Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 21:12   #361
Ako na forumu ima još koja hipersenzibilna osoba, volio bi da mi se javite. Značilo bi mi puno vaše iskustvo i savjeti kako živite s time. Trenutačno bi trebao naročito savjete oko stresa i opuštanja. Ostalo na pp. Hvala.
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:31   #362
U nedostatku prijatelja,i previše dosada tražim nekoga barem za virtualno prijateljstvo,a moguće i u realnosti ako budemo imali što pričati :P
Muško sam,srednje dvadeste,zagreb i okolica ponajprije,ali nije nužno.

Nemam dijagnoze (barem ne potvrđene ),ali sam voljan poslušati svakoga tko ima neke probleme,ili kome je jednostavno lakše otvoriti se nekoj nepoznatoj osobi jer i samom mi je nekada trebalo rame za plakanje.

Sve ostalo može u PM
Bundesland is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:43   #363
Tražim osobu koja je komunikativna, a nije bila prije takva. Tražim neke virtualne razgovore o tome a možemo i o svemu razgovarati. Tako da tko želi neka se javi. Pa da ubijemo nekome dosadu a nekome pomognemo.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:05   #364
Zensko sam, 27 godina, i htjela bi se s nekim dopisivati malo, ali da je mojih godina ili nesto stariji. musko, zensko, svejedno, isto kao i odakle ste jer bi se samo dopisivali.

Bilo bi najbolje da se javi netko povucen, sramezljiviji, neprilagodjen u drustvu, jer sam i sama takva pa mislim da bi se jedino takvi slicni razumjeli.

Znaci trazim nekoga za razmjenu misli samo.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:45   #365
Quote:
Benka1995 kaže: Pogledaj post
Cura,22 godine, živim u Varaždinu.Nemam baš prijatelja ,dosta sam sramežljiva u druženju s novim ljudima ,treba mi vremena da se opustim i nađem teme za razgovor.Tražim nekog s kim ću se dopisivati ,a i voljela bih barem na taj način upoznat neke nove ljude.Ne tražim dečka ,i ljude starije od 27 godina.
Ponavljam

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
Benka1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 10:46   #366
Quote:
HariHarr kaže: Pogledaj post
Muško sam, imam skoro 24 godine, osoba sa socijalnom fobijom, socijalnom anksioznošću i blagom depresijom.
Živim u blizini Tuzle(Bosna i Hercegovina). Tražim nekog za upoznavanje prvenstveno, a ako nema nikog odatle onda može i dopisivanje Facebook, instagram, Skype, viber etc
Osoba sam koja voli dubokoumne teme, dokumentarce, nauku, ponekad gledam koji film, izlaziti ne volim često(šetnje su mi bolje)
ne smetaju mi problemi osoba s kojima se zzbližim, volim životinje
Ponavljam
HariHarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 02:08   #367
Tražim nekoga tko bi htio zajednički pokušavati izlaziti iz komfort zone idući na neke nama nove aktivnosti, jer zajedno smo snažniji. Ja sam sramežljiva osoba, ali želim živjeti normalno i nadjačati sramežljivost barem malo. Tražim nekog sličnog sebi i bitno mi je da se prvo dobro upoznamo preko poruka. Spol i dob nebitni, lokacija Zagreb (ne nužno).
ritam ludila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 14:58   #368
ja sam slobodan do 1.5 mozete mi pisati. imam brdo sobodnog vremena. prosao sam vise zivotnih kilometara u zivotu od 99 posto forumasa. od kupnje svoje kuce, prvog kredita, putovanja oko svijeta, promjene struke i upoznavsi jedno 10 000 ljudi kroz zivot. pitajte bilo koje pitanje.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:28   #369
Znam da ovo nisu Usamljena srca i da pomalo zvuči klišejasto, no volio bih da mi se jave slobodne cure koje su željne upoznavanja. Pisao sam već na Psihokauču o svojim problemima sa socijalnom anksioznošću i depresijom pa zbog toga vjerujem da će se ovdje lakše naći neka ženska dušica željna upoznavanja koja ima razumijevanja za takve probleme ili se čak sama s njima nosi. Uglavnom, živim u Zagrebu, 29 godina. Eto, moj inbox je otvoren
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 19:40   #370
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Znam da ovo nisu Usamljena srca i da pomalo zvuči klišejasto, no volio bih da mi se jave slobodne cure koje su željne upoznavanja. Pisao sam već na Psihokauču o svojim problemima sa socijalnom anksioznošću i depresijom pa zbog toga vjerujem da će se ovdje lakše naći neka ženska dušica željna upoznavanja koja ima razumijevanja za takve probleme ili se čak sama s njima nosi. Uglavnom, živim u Zagrebu, 29 godina. Eto, moj inbox je otvoren
Mozda budeš imao sreće brate upravo danas sam upoznao djevojku iz Zagreba tako da tvoje šanse su veće neg moje
HariHarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:28   #371
u depresiji. tražim nekoga iz splita za live druženje. poželjno, ne osobe mlađe od 25 godina.
Talking Heads is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:55   #372
Tražim novog najboljeg prijatelja, netko bez cure, netko tko nikad ne osuđuje i ne govori iza leđa, znači tražim dobru osobu koja zaslužuje dobrog prijatelja, netko po meni bar malo normalan za promjenu (razlog zašto postavljam uvjete je taj što trebam malo normalnosti, ne samo da budem izvor), netko sposoban za međusobno povjerenje (kome se može vjerovati), ima empatiju prema drugima, također osjećaje i emocije, bez dominantne osobnosti, tko nije naporan, temperamentan, kome nije stalno dosadno -ima nekakav hobi/je, nije arogantan ili neurotik, otvorenog uma ali skeptik, tko ne voli konflikt, nije nasilnik, netko tko nije baš sretan u životu, inteligentan, netko tko se inače ne hvali, i tko se želi povremeno uživo nalaziti da se družimo, odemo na piće, kuglanje, trgovine pogledati što ima možda ili što već... samo da smo vani, i nebih želio da nam se prijateljstvo svede na to da samo idemo van tražiti cure. There is a code, bros before hos, man.
Hetero orijentacije obavezno
Obavezno nepušać
Zagreb ili Zaprešić
Između 26-30 god.
Preference: skype, whatsapp, mailovi, smsovi. Ostalo ne koristim.
Tko se prepozna u 90% opisa slobodno se može javiti.
U slučaju ako se prepozna i neka cura, može se javiti ako želi, ali pod uvjetom da imamo nešto više od prijateljstva s vremenom.

O meni:
Muško, 29 god. (88), hetero. Elektro struke. Nemam baš puno za reći o sebi osim onoga što sam već rekao kakvog prijatelja želim, znači kompatibilnog nalik meni, s kim se mogu usporediti i razumjeti. Inače nemam dijagnozu da napomenem. No jesam asocijalan i povučen, ne volim inače velika društva valjda socijalna anksioznost, možda sam čak malo i hipersenzibilan po nekim stvarima kad sam malo istraživao pojam, no i Tesla je takav bio, pa njemu nitko nije sudio.

Bonus:
Tko voli bavljenje elektronikom, lemljenje, popravljanje, DIY izradu, izume...
Da djelimo dobru mjuzu (slušam večinom sve osim metala, narodne, cajki, trance, hardcore, ženskih žanrova i nekih depresivnih) ugl. DI.FM zavisi od mooda
Tko ima PS3, mogli bi nešto online igrati protiv drugih, al ne igram često (bf3 najviše, mw3).
Netko sa spontanim smislom za humor tko želi da nasmijavamo jedno drugog - ali ono da nije na ničiji račun, glupi vicevi ili sarkazam.
Recimo prijatelj kakav bi se ponudio da se zaposlim kod njega npr. ako je tamo bolje.
Ili možda tko bi me preporučio nekoj dobroj curi ili ja njega tko zna, i to bi bio dokaz dobrog prijatelja.
Netko komu se ide bar jednom do tri put godišnje na nekakvu utakmicu na stadion ili u Arenu navijati-gledati (ali nije uvjet), i za dočeke kome se ide negdje a nema s kim.
Tko želi neki sport na ljeto imam za stolni tenis neš opreme pa čije bu bolje, imam i nogometnu al nisam za neko trčanje ili tekme (niski tlak) više za dodavanja-napucavanja preko igrališta recimo, zna biti zabavno imam i neke badminton rekete čisto za ubijanje dosade dodavanje i tak, vožnje biciklom po gradu, Maksimiru..
Ovo nisu uvjeti, samo ideje.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:31   #373
Tjeskobna sam i dopisuje mi se s zrelim ljudima. Želim nekome izbaciti ljutnju u nekom prihvatljivom obliku. Ne priča mi se o tome koliko godina imam niti mi se opisuje situacija u kojoj se nalazim. Želim se dopisivati o običnim stvarima, svakodnevnim. Želim nečije hura! Želim se samozapaliti, ali ne doslovno. Kome ovo ima smisla, neka mi se javi.
__________________
Bring on the misunderstanding!
Hostija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:04   #374
Musko sam, 24 godine pomalo povucena osoba trazim nove kvalitetne ljude barem za virtualno druzenje, a moguce i u realnosti ako budemo imali o cemu pricati, nekoga za dopisivanje, izlazenje iz zone komfora i ubijanje dosade. Nepusac, idem u teretanu, volim druzenja, gejmanje, setnje, izlaske slusam strano i domace. Mogu pricati o svemu voljan poslušati svakoga tko ima neke probleme,ili kome je jednostavno lakše otvoriti se nekoj nepoznatoj osobi jer i samom mi je nekada trebalo rame za plakanje.

Sve ostalo u PM
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:12   #375
Hej!

Curka sam od uskoro 25 godinica, stacionirana u Zagrebu. Volim piti bijelu kavu, no zbog osjetljivog želuca ne smijem pretjerivati u njoj. Kao ni u kolačima i čoksi i nescaffeu. :tugica:
Grass iz my spas i volim dubokoumne razgovore koji se znaju otegnuti na sate, no ne iscrpljuju već aktiviraju
Shrink like sam, pričanje o vlastitim i tuđim problemima me (ukoliko klapam s tom osobom i klinemo si) ne umara. Dapače, osvježi mi perspektivu i da mi štofa za bitku s vlastitim demonima na nove načine. Volim ćakulu i volim slušati iskustva i doživljaje drugih ljudi.
Veseli introvert koji ponekad iznenadi sam sebe ekstrovertiranošću

Nažalost, većina prijatelja i poznanika nisu shrink like, pa su se i maknuli (znaš ono kad te krene, pa se to prelije i u ostala životna područja) tako da sam, za početak, žedna odlaska na kavu/pivu/kino/izložbu i neobavezne ćakule.

Jesi za da se upoznamo?
Inboks čeka.
ZlaOfca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:55   #376
Oglas je više za US, a kako nema dovoljan broj postova kačim ga ovdje.

Mladić. 33g, nedavno doselo poslom u Zadar. Kako je posao takva da baš i ne upoznajem nove ljude, a kolege su mi svi manje više poženjeni a noćne izlaske baš i ne forsam.
Tražim žensku osobu mojih godina za upoznavanje.
Za sve ostale detalje i pitanja, inbox je otvoren.

Pozz
Lorax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:54   #377
Trazim drustvo, moze i musko, ali i zensko. Ja sam m.
Znaci prvo malo dopisivanje da vidimo jel imamo zajednickih interesa, a onda moze i uzivo, piva, kava, sok, svejedno. Moze i neke drustvene igre za koje cemo biti zainteresirani, a takodjer ni setnje po prirodi ne odbacujem.
Takodjer ukoliko netko ima kakav psiholoski problem, tu sam da ga saslusam, eventualno dam i neki savjet.

Inace imam 32g. Raspon godina koji bi bio pozeljan je od nekih 24 pa do 38
follow the heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:02   #378
Imam 32 godine, Zagreb, žena, udana, nemam djecu, i dalje volim izlaziti vikendom po koncertima, svirkama i klubovima s mužem i frendicom. Rijetko izlazim na kave jer mi je to pomalo boring i tlaka, uvijek nađem drugih stvari za radit preko tjedna tj. skoro bilo šta po kući mi je zanimljivije od toga, tako da pretežno izlazim vikendom. Preko tjedna se mogu dopisivati preko neta ako netko želi. Ok mi je ponekad otić prošetat, kad mi se da. Nemam nikakvu službenu dijagnozu, iako osobno mislim da imam neku laganu depresiju, dugogodišnju insomniju i anksioznost. Prvenstveno bi voljela da mi se jave ženske osobe mojih godina (gore-dole, 25-40) za prvobitno upoznavanje kroz dopisivanje, za druženje, odlaske na rock koncerte, na pivu i slično. Žene koje ne očekuju baš česte odlaske na kave i koje ne bi to zamjerile. Iako nije potpuno isključeno. Mogu mi se javiti i muške osobe za prijateljstvo, ako takvih ima (iako narodna predaja kaže da m-ž prijateljstvo ne postoji). U početku kada tek nekog upoznam mogu nekome djelovati ukočeno, bahato ili umišljeno, ali nisam zao čovjek, mislim da je to zbog te neke anksioznosti. Mislim da mogu generalno biti ok prijatelj, ali znam se ne javit preko tjedna da nekog pitam kak je ili zakasnim kad se nalazimo (mada uvijek javim da ću kasnit). Teško da to mogu promijenit, probala sam, nemrem, pa bi voljela da mi se jave osobe koje to ne bi zamjerile. Volim sve što vole mladi, muziku, filmove, generalno imam kreativnu bubu, otvorena za saslušat (barem) i neke nove ideje, interese i stavove. Svjetonazorski naginjem ekstremno lijevo, ne smeta mi ako netko ima drugačije stavove (desničarske, konzervativne) sve dok se mene ne tlači s tim, i dok ga ne vrijeđaju moji stavovi. Slabo mijenjam neke stavove jer ih često detaljno analitički propitujem, a poslije izgrađujem dugoročno. Nije isključeno ako imate baš baš legit argumente. Nadam se da ne zvučim čudački, pokušavam bit iskrena i nabrojat mane koje su moje prijatelje smetale, da unaprijed ne bude razočaranja i neispunjenih očekivanja. Lijep pozdrav!
notblu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 22:21   #379


Ne znam kak ovo započet, a da ne zvučim kao drama queen .

Žensko, 27 godina, trenutno se pripremam za ponovno polaganje državne mature u lipnju.

Slobodno vrijeme provodim online, najčešće tražeći neku novu zečju rupu niz koju ću se strovalit .
Kad nisam hermit koji ne napušta kuću onda se volim družit s ljudima, a sama aktivnost je sekundarna. Bitno je da je društvo dobro .
Po pitanju glazbe nisam isključiva, tako da volim poslušat i svašta nešto novo, no uvijek se najradije vratim ex-yu rocku .

Agnostik, pušač, ljubitelj kave, mrzitelj nepravde, ne pripadam niti jednoj stranci, nepresušni izvor fun factova koji su najčešće samo meni fun, ponosna vlasnica mačaka, nimalo ponosna vlasnica nekoliko F dijagnoza.

Idući tjedan idem na srednje-ozbiljan operativni zahvat nakon kojeg slijedi ~3 tjedna strogog mirovanja i čekanje nalaza biopsije.
So.Much.Fun.

Nekak sam se našla sama u svem tome.
( :2up: )
Makar sam planirala smanjit količinu vremena koje provodim online, ne znam čime drugim da si popunim te dane?

I stoga sam odlučila stavit još jedan oglas u kojem tražim nekog za tipkanje .
Spol i lokacija mi nisu bitni, a po godinama bi mi više pasalo da smo si tu negdje - isto kao i po broju postova . Neda mi se dopisivat sa klonovima i "jučer registriranim ljudima koji su ovdje prvi put, fakat, 100%".

Ne tražim (nužno ) rame za plakanje nego novi oblik distrakcije od vlastitih problema. Štoviše, rekli su mi ljudi da dobro slušam .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 13:42   #380
Tražim nekog za dopisivanje i možda kavu...jednom, nekad.Eh sad, što tražim? Pa nisam ni ja sigurna što tražim, ali barem sam sigurna što ne tražim.
Ne tražim posesivnu osobu koja mi neće dati da imam svoj prostor.
Ne tražim seks, bar ne neko vrijeme.
Ne tražim nekoga tko će me zatrpati svojim problemima jer koliko god bi željela pomoći...Tuđi problemi me iscrpljuju da budem jasna, al da, zvučim sebična.
Želim(ne tražim) osobu koja će mi biti oslonac i gurat me kad je meni teško sebe gurati. Želim(ne tražim) osobu koja će me moći trpjeti kad me nitko ne bude mogao trpjeti.

Što nudim?
Ovo tako glupo zvuči, al ne možeš tražit bez da nudiš.
Nudim duhovitu osobu sa unutarnjima demonima sa kojim se sve uspješnije bori.
Nudim slobodoumnu osobu koja pokušava ne osuđivati i razumijeti sve ljude.
Načitana sam, bar se smatram takvom...ali u zadnje vrijeme sve manje čitam zbog studentskih obaveza.
Imam 21 godinu i nisam atraktivna. Kao što većina forumaša nije. Imam realni lijepo lice, al višak kg. 25 kg viska točnije koji idu dole.
Zato i ne tražim momka nego prijatelja ili prijateljicu sa kojom ću se dopisivati i pričati o svemu i ničemu. Ne želim uvijek velike teme, ponekad je dosta ispričati svoj dan .Ne želim ni grandiozne osobnosti pune sebe, ali ne želim ni skromne crkvene miševe.
Balans je ono što želim. Što mi treba.
Ako se netko slucajno pronađe nek se javi.
Btw, nevažno koji si spol. Ako se nađeš u ovim rečenicama, javi se
just Maja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.