Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2006., 19:51   #201
Quote:
marija82 kaže:
curke,imam svijetle obrve, pa koristim neku olovku ok loreala (nije za obrve vec za oci,al nijansa mi je taman) za potamnit ih malo,zna koja neku olovku bas za obrve nijansa nesto izmedju sive i smeđe?hm,cini mi se da sam nedavno u limoniju vidjela nesto od cliniquea ili tako nesto.thanx a lot.
A zašto ih ne obojaš kod kozmetičarke? To ti je mnogo praktičnije.

Ja sam isto svijetla, prirodno plavokosa sa istim svijetlim obrvama i trepavicama. Kako kosu bojam u smeđe, tako obojam i obrve u neku prirodnu smeđu boju. A trepavice u kombinaciju crne i indigo (smućkam te dvije, da ne biste mislile kako mi je pola trepavica crno, a pola plavo ).
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 19:52   #202
Quote:
marija82 kaže:
curke,imam svijetle obrve, pa koristim neku olovku ok loreala (nije za obrve vec za oci,al nijansa mi je taman) za potamnit ih malo,zna koja neku olovku bas za obrve nijansa nesto izmedju sive i smeđe?hm,cini mi se da sam nedavno u limoniju vidjela nesto od cliniquea ili tako nesto.thanx a lot.

max factor?
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:18   #203
Quote:
marija82 kaže:
curke,imam svijetle obrve, pa koristim neku olovku ok loreala (nije za obrve vec za oci,al nijansa mi je taman) za potamnit ih malo,zna koja neku olovku bas za obrve nijansa nesto izmedju sive i smeđe?hm,cini mi se da sam nedavno u limoniju vidjela nesto od cliniquea ili tako nesto.thanx a lot.



ARTDECO ima zgodne olovke, baš za obrve, malo su tvrđe od onih za oči pa ljepše popunjavaju, i imaju češljić na kraju, a chanel ima neku slatku paletu, sa tri boje za obrve, to je čak i prirodnije od olovke, malo kistom povučeš i mrak
Gracilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:26   #204
Quote:
Gracilis kaže:
chanel ima neku slatku paletu, sa tri boje za obrve, to je čak i prirodnije od olovke, malo kistom povučeš i mrak
kolko to košta?
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:31   #205
Quote:
B.B. kaže:
A zašto ih ne obojaš kod kozmetičarke? To ti je mnogo praktičnije.

Ja sam isto svijetla, prirodno plavokosa sa istim svijetlim obrvama i trepavicama. Kako kosu bojam u smeđe, tako obojam i obrve u neku prirodnu smeđu boju. A trepavice u kombinaciju crne i indigo (smućkam te dvije, da ne biste mislile kako mi je pola trepavica crno, a pola plavo ).
Ja to isto radim. bojam ih sama.. kod nas ima kupit pitura za trepavice i obrve. Nista lakse. Zamutis. Namazes. stoji 5-20 minuti i iasperes toplom vodom. Boja ne traje dugo, neka dva tjedna.
Sto se tice samog cupanja to obavljam kod kozmeticarke svako 2-3 tjedna.. toplim voskom i zbilja nakon bojanja i cupanja izgleda fantasticno, sama nikad ne bih mogla napravit tako savrsen oblik
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:35   #206
Quote:
ambasadorica kaže:
kolko to košta?

hmmmm... da me ubiješ nemrem se sjetit, vjerovatno negdje oko 300kn, tak je sve njihovo, al traje godinama budući da su 3 nijanse koje ustvari malo i mješaš po potrebi i ne stavljaš puno kao na kapak
Gracilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:37   #207
Quote:
Gracilis kaže:
hmmmm... da me ubiješ nemrem se sjetit, vjerovatno negdje oko 300kn, tak je sve njihovo, al traje godinama budući da su 3 nijanse koje ustvari malo i mješaš po potrebi i ne stavljaš puno kao na kapak
ok.
tak sam si i mislila.
pa,to stvarno možda i nije tak strašno,s obzirom da traje,a ja moram farbat obrve jer je jedna djelomično ćelava(dječja nezgoda)
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:50   #208
Quote:
ambasadorica kaže:
ok.
tak sam si i mislila.
pa,to stvarno možda i nije tak strašno,s obzirom da traje,a ja moram farbat obrve jer je jedna djelomično ćelava(dječja nezgoda)


da se nisi s vatrom igrala? najbolje ti je otići u parfumeriju i zamolit dobru tetu da ti malo nacrta obrve, pa izići van da vidiš dal ti boje uopće pašu
Gracilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:57   #209
Quote:
Gracilis kaže:
da se nisi s vatrom igrala? najbolje ti je otići u parfumeriju i zamolit dobru tetu da ti malo nacrta obrve, pa izići van da vidiš dal ti boje uopće pašu
razbila ju

bum otišla u martimex u vlaškoj,tam su tete ljubazne
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 17:11   #210
Talking obrve

Dosizile mi moje obrve pa me zanima ima li igdje u gradu/Zagrebu/posten,i da valja salon ili sta vec di bi se doticne posvjetlile,a da ti ih ne upropaste,i da ti sto to rade znaju sto bi tj.koja bi boja bila najbolja?

E,i da jos nesto,kako zenama naprave one kao "prozirkaste" obrve,vecinom ih vidam na crnkinjama,a bome ih i Indira sad ima?


dosta mi stare sebe,ja bi novu mene...,i novi make up
ah taj pms...
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 17:14   #211
kakve su to 'prozirkaste' obrve? imas kakvu sliku?
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 17:44   #212
Quote:
enigma kaže:
kakve su to 'prozirkaste' obrve?
Prozračne? Jedva vidljive?
Thandie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 17:49   #213
A da probas sama sa farbom za obrve,ha? Mislim u salonu ce ti isto to uraditi a naplatice ti puno za tako nesto jednostavno. Ovako kupis farbu za obrve i trepavice ( imas u skoro svim parfimerijama i tako neklim radnjama gde prodaju preparate za kosu) a ta farba moze ti trajati duuugo! A ionako se ta boja sprere nakon nekog vremena,nije postojana kao boje na kosi - logicno, tako da se postupak ponavlja oko 3 puta mesecno ( ipak sve zavisi i od koze koliko je masna i preparata koje kosristis za lice. ja sam farbala svakih 7-10 dana)
Samo se malo raspitaj na mestu gde kupis to i videces kako je jednostavno. Ja sam svoje farbala u neku sivu, dok sam bila plavusa i nista mi nije bilo problem : namazes, ostavis oko 8 minuta i speres
NikaBeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 17:51   #214
hahahahahahah

super ste mi,bas ste me nasmijale ma bome i jesu prozracne!
ma znate, te obrve garant,onak,jesu one ko crne,al vrlo slabo vidljive ,a opet definirane,ima i Oprah i sva crna ekipa

da bar znam stavit sliku
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:03   #215
Mislim da su to uredjene obrve
Osisane, oblikovane, ofarbane, a zatim ispunjene sjenilom ili olovkom za obrve.
Puno posla, ali isplati se.
Totalno ti osvjezi lice. Slazem se.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:06   #216
kaj karmela, jos nista od starog avatara?




jedva te prepoznam ovako, majke mi....





meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:10   #217
Quote:
Karmela kaže:
Mislim da su to uredjene obrve
Osisane, oblikovane, ofarbane, a zatim ispunjene sjenilom ili olovkom za obrve.
Puno posla, ali isplati se.
Totalno ti osvjezi lice. Slazem se.
E tee,ma kuzis ti na sta mislim

ja bi takve,tako se lice smeksa od tih obrva i dobije divan izgled,diivota
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:11   #218
Quote:
meg kaže:
kaj karmela, jos nista od starog avatara?




jedva te prepoznam ovako, majke mi....







oko sokolovo. ma hocu, promijenit cu ga.
Samo ne znam sto mislis o 2046?
mislim sajzati neki still iz njega. Pa ako je to okay s tobom...
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:13   #219
Quote:
vivienne kaže:
E tee,ma kuzis ti na sta mislim

ja bi takve,tako se lice smeksa od tih obrva i dobije divan izgled,diivota

mislim da joj ova uredjuje obrve.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:29   #220
Quote:
Karmela kaže:

oko sokolovo. ma hocu, promijenit cu ga.
Samo ne znam sto mislis o 2046?
mislim sajzati neki still iz njega. Pa ako je to okay s tobom...



uuuuuuuu, svidja mi se jedna jebena fotkica, ona tamo di kineskinja sjedi na nekakvom kaucu.... mislim da je to avatar za tebe.

a btw, vrlo korektno od tebe da pitas za moje misljenje....





meg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.