Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2007., 18:07   #21
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Nisam već dugo bila,ali nekad je u Ljubekovom gaju u Zelini bila izvrsna klopa.

Dobro za neke specijalitet s dužom pripremom se trebalo najaviti,ali meni je sve bilo prefino.

Jel neko bio skoro tamo?
nikad i nigdje lošije nismo jeli nego tamo...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 18:31   #22
Cijene su tada bile umjerene.

Paspa kad si bila?

Sad si me obeshrabrila,a planirala sam s djecom ići ponovo:tužni:

Ali to ne bi bilo jedino mjesto koje nakon proširenja izgubi na kvaliteti hrane.

Šteta!
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 20:59   #23
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Cijene su tada bile umjerene.

Paspa kad si bila?

Sad si me obeshrabrila,a planirala sam s djecom ići ponovo:tužni:

Ali to ne bi bilo jedino mjesto koje nakon proširenja izgubi na kvaliteti hrane.

Šteta!
često idemo okolo,ali tak jadni i razočarani nikad nismo bili...nikaaad višeee...radje odi u grešnu goricu...tam se klinci imaju gdje igrati,a hrana je fakat mrak,domaća...naruči se unaprijed...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:31   #24
Od svih izletišta oko Zagreba - sve jad i bijeda... Slažem se - ok priroda i ambijent, ali - klopa je u drugom planu. Tek da se najedeš, ali ništa od nekog gastronomskog zadovoljstva. Onda baš možemo nositi i sendviče. Bolje dobar sendvič nego loš "topli obrok". A nešto i jeftinije!
Za one koji potegnu malo dalje, preporučujemo klopu na ulazu u NP Risnjak, u tamošnjem motelu!!! Izvrsna kvaliteta, još bolja usluga. A priroda - naravno - da i ne pišem...
Eh, da, u Sloveniji su manje šanse da se čovjek zezne. Jeli nekoliko puta, zadnji put kraj Rogle - pravi gušti!
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 02:14   #25
Nakon deset godina

Nakon desetak godina ponovno smo se našli na Jelenskom grebenu baš namjerno da provjerimo da li i Slovenci krenu dobro kao i naši restorani pa se za godinu-dvije srozaju. I rezultat je: restoran se preselio u susjednu kuću, puno je veći, klopa je fina, cijene umjerene, baš kao prije deset godina! Nekako me žalosti to kaj se ne mogu sjetiti niti jednog mjesta u Hrvatskoj koje se nije baš jako pokvarilo... Slovenci su, eto, i ljubazni i brzi i sve dođe na vrijeme i toplo, klopa nije senzacionalna ali je zanimljiva i OK.
PinkiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 02:16   #26
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
nije hrana užasna .hrana je domaća tipična za one krajeve,a cijene su tak tak.umjerene rekla bih.mogle bi bit jeftinije , ali da je skupo ,nije baš.porcije su dost velike.kad se sjetim domaćeg kruha,i domaće šunke koja je u onom zagrebačkom odresku.....a tek domaći mlinci....mljac. ne kužim vas ja ljudi.o predivnoj prirodi da i ne govorim..........
Ma da, nagovaraju te na roštilj koji ti se ni ne jede baš previše, pristaneš zbog nagovaranja i dobiješ masno meso s kojeg se cijedi ulje pečeno u tavi ili u najboljem slučaju možda na nekoj ploči... Teletina ispod peke je fuj... Cijene su bezobrazne - kao za djecu 2 komadića pohanih (loše) pilećih prsa u starom ulju 45 kuna bez priloga...
PinkiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 20:17   #27
zeleni papar kod samobora mi je br.1
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 08:19   #28
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
inače volimo otići i u V.Trgovišće KOD RIBIČA ....ali grešne su zakon.
Ribič = K.O.M.A. !!!!!!
2 puta smo cekali ko kreteni na jelo (na klasiku, onaj njihov veliki Zagrebacki). Prvi put smo se nakon 1h čekanja digli, platili cugu i krenuli van, a konobar poludio... kao, prcekajte jos kojih 10ak min, bude to skoro Anblivbl!!!

Prije 2 tjedna smo bili zadnji put i isto smo cekali, no ne bas tak dugo.. A racun je bio papren, npr. onaj tatar sos naplacuju 15kn... pih!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 16:55   #29
Eeee, znam di je dobro...

Ima jedan restoran u sesvetama (iznad Europatradea) zove se Izabela (iza čega?) i uglavnom poslužuju divljač.

I dobra je konoba "Didov san" na Kajzerici
Triklop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 17:01   #30
Quote:
Triklop kaže: Pogledaj post
Ima jedan restoran u sesvetama (iznad Europatradea) zove se Izabela (iza čega?) i uglavnom poslužuju divljač.

I dobra je konoba "Didov san" na Kajzerici
Didov san nije u okolici Zagreba, nego u Zagrebu
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 04:31   #31
Čudi me da nitko nije spomenuo seoski turizam Kezele. Ja tamo imam jako dobra iskustva.
Preporučam moslavački stol... http://www.kezele-vino.hr/index.php?...mid=78&lang=hr
Homo Ludens is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:07   #32
Malo šire:

Hotel Dunav u Iloku
Slavonska kuća u osječkoj Tvrđi

Pečeno pile moje žene iz prtljažnika i domaći kiseli krastavci na parkiralištu Ličke kuće na Plitvičkim jezerima djeci i ženi i meni ostali kao najbolji gurmansko obiteljsko izletnički meni.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:14   #33
Quote:
Homo Ludens kaže: Pogledaj post
Čudi me da nitko nije spomenuo seoski turizam Kezele. Ja tamo imam jako dobra iskustva.
Preporučam moslavački stol... http://www.kezele-vino.hr/index.php?...mid=78&lang=hr
Ja imam loša iskustva sa gazdom
kaj se klope tiče mulja sa ˝eko˝ hranom neznam kaj se ustvari jede mislim ide mi gazda seruckati da su to iz njihovog uzgoja a ja mu spustim da ga pozdravlja proizvođač tih ˝eko˝(čitaj hranjeni osiromašenim uranom) piceka da mu plati zaostatke za isporuku piletine
jel znate koja je razlika između ekološki uzgojene pšenice i industrijskog uzgoja???
Industrijska pšenica se šprica otrovima po danu
a eko pšenica po noči da niko ne vidi
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:27   #34
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Ribič = K.O.M.A. !!!!!!
2 puta smo cekali ko kreteni na jelo (na klasiku, onaj njihov veliki Zagrebacki). Prvi put smo se nakon 1h čekanja digli, platili cugu i krenuli van, a konobar poludio... kao, prcekajte jos kojih 10ak min, bude to skoro Anblivbl!!!

Prije 2 tjedna smo bili zadnji put i isto smo cekali, no ne bas tak dugo.. A racun je bio papren, npr. onaj tatar sos naplacuju 15kn... pih!
Ma ribič je na glasu po količini ak je netko naručio roštilj kuži o čemu pričam svaka čast ˝zagrebačkom˝ ali ostatak ponude je
To ti je problem razmahali su se pa su digli cijene ne puno ali onak 3-5kn uvijek su skoro puni za vikend nači stol je lutrija
Mislim u tom krugu imaš i SEMI oni tjeraju nekakvu finoču a klopa im je srednja žalost pogotovo kad imaš krstitke cijena meni-a 40eura po glavi i dobiš razvodnjenu podravkinu juhu a najsmješnija je bila plata kad mi teleči kotlet ubace u zgusnutu juhu od gljiva
njoki su LEDO
roštilj podgrijan ali ne da su ga držali na grijačima nego onak iz mikrovalne da sve izgleda vruče
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:31   #35
Kad več svi nekog hvale ja bi pohvalio ladanjski raj u mariji gorici
Dobra klopa dobro vino
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 18:57   #36
A nešto dobro u Jastrebarskom il Ivanić Gradu??
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:16   #37
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
A nešto dobro u Jastrebarskom il Ivanić Gradu??
Kezele ti je blizu Ivanić Grada,prema čazmi i Bjelovaru.Za Jasku ne znam.
Idem na neku feštu kod Kezele pa ću napisati dojmove za dva tjedna.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:22   #38
meni je mrak seoski turizam obitelji kezele gdje bih se redovito hranio vrhunski i nadasve obilno
Imaju dobru fintu s tim nekim moslavačkim stolom, to je netko već ovdje spomenuo, jer možeš fakat isprobat više stvari, a brijem daje oko 100 kuna za all you can eat princip

osobno volim malo egzotičnije stvari poput divljači s kruh knedlama i šarana na rašljama koji mi je vrh, al takve stvari treba naručit unaprijed bar šarana brijem

Vino mi je super, imaju neko svoje domaće koje često kupim u rinfuzi za doma

i daaaa pite, štrudle il šta već....to je bomba(pogotove slane na bazi sira i povrća)

ambijent klasika, klupe,zelenilo, drvena gradnja, domaće životinje itd.
meni super!
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:51   #39
U Zaprešću, mislim pizzeria No 1. čist ok pizza, mala za 19 kn, a bogme je ima. nisam je mogla ni pojesti..
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:42   #40
Ako hoćete stvarno loše pojest odite do DUMIĆA iza Samobora.Katastrofa,pastrva ,zagrebački,prilog smo dva puta vraćali.Užas nikad više.
gogili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.