Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2008 - Tajland

Big Brother 2008 - Tajland Is still watching you

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2008., 14:34   #2961
Quote:
pistacija kaže: Pogledaj post
Eto mini, pistaca se povlaci , BB je zavrsio a svaki daljnji razgovor nema smisla, sve smo vec rekli. Svima sretan Bozic i Nova godina
Ajde da se i meni jedan post od tebe sviđa (ne zbog povlačenja, da se ne zakačiš na to)

nego.....

Sretan Božić i Nova godina svima i od mene!



http://www.thesmilies.com/smilies/christmas/12.gif
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Old 22.12.2008., 14:37   #2962
Quote:
pistacija kaže: Pogledaj post
Eto mini, pistaca se povlaci , BB je zavrsio a svaki daljnji razgovor nema smisla, sve smo vec rekli. Svima sretan Bozic i Nova godina
gleda temu :zidić - part II
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 22.12.2008., 15:02   #2963
Quote:
rebecca brandon kaže: Pogledaj post
šupčina bez truna muda
ljigo i tatin sin
sa svakog putovanja, normalnim ljudima ostane neko normalno sjećanje, a njemu kog je gdje jebo
sve u svemu ggggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddddddddddiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii ssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee
On? Jebo? Mislim da su od njega veći jebači Đapić i Škegro.
Zapravo ne mislim nego znam.
Znam ga godinama iz susjedstva i nikada ga nisam vidio sa curom-isključivo muško društvo a najviše obožava svog debelog šogora iz Hercegovine.
Ono što je on ulovio to su najjeftinije maloljetne sponzoruše da ne kažemo kurvice na Zrču i sl.
TETAK58 is offline  
Old 22.12.2008., 15:28   #2964
Quote:
TETAK58 kaže: Pogledaj post
On? Jebo? Mislim da su od njega veći jebači Đapić i Škegro.
Zapravo ne mislim nego znam.
Znam ga godinama iz susjedstva i nikada ga nisam vidio sa curom-isključivo muško društvo a najviše obožava svog debelog šogora iz Hercegovine.
Ono što je on ulovio to su najjeftinije maloljetne sponzoruše da ne kažemo kurvice na Zrču i sl.
A da nije on tajio svoju homoseksualnost
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Old 22.12.2008., 15:31   #2965
Quote:
TETAK58 kaže: Pogledaj post
On? Jebo? Mislim da su od njega veći jebači Đapić i Škegro.
Zapravo ne mislim nego znam.
Znam ga godinama iz susjedstva i nikada ga nisam vidio sa curom-isključivo muško društvo a najviše obožava svog debelog šogora iz Hercegovine.
Ono što je on ulovio to su najjeftinije maloljetne sponzoruše da ne kažemo kurvice na Zrču i sl.
a di si bio prije da nam još ponešto kažeš
riminare is offline  
Old 22.12.2008., 15:52   #2966
Pa nije imo vremena. Zauzet čovjek.Možda baš ne voli da se pokazuje sa curama. Ima i takvih ljudi.I takve dosta cura voli.
Astrice is offline  
Old 22.12.2008., 15:56   #2967
Quote:
mini mouse kaže: Pogledaj post
mene zanima šta će sad pistača i fuksi...ka gotov je show i to...kako se naviknit na rl?!
aj dobro, sva srića da imaju SNIMKE...pa će se valjda još neko vrime napaljivat...


btw, eto ka čestitan kreši...nek sezabavi s lovon!!!

jel ima informacija o kakvon dogovoru podjele para, ka prošle godine?
to sam i ja negdje spomenula

snimke idu u miraz,jebate to se čuva bolje nego dokazni materijal u obrani gotovine...neprocjenjivo
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 22.12.2008., 17:52   #2968
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
A da nije on tajio svoju homoseksualnost
Nije sigurno,njegova omiljena tema je uvijek ženski spolni organ,opsjednut je vaginom, ima registraciju na golfu ZG-6969-SS.
Uvijek je pričao u kafiću o pozi 69 pa nam je to bilo sve jasno, ali reko nam je da SS znači super seks, onda smo se upišali od smijanja
TETAK58 is offline  
Old 22.12.2008., 18:00   #2969
Quote:
riminare kaže: Pogledaj post
a di si bio prije da nam još ponešto kažeš
A bio sam uvik tu u Dubravi, blizu Zdenačke 35 gdi stanuju Krešo i njegovi,
samo sam ja manje više u Karlovcu zbog posla, ali tu sam od osme godine, par ulica od Kreše, samo on je bio uvjek za nas tatin sin, ništa posebno, iznenadio sam se kad sam ga vidio u BB, jako je sramežljiv,voli častiti sve oko sebe,i tako, ništa posebno, da nema tata para i da ne putuje po svitu bio bi nula, neinteresantan ka uvijek
TETAK58 is offline  
Old 22.12.2008., 18:58   #2970
Quote:
TETAK58 kaže: Pogledaj post
A bio sam uvik tu u Dubravi, blizu Zdenačke 35 gdi stanuju Krešo i njegovi,
samo sam ja manje više u Karlovcu zbog posla, ali tu sam od osme godine, par ulica od Kreše, samo on je bio uvjek za nas tatin sin, ništa posebno, iznenadio sam se kad sam ga vidio u BB, jako je sramežljiv,voli častiti sve oko sebe,i tako, ništa posebno, da nema tata para i da ne putuje po svitu bio bi nula, neinteresantan ka uvijek
pae, ne pari se los kreso. nego eto...nikakav
__________________
bimbo oces sa mnom u iduci BB?
bimbola is offline  
Old 22.12.2008., 19:20   #2971
Quote:
TETAK58 kaže: Pogledaj post
A bio sam uvik tu u Dubravi, blizu Zdenačke 35 gdi stanuju Krešo i njegovi,
samo sam ja manje više u Karlovcu zbog posla, ali tu sam od osme godine, par ulica od Kreše, samo on je bio uvjek za nas tatin sin, ništa posebno, iznenadio sam se kad sam ga vidio u BB, jako je sramežljiv,voli častiti sve oko sebe,i tako, ništa posebno, da nema tata para i da ne putuje po svitu bio bi nula, neinteresantan ka uvijek
ti si neki informiran, ha... aj nemoj pricat gluposti.. ocito ga neznas, sto se tocno vidi po opisu pa odi plakat na ornelin topic radije
dgrad is offline  
Old 22.12.2008., 19:24   #2972
Quote:
iiii kaže: Pogledaj post
pobjeda projekta
e i samo da se ovo razjasni... iako nebi trebao govorit ali nema veze, informacija iz prve ruke.. bb finale u prosjeku zaprime oko 200 000 glasova.. cak je i sam potvrdio da je nemoguce utjecat na rezultat i da se hoce.. naravno, neki ljudi su dali sve od sebe ali i sam je bio iznenaden postotkom ( nije ga znao do maloprije )

pozzz
dgrad is offline  
Old 22.12.2008., 19:52   #2973
Quote:
pistacija kaže: Pogledaj post
Eto mini, pistaca se povlaci , BB je zavrsio a svaki daljnji razgovor nema smisla, sve smo vec rekli. Svima sretan Bozic i Nova godina
puši kurac.
HellaStein is offline  
Received Warning
Old 22.12.2008., 20:23   #2974
Zapravo, kad ovo čitam, žao mi Kreše. Ostat će zabilježen ko posrani pobjednik zahvaljujući idiotskom bahaćenju prijatelja-kuma-šogora (izjava koju niti jedan pametan čovjek ne bi ni pomislio izreči u javnosti), a glavnu nagradu je pokupio tata koji je i uložio u projekt. Na kraju Krešo od te love neće imat ništa, osim kaj su ga debelo izasrali. Potpuno krivi poslovni korak Krešinih glasnogovornika.
__________________
Duobus litigantibus tertius gaudet
Dashiki is offline  
Old 22.12.2008., 20:36   #2975
Quote:
TETAK58 kaže: Pogledaj post
A bio sam uvik tu u Dubravi, blizu Zdenačke 35 gdi stanuju Krešo i njegovi,
samo sam ja manje više u Karlovcu zbog posla, ali tu sam od osme godine, par ulica od Kreše, samo on je bio uvjek za nas tatin sin, ništa posebno, iznenadio sam se kad sam ga vidio u BB, jako je sramežljiv,voli častiti sve oko sebe,i tako, ništa posebno, da nema tata para i da ne putuje po svitu bio bi nula, neinteresantan ka uvijek
evo pišem sms frendici,ona je u tom kvartu,da ne rećem ulici,kako mi nije ništa rekla

edit: ona nema pojma,ne gleda bb,nije gledala,pari intelektualka
__________________
ma jebeš potpis

Zadnje uređivanje Vilibald : 22.12.2008. at 20:54.
Vilibald is offline  
Old 22.12.2008., 21:35   #2976
pfui
MOLOKAI is offline  
Old 22.12.2008., 22:03   #2977
Quote:
dgrad kaže: Pogledaj post
ti si neki informiran, ha... aj nemoj pricat gluposti.. ocito ga neznas, sto se tocno vidi po opisu pa odi plakat na ornelin topic radije
Ma nije, znam ga, časna rječ, samo ne mogu napisati iz koje sam ulice točno,
već sam se zajebo što sam napisao za Karlovac, njegov šogor tuče ljude i opasan je jako, pa vidio si ga, ima i bezbol palicu u bmwu..
Ne lažem,samo nisam htio prije pisati jer me bilo strah,a sad mi je mama objasnila da mi se mogu svi napušiti i da neće znati tko sam jer je mama stavila jedan alat koji skriva ip adresu (mama mi je informatičarka,pred mirovinom-možda ni ovo ne bih trebo pisat?)
TETAK58 is offline  
Old 23.12.2008., 04:09   #2978
Quote:
TETAK58 kaže: Pogledaj post
Ma nije, znam ga, časna rječ, samo ne mogu napisati iz koje sam ulice točno,
već sam se zajebo što sam napisao za Karlovac, njegov šogor tuče ljude i opasan je jako, pa vidio si ga, ima i bezbol palicu u bmwu..
Ne lažem,samo nisam htio prije pisati jer me bilo strah,a sad mi je mama objasnila da mi se mogu svi napušiti i da neće znati tko sam jer je mama stavila jedan alat koji skriva ip adresu (mama mi je informatičarka,pred mirovinom-možda ni ovo ne bih trebo pisat?)


a znaš šta ću reć trebala je prije mislit na alat
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 23.12.2008., 06:46   #2979
Bome tako je Vili moja
Astrice is offline  
Old 23.12.2008., 08:14   #2980
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post


a znaš šta ću reć trebala je prije mislit na alat
Auuu, sad si mi dala misliti i malo me ipak strah.
Moram pitati mamu od kada ga je počela stavljati??
I da li je to neki profesionalni alat ili freeware?
Nadam se da me zaštitila od Krešinog šogora jer je on Hercegovac a oni imaju veze svuda-u T-comu, MUP, sve živo i svi su naoružani jer su svi bili u ratu i branili Hrvatsku.( MAMA kaže da je to urbana legenda!!)
Više neću ni prolaziti Zdenačkom ulicom gdje su 2 velebna objekta porodice Duvančić, jedan nasuprot drugoga i tako da prave hlad jedan drugome!!
TETAK58 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.