Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 15:08   #381
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
MIslim da taj ljetni kamp ne može biti loš. Nije da su samo u vodi, ima tu hrpa aktivnosti, treba ipak ispuniti vrijeme.

Ide li čije dijete na neku sportsku aktivnost koja nije natjecateljski nastrojena? Mislim na školsko dijete (ne znam ima li takva tema pa pitam tu, ipak je aktivnije).

Ili neka aktivnost umjetničkog tipa...
Jesi dobila moj PM na ovu temu?
Pribavila sam ti i broj telefona ak si zainteresirana
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:32   #382
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
http://www.sportskiobjekti.hr/default.aspx?id=222

Počinje 17.07. i traje 2 tjedna, svaki dan u 19,00; 250 kn jer je 2 tjedna

Nisam pitala za 6 mj jer meni treba baš 7 mj
a možda imaju i u 6 još mjesta


Edit: Frendica svoju malu upisala na Mladost u 6 mj - dakle ima još mjesta
Dakle ovo je najbolje potrosenih 250 kn ikad

Na kraju su bile dvije trenerice, ostrija je preuzela stariju grupu tj bolje plivace a blaza mladu grupu tj neplivace i poluplivace

Ostrija trenerica mi se nimalo ne svida
Ima bas grub pristup i mislim da je se djeca boje, a i vecina roditelja

Moj mali je naucio plivati nekih par metara, ali najvaznije je sto se skroz oslobodio u vodi

Danas smo na moru cetvrti dan a on pliva preko 10 m u moru gdje ne moze stajati, roni sa maskom po 4-5 metara, bez maske po 2-3 metra, izranja kamencice sa dubine sebi do vrata, skace bombice bez beda, u duboko tipa do bove ide sa onom cijevi za plivanje ali bez ikakvog straha - mi smo preodusevljeni stvarno!
To je djete koje je jod pretproslo ljeto provelo priljepljeno uz mene al ono doslovno cijelo ljetovanje

Dakle skola plivanja nam je bila bas pravi pogodak i to izgleda bas u pravo vrijeme
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 00:38   #383
Upisati predškolarku na engleski u privatnu školu ili u vrtiću?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:03   #384
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Upisati predškolarku na engleski u privatnu školu ili u vrtiću?
pisla sam po drugim temama. integrirani engleski u vrticu
sve ove skolice 1-2x tjedno, za predskolarce (pjesmice, boje i brojevi) mozes odradit i ti doma. ovak bas pricaju i stalno su okruzeni jezikom

i meni se cini da ak je diejte u skupini 8 sati, pa onda jos u neku skolicu poslije, da je to previse za tak malo dijete
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:58   #385
jel netko vodio dijete na aikido?
moj picek, pametan i divan, al motorički nije baš super spretan, pada i na ravnom (to je na mamicu ) uglavnom, prijatelj je predložio da ga upišem na aikido, nema tučnjave, ima trčanja i nekakvih štapova, pojma nemam iskreno
u savskoj ima neka dječja grupa za djecu od 3,5 do 6 godina, trening je subotom ujutro, 130 kn.
anyone?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:45   #386
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
jel netko vodio dijete na aikido?
moj picek, pametan i divan, al motorički nije baš super spretan, pada i na ravnom (to je na mamicu ) uglavnom, prijatelj je predložio da ga upišem na aikido, nema tučnjave, ima trčanja i nekakvih štapova, pojma nemam iskreno
u savskoj ima neka dječja grupa za djecu od 3,5 do 6 godina, trening je subotom ujutro, 130 kn.
anyone?
Iskreno, premali ti je
Na tvom mjestu bi ga dala u sportsku skolicu tipa Olimpici ili Sportici ili Mali sportasi
Nama Sportici drze sport u vrticu i moj mali smotko se preporodio a motorika mu se jako jako puno popravila, bio je trapav, smotan, bilo ga je tuzno gledati kak trci
Oni rade sve sportove pomalo, i sa loptom, i poligone kojekakve, gimnastiku
Ja sam stvrno prezadovljna
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:59   #387
za tako male i tramplaste definitivno neki univerzalni sportski program. raspitaj se u vrtiću da li imate nešto takvo. moj je išao u sportsku grupu gdje je njihova teta vodila program, ali za druge grupe tko je htio su dolazili vanjski suradnici.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:49   #388
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
za tako male i tramplaste definitivno neki univerzalni sportski program. raspitaj se u vrtiću da li imate nešto takvo. moj je išao u sportsku grupu gdje je njihova teta vodila program, ali za druge grupe tko je htio su dolazili vanjski suradnici.
ma ima kod njega sportska grupa, ali nisam ga htjela upisivati jer se jedva naviknuo na ovu grupu i ove svoje odgojiteljice
a kaj se tiče ovog kraćeg programa koji je dva puta tjedno u vrtiću, nisam zadovoljna s ekipom koja je to vodila, jer oni vode taj kraći program u vrtiću gdje ja radim i malo su mi..meh. vidjela sam kak rade i ne sviđaju mi se.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 19:42   #389
Kaduljica, moze se znati koji su to? Na PM ako ne zelis tu. Pliiiiz!!!

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:04   #390
Mali bi plesao

Al ne bi on ritmiku, a posto ne zna ni sam kaj bi, razmisljam o akrobatskom rock and rollu ili nekom hip hopu - ima tak nesto kod nas uopce za klince?

Bilo bi dobro da je Novi zagreb ili potez od Knezije do Jaruna i Tresnjevke

Ima 5 god

Thx
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:41   #391
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mali bi plesao

Al ne bi on ritmiku, a posto ne zna ni sam kaj bi, razmisljam o akrobatskom rock and rollu ili nekom hip hopu - ima tak nesto kod nas uopce za klince?

Bilo bi dobro da je Novi zagreb ili potez od Knezije do Jaruna i Tresnjevke

Ima 5 god

Thx
guglaj 4 sobe. ILica kod britanca, i sigurno je i za predskolce oba spola.
a cini mi se da je na jos nekoj lokaciji, bocarski ili tak nes
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 10:43   #392
Joj moj malac bi isto plesao i krenuo je na ritmiku u vrticu!! Jedini je decko. Odusevljen je. Ima dva put tjedno, pon i sri, ali vec je jucer i jutros pitao jel ima danas ples.
Nadam se da ce to odusevljenje potrajati i da nece tako skoro krenuti podjebavanja vrsnjaka. Veli teta da plesne karijere djecaka u vrticu uglavnom traju dok to ne pocne...

Ja sam plesala akrobatski rnr u "rnr high school", sad vidim da se zovu "rnr gimnazija". Oni imaju treninge po skolama, ali te mozda mogu uputiti na neki drugi klub, a mozda i imaju u meduvremenu za predskolce u "moje doba" su bili super ekipa pa ih mogu preporuciti

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 10:50   #393
Kad čujem dečki i ples, meni prvo padne na pamet folklor ne znam zašto

Moj je ful sportski tip, za sad ide na Športiće i iznenadilo me koliko prati trening i voli to. Al sve mi bude žao trenerice kad ih se skupi 10ak tih 3-5 godina, uf
Inače super mi i gimnastika za malce, ali kod nas je ovo bilo jedino za djecu mlađu od 4 god. A u Zagreb ga bogme ne budem još vozala

Inače bismo ga kasnije voljeli upisati na neke karate, judo ili nešto takvo. No sve ovisi o njemu
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:56   #394
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
guglaj 4 sobe. ILica kod britanca, i sigurno je i za predskolce oba spola.
a cini mi se da je na jos nekoj lokaciji, bocarski ili tak nes
Samo na Ilici, to mi je prekomplicirano tj predaleko

Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Joj moj malac bi isto plesao i krenuo je na ritmiku u vrticu!! Jedini je decko. Odusevljen je. Ima dva put tjedno, pon i sri, ali vec je jucer i jutros pitao jel ima danas ples.
Nadam se da ce to odusevljenje potrajati i da nece tako skoro krenuti podjebavanja vrsnjaka. Veli teta da plesne karijere djecaka u vrticu uglavnom traju dok to ne pocne...

Ja sam plesala akrobatski rnr u "rnr high school", sad vidim da se zovu "rnr gimnazija". Oni imaju treninge po skolama, ali te mozda mogu uputiti na neki drugi klub, a mozda i imaju u meduvremenu za predskolce u "moje doba" su bili super ekipa pa ih mogu preporuciti

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Ritmika u vrtiću je neka verzija baleta, to mu je prestatično

Kontaktirala sam ovu Rnr akademiju pa ćemo vidjeti kaj budu rekli.

Našla sam da i Nicholas ima na Ozaljskoj neke radionice subotom ali od 3-6 godina, bojim se da bi mu ti bili već premaleni ali možda odemo na ogledni sat

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Kad čujem dečki i ples, meni prvo padne na pamet folklor ne znam zašto

Moj je ful sportski tip, za sad ide na Športiće i iznenadilo me koliko prati trening i voli to. Al sve mi bude žao trenerice kad ih se skupi 10ak tih 3-5 godina, uf
Inače super mi i gimnastika za malce, ali kod nas je ovo bilo jedino za djecu mlađu od 4 god. A u Zagreb ga bogme ne budem još vozala

Inače bismo ga kasnije voljeli upisati na neke karate, judo ili nešto takvo. No sve ovisi o njemu
Ja baš ne volim folklor pa mi to nikak nije palo na pamet
Ide i moj na Športiće i obožava ići, on fakat ima fokus i strpljenje i baš ga treneri hvale kak nešto novo pokušava sve dok ne napravi ispravno i kak treba
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:24   #395
meni je super akrobatski rnr, da nema sminke i onih uzasnih kostimica nagovorila bi dijete da proba
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:52   #396
I meni je super

al neće mu ta radost dugo potrajati, da sad i zagrize, čim ga krenu zajebavat u školi odustat će od toga

al nek pleše dok ga veseli
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:58   #397
Tak i ja mislim, odusevljenje ce trajati do prvih podjebavanja... a imam frendica koja radi u Skoli suvremenog plesa i veli da su decki itekako ja cijeni - sto od profesora, sto od cura... (no, neki i od decki)
U nasem vrticu ima i Sportska piramida svog program, ali ovih manjih klinaca nema dosta zainteresiranih.
Ja svog malog planiram druge godine na neku borilacku vjestinu...judo ili tak nekaj. Cisto da se nauci obraniti, a i dobro je po mom misljenju za samopouzdanje.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:27   #398
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mali bi plesao

Al ne bi on ritmiku, a posto ne zna ni sam kaj bi, razmisljam o akrobatskom rock and rollu ili nekom hip hopu - ima tak nesto kod nas uopce za klince?

Bilo bi dobro da je Novi zagreb ili potez od Knezije do Jaruna i Tresnjevke

Ima 5 god

Thx
Imaš u Remetincu, u Centru za kulturu Novi Zagreb, Megablast drži break dance, jedino ne znam koja je dobna granica. Imaju i ritmiku i show dance i tu su samo cure (zasada )
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:30   #399
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
Imaš u Remetincu, u Centru za kulturu Novi Zagreb, Megablast drži break dance, jedino ne znam koja je dobna granica. Imaju i ritmiku i show dance i tu su samo cure (zasada )
Break dance i hip hop primaju uglavnom od 8-9 godina na žalost
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:54   #400
jesi step by step gledala? oni ziher mladje primaju
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.