Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2014., 13:22   #61
čovjek te povrijedio.ali ti sama još više sebe vrijeđaš što razbijaš glavu radi takvoga.znam da nije lako,ali nedaj se uništavati zbog čovjeka koji ti na kraju krajeva ništa dobro nije donio u život.samo bolnu ranu ništa više.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 14:02   #62
Znam ,ali nisam ocekivala da bude tako lose zavrsilo,nisam se nadala tome
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 14:12   #63
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
4fun prestani zajebavati,idi raditi nesto korisnoga.

Vlastiti savjet je najteže poslušati

Ajde ti fino prestani trolati ljude ovakvom temom. Ako si for real, onda me zbilja strah za tog dečka. Nadam se da nema zečeve za ljubimce.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 19:11   #64
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Znam ,ali nisam ocekivala da bude tako lose zavrsilo,nisam se nadala tome
razumijem te,takvi neočekivani prekidi ponekad i najviše bole,jer previše je upitnika ostalo.ali opet pokušala si što si mogla,on se ne javlja.i kreni hrabro dalje.teško je,samo gledaj naprijed.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:51   #65
Problem je da mi je tesko krenuti,,a volim ga i jako mi nedostaje,,ali nedostaje i boli me i strah me je da si bude nasao neku kad -tad.neznam zasto nece javiti a nisam nista skrivila.nisam ja njega prevarila ili ostavila ili se posvadila.toliko se uplasio sto sam se zaljubila a on nije bio spreman.hocu da se jednog dana vrati.pomisao me boli sto ga ne vidim,niti cujem niti ga nemogu dotaknuti -zagrliti.NIsta od TOGA!sta sam skrivila?bila sam i prije nesrrtno zaljubljena,ali nisam imala vezu,a sad dok sam drugoga nasla bila sam srrtna i zaljubljena u vezi sve dok nije brzo zavrsilo tuzno-tuzan zavrsetak,a mislila sam da bu dugo trajalo i da mu se svidam i da me voli i da me stvarno prihvaca takvu ,nisam mogla vjerovat toliko je bilo preidealno,,sve dok nije proslo 3 mj puklo je najenput da vise nije bio zaljubljen iz vedra neba.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:54   #66
Bivsi se najlakse zaboravljaju s buducima!
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:24   #67
A stvarno?Imas iskustva?
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 20:26   #68
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Problem je da mi je tesko krenuti,,a volim ga i jako mi nedostaje,,ali nedostaje i boli me i strah me je da si bude nasao neku kad -tad.neznam zasto nece javiti a nisam nista skrivila.nisam ja njega prevarila ili ostavila ili se posvadila.toliko se uplasio sto sam se zaljubila a on nije bio spreman.hocu da se jednog dana vrati.pomisao me boli sto ga ne vidim,niti cujem niti ga nemogu dotaknuti -zagrliti.NIsta od TOGA!sta sam skrivila?bila sam i prije nesrrtno zaljubljena,ali nisam imala vezu,a sad dok sam drugoga nasla bila sam srrtna i zaljubljena u vezi sve dok nije brzo zavrsilo tuzno-tuzan zavrsetak,a mislila sam da bu dugo trajalo i da mu se svidam i da me voli i da me stvarno prihvaca takvu ,nisam mogla vjerovat toliko je bilo preidealno,,sve dok nije proslo 3 mj puklo je najenput da vise nije bio zaljubljen iz vedra neba.
zaboravi ga..bolje da ne saznaš da ima nekoga..bit će ti još deset puta gore..
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:51   #69
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Bivsi se najlakse zaboravljaju s buducima!
ote mi riječi iz usta
Bivšeg ćeš najbolje zaboraviti uz sadašnjeg
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 00:22   #70
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
A stvarno?Imas iskustva?
Imam,puno sam takvih izljecio.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 09:31   #71
Ma da babasu,hvala na informaciji.Ako je tako budem jednom javila jel je tocno
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 17:12   #72
PIJUNE bojim se da ce mi jos gore biti kad bum jednog dana zanala da ima drugu,a dodso je dvije nove cure na fejsu koje je sigurno p upoznao na iskri.NEEEE bojim seee gubim see.pomozite miiiiiii
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 18:05   #73
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Bivsi se najlakse zaboravljaju s buducima!
Ovo mi je čudno. Znači pukla mi je veza, sjeban sam, kmečim, opijam se i ljut sam na cijeli svemir i dramim tipa - why is this happening to me, I'm a good person - i onda nađem drugu za utjehu koja će bit sredstvo liječenja mojih ljubavnih i duševnih jada. Možd bi me neki nazvali oportunističkim iskorištavačkim smećem koje drugu osobu koristi glumeć joj "ljubav".

A čuj, ljudi smo. I meni treba pažnja i ego boost.

Nije li "normalno" da prvo preboliš bivšeg/bivšu, raščistiš sam sa sobom, a ne da s figom na srcu ulaziš u "vezu" s drugom nesumnjajućom stranom? Pitam se, koliki bi postotak te druge strane pristao na "vezu" da zna istinu?

A dobro, ljudi svašta rade i svakako vole.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 23:32   #74
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Problem je da mi je tesko krenuti,,a volim ga i jako mi nedostaje,,ali nedostaje i boli me i strah me je da si bude nasao neku kad -tad.neznam zasto nece javiti a nisam nista skrivila.nisam ja njega prevarila ili ostavila ili se posvadila.toliko se uplasio sto sam se zaljubila a on nije bio spreman.hocu da se jednog dana vrati.pomisao me boli sto ga ne vidim,niti cujem niti ga nemogu dotaknuti -zagrliti.NIsta od TOGA!sta sam skrivila?bila sam i prije nesrrtno zaljubljena,ali nisam imala vezu,a sad dok sam drugoga nasla bila sam srrtna i zaljubljena u vezi sve dok nije brzo zavrsilo tuzno-tuzan zavrsetak,a mislila sam da bu dugo trajalo i da mu se svidam i da me voli i da me stvarno prihvaca takvu ,nisam mogla vjerovat toliko je bilo preidealno,,sve dok nije proslo 3 mj puklo je najenput da vise nije bio zaljubljen iz vedra neba.
imao sam slicnu situaciju mogu ti samo reci da ljudi s takvim ponasanjem uopce ne zasluzuju da nekog imaju, samo znaju nanijeti bol i nista vise. ali ne brini se, kad tad ce im se to obit o glavu . moras krenut dalje nema ti druge, vec ces naci sebi nekog tko ce te cijeniti i opet ces biti zaljubljena
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 11:31   #75
kako znas?toliko si siguran u to?JA MISLIM DA NECE.i TO SU GLUPOSTI.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 21:31   #76
Kako bi rekla Riblja Corba
"Kada te napusti zivotna ljubav,
kada te sudbina scepa za gusu,
potrazi curu sumnjivog morala
ona je servis za umornu dusu."

Cuj i mene je cura istavila nakon kada je skontala da sam je zavolio a ona mene bas i nije na taj nacin.
Isto se tako nejavlja al vjeruj mi bolje ti je tako, okani ga se. Kao sto je netko rekao bolje tako nega da ti je davao laznu nadu.
Nema nista lose u tome, ja tu curu izuzetno postujem jedino mi zao sto nismo ostali prijatelji, al jbg takav je zivot, nema nikakve tragedije u tome.
Nadji si neki hobi manje ces razmisljat. Ja se frkam iz aviona i pucam adrenalinom pa me to lijeci.
novikolac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 22:05   #77
slicni pricu imam kao i ti.Ali zao mi je sto nije uzvračeno niti nebu,niti nadati se nesmijem niti slucajno.Bavim se vjezbanjem imam ja hobije bez brige.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:28   #78
iJOS NESATO,NEKA MI NETKO KAZE ZASTO IMAM STRAHOVE DA CE MI NEKA UZETI BIVSEG DO KOJEG M IJE STALO?
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:29   #79
ono imam strah da bu si nasao kad-tad drugu.Nebi htela dozivjeti slom.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 08:06   #80
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
ono imam strah da bu si nasao kad-tad drugu.Nebi htela dozivjeti slom.

Hm velis da ga nemozes zaboraviti a zajedno ste samo 3 mj? Jos kazes da se niste vidjeli godinu i dana il kako... Bojis se da ce naci drugu, ma sigurno je vec nasao a tebe nikad nije volio, u to budi sigurna. Zaboravio te. Iskoristio te, nazalost. Radio je budalu od tebe, sad ce raditi budalu od druge. Malo se ohladi, nikad ti se nece vratiti, utuvi si to u glavu! Ili idi kod psihijatrije, bit ce ti bolje.
StikliceWomen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.