Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2014., 01:08   #121
Quote:
Vukozec kaže: Pogledaj post
Ne, u krivu si (a mislim da si i sam toga svjestan), ti trebaš prvo naučiti čitati što piše, a ja ne moram pisati "po meni" kad iznosim svoje mišljenje jer je to suvišno kad iznosim svoje mišljenje. Po meni je to kao da još jednom ponovim da iznošenjem svog mišljenja, po meni, iznosim svoje mišljenje
Ehm, ne... nisam u krivu. I kako bi za boga miloga mogao biti sam svjestan toga ako sam iznio misljenje u kojem si ti u krivu (ergo ja u pravu). LOGIC..NONE. Da, kad takvu recenicu izjavljujes, moras. Ne mozes tek tako napisati ''Film nije zasluzio ocjene kakve ima''. Takva se recenica shvaca opcenito da bi film trebao biti los za vecinu. Dakle, ti se trebas nauciti kako izrazavati. It's pretty simple.
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 11:41   #122
pridružit ću se onima koji su od rusha očekivali ipak malo više s obzirom na sve hvalospjeve

film je ok za pogledati, solidan, ali ništa više od toga
netko je već primjetio da su odnosi površno razrađeni i s time se slažem, npr. ženski likovi,odnos muškarac-žena, a niti glavni muški ne idu u neku dubinu
kopar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 18:22   #123
osrednji film. kad sam prije par mjeseci čitao utiske onih koji su ga gledali u kinu mislio sam da se radi o svjetkom čudu i da ću gledajući ga doživit infarkt od sreće i uzbuđenja te past u nesvjest kad vidim glavnog glumca... ekipica ovdje samo što nije vrištala od sreće & uzbuđenja, no mene je film ostavio ravnodušnim.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 09:23   #124
Quote:
kopar kaže: Pogledaj post
pridružit ću se onima koji su od rusha očekivali ipak malo više s obzirom na sve hvalospjeve

film je ok za pogledati, solidan, ali ništa više od toga
netko je već primjetio da su odnosi površno razrađeni i s time se slažem, npr. ženski likovi,odnos muškarac-žena, a niti glavni muški ne idu u neku dubinu
Zato je film je trebao trajati bar tri sata. Ovako mi je sve nabrzinu....

sent from LG G2 using tapatalk 2
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 09:45   #125
ja bi i prave trke skratio a ne još i film produžio
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:37   #126
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
Ehm, ne... nisam u krivu. I kako bi za boga miloga mogao biti sam svjestan toga ako sam iznio misljenje u kojem si ti u krivu (ergo ja u pravu). LOGIC..NONE. Da, kad takvu recenicu izjavljujes, moras. Ne mozes tek tako napisati ''Film nije zasluzio ocjene kakve ima''. Takva se recenica shvaca opcenito da bi film trebao biti los za vecinu. Dakle, ti se trebas nauciti kako izrazavati. It's pretty simple.
Da, doista je jednostavno: ne znaš pročitati napisano.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:49   #127
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Da, doista je jednostavno: ne znaš pročitati napisano.
Dodje mi da se stvarno pitam koliko se ljudi zapravo na ovom forumu zna izrazavati. Upravo sam ovakve stvari ucio na faksu (predmet -> Vjestine komuniciranja). A koristenje dvotocke u ovoj recenici ne cu ni komentirati.
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:50   #128
ONTOPIC - recimo ovakvom tipu filma bi podario barem jos dodatnih 40 minuta, kao sto bi tih istih 40 minuta oduzeo Vuku s Wall Streeta.

Zadnje uređivanje navie : 16.01.2014. at 13:57. Reason: .
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:53   #129
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
Dodje mi da se stvarno pitam koliko se ljudi zapravo na ovom forumu zna izrazavati. Upravo sam ovakve stvari ucio na faksu (predmet -> Vjestine komuniciranja). A koristenje dvotocke u ovoj recenici ne cu ni komentirati.
Ne moj.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:58   #130
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Ne moj.
Vjerojatno ti se cini smijesno ovaj dio NE CU, zar ne? Pitam se zasto
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 14:02   #131
Zato što je ne ću, iako gramatički točno (baš kao i neću), novokomponirano pravopisno preseravanje.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 14:04   #132
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Zato što je ne ću, iako gramatički točno (baš kao i neću), novokomponirano pravopisno preseravanje.
Tako nekako
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 17:32   #133
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
ONTOPIC - recimo ovakvom tipu filma bi podario barem jos dodatnih 40 minuta, kao sto bi tih istih 40 minuta oduzeo Vuku s Wall Streeta.
Također
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 18:08   #134
Dobar film ! Sumnjam da je trebao biti strogo biografski jer bi vjerojatno onda i bio ozbiljniji i duži itd...ovako onako jedan fini i nepretenciozni povijesni osvrt na karijere i živote dva automobilistička asa !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 16:45   #135
Nema se previše što nadodati na vaše komentare, film je ubojica, gluma maestralna.
interstellar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 14:15   #136
Sad sam tek pogledala (bolje ikad nego ikad) i flim je sex . Doslovno . (ona scena koja je bila u traileru, Niki u autu s dragom, pa ga zeza da zasto ne vozi brzo ).


No ozbljino, strasno mi se svidio. Ne mogu vjerovati da nije dobio neku pametnu nominaciju za Oscara.
Tempo, radnja, glumci, sve odlicno .
Volim filmove zbog kojih pozelim googlat protogoniste. Mozda backim oko i na koju auto trku .

I slazem se, da je trajao duze ne bi se bunila .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 05:31   #137
baš mi je zanimljivo, kad god pogledam odličan film i odlučim doć malo na forum pročitat komentare, vidit koliko zapravo mala hrvatska ima filmskih stručnjaka kojima baš ništa ne valja.
svaka čast momci, znalci, kritičari.
al nikako mi nije jasno šta se čeka s napretkom hrvatskog filma. nije valjda da takvi samo pametuju po forumima, a ništa ne rade..

kad će napokon svitu pokazat šta je pravi film? nestrpljivi smo!
macijauskas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 06:38   #138
O čemu ti?
Ovaj film je vjerojatno najbolje prihvaćen od svih mainstream uradaka prošle godine.
Čak i oni koji prigovaraju daju mu dobru ocjenu u najgorem slučaju (dok mu je izvrsna ocjena najčešća).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:06   #139
tek sad pogledao nažalost.... filmčina i pol
__________________
"what we do in life, echoes in eternity"
braveheartttttt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:04   #140
Ron Howard zna. (Dobro, osim u Da Vinci kod trilogiji, to mi je nepojmljivo da je uopće snimio tako kako je )

Ali Rush je jako lijepa, dinamična i zaokružena priča. Posebno mi se sviđa kako s jednog lika fokus prebacuje na drugog baš kad on treba doživjeti uspon pa taman dok si uz jednog lika, na isti način malo kasnije navijaš za drugog.

Emocionalno te dovoljno involvira u sve dijelove i priče i sve u svemu vrlo zadovoljavajuće iskustvo.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.