Pogledaj post
Opet se sve svelo na "gdje si bio 91." Sta rade moderatori?
Slažem se. Nevjerojatno me žalosti kako ova tema gubi svaki svoj smisao. Svaki put dođem sa željom da pročitam kako stoje stvari, kakva su nova iskustva, što se sve događa kod frankaša, a jedino naiđem na prepucavanja.
bluebunny is offline  
Old 03.08.2015., 12:35   #20047
tako će biti sve dok bankaroidi ne otvore svoju temu o chf
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 12:43   #20048
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Molim te da prestaneš insinuirati šta je meni drago ili nije.

A ti si retardiran jer na moju konstataciju da zakon u CG nema veze s nama, ti zaključuješ da ja volim banke. To može samo osoba niske inteligencije.

Sent from my D6603 using Tapatalk
na moju objavu da je bitno ono što se dešava u okruženju ti pišeš da nema veze s nama.
To može pisati samo osoba koja nema dobre namjere ili osoba koja se skriva iza kojekakvog "članstva" u UF-u.

Ali već sam odavno napisao da me uvrede kojekakvih "dušebrižnika" uopće ne diraju.
Tvoja nervoza pokazuje da sam uspio izazvati reakciju,čuvaj zdravlje.
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 12:45   #20049
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Ima ima ih puno s većom inteligencijom od tebe....

Zašto bi bio nervozan? Budem samo živčan kad vidim kakvi izrodi kao ti ispadaju reprezentativni primjer UF pa me strah da s takvima teško možemo uspjet u borbi protiv banaka...

Sent from my D6603 using Tapatalk
ja ne zastupam UF.To čine Denis,Katarina i ostali.

a ako hoćeš pročitat koju pametnu čitaj Aleksića,ali vjerovatno ti ni on ne odgovara svojim stavovima.
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 12:53   #20050
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
na moju objavu da je bitno ono što se dešava u okruženju ti pišeš da nema veze s nama.
To može pisati samo osoba koja nema dobre namjere ili osoba koja se skriva iza kojekakvog "članstva" u UF-u.
Pa trenutno nema veze. A sumnjam i da će imat, jer puno veće odluke u okruženju nisu donijele ploda. Ili ti se sad možda smanjila kamata ili te banka pozvala na dogovor? Ništa od tog, tako da ne lupetaj. A moje namjere, one sigurno nisu u korist banaka.
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Ali već sam odavno napisao da me uvrede kojekakvih "dušebrižnika" uopće ne diraju.
Tvoja nervoza pokazuje da sam uspio izazvati reakciju,čuvaj zdravlje.
Reakciju? Ljudska plitkost uvijek izazove reakciju. Nervozan? Jedno milijun puta manje od tebe. Zdrav sam ko dren, hvala na pitanju.


Sent from my D6603 using Tapatalk
Maverick25 is offline  
Old 03.08.2015., 13:29   #20051
Zašto ne ponoviti što se desilo u Crnoj Gori

http://www.telegram.hr/politika-krim...ijenja-u-eure/

kako to rješavaju Crnogorci
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 13:34   #20052
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Svi će to riješiti prije nas, ili su već riješili. Kod nas svi samo kalkuliraju i odugovlače, niko da lupi šakom o stol i presiječe.
bluebunny is offline  
Old 03.08.2015., 13:35   #20053
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Pristao bi na dvostruko veću kamatu?
Maverick25 is offline  
Old 03.08.2015., 14:16   #20054
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Pristao bi na dvostruko veću kamatu?
Čini se da je ta kamata rezultat toga da svaka strana snosi dio (jednu trećinu?) troška:
Quote:
Skupština Crne Gore usvojila je Zakon ...Njime je predviđeno da se cijeli teret tečajnih razlika bilježi i taj iznos podijele korisnik kredita, banka i država.
Nije baš jasno što bi trebalo značiti ovo "bilježi"?
A ovo "država" znači (indirektno) i svi stanovnici te države (dakle i oni koji nisu koristili takve kredite).
STIB is offline  
Old 03.08.2015., 14:27   #20055
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Čini se da je ta kamata rezultat toga da svaka strana snosi dio (jednu trećinu?) troška:

Nije baš jasno što bi trebalo značiti ovo "bilježi"?
A ovo "država" znači (indirektno) i svi stanovnici te države (dakle i oni koji nisu koristili takve kredite).
To da ide na teret drugih građana ne dolazi u obzir. Jer to što ja plaćam uhljebe ne znači da moram biti kao i oni pa da drugi snose dio tereta za mene (odn. više za banke ali to je druga priča). Pa čak i ovi bankobrani koji se tu javljaju na temu. Sigurno ima i među njima onih koji kradu državu odn. onda indirektno i mene, što ja nikad nisam napravio.
Jedino i samo konverzija kredite u kune po fer dogovoru. Takav bi dogvor i dugoročno odgovarao bankama jer bi drastično pao udio loših kredita a i dalje bi kamatarili ljude samo ih ne bi lihvarili. Problem je u tome što su te bankice u vlasništvu stranih banaka koje boli k za hrvate i hrvatsku već nas žele oderat i opljačkat (izvuč lovu van iz Hr) koliko im damo, odn. koliko im daju naši veleizdajnici u sabornici.
A uskoro te strane banke neće imati kome niti nuditi kredite (bilo kakve, fer ili lihvarske) jer hrvati izumiru, a jedan od razloga je i ta lihvarska pljačka....
http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...ne/834157.aspx
Firmin is offline  
Old 03.08.2015., 14:37   #20056
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Pristao bi na dvostruko veću kamatu?
Evo vidis kako obmanjujes i kako mutiš
Ta kamata je bila početna kamata u CG ali stvar je i u glavnici koja će im biti manja nego na početku-gle čuda
Da,pristao bih na početnu kamatu u Hr koja je bila 2005 u mojoj dragoj bančici
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 15:36   #20057
Quote:
predviđeno je, između ostalog, da se krediti konvertuju u eure i da se na njih obračuna kamata od 8,2 odsto, dvostruko veća od one koja je snazi.
Izvor: http://www.bankar.me/tag/kredit-u-sv...ma-hypo-banke/
STIB is offline  
Old 03.08.2015., 16:01   #20058
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Evo vidis kako obmanjujes i kako mutiš
Ta kamata je bila početna kamata u CG ali stvar je i u glavnici koja će im biti manja nego na početku-gle čuda
Da,pristao bih na početnu kamatu u Hr koja je bila 2005 u mojoj dragoj bančici
Ništa ja ne mutim ( a znam da ti baš voliš da te se provocira pa onda dramiš kao da te provociram ), samo konstatiram šta piše u tekstu.
A tamo ne vidim da se spominje početna kamata. Nisi odgovorio na pitanje, ali dobro, nije to ništa novo.
Maverick25 is offline  
Old 03.08.2015., 20:22   #20059
UF:

"inicijalno su u Crnoj Gori kamate bile veće za chf kredite nego kod nas. Kad se smanji glavnica za 60 do 70%, a uvećate kamatu, itekako se to isplati, jer je glavnica puno manja. Pogotovo što tada postoji i mogućnost refinanciranja s jeftinijim kreditima. Upravo uvećana glavnica čini nas dužničkim robovima. Tako da ne stoji argument da je to visoka kamata. Tko ne vjeruje neka ubaci u kalkulator smanjenu glavnicu i veću kamatu."
xstrom is offline  
Old 03.08.2015., 20:25   #20060
Izvor ti je kontaminiran....godinama
xstrom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.