Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 21:08   #1001
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
koliko se sijećam tvoje slike, mislim da ti to nije potrebno.
al ok, nek odgovori netko ko zna.
A ne znam, stalno se dvoumim bih-ne bih posvjetlila... Trenutno ih puštam da narastu, a onda ću opet kod kozmetičarke da mi ih lijepo oblikuje i stanji. Samo ću ih ovaj put stanjit malo više nego zadnji put. Mislim da je moj najveći problem kaj se svaki put malo zanesem s čupanjem, pa to završi s dvije različite obrve. Moram prestat to radit.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:16   #1002
i ja sam u fazi puštanja obrva, al zakamufliram to sjenilom pa je ok. inače su potpuno različite, al na što su u zadnje vrijeme došle je za sjesti i plakati
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:18   #1003
A tek moje... Lijeva ima lijepi luk, a desna raste oblo, skoro pa i nema luka, pa ju onda moram čipat da izgleda bar približno isto ko lijeva.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:27   #1004
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
A tek moje... Lijeva ima lijepi luk, a desna raste oblo, skoro pa i nema luka, pa ju onda moram čipat da izgleda bar približno isto ko lijeva.
to je to
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 18:49   #1005
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
A tek moje... Lijeva ima lijepi luk, a desna raste oblo, skoro pa i nema luka, pa ju onda moram čipat da izgleda bar približno isto ko lijeva.
ovo kao da sam ja napisala moje obrve su također različite i ne mogu ih počupati tako da budu iste (sestra ima isti problem - očito je familijski), tako da moram paziti pri izboru sunčanih naočala jer ako ne nosim neke velike okvire, onda mi jedna obrva izviruje preko okvira
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 18:58   #1006
Quote:
pure evil kaže: Pogledaj post
kupila sam jučer ovu šablonu za obrve,ovo je odlična stvar



sa crnim sjenilom si zacrnim obrve,ostatak počupam
37.90kn u mulleru
Znam da će ovo zvučat glupo, al kolka je dužima, tj veličina tih šablona? Jer, kupila sam prije nekog vremena ono essence sjenilo za obrve i s njim su došle 3 šablone. Problem je bio u tome što su meni sve tri šablone bile jednostavno prevelike, tj predugačke. Inače, sjenilo samo po sebi je okej.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 19:37   #1007
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Znam da će ovo zvučat glupo, al kolka je dužima, tj veličina tih šablona? Jer, kupila sam prije nekog vremena ono essence sjenilo za obrve i s njim su došle 3 šablone. Problem je bio u tome što su meni sve tri šablone bile jednostavno prevelike, tj predugačke. Inače, sjenilo samo po sebi je okej.
mene zanima di kupujete te sablone? trazila sam od essence,nema. gledala u tri mulera ove od art decoa-nema.pitala tete tamo jel ima neki drugi proizvodac-blijedo me gledale i nudile boje za obrve...
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:11   #1008
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
ovo kao da sam ja napisala moje obrve su također različite i ne mogu ih počupati tako da budu iste (sestra ima isti problem - očito je familijski), tako da moram paziti pri izboru sunčanih naočala jer ako ne nosim neke velike okvire, onda mi jedna obrva izviruje preko okvira
sad mi je lakše kad znam da nisam jedina sa tim problemom



Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Znam da će ovo zvučat glupo, al kolka je dužima, tj veličina tih šablona? Jer, kupila sam prije nekog vremena ono essence sjenilo za obrve i s njim su došle 3 šablone. Problem je bio u tome što su meni sve tri šablone bile jednostavno prevelike, tj predugačke. Inače, sjenilo samo po sebi je okej.
i meni su te šablone predugačke, al meni je bitno da si namjestim dobro luk šablone na moj luk obrve (ako me kužiš), tako da mi se koliko toliko dobro poklopi jedno s drugim. naravno na početku obrve mi malo više viri al to mi nije problem jer taj dio ionako ne diram previše.
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:12   #1009
Ma znam, al meni su fakat prevelike. Al ionak ih ne koristim nikad, kupila sam taj set radi sjenila za obrve, pa reko da probam šablone kad već dođu s tim.

beck - Ja sam essence kupila i svom DMu u samoboru i kolko znam još uvijek ih ima. Mislim da ih nisu izbacili iz ponude.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:25   #1010
Quote:
Beck kaže: Pogledaj post
mene zanima di kupujete te sablone? trazila sam od essence,nema. gledala u tri mulera ove od art decoa-nema.pitala tete tamo jel ima neki drugi proizvodac-blijedo me gledale i nudile boje za obrve...
ove art deco sam vidjela u kozmu na križanju jurišićeve i draškovićeve, a essence nikad nisam vidjela
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:25   #1011
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ma znam, al meni su fakat prevelike. Al ionak ih ne koristim nikad, kupila sam taj set radi sjenila za obrve, pa reko da probam šablone kad već dođu s tim.

beck - Ja sam essence kupila i svom DMu u samoboru i kolko znam još uvijek ih ima. Mislim da ih nisu izbacili iz ponude.
onda ih valjda nije bilo samo to dok sam trazila ako ih nisu izbacili iz ponude...budem opet pogledala a mozda blesavo pitanje, jel se dobije onako 1 sablona, tj jedan oblik ili vise njih ili su onak...razliciti oblici u kutijama?
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:29   #1012
Quote:
calmy kaže: Pogledaj post
sad mi je lakše kad znam da nisam jedina sa tim problemom
da nisi ti moja sestra? jer i ona ima taj problem
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:31   #1013
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
da nisi ti moja sestra? jer i ona ima taj problem
nisam, nemam sestru
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:35   #1014
Quote:
calmy kaže: Pogledaj post
nisam, nemam sestru
jesi sigurna? ali to stvarno zna biti katastrofa kad si biram okvire - nađem neke koji mi se sviđaju i dobro mi stoje, ali obrva viri preko i onda ih ne mogu kupiti jer izgledam kao debilček
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:40   #1015
Quote:
Beck kaže: Pogledaj post
onda ih valjda nije bilo samo to dok sam trazila ako ih nisu izbacili iz ponude...budem opet pogledala a mozda blesavo pitanje, jel se dobije onako 1 sablona, tj jedan oblik ili vise njih ili su onak...razliciti oblici u kutijama?
3 različite šablone su.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:43   #1016
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
3 različite šablone su.
super hvala na inf..budem pogledala sutra opet
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 07:41   #1017
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
jesi sigurna? ali to stvarno zna biti katastrofa kad si biram okvire - nađem neke koji mi se sviđaju i dobro mi stoje, ali obrva viri preko i onda ih ne mogu kupiti jer izgledam kao debilček
a nadam se da jesam
joj i meni se sviđaju ray ban (bilo koje ) al su sve niske i onda se skroz ističe kako su mi obrve krive
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 10:29   #1018
Quote:
calmy kaže: Pogledaj post
a nadam se da jesam
joj i meni se sviđaju ray ban (bilo koje ) al su sve niske i onda se skroz ističe kako su mi obrve krive
znam, ja si užasno želim klasične ray ban, i neki dan s dečkom po gradu i uđemo u jednu optiku i on stalno nagovara da ih isprobam, a meni je bilo neugodno pred trgovcem reći zašto ih ne želim isprobati. pa samo da ga skinem s kukca sam ih probala i umro je od smijeha kad je skužio kak obrva izviruje
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 19:21   #1019
Imam dosta tamne ali rijetke obrve pa molim preporuku za dobro sjenilo ili olovku da ih nekako popunim a da to izgleda što prirodnije.
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:44   #1020
Pa evo npr. ja koristim od Essence-a crnu olovku za obrve,njihov komplet sjenila za obrve,tamniju nijansu,i još povrh svega gel za obrve,također njihov.Jako volim Essence
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.