Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 15:51   #21
Quote:
kukuriza kaže: Pogledaj post
meni su to jedni od najružniji pasa kaj postoje,neznam kakvu narav imaju ali samo zbog izgleda ih nikada nebi nabavljao
Viš, zanimljivo kako se mišljenja razlikuju jer su meni oni prekrasni. Da, pristrana sam jer ja imam jednog ali i da nemam stvarno su mi jedna od top pasmina što se tiče izgleda, a i naravi.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 17:27   #22
Staffordi su prekrasni psi, sjajnih karakteristika i jako privrženi.
Imam i ja ženkicu, staru godinu dana. Ona je super, obožava ljude. A ne vidimo nikakvu averziju ni prema ostalim psima. To je kao i kod drugih pasmina, sve ovisi o vlasniku. Nažalost, kako smo muž i ja stalno na poslu, ona je po cijele dane sama doma. Sad nažalost razmišljamo o tome da je dobro udomimo. Grozno nam je, ali ovako je grozno njoj samoj, a nas peče savjest. Staffordi trebaju društvo i ne uzimajte ih ako vas često nema doma!!!
__________________
Bili!!!
El Tovarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 00:08   #23
To su meni divni psi, ali smatram da nisu za početnike kojima je to prvi pas, a ako ga baš žele trebali bi se informirati, bez ustručavanja potražiti i stručnu pomoć. S obzirom da je to snažan pas greške u odgoju mogu biti opasne i po psa i po okolinu.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:36   #24
Malo offtopičarenja

Kako to da vam psi imaju kupirane uši kad je to zakonom zabranjeno?
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 23:07   #25
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post
Malo offtopičarenja

Kako to da vam psi imaju kupirane uši kad je to zakonom zabranjeno?
Nije ovo moj pas na gornjoj slici. Slika je sa neta. Moj je samo komentar!

Kad si vec to nacela, kako to da vidjam kupiranje dobermane? Jel ima di sta o kupiranju?
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 23:22   #26
Quote:
joe_luc kaže: Pogledaj post

Kad si vec to nacela, kako to da vidjam kupiranje dobermane? Jel ima di sta o kupiranju?
Pa i dobermane i DA i CC.... Kako je to moguće?
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 23:32   #27
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post
Pa i dobermane i DA i CC.... Kako je to moguće?
Nemam pojma sta je sa tim zakonom. Procita sam tu na forumu davno da je nekim psima dobro kupirat usi zbog sta ja znam cega.

Sta je sa tim zakonom? Jel se moze jos kupirat? Po izlozbama su svi dobermani, staffovi, rotovi kupirani.
Osobno priznajem da nisam protiv toga iako znam da psu to i nije naj draze...
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 23:45   #28
Quote:
joe_luc kaže: Pogledaj post
Procita sam tu na forumu davno da je nekim psima dobro kupirat usi zbog sta ja znam cega.
Ma to su bapske priče
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 02:12   #29
Nisam bio u Sinju...a glede kupiranja,ima tu rupa u zakonu!Odvedes psa na kupiranje van Hrvatske i sve 5,a i kod nas se to jos radi,ali moras bit jako dobar s nekim veterinarom!Sve je vise drzava i izlozbi gdje je zabranjeno izlagati kupirane pse...malo po malo ce i do nas to doci!Po meni je ta zabrana bezveze...psi s nekupiranim usima znaju cesce imati upalu usiju,a psi s debljim repovima ga znaju redovno raskrvarit zbog silnog mahanja i lupanja o stolice,stolove...jos ce dugo bit kupiranih pasa!
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 02:26   #30
Zabrana je nastupila 1.1 ove godine,a moja Nuna je stara godinu dana tako da je sve legalno a za buduca legla cu se snaci a dogodine si uvozim "Sindelar" muzjaka iz Amerike s "ruzinim" usima!To je najveci problem,sto uzgajivaci prije nisu davali paznju kvaliteti i izgledu usiju...pa kad ih ne bi kupirali...imali bi velike usi ko slonic Dumbo!A valj ce se i to promijenit...
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 09:07   #31
Quote:
Cika Bika kaže: Pogledaj post
psi s nekupiranim usima znaju cesce imati upalu usiju
Da je to tako onda bi se uši kupirale i goldenima i labićima, lovačkim psima, pa i kokerima tj. svim psima
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 12:51   #32
Ja sam kazem sto se cesce zna dogoditi psima kojima se inace kupiraju usi!Nije pravilo...kako god,meni su Amstaffi ljepsi s kupiranim usima!
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 21:34   #33
u pasmini smo 15 ak godina...sve što vas zanima...www.geronimoswinner.com
pozdrav!
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 02:37   #34
Quote:
Cika Bika kaže: Pogledaj post
psi s nekupiranim usima znaju cesce imati upalu usiju,a psi s debljim repovima ga znaju redovno raskrvarit zbog silnog mahanja i lupanja o stolice,stolove...
A ja sam nešto načula da psi s nogama znaju imati lomove nogu.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 05:20   #35
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
A ja sam nešto načula da psi s nogama znaju imati lomove nogu.
hahaha
spalato_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 07:54   #36
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
A ja sam nešto načula da psi s nogama znaju imati lomove nogu.
sivi_machor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:00   #37
Quote:
Cika Bika kaže: Pogledaj post
Ja sam kazem sto se cesce zna dogoditi psima kojima se inace kupiraju usi!
Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaj!

Samo je stvar u tome šta ljudi uglavnom više vole kupirane uši jer im tako spi izgledaju "opakije". A te izlike o upalama i priče o zdravlju možete objesit mačku o rep jer nikako ne drže vodu. Pa čemu uopće takvo opravdavanje. Ili vas peče savjest
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:16   #38
Quote:
Potala kaže: Pogledaj post
A ja sam nešto načula da psi s nogama znaju imati lomove nogu.
Vidim da ima tu i humoristicnih ljudi Npr. moja baka ima boksericu s nekupiranim repom(A boksrei imaju jako debel i cvrst rep) i SVAKI dan ga raskrvari od silnog mahanja i lupanja o razno-razne predmete!Ma pricajte ste ocete...
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:19   #39
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post
Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaj!

Samo je stvar u tome šta ljudi uglavnom više vole kupirane uši jer im tako spi izgledaju "opakije". A te izlike o upalama i priče o zdravlju možete objesit mačku o rep jer nikako ne drže vodu. Pa čemu uopće takvo opravdavanje. Ili vas peče savjest
Kao sto sam i rekao da ja volim Stafforde s kupiranim usima,jedino ako imaju lijepa "ruzina" uha Ne trazim opravdanje...
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 17:30   #40
dakle, planiram si uskoro priustit jednog americkog staford terijera

zanima me koje su najbolje uzgajivacnice kod nas u hr, cula sam da je to Diva Sting iz zagreba ... ?

s obzirom da dosad imam koliko-toliko iskustva samo s manjim pasminama, a staf se obiljezava kao pasmina koja zahtijeva puno treninga, rada i pravilnog dosljednog odgoja(to se svugdje moze procitati i cuti), no da li mi mogu vlasnici i znalci reci sto to sve podrazumijeva?

da li im je svaki dan potrebno visesatno istrcavanje, sto tocno/ otprilike od treninga, kako se postaviti prema jednom takvom psu(za cvrstu ruku znam)? precizirajte

dakle sto je potrebno za jednog dobrocudnog, karakterno uravnotezenog i za okolinu potpuno bezopasnog stafa (osim cinjenice da ga planiram uzeti iskljucivo iz sto kvalitetnije uzgajivacnice) ?
keksich20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.