Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2014., 21:44   #361
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
ahahahaha a čovjek bi se zaljubio u tebe i samo radi tvoje simpatičnosti

mislim, ja bi - da sam na primjer muško. Bila bi zaljubljena u svaku simpatičnu curu / ženu koju bi upoznala
Nisam simpaticna.

Kad smo vec kod toga, iz drugog kuta, moram reci da mi nikako nije dovoljno da je frajer simpatican

Anyways, salu na stranu - mislim da se zbog, vjerojatno objektivno, isuvise visokih kriterija, te nedostatka vremena niti ne trudis oko muskaraca. Mozda zato princa u terencu jos uvijek nema na vidiku
SeaPrincess is offline  
Old 15.04.2014., 22:59   #362
jedino je vazno biti zgodan u glavi i srcu
__________________
.
tinto is offline  
Old 16.04.2014., 11:08   #363
Quote:
Tom USA kaže: Pogledaj post
Ljubav nije vreca krumpira koja se daje svakoj simpaticnoj zenskoj osobi.

Nema muskaraca koji se moze zaljubiti u svaku zgodnu curu.

Hm, pa ti si najbolji primjer. Da je suprotno sada bih vec imala tisuce deckiju zaljubljenih u tebe koji samo cekaju da odaberes jednog od njih.
Ne znam kakva je situacija u muškarčevoj glavi, ali mogu reći za svoju.

Ja se jesam zaljubila u svakog meni simpatičnog dečka!

Problem je u tome da ih je bilo jako malo koji su meni simpatični

Ali broj simpatičnih dečki koje sam upoznala je direktno proporcionalan s brojem mojih flertova / veza
satisamba is offline  
Old 16.04.2014., 11:12   #364
Quote:
distantNdreamy kaže: Pogledaj post
Ja sam počeo pratit temu, postala mi je zanimljiva. Jer mi netko može samo napisat spolier-free odgovor, kakvim se poslom autorica topica bavi? vidim spominje se na par mjesta posao i sl, pa profesionalna deformacija, ali nigdje ne mogu naći konretno u postu
evo ja ću ti odgovoriti. Autorica se bavi svojim poslovima

Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Nisam simpaticna.

Kad smo vec kod toga, iz drugog kuta, moram reci da mi nikako nije dovoljno da je frajer simpatican

Anyways, salu na stranu - mislim da se zbog, vjerojatno objektivno, isuvise visokih kriterija, te nedostatka vremena niti ne trudis oko muskaraca. Mozda zato princa u terencu jos uvijek nema na vidiku
Vrlo je vjerojatno da to što si iznijela vrijedi za moj slučaj...


Quote:
tinto kaže: Pogledaj post
jedino je vazno biti zgodan u glavi i srcu
Sve pohvale za ovu predivno sročenu rečenicu. Kratka i jasna rečenica koja priča svoju dugu priču
satisamba is offline  
Old 16.04.2014., 20:09   #365
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
evo ja ću ti odgovoriti. Autorica se bavi svojim poslovima

...što bi onda značilo da je profesionalna deformacija koja bi se ticala djelatnosti takve naravi ta, da je autorica previše okupirana sama sa sobom? :P
distantNdreamy is offline  
Old 16.04.2014., 20:40   #366
morati ću se ponoviti po ne znam koji put.
i miloša n. đurića i njegovu: 'istoriju helenskih naroda'. gdje on također ponavlja izreku mudrog bijanta: treba pogledati u ogledalo. ako si lijep, čini lijepe stvari. ako si ružan treba nedostatak prirode ispraviti plemenitošću.

ti si lijepa. ne trebaš baš ništa promijeniti.
samo čini lijepe stvari. poštuj ljepotu. ljudi pogrešno misle da je ljepota prolazna. ne. mi smo prolazni, ali ljepota nije.

mudri tales iz mileta i iz iste knjige, kaže: upoznaj pravi tren. upoznaj vrijeme. tada ćeš sresti svog bijanta i svog talesa. i više nećeš biti sama. a biti ćeš i dalje lijepa.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Old 17.04.2014., 08:08   #367
Quote:
distantNdreamy kaže: Pogledaj post
...što bi onda značilo da je profesionalna deformacija koja bi se ticala djelatnosti takve naravi ta, da je autorica previše okupirana sama sa sobom? :P
točno tako

satisamba is offline  
Old 17.04.2014., 08:09   #368
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
morati ću se ponoviti po ne znam koji put.
i miloša n. đurića i njegovu: 'istoriju helenskih naroda'. gdje on također ponavlja izreku mudrog bijanta: treba pogledati u ogledalo. ako si lijep, čini lijepe stvari. ako si ružan treba nedostatak prirode ispraviti plemenitošću.

ti si lijepa. ne trebaš baš ništa promijeniti.
samo čini lijepe stvari. poštuj ljepotu. ljudi pogrešno misle da je ljepota prolazna. ne. mi smo prolazni, ali ljepota nije.

mudri tales iz mileta i iz iste knjige, kaže: upoznaj pravi tren. upoznaj vrijeme. tada ćeš sresti svog bijanta i svog talesa. i više nećeš biti sama. a biti ćeš i dalje lijepa.
Hvala.
satisamba is offline  
Old 17.04.2014., 09:32   #369
Ja ću samo reći da Grcima ne treba vjerovati niti kada darove nose.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 17.04.2014., 10:09   #370
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ja ću samo reći da Grcima ne treba vjerovati niti kada darove nose.
vidiš, zbunili su i mene. knjiga se zove 'istorija helenske etike'.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Old 17.04.2014., 10:12   #371
Jebeno su etični bili. Lako ti je mrsit muda i filozofirat na mramornim stepenicama hrama dok armija robova crnči na poljima, rudnicima i galijama.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 17.04.2014., 10:20   #372
Ili ti lažu ili si ..., neću biti prost
EuroStrike is offline  
Old 17.04.2014., 10:22   #373
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Ne u ovom ' jako sam jebozovna' smislu vec u 'roba s greskom' smislu, potpuno svjesna svoje greske, te potpuna odsutnost motivacije i zelje da je ispravljam
čuvaj se osobe koja svoje mane vješto prikriva ili opravdava, takvi nož zabijaju najdublje

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ja ću samo reći da Grcima ne treba vjerovati niti kada darove nose.
darovi od raznoraznih "grka" su najskuplji
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 17.04.2014., 10:29   #374
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Nisam simpaticna.
...
Gle, pa ti si živa.


Da, mogu te zamisliti kako s autoricom piješ kavu.
I da vam je baš zabavno.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 17.04.2014., 11:28   #375
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Gle, pa ti si živa.


Da, mogu te zamisliti kako s autoricom piješ kavu.
I da vam je baš zabavno.
i ja to isto mogu zamisliti upravo tako kako si ti opisao
satisamba is offline  
Old 18.04.2014., 20:15   #376
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Gle, pa ti si živa.
Nadao si se da sam odapela?

Više nego živa, u sedmoj

Quote:
Da, mogu te zamisliti kako s autoricom piješ kavu.
I da vam je baš zabavno.
Što želiš time reći?
SeaPrincess is offline  
Old 19.04.2014., 13:19   #377
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Nadao si se da sam odapela?

Više nego živa, u sedmoj



Što želiš time reći?
Forumski živa, pobogu, zašto bi se nadao da si odapela.


Želim reći da sam dojma da bi se slagale, imale tema za pričati....
A kaj si ti mislila?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 20.04.2014., 14:20   #378
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Forumski živa, pobogu, zašto bi se nadao da si odapela.


Želim reći da sam dojma da bi se slagale, imale tema za pričati....
A kaj si ti mislila?
mogu pretpostaviti
satisamba is offline  
Old 26.04.2014., 00:20   #379
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Dakle priča je slijedeća:

već godinama slušam ljude kako mi govore da sam zgodna, da je meni lako u životu jer sigurno svatko želi biti sa mnom i da ja mogu birat...dosta mi je što samo sline za mnom kad me vide i očima me skidaju, a na kraju ih je "strah" ili su "sramežljivi"... dosta mi je takvih priča, dosta mi je da kad god se nađem s nekim na samo on mi kaže "sviđaš mi se odavno ali jednostavno mi izgleda nemoguće da bi cura kao ti htjela imati išta sa mnom". Pod time "cura kao ti" naravno da ne znam i ne shvaćam što zapravo misle.

još ispadam izbriljiva jer sam sama i naravno "zgodna" pa čim sam sama sigurno znači da sam i jako izbirljiva, a jednostavno nema tog čovjeka s kojim se vidim, jer su svi kad se na kraju nađemo na samo, jednostavno "ispod" mene, kao da se tamo sami smjeste, i kao neki psi stoje i daju mi za pravo što god ja rekla. Istina je da uopce nisam zgodna toliko koliko vjerojatno imam taj svoj stav, karakter, i naravno tijelo, i vanjština očito udara u glavu muškarcima ili ne znam što.

Uglavnom, ne znam što da radim, kako da se promijenim, pokušala sam i biti mirna, i biti sramežljiva, i biti nešto drugo, ali jednostavno znate i sami da to tako ne ide, jer uvijek ispliva na površinu prava osobina čovjeka... i tako ja sam još uvijek sama, a vjerujte mi fali mi onaj čovjek s kojim mogu biti normalna i imati nomalan odnos.
Dosta mi je više te neke superiornosti, a ipak volim biti zgodna, ali želim ravnopravan odnos. Dečka s glavom. Sa svojom glavom.

Imate kakav savjet za mene? Osim što ću se vjerojatno načitati gluposti
imam savjet!

budi faca pa se postaj
Sam-Fisher is offline  
Old 26.04.2014., 10:56   #380
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Dakle priča je slijedeća:

....

Imate kakav savjet za mene? Osim što ću se vjerojatno načitati gluposti



O čemu znaš i voliš pričati ?
Versatile mind is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.