Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 19:49   #2001
ja ga imama i zadovoljna sam s njim,preko ljeta mi se bio potpuno dovoljan i sam jer je jači i gušći od ostalih seruma koje sam koristila,više je kao emulzija.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 19:54   #2002
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja ga imama i zadovoljna sam s njim,preko ljeta mi se bio potpuno dovoljan i sam jer je jači i gušći od ostalih seruma koje sam koristila,više je kao emulzija.
o Afroditinom NL serumu pričaš ili?
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:29   #2003
da o arfoditinom serumu
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:17   #2004
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
da o arfoditinom serumu
ok,hvala. baš ću ga probati.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 10:57   #2005
jako dobar serum, ja sam ga u ljetu stavljala po noći one dane kad nisam koristila retin, super mi je bio.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 11:51   #2006
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
o Afroditinom NL serumu pričaš ili?
ako si iz zagreba imaš testere ovoga seruma u afroditinom dućanu u harmici. ja sam jučer kupovala kod njih i dobila par komada testera.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 15:51   #2007
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ako si iz zagreba imaš testere ovoga seruma u afroditinom dućanu u harmici. ja sam jučer kupovala kod njih i dobila par komada testera.
hvala ,no nisam iz Zagreba. Jučer sam ga kupila u dm-u. Dobar je. Samo mi je on dovoljan na licu No nakon nekoliko dana mogu dati konačnu ocjenu

P.S ako će netko uskoro naručivati Avalon C serum preko neta,bilježim se za jedan komad. dogovorimo se na pp. Hvala
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 19:39   #2008
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ako ti se pojavljuju kvrge stalno na istom mjestu, mislim da to nisu akne već ateromi. Moraš doktoru jer to ne smiješ sama istiskivati.
da,uvijek mi se pojavi ta jedna da nazovimo,kvrga,na sredini cela..izgleda ko malo veci prist..neznam sta da stavim na to..ponekad me zna malo bolit..kao sto sam vec napisala,za vrijeme PMS-a..ponekad stavim korektor,da ne izgleda lose..
puppy9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 15:28   #2009
P.S ako će netko uskoro naručivati Avalon C serum preko neta,bilježim se za jedan komad. dogovorimo se na pp. Hvala [/QUOTE]

Ja se također bilježim za jedan Avalon C serum,pa ako ima koja curka da naručuje
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:27   #2010
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Nemam ti pojma za cijenu, frendica je naručila s Amazona ...
s kojeg amazona? ja am neki dan gledala i usa, i uk, i njemački i nijedan ne dostavlja u hr.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 17:31   #2011
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
of kors

ocito je tek pocela jer ima vrlo malo prodanih itema, ali je feedback 100%-tni sto mi je super

beautifulbear

a evo ti odmah i link na serum


EDIT: aaa, upravo sam skuzila da imam i tracking number! po prvi put otkad kupujem na ebayu!
stigao je
i mislim da ipak nije macak u vreci, iako je bio prilicno jeftin, jer izgleda identicno kao ovaj sto mi je pri kraju! genijalan tajming!
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 17:27   #2012
Cure, kakva su vam iskustva sa L'occitaneovim serumom Noćni dragocjeni eliksir Immortelle ECOCERT organska formula, kako djeluje i u kojem roku, popravlja li tonus koze ujednacava li ten, brise li borice i razna druga cuda koja ocekujete kad sprasite nepunih 400,00kn na proizvod od 30ml!?!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 10:56   #2013
Quote:
namelessone kaže: Pogledaj post
Cure, kakva su vam iskustva sa L'occitaneovim serumom Noćni dragocjeni eliksir Immortelle ECOCERT organska formula, kako djeluje i u kojem roku, popravlja li tonus koze ujednacava li ten, brise li borice i razna druga cuda koja ocekujete kad sprasite nepunih 400,00kn na proizvod od 30ml!?!
Hm...to ti je kao suho ulje, znači mješovite i masne kože oprez

meni nije nešto posebno radilo osim hidratizacije, ali da briše bore..to ne očekuj i obavezno traži bar 3 testera prije kupnje
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:40   #2014
Ne mora biti problem; naime ja imam mješovitu kožu ali meni ta suha ulja super odgovaraju
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:47   #2015
i meni, a isto sam mjesovita. sad ste me podsjetile. od nedavno koristim afroditino suho ulje iz linije kamilica. uzela ga iz radoznalosti i koza mi je divna, divna, da ne ureknem jednu stvar definitivno mogu potvrditi, a to je da mi prija porama na nosu. neki dan sam isla kozmeticarki na ciscenje lica i nos mi prakticno nije ni takla, nema sta ocistiti. i jos jedna dobra stvar, ujutro mi lice nije masno nakon budjenja. dovoljno je da se umijem samo mlakom vodom. zasad je dobar kandidat za fantastican proizvod.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:54   #2016
Quote:
namelessone kaže: Pogledaj post
Cure, kakva su vam iskustva sa L'occitaneovim serumom Noćni dragocjeni eliksir Immortelle ECOCERT organska formula, kako djeluje i u kojem roku, popravlja li tonus koze ujednacava li ten, brise li borice i razna druga cuda koja ocekujete kad sprasite nepunih 400,00kn na proizvod od 30ml!?!
ja sam imala par testera tog ulja i ljetos ga isprobavala, dobila sam sitne crvene flekiće po licu od njega, tak da sam prestala s njime. Inače ga koža fino upije, nisi masnjikav poslije njega, al ja imam normalnu kožu.
meni inače iz te linije Immortele ništa nije odgovaralo, osim one Divine kreme.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 13:09   #2017
Meni generalno ulja super odgovaraju za kožu, redovito koristim Decleorova od ruže i nerolija, nikelovo za oko očiju i Holyplantov čisti vitamin e. Sad ste me zainteresirale s ovim, nisam imala pojma da je taj eliksir zapravo suho ulje. Baš ću ga isprobati.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 15:57   #2018
Idem danas po njih po par stvari pa cu pitati par uzoraka da vidim ako ce mi odgovarati, ali u globalu moja koza jaako voli prirodnu kozmetiku ili u najmanju ruku onu s prirodnim sastojcima...
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 20:56   #2019
Cure, jel ima neka iskustva sa Chanelovim hydramax active serumom?
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 16:18   #2020
Ja; mislim da sam pisala tu već o njemu
Uglavnom meni je isušivao užasno kožu ali meni i inače ništa od njihove preparative ne odgovara a probala sam stvarno dosta toga
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.