Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2008., 10:19   #1
Question Meditacija i plamen svijeće

često dok meditiram postavim si dvije svijeće - jednu sa lijeve i jednu sa desne strane (ispred sebe). meditiram licem prema kutu prostorije. i sad, nakon izvjesnog vremena ona desno postane jako nestabilna i stalno treperi dok je ona lijevo ravna ko svijeća

da li na to utječu neke energije prouzrokovane meditacijom ili se radi samo o zračnim strujama u prostoriji?
tomo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 16:21   #2
DA

TAKO JE RADI SE O zračnim strujama u prostoriji .
__________________
Kako oblikovati potpise
Schlumpfine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 13:59   #3
Kad meditiraš i kad si u meditaciji, energije koje kruže po tebi i u tebi, vježbama disanja se preusmjeravaju. Tako da ti pokrećeš te energije i ideš svjesno upravljati s njima. Prema tome djeluješ i na prostoriju u kojoj meditiraš, pa prema tome zračiš to. Djeluješ na to.
Gandalf_suba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:55   #4
Zatvori prozor, zadihtaj vrata, isključi klimu i ne prdi pa onda provjeri.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:30   #5
Poludjela svijeća

Znade li netko što znači kada plamen svijeće podivlja sam od sebe, izvijajući se simo tamo? Da, propuha nije bilo.
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:49   #6
Quote:
sto_sad kaže: Pogledaj post
Znade li netko što znači kada plamen svijeće podivlja sam od sebe, izvijajući se simo tamo? Da, propuha nije bilo.
jel si prizivala duhove možda?
pomahnitali plamen je znak da dolazi netko s onog svijeta
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:00   #7
Propuh
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:04   #8
ja brijem da ti to niš ne znači.

osim ako nema neku podlogu.
luka313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:05   #9
iako nisam bas expert za razigrani plamen.
luka313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:10   #10
Ako je lucica, ili neka koja gori a okolo tekuci vosak ili tekuce od cega ih vec rade, dogadja se sa svakom. Nis posebno. Fora je gledati kad su lucice u casici s uzorkom, stvara pravi mali light show.
__________________
Sreća je svjesni izbor, ne automatska reakcija. (Mildred Barthel)
Joanna4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 20:01   #11
Quote:
Joanna4 kaže: Pogledaj post
Ako je lucica, ili neka koja gori a okolo tekuci vosak ili tekuce od cega ih vec rade, dogadja se sa svakom. Nis posebno. Fora je gledati kad su lucice u casici s uzorkom, stvara pravi mali light show.
ma da naravno za sve to postoji jedno logično objašnjenje.
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 20:48   #12
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
jel si prizivala duhove možda?
pomahnitali plamen je znak da dolazi netko s onog svijeta
Nisam. Zato me i interesiralo. Jasno mi je da se to događa uslijed igranja s takvim stvarima no ja se time nisam bavila.
Ustvari, mama mi je to prepričala, nedavno se dogodilo. Da sam ja bila sudionikom..
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 20:58   #13
Quote:
Joanna4 kaže: Pogledaj post
Ako je lucica, ili neka koja gori a okolo tekuci vosak ili tekuce od cega ih vec rade, dogadja se sa svakom. Nis posebno. Fora je gledati kad su lucice u casici s uzorkom, stvara pravi mali light show.
Mama je rekla da je u pitanju bila svijeća kakve se na groblja nose. Mah, tko će nju znati.. jer kada sam tražila da to podrobnije objasni, rekla je da se više ne sjeća i da ju ne davim.
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:44   #14
Ja sam to vidjela ! To je jako neobična pojava, da mi je to neko pričao nebi vjerovala. Bilo je to u potpuno zatvorenoj sobici, bijela svijeća (ona tanka uspravna, nekada su samo takve bile). svijeća je normalno gorjela, odigravala se borba s nekakvim demonima (ja to neznam, to moj bivši imao "društvo", ja samo promatrala). šta oni radili, neznam al bilo strašno. Kako se on uvijao(izgledalo je ko da se tuku) tako je i ta svijeća gorjela.

Čas je plamen bio do nekih 15 možda 20tak cm visok(dok je bio on jači), pa je počelo treperiti, pa i to da je tinjala svijeća(nikad nisam vidjela da iz takvog tinjanja, ma bila točkica od plamena, može opet pojavit se plamen. Svijeća je izgorjela za par minuta, inače sve ovo je nemoguće !

Nikad poslje nisam to doživjela. Još dan danas mi ta slika pred očima.

Uglavnom, neke zle sile su bile. ( uspijela očistiti bivšeg od tih demona kristalima i još nečim).

Nadam se da se nitko neće rugati mi, ovo je fakat istinito. Meni onda nije bilo do smijanja, jer i ja mogla izgubit glavu.

Savjet, manite se svega toga, užasno je. Ja bila uvlečena i jedva se izvukla.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 23:07   #15
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Ja sam to vidjela ! To je jako neobična pojava, da mi je to neko pričao nebi vjerovala. Bilo je to u potpuno zatvorenoj sobici, bijela svijeća (ona tanka uspravna, nekada su samo takve bile). svijeća je normalno gorjela, odigravala se borba s nekakvim demonima (ja to neznam, to moj bivši imao "društvo", ja samo promatrala). šta oni radili, neznam al bilo strašno. Kako se on uvijao(izgledalo je ko da se tuku) tako je i ta svijeća gorjela.

Čas je plamen bio do nekih 15 možda 20tak cm visok(dok je bio on jači), pa je počelo treperiti, pa i to da je tinjala svijeća(nikad nisam vidjela da iz takvog tinjanja, ma bila točkica od plamena, može opet pojavit se plamen. Svijeća je izgorjela za par minuta, inače sve ovo je nemoguće !

Nikad poslje nisam to doživjela. Još dan danas mi ta slika pred očima.

Uglavnom, neke zle sile su bile. ( uspijela očistiti bivšeg od tih demona kristalima i još nečim).

Nadam se da se nitko neće rugati mi, ovo je fakat istinito. Meni onda nije bilo do smijanja, jer i ja mogla izgubit glavu.

Savjet, manite se svega toga, užasno je. Ja bila uvlečena i jedva se izvukla.
ti se bojiš nepoznatog,strah koji je prisutan u svakom čovjeku
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:21   #16
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
ti se bojiš nepoznatog,strah koji je prisutan u svakom čovjeku
I ti se bojiš, vjeruj mi.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 16:17   #17
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
I ti se bojiš, vjeruj mi.
znam ali ja se postepeno riješavam tog straha posebnim vježbama,jer fobija je ono što te spriječava da napreduješ
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:29   #18
Šta sam ja sve prošla u par god. nikad nebi nikom preporučila. Godinama strah jer su u pitanju takve sile što ih nemožete samo tako rješiti.
A mislim da bi svakog bilo strah a kako nebi mene kada nisam imala pojma šta je to, odkuda dolazi, kako se rješiti toga.
Nisam se ni htjela opuštat u to. Trajalo je to dok bila ateista, dok počela s molitvama i obračanju Bogu, rješio se slučaj.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:47   #19
kao što je rekao jedan poznati mag,nema većeg poniženja za čovjeka nego da je neznalica.
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:54   #20
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Šta sam ja sve prošla u par god. nikad nebi nikom preporučila. Godinama strah jer su u pitanju takve sile što ih nemožete samo tako rješiti.
A mislim da bi svakog bilo strah a kako nebi mene kada nisam imala pojma šta je to, odkuda dolazi, kako se rješiti toga.
Nisam se ni htjela opuštat u to. Trajalo je to dok bila ateista, dok počela s molitvama i obračanju Bogu, rješio se slučaj.
Moraš li za takvih obraćanja Bogu doista biti uvjerena da će ti pomoći i doista vjerovati u snagu dobra ili sve nema smisla ukoliko se moliš a istovremeno umireš od straha i osjećaš da gubiš tlo pod nogama?
Jeli dovoljno samo potražiti pomoć da bi Bog priskočio ili se ipak u tebi mora dogoditi neki klik?

Zapamtila sam jedno svjedočenje forumaša kojega je iz takve situacija koju si i sama prošla ustvari izvuklo sažaljenje nad raznim entitetima nego samo zazivanje Boga upomoć.
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.