Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 08:26   #361
sto si lose o dupinu cula?
planirma malu dati u ljetni kamp njihov
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:32   #362
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
hm...ne bih rekla. Zavisi što smatraš pod "proplivati". Mogla je ppreplivati desetak metara (tak piše na papiru koji smo dobili na kraju). Na početku su ih prema inicijalnom stanju podijelili u dvije grupe. U jednoj su djeca koja već imaju neko "predznanje" (ne boje se potopiti glavu , lice u vodu, mogu "plutati" potrbuške i sl.), a u drugoj su oni kojima je prvo potrebno neko oslobađenje od straha od vode (ne mogu potopiti lice, boje se kretati samostalno kroz vodu do struka, ne plutaju i sl.).
Pošto je moja završila u drugoj skupini, a tečaj je trajao dva tjedna, tu drugu skupinu nisu vodili da vježbaju skakanje u bazen (olimpijski) već su ih donekle osposobili da mogu preplivati par metara (neki više,neki manje) i da se oslobode straha. Obje su skupine napredovale, s tim da bih ja rekla da su naravno ova djeca koja se nisu bojala vode u početku na kraju i naučila plivati (treba moći uskočiti u bazen i preplivati kajjaznamkoliko), a ovi koji su imali straha u početku su se oslobodili straha i mogli par metara preplivati (to za stručnjake nije savladana do kraja vještina plivanja, a i složila bih se).

Tak da zavisi s kojim "predznanjem" ti krene dijete.
Hvala ti na iscrpnom odgovoru

Moj pliva sa jednom plivicom i skače i roni, nema straha od vode

Milism da ću ipak žrtvovati par tjedana života za to

Daj mi još samo reci jel si se telefonom zarezervirala ili se mora ići tamo na blagajnu prijaviti?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:34   #363
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
sto si lose o dupinu cula?
planirma malu dati u ljetni kamp njihov
Frendičin mali išao u školu plivanja, kaže da su više sjedili na rubu bazena nego kaj su plivali, da se trenerica užasno dere na klince

Ugalvnom nakon 2 mjeseca nije naučio plivati tamo a i izgubio je volju pa su ga ispisali
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:36   #364
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Hvala ti na iscrpnom odgovoru

Moj pliva sa jednom plivicom i skače i roni, nema straha od vode

Milism da ću ipak žrtvovati par tjedana života za to

Daj mi još samo reci jel si se telefonom zarezervirala ili se mora ići tamo na blagajnu prijaviti?
Telefonom rezervirala termin, tjedan dana (mislim da je toliko ) prije termina je trebalo uplatiti na blagajni.
Ako se mali ne boji vode i tečaj traje tri tjedna trebao bi sve savladati .

Mi smo mislili čak da mala ide ponovno na tečaj (sad bi ipak bila u onoj "naprednijoj" skupini), jer ja je ne mogu naučiti da skoči u duboki bazen i skuži da može izroniti i plivati. Ali vidjet ćemo.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:37   #365
thx

Prijavila sam ga
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem

Zadnje uređivanje Francesca : 17.05.2017. at 09:07.
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:49   #366
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Frendičin mali išao u školu plivanja, kaže da su više sjedili na rubu bazena nego kaj su plivali, da se trenerica užasno dere na klince

Ugalvnom nakon 2 mjeseca nije naučio plivati tamo a i izgubio je volju pa su ga ispisali
a nije valjda jedna trenerica samo moja zna plivati a i plivanje je samo kratki dio kampa
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:02   #367
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a nije valjda jedna trenerica samo moja zna plivati a i plivanje je samo kratki dio kampa
MIslim da taj ljetni kamp ne može biti loš. Nije da su samo u vodi, ima tu hrpa aktivnosti, treba ipak ispuniti vrijeme.

Ide li čije dijete na neku sportsku aktivnost koja nije natjecateljski nastrojena? Mislim na školsko dijete (ne znam ima li takva tema pa pitam tu, ipak je aktivnije).

Ili neka aktivnost umjetničkog tipa...
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:09   #368
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a nije valjda jedna trenerica samo moja zna plivati a i plivanje je samo kratki dio kampa
A valjda nije, velim kaj mi je rekla jer sam prvo nju pitala za školu plivanja jer znam da njen mali ide

Ti kampovi su super, ja ću svog malog dati slijedeće godine, imaju baš ovi kaj njima drže sport pa će imati i poznate trenere
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:10   #369
imas kakvu dramsku? to mi se cini kao super aktivnost
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:13   #370
Moja kumčica ide u ZKM na glumu, totalno nije sportsko djete i u ovome se baš našla
Ide već drugu godinu i jako je zadovoljna
Samopouzdanje joj je puno veće, sad već ide po audicijama i tak
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 09:16   #371
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
imas kakvu dramsku? to mi se cini kao super aktivnost
Kad bi se mene pitalo, ja bih nju na dramsku. Nije talent, nema baš sklonosti, ali dobro bi joj došlo da se malo otvori. Ali kad je ne mislim trpati u nešto za što nema volje. Tek je nedavno pokazala volju za pjevanjem u (crkvenom ) zboru. Ona je neki relativno povučeni tip djeteta koje moraš nagovarati, gurati jer inače je ko drvena Marija .
Ali zainteresirana je za nekaj raditi rukama (ali ne znam nikoga tko bi išao na neki tečaj tog tipa pa da ga pitam za iskustva).

I pošto sad postajem zahtjevna...što se nudi u Novom Zagrebu?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 21:19   #372
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Kad bi se mene pitalo, ja bih nju na dramsku. Nije talent, nema baš sklonosti, ali dobro bi joj došlo da se malo otvori. Ali kad je ne mislim trpati u nešto za što nema volje. Tek je nedavno pokazala volju za pjevanjem u (crkvenom ) zboru. Ona je neki relativno povučeni tip djeteta koje moraš nagovarati, gurati jer inače je ko drvena Marija .
Ali zainteresirana je za nekaj raditi rukama (ali ne znam nikoga tko bi išao na neki tečaj tog tipa pa da ga pitam za iskustva).

I pošto sad postajem zahtjevna...što se nudi u Novom Zagrebu?
Ima dramska u Novom Zagrebu, ovisi o dobi razlicite su lokacije:
http://www.punakuca.hr/radionice.php

Mene zanima ovo plivanje...
Francesca gdje si nasla, koji klub, kad pocinje i kolko traje?
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:51   #373
A na što upisati dijete od skoro 3 godine? Naime, preko ljeta ne budemo išli na ljetovanje, a meni će se obujam aktivnosti poslije posla smanjiti pa bih htjela malo upotpuniti taj ljetni period da imamo nekakvu aktivnost preko tjedna. Škole plivanja koje sam gledala upisuju djecu od 4 godine pa nadalje i traže samostalnost djeteta (bez roditelja).... Jel netko naletio na nešto zanimljivo u Zagrebu, a da je za trogodišnjake?
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:58   #374
Ma vodi ga na bazen sama
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:05   #375
Pa izgleda da će tako i biti na kraju.... nego, koji bazeni su koliko toliko prilagođeni djeci? Novi smo u Zagrebu tako da baš i nisam upoznata s bazenskom infrastrukturom u Zagrebu.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:28   #376
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post

Ide li čije dijete na neku sportsku aktivnost koja nije natjecateljski nastrojena? Mislim na školsko dijete (ne znam ima li takva tema pa pitam tu, ipak je aktivnije).

Ili neka aktivnost umjetničkog tipa...
Moja ide na ritmicku gimnastiku 2x tjedno, u skolskoj dvorani, moze ic i sama, "natjecanja" su simbolicna 2-3x godisnje je grupni nastup za koji uvjezbaju malu koreografiju.

Inace primaju i vrticku djecu od 4 g navise
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:43   #377
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Mene zanima ovo plivanje...
Francesca gdje si nasla, koji klub, kad pocinje i kolko traje?
http://www.sportskiobjekti.hr/default.aspx?id=222

Počinje 17.07. i traje 2 tjedna, svaki dan u 19,00; 250 kn jer je 2 tjedna

Nisam pitala za 6 mj jer meni treba baš 7 mj
a možda imaju i u 6 još mjesta


Edit: Frendica svoju malu upisala na Mladost u 6 mj - dakle ima još mjesta
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem

Zadnje uređivanje Francesca : 18.05.2017. at 13:13.
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:39   #378
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
http://www.sportskiobjekti.hr/default.aspx?id=222

Počinje 17.07. i traje 2 tjedna, svaki dan u 19,00; 250 kn jer je 2 tjedna

Nisam pitala za 6 mj jer meni treba baš 7 mj
a možda imaju i u 6 još mjesta


Edit: Frendica svoju malu upisala na Mladost u 6 mj - dakle ima još mjesta
thnx!
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:11   #379
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Kad bi se mene pitalo, ja bih nju na dramsku. Nije talent, nema baš sklonosti, ali dobro bi joj došlo da se malo otvori. Ali kad je ne mislim trpati u nešto za što nema volje. Tek je nedavno pokazala volju za pjevanjem u (crkvenom ) zboru. Ona je neki relativno povučeni tip djeteta koje moraš nagovarati, gurati jer inače je ko drvena Marija .
Ali zainteresirana je za nekaj raditi rukama (ali ne znam nikoga tko bi išao na neki tečaj tog tipa pa da ga pitam za iskustva).

I pošto sad postajem zahtjevna...što se nudi u Novom Zagrebu?
imaš u mamutici u travnom i dramsku i lutkarsku i gitaru.. mcku.. ne znam kolika je curka, al oni tamo bas lijepo rade i s vrtickima i skolskima
__________________
...............high...speed..train..

Zadnje uređivanje night_train : 22.05.2017. at 16:12. Reason: Bh
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:55   #380
Quote:
night_train kaže: Pogledaj post
imaš u mamutici u travnom i dramsku i lutkarsku i gitaru.. mcku.. ne znam kolika je curka, al oni tamo bas lijepo rade i s vrtickima i skolskima
Ima li što na zapadnom dijelu grada?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.