Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 09:26   #1
Dobar DJ za svadbu / karaoke

Jel može netko preporučiti dobrog DJ-a za svadbu, po mogućnosti da ga je čuo na djelu, a ne da je za njega rekla od frendicine frendice frendica.... Zvali smo već neke i svi su zauzeti, a svadba nam je u 9. mjesecu!!! Postajemo lagano očajni...
Može preporuke na PM.
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 12:57   #2
Quote:
new member kaže:
Jel može netko preporučiti dobrog DJ-a za svadbu, po mogućnosti da ga je čuo na djelu, a ne da je za njega rekla od frendicine frendice frendica.... Zvali smo već neke i svi su zauzeti, a svadba nam je u 9. mjesecu!!! Postajemo lagano očajni...
Može preporuke na PM.
Evo mi imamo vjenčanje za mjesec dana i DJ je preko preporuke nismo ga slušali uživo, ali dugo već radi taj posao ( radio je i Salon-Ruby tuesday, Tvornicu- Novi val itd) pa ako hoćeš mogu ti dati broj na PM ili da ti javim kada nam prođe tulum kako je bilo, ja sam skroz optimistična čini mi se baš OK
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 14:13   #3
Quote:
new member kaže:
Zvali smo već neke i svi su zauzeti, a svadba nam je u 9. mjesecu!!! Postajemo lagano očajni...

Mir mir...imate jos vremena. Samo bez panike.
Mi smo uzeli bend ali sigurna sam da cete naci dobro DJ-a koj vam uz to nece masno naplatiti.
Sretno!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 15:20   #4
Quote:
new member kaže:
J Zvali smo već neke i svi su zauzeti, a svadba nam je u 9. mjesecu!!! Postajemo lagano očajni...
koji dan u 9.mj? naime ja se isto tada udajem i imam DJ pa ti mozda mogu pomoci
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 09:22   #5
Hvala cure, sve informacije koja imate dobro bi došle. Btw. bilo bi poželjno da DJ prezire narodnjake (nekako vjerujem da to ni nije njihov tip muzike, ali svejedno, nikada ne možeš biti dovoljno siguran).

Jelena23, javi poslije svadbe kak je bilo, nadam se da ćete se super provest! Moja svadba je početkom 9. mj. a već sad mi je muka od svega... mogu mislit kak je tebi, drž' se!
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 22:29   #6
I ja se udajem početkom 9.mj! I mi želimo DJ-a, i nismo ga još našli i bojimo se da nam je krajnje vrijeme! Pomoć! Molim vas, pošaljite i meni brojeve na PM! TNX!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 19:15   #7
Prije dvije godine na mojoj je svadbi glazbu puštao Igor Košćec, nikad ga nismo čuli, niti bilo kojeg drugog DJ-a koji radi svadbe, jedina mnam je preporuka bila što ga je uzela vlasnica "Studija Damjana" za svoje vječanje. Mislili smo da ona vjerojatno zna tko je najbolji i da će takvog uzeti za sebe. Nakon našeg vjenčanja još su dva para koja su bila na našoj svadbi uzeli njega i svi su bili zadovoljni. Mislim da ga možete kontaktirati preko navedene agencije ili šaljem PM.
Njegov pristup mi je super: prema listi vaših omiljenih pjesama on radi program koji prilagođava određenom dijelu svadbe. Narudžbe prima samo od mladenaca ili od nekog koga su oni ovlastili za to. Tip glazbe mijenja samo u dogovoru s mladencima (npr. vi ne volite domaću, zabavnu glazbu no sva ekipa bi se rasplesala na to, on onda to počne puštati samo u dogovoru s vama...).
Ksanije sam imala priliku ćuti još jednog, no naš je bio puno bolji (plesalo se od 6 popodne od 5 ujutro (kad smo mi zahvalili svima), doduše, naša ekipa voli plesati...).
Bepa Joseph is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 11:59   #8
Quote:
Bepa Joseph kaže:
Prije dvije godine na mojoj je svadbi glazbu puštao Igor Košćec, nikad ga nismo čuli, niti bilo kojeg drugog DJ-a koji radi svadbe, jedina mnam je preporuka bila što ga je uzela vlasnica "Studija Damjana" za svoje vječanje. Mislili smo da ona vjerojatno zna tko je najbolji i da će takvog uzeti za sebe. Nakon našeg vjenčanja još su dva para koja su bila na našoj svadbi uzeli njega i svi su bili zadovoljni. Mislim da ga možete kontaktirati preko navedene agencije ili šaljem PM.
Njegov pristup mi je super: prema listi vaših omiljenih pjesama on radi program koji prilagođava određenom dijelu svadbe. Narudžbe prima samo od mladenaca ili od nekog koga su oni ovlastili za to. Tip glazbe mijenja samo u dogovoru s mladencima (npr. vi ne volite domaću, zabavnu glazbu no sva ekipa bi se rasplesala na to, on onda to počne puštati samo u dogovoru s vama...).
Ksanije sam imala priliku ćuti još jednog, no naš je bio puno bolji (plesalo se od 6 popodne od 5 ujutro (kad smo mi zahvalili svima), doduše, naša ekipa voli plesati...).
I mi smo uzeli DJ-a iz njegove ekipe (on je na naš datum zauzet), ima ih 3 , pa pretpostavljam sa je ovaj treći isto zauzet....Naš DJ inače radi na Plavom radiju i super nam se svidio, cijena nije pretjerana (makar uvjetuju light show - što je isto super), i jako mi se sviđa što se ne uzimaju pare "sa strane" da bi se pustilo nešto što se nekome sviđa, nego se za sve mora konzultirati mladence...I da, prva stvar koju nam je rekao - "nema narodnjaka, techna, ustaških i borbenih"...
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 17:21   #9
Košćeca smo zvali, ali je zauzet.. kao i cijela njegova ekipa s kojom radi
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 17:24   #10
Quote:
new member kaže:
Košćeca smo zvali, ali je zauzet.. kao i cijela njegova ekipa s kojom radi
Možda bi bilo pametno pitati ga (ili nekog drugog od renomiranih) da vam predlože koga biste zvali. Npr. ja sam jako htjela da me šminka Joković, no kako je on bio zauzet sasvim mi je normalno preporučio kolegicu.
Bepa Joseph is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 21:32   #11
Ako netko ima kontakt Igora Košćeca, bila bih jako zahvalna ako biste mi ga mogli poslati na PM.

Hvala
rai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:57   #12
moj je bio ok, meni nije bio fenomenalan jer je malo pricao no svi su ODUSEVLJENO pricali kako im je bio odlican i savrseno su se zabavili...bas su mi to naglasavali-jer je bila disco atmosfera...


koscec je jako skup i uzasno arogantan.meni je rekao da njega bas briga dal cu ga ja angazirat ili ne jer ce se sigurno nac netko tko hoce i da se novcem sve moze kupiti...odvratan stav!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:02   #13
TEMPION_ti onda imas ovog mojeg DJ-a sa plavog radija...super je i simpa i meni nije uvjetovao light show iako me pokusao uvjerit ,al to je bullshit da bez toga neide.....meni je light radio BESPLATNO jedan light designer iz itd teatra koji se sigurno bolje kuzi u rasvjetu nego neki polupriuceni obrtnik....

inace zamjerka DJ-u je jedino da nije UOPCE vodio svadbu, tj. nije nista najavljivao...meni je bilo svejedno jer je ionako to bila spontana svadba i bitno mi je bilo da se pusta dobra, MOJA muzika i svi su divljali i plesali, dakle bilo je ok...no bilo bi bolje da je povremeno nekaj rekao....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 17:16   #14
Molio bih preporuke za dobre DJ-eve s kontaktima na PM.
hivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 12:21   #15
Quote:
hivo kaže:
Molio bih preporuke za dobre DJ-eve s kontaktima na PM.
DJ Benc- Damir Bencarić ( radi taj posao već jako dugo) mi smo ga imali za DJ-a, nije bila svadba već tulum tako da nije bilo nikakvog vođenja svadbe pa ne znam kakav je u tome, ali inače je bilo prva liga samo kao info kakva je mjuza bila da je samo 1-2 netko otišao naručiti neku pjesmu, toliko je dobro bilo pogođeno da nikome nije bilo do naručivanja, ples non-stop, jedva ulovili pauzu za tortu Narodnjaci-0 bodova, to smo zabranili tako da ne znam kakav je s narodnjacima, ali sumnjam da netko tko hoće DJ-a baš pati za narodnjacima, onda je bolje uzeti kakvu pevaljku
broj ide na PM
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:08   #16
DJ Benc

Quote:
paajo kaže:
Ako moze i nama kontakt na PM.

Hvala!
Evo i ja mogu preporuciti DJ Benca koji je puštao glazbu na nekoliko partija u firmi u kojoj radim.Željela bih ga angažirati za jedan tulum pa bi mi trebao njegov broj ili mail adresa. Obzirom da sam prvi put na forumu, može li mi netko objasniti što vam je to PM?
Klara
 
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:12   #17
Quote:
klara9 kaže:
Evo i ja mogu preporuciti DJ Benca koji je puštao glazbu na nekoliko partija u firmi u kojoj radim.Željela bih ga angažirati za jedan tulum pa bi mi trebao njegov broj ili mail adresa. Obzirom da sam prvi put na forumu, može li mi netko objasniti što vam je to PM?
Klara
Može. PM, private message ili privatna poruka (ovisno o tome koji jezik imaš naštiman kao jezik foruma), je naša "interna pošta" pomoću koje se forumaši mogu dopisivati bez da je sadržaj poruka vidljiv na topicima. Kako doći do toga - pogledaj u desni gornji kut ekrana, ispod tvog nicka i datuma zadnje posjete piše ti link na Privatne poruke.

Kad sam već kod pedagoškog rada da još jednom naglasim: ne objavljujemo telefonske brojeve, mailove i osobne podatke. Takvi podaci će iz postova biti uklonjeni. Koristite PM.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 12:39   #18
Bok svima.I ja sam jedna od onih koji na svadbi ne žele narodnjake,a po mogućnosti niti band,već dj-a.Molim vas ako mi netko može pomoći i poslati kontakt od dj. Benca i dj. Košćeca o kojima je bilo riječ do sada.Moram dragog odvući da ih vidi na djelu jel ću u protivnom zaglibiti sa bendom.A niti to ne bi bilo tako loše da kod nas postoji neki dobar bend, koji ima i pjevačicu(jel je fakat glupo kada npr. Danijeline pjesme pjeva muško),i da još ne svira narodnjake.Ako itko ima kakve prijedlog,neka se javi jal sam već lagano očajna.Hvala.
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 01:23   #19
Exclamation There is another DJ Benc - DJ Gordan Bencedić

Quote:
ivanar kaže:
Bok svima.I ja sam jedna od onih koji na svadbi ne žele narodnjake,a po mogućnosti niti band,već dj-a.Molim vas ako mi netko može pomoći i poslati kontakt od dj. Benca i dj. Košćeca o kojima je bilo riječ do sada.Moram dragog odvući da ih vidi na djelu jel ću u protivnom zaglibiti sa bendom.A niti to ne bi bilo tako loše da kod nas postoji neki dobar bend, koji ima i pjevačicu(jel je fakat glupo kada npr. Danijeline pjesme pjeva muško),i da još ne svira narodnjake.Ako itko ima kakve prijedlog,neka se javi jal sam već lagano očajna.Hvala.

Eto, i ja sam slušala jednog dj-a; i to više puta, što na svadbama, što na tulumima. Zanimljivo, i njega zovu Benc, odnosno Benco. Pa vidjevši sve ove natpise, moram i ja njega pohvaliti. Uglavnom; nema stajanja, a ni sjedenja, cijelu noć, mjuza - kakvu želite, čovjek svira puno toga - osim narodnjaka i boračkih...
Eto, još jedna super preporuka...
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 12:25   #20
DAJTE JOŠ ADRESA, TELEFONA,jer čini mi se da su svi zauzeti.Sve sam sredila, restoran crkvu ali ovo me totalno deprimiralo.Nikog nema a oni što su preostali su, bljak.
LI LU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.