Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 23:09   #361
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ti stari ljudi stvarno znaju biti u raskolu s razumom.


Meadow draga, mislim da taj nedostatak razuma nije nužno povezan s godinama
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 23:18   #362
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Znam vise parova sa preko 20 razlike i nije to nista cudno. Znam i par sa 30 razlike sto vec djeluje malo pretjerano. To je sve od osobe do osobe,ako ti ne volis starije frajere to je tvoja privatna stvar,ali da ti se nabacuje netko 20 godina stariji to nije nista cudno. Poznajem jednoga koji redovno kupi 30tak godina mlade,ali normalno da se svima predstavlja 15tak godina mladi nego sto zaista je. Mislim da nije to nista neuobicajeno da se muskarci nabacuju dvadesetak godina mladima. I ja to radim.
Pa to i jest ono što kažem: taj laže godine da bi "redovito kupio" 30 godina mlađe. Što on hoće od njih, ozbiljnu vezu i zajedništvo možda, a laže od prvog trena. To i jest ono što govorim. To su avanture bazirane na lažima uzduž i poprijeko. Mislim da su ti koji prilaze toliko mlađima namazani svim mastima i da lažu čim zinu. Ne vjerujem im niti slova.


Nisi li ti pisao po Rekraciji da imaš 38 godina? I tvrdiš da s njima želiš ozbiljnu vezu? Budimo realni, ti kao rastavljeni čovjek s djecom, što ti možeš htjeti od neke mlađe 20 godina?


Meni je to ponašanje, tipa za ljude a la Kerum.
Baš da mi je vidjeti nekoga poput predsjednika Josipovića kako ostavlja ženu i sutra se naslikava s nekom posvuda.
I u tome je razlika između starijih muškaraca. Imaš gospodina, i imaš jebivjetra.
Jedan će biti uglađen, odmjeren i fin, i neće se baviti dječjim pričama i vulgarnostima. Drugi će se naslikavati s 20+ godina mlađim ljubavnicama s pršutom po čelu.

Vidiš li razliku?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:38   #363
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Ma kakave veze ima pivo sa linijom?
Ako se misli na tzv pivski trbuh, taj isti trbuh nema veze s pivom, nego sa prehranom i kaučom.
Jedina veza je što nakon nekoliko piva ravne linije postaju iskrivljene


Kada si muškarac u srednjim godinama kupi auto picolovca
Pivo i alkohol lose djeluju na kozu i cijelo tijelo. Ne znam samo gdje je granica, jedna piva dnevno, jedna tjedno. Pusenje isto djeluje lose na kozu, jos gore od alkohola.


Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Mislim da nikad nisam uspjela popiti toliko piva.


Ili kad i bez takvoga auta krene u lov na puno mlađe, a doma ima ženu i djecu.
Treba redovito piti da se vide lose posljedice na kozi. Pitanje je kolika je sigurna doza. Znam da doktori koriste dvije pive dnevno kao prihvatljivu kolicinu za organizam, ali misilm da je i to previse za kozu. Plus to se ljudi obicno ne mogu tocno prisjetiti koliko piju kada su kod doktora pa je tesko izvuci neke konkretne brojke.

Je li u redu ako krene u lov na puno mlade, ako je razveden i zena i djeca zive negdje drugdje? Mislim, nakon razvoda si slobodan i mozes raditi sto hoces.


Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Ili kad počne farbat kosu (ako je te sreće da je ima)
Znam nekoliko tipova koje se farbaju, ali su svi stariji (60 i vise).

Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
zar je to baš bilo nužno? kakvi su to mali zahvati?

kolko sam imala prilike primjetiti svaki i najmanji zahvat tog tipa, pa ćak kada ga je izveo netko vrlo vješt je vrlo uočljiv i rezultira nekakvim plastičnim efektom koji muškarce čini ultra neprivlačnima. osim toga, tko jednom krene, osuđen je na botox doživotno. kada se otrov resorbira i " željeni" rezultati nestanu, izgledat ćeš puno gore nego kad si se odlučio na prvi tretman.
Estetski zahvati nisu nikada nuzni. Botox je sigurno najmanji od svih. Veliki zahvati su face lift (zatezanje koze), korekcije nosa, usta, usiju. U pravilu ako nema krvi i rezanja je mali zahvat. Anestezija, rezanje, krv, je veliki zahvat. Tako nekako.

Botox kao i svaki estetski zahvat je vise umjetnost sto doktor moze i zeli napraviti. Meni nitko nikada nije primjetio da sam radio Botox i sve drugo. To ukljucuje bivsu zenu jos dok smo bili u braku i dvije cure koje su bile doktorice.

Niti jedan uspjesan estetski zahvat se ne moze primjetiti. Tako da mozda mnogi tipovi rade Botox, samo jednostavno ne vidis.

Ako se Botox dobro radi, nema problema. Nema problema ni kada istekne u kozi i kada ga treba ponovo raditi.


Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Bravo,za ovu definiciju,i ja sam u teskoj krizi srednjih godina,bas razmisljam o picolovcu,jedino ne znam na sto bolje padaju,terence ili cupee? Tesko se vise nenaoruzan boriti s piletinom.
Kriza srednjih godina se lako prepozna i kad se pocnu sredivati,ulagati u garderobu i krenu sa treninzima.
Koji su to picolovci auti? Evo, bas trebam kupiti novi auto pa me zanima koji su picolovci.

Uvijek su cure ili pale ili me odjebale prije nego sto su vidjele auto tako da nemam iskustva na tom polju.

Ali kupit cu neki obiteljski auto (terenac) jer cu imati jos djece. Ako kupim neki sportski morat cu ga ubrzo prodavat.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 09:35   #364
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pa to i jest ono što kažem: taj laže godine da bi "redovito kupio" 30 godina mlađe. Što on hoće od njih, ozbiljnu vezu i zajedništvo možda, a laže od prvog trena. To i jest ono što govorim. To su avanture bazirane na lažima uzduž i poprijeko. Mislim da su ti koji prilaze toliko mlađima namazani svim mastima i da lažu čim zinu. Ne vjerujem im niti slova.


Nisi li ti pisao po Rekraciji da imaš 38 godina? I tvrdiš da s njima želiš ozbiljnu vezu? Budimo realni, ti kao rastavljeni čovjek s djecom, što ti možeš htjeti od neke mlađe 20 godina?


Meni je to ponašanje, tipa za ljude a la Kerum.
Baš da mi je vidjeti nekoga poput predsjednika Josipovića kako ostavlja ženu i sutra se naslikava s nekom posvuda.
I u tome je razlika između starijih muškaraca. Imaš gospodina, i imaš jebivjetra.
Jedan će biti uglađen, odmjeren i fin, i neće se baviti dječjim pričama i vulgarnostima. Drugi će se naslikavati s 20+ godina mlađim ljubavnicama s pršutom po čelu.

Vidiš li razliku?
Josipovic meni niti ne djeluje nesto muzevno,vise mi djeluje zenstveno. Ali izgled zna prevariti. Mene interesira ozbiljna veza,ali to ne znaci da me ne interesiraju i avanture. Moja taktika je na kvantitetu dolazi i kvaliteta,kad naletis na neku da ti stvarno odgovara ne pustaj.
Je si ti toliko naivna da mislis da ja kad ulecem zenskama govorim koliko godina imam i koliko djece? Mi smo jednostavno prisiljeni lagat ako zelimo uhvatiti nesto,kada dodes do cilja mozes reci istinu. A da bi ti neka uopce povjerovala godine,moras odlicno izgledati,cak ni tada ne mozes sve prevariti.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 09:59   #365
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Botox kao i svaki estetski zahvat je vise umjetnost sto doktor moze i zeli napraviti. Meni nitko nikada nije primjetio da sam radio Botox i sve drugo. To ukljucuje bivsu zenu jos dok smo bili u braku i dvije cure koje su bile doktorice.

Niti jedan uspjesan estetski zahvat se ne moze primjetiti. Tako da mozda mnogi tipovi rade Botox, samo jednostavno ne vidis.

Ako se Botox dobro radi, nema problema. Nema problema ni kada istekne u kozi i kada ga treba ponovo raditi.


Koji su to picolovci auti? Evo, bas trebam kupiti novi auto pa me zanima koji su picolovci.

Uvijek su cure ili pale ili me odjebale prije nego sto su vidjele auto tako da nemam iskustva na tom polju.

Ali kupit cu neki obiteljski auto (terenac) jer cu imati jos djece. Ako kupim neki sportski morat cu ga ubrzo prodavat.
Botox jos ne koristim,ali ako budem u akciji za 10,20 godina zasto ne. Zasad su mi dosta naocale za sunce,a morati cu nabaviti i neku kremu za njegu lica.
Picolovci su terenci i cupei,najbolje od elitne njemacke trojke. Recimo BMW X6 mi djeluje trenutno kao najatraktivniji,odlicni su i Audi Q7 i BMWX5,pa i Mercedes ML. Ne znam,koji bolje pali,trebalo bi zenske anketirati. Od cupea novi BMW seria 4 mi je sik,ali terenci mi se vise svidaju zbog prakticnosti i comfora. Idealno bi bilo imati jedan terenac i jedan cupe u garazi.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:50   #366
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Pivo i alkohol lose djeluju na kozu i cijelo tijelo. Ne znam samo gdje je granica, jedna piva dnevno, jedna tjedno
Možda kod tebe u USA, naše je pivo lijekovito .

Quote:
Treba redovito piti da se vide lose posljedice na kozi. Pitanje je kolika je sigurna doza. Znam da doktori koriste dvije pive dnevno kao prihvatljivu kolicinu za organizam, ali misilm da je i to previse za kozu. Plus to se ljudi obicno ne mogu tocno prisjetiti koliko piju kada su kod doktora pa je tesko izvuci neke konkretne brojke.
Normalno da ne znaju kad su pijani

Quote:
Koji su to picolovci auti? Evo, bas trebam kupiti novi auto pa me zanima koji su picolovci.

Uvijek su cure ili pale ili me odjebale prije nego sto su vidjele auto tako da nemam iskustva na tom polju.

Ali kupit cu neki obiteljski auto (terenac) jer cu imati jos djece. Ako kupim neki sportski morat cu ga ubrzo prodavat.
To bi vjerojatno bio neki sportski, mladenački, koji ne pristaje uz godinu proizvodnje vozača. Ovisi i iz kojeg si kraja. U nekim dijelovima hr (i njima bliskim) se priznaju samo bmw i mercedes (godina proizvodnje nebitna). U drugim pak mora imati spojlere i krunicu na retrovizoru.
Terenac nije obiteljski auto, vjerojatno si mislio na SUV.
Negdje sam pročitao da je u USA najprivlačniji neki Ford Pickup....
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:54   #367
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Josipovic meni niti ne djeluje nesto muzevno,vise mi djeluje zenstveno. Ali izgled zna prevariti. Mene interesira ozbiljna veza,ali to ne znaci da me ne interesiraju i avanture. Moja taktika je na kvantitetu dolazi i kvaliteta,kad naletis na neku da ti stvarno odgovara ne pustaj.
Je si ti toliko naivna da mislis da ja kad ulecem zenskama govorim koliko godina imam i koliko djece? Mi smo jednostavno prisiljeni lagat ako zelimo uhvatiti nesto,kada dodes do cilja mozes reci istinu. A da bi ti neka uopce povjerovala godine,moras odlicno izgledati,cak ni tada ne mozes sve prevariti.
Eto, hvala ti na iskrenosti, cijenim to.

Ovaj tvoj upis je ujedno i odgovor Stani na pitanje zašto ne vjerujem niti slova starijima koji love puno mlađe, i zašto ne vjerujem da uistinu žene ozbiljan i iskren odnos. Ono započeto na laganju i obmanama ne ide tomu u prilog i nije iskreno.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 12:10   #368
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Eto, hvala ti na iskrenosti, cijenim to.

Ovaj tvoj upis je ujedno i odgovor Stani na pitanje zašto ne vjerujem niti slova starijima koji love puno mlađe, i zašto ne vjerujem da uistinu žene ozbiljan i iskren odnos. Ono započeto na laganju i obmanama ne ide tomu u prilog i nije iskreno.
zar nije dokazano da svi lažu na početku veze da bi se prikazali u boljem svijetlu?

mislim, pogledao sam dovoljno dokumentaraca o životinjama gdje se sve do jedne šepure i što sve ne kako bi privukle suprotni spol..a kažu da je čovjek najgora životinja od svih..
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 12:53   #369
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Eto, hvala ti na iskrenosti, cijenim to.

Ovaj tvoj upis je ujedno i odgovor Stani na pitanje zašto ne vjerujem niti slova starijima koji love puno mlađe, i zašto ne vjerujem da uistinu žene ozbiljan i iskren odnos. Ono započeto na laganju i obmanama ne ide tomu u prilog i nije iskreno.
Pa vidis,svi lazu i mladi i stari govore ono sto zenska zeli cuti. Ja sam se i sa 16 i sa 35 po potrebi predstavljao kao 25godisnjak,danas vise ne mogu jer mi niti jedna ne bi povjerovala. Onaj tko je previse iskren,taj sam sebe izbacuje iz igre. Meni je jednom prilikom uletila jedna 22godisnjakinja i castila me picem. Imao sam tada 35 godina,a bio sam u drustvu sa jednim 40 plus. Pricamo mi i ja joj na njeno pitanje iskreno odgovorim 35 godina,mislio sam da zna otprilike koliko imam jer sam se uvijek druzio sa vrsnjacima ili starijima od mene,a znala me je iz videnja. Kad je cula koliko imam godina sokirala se i pobjegla,ona je mislila da imam 25,26.
Pa ti s njima budi iskren.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:21   #370
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Pa vidis,svi lazu i mladi i stari govore ono sto zenska zeli cuti. Ja sam se i sa 16 i sa 35 po potrebi predstavljao kao 25godisnjak,danas vise ne mogu jer mi niti jedna ne bi povjerovala. Onaj tko je previse iskren,taj sam sebe izbacuje iz igre. Meni je jednom prilikom uletila jedna 22godisnjakinja i castila me picem. Imao sam tada 35 godina,a bio sam u drustvu sa jednim 40 plus. Pricamo mi i ja joj na njeno pitanje iskreno odgovorim 35 godina,mislio sam da zna otprilike koliko imam jer sam se uvijek druzio sa vrsnjacima ili starijima od mene,a znala me je iz videnja. Kad je cula koliko imam godina sokirala se i pobjegla,ona je mislila da imam 25,26.
Pa ti s njima budi iskren.
Užas!!!!
Jedno je htjeti se predstaviti u boljem svjetlu pa svoje dobre osobine naglasiti, a loše prešutiti ili umanjiti. Sasvim je druga stvar lagati npr. za godine Ja bih te odmah otkantala čim bih saznala da si mi takvu banalnu stvar slagao. Jednog sam tako odje... u startu jer je rekao da je 2 god mlađi i obrazovaniji nego što stvarno je Naravno, otkantala sam ga samo zbog laganja, a ne zato što su me uistinu smetale njegove godine i stupanj obrazovanja. Čovjek koji se dobro osjeća u svojoj koži nema potrebu lagati.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:58   #371
Ne moram više ništa pisati jer je Babaš sve lijepo prezentirao iz prve ruke ono što i ja osobno smatram.
Stane, tu su ti odgovori zašto i kako.


Očigledno je da još uvijek postoje muškarci koji žene vide isključivo kao objekte u koje će prazniti svoje pune mošnje i da dođu do tog cilja, spremni su na sve. Hvala forumu jer stvarno otvara oči.





Quote:
Pijun kaže: Pogledaj post
zar nije dokazano da svi lažu na početku veze da bi se prikazali u boljem svijetlu?

mislim, pogledao sam dovoljno dokumentaraca o životinjama gdje se sve do jedne šepure i što sve ne kako bi privukle suprotni spol..a kažu da je čovjek najgora životinja od svih..
Ne, nije dokazano da svi lažu, već da se ljudi na početku upoznavanja/druženja žele prikazati u najboljem izdanju. Znači više će ulagati u izgled, u način komunikacije, otvorenost, više će se truditi.... što nije sinonim laganju i prešućivanju, a kamoli lažnom predstavljanju i muljanju!


Paralela sa životinjskim svijetom je promašena; čovjek ima razum.
Šepurenje nije ekvivalent lažnom predstavljanju kad sebi umanjiš 10-ak godina i slučajno zaboraviš spomenuti neke banalnosti tipa.... bivšu suprugu i djecu.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 14:16   #372
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne, nije dokazano da svi lažu, već da se ljudi na početku upoznavanja/druženja žele prikazati u najboljem izdanju. Znači više će ulagati u izgled, u način komunikacije, otvorenost, više će se truditi.... što nije sinonim laganju i prešućivanju, a kamoli lažnom predstavljanju i muljanju!

Paralela sa životinjskim svijetom je promašena; čovjek ima razum.
Šepurenje nije ekvivalent lažnom predstavljanju kad sebi umanjiš 10-ak godina i slučajno zaboraviš spomenuti neke banalnosti tipa.... bivšu suprugu i djecu.
Yes!!!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 14:58   #373
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
...
Očigledno je da još uvijek postoje muškarci koji žene vide isključivo kao objekte u koje će prazniti svoje pune mošnje i da dođu do tog cilja, spremni su na sve. Hvala forumu jer stvarno otvara oči.
...
To da postoje muškarci, a i žene koji druge gledaju kao objekte i nije nova stvar... za to nije potreban forum. Nego Meadow, upalo mi je u oko ovih tvojih par upisa u kojima vodiš bitke sa starcima i palo mi je nešto na pamet... si možda odrastala bez oca... ne moraš odgovorit.
single coil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:06   #374
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne moram više ništa pisati jer je Babaš sve lijepo prezentirao iz prve ruke ono što i ja osobno smatram.
Stane, tu su ti odgovori zašto i kako.
Babaševi postovi sigurno nisu dokaz koji bi mogao srušiti moja uvjerenja. Osobno poznajem tri bračna para u kojima je muškarac 20 godina stariji od žene. Dugo godina su zajedno i imaju i djecu. Zar ćeš tvrditi da je i tim muškarcima jedini cilj bio umakati pimpek u mladu curu?

Osim toga, upoznao sam i sam neke ženske osobe 14, 15 godina mlađe od mene, koje su mi bile zanimljive i za nešto puno ozbiljnije od hopa-cupa. Ok, to je već dob od 30 godina, to više nisu cure, nego žene, ali sam siguran da bi i među onima od 25 bilo onih koje bi mi bile interesantne i karakterno i intelektualno, a ne samo fizički. Vjerovatno ih nema puno, ali ih ima.

Da je velika razlika u godinama među partnerima izuzetak, a ne pravilo, s time se slažem. Ali je zanimljivo, kako ti zapravo negiraš i te izuzetke. Ono, priznaješ da oni možda postoje, ali smatraš da su toliko rijetki, da se njihovo postojanje slobodno može zanemariti.

A time na neki način vrijeđaš i žene, a ne samo muškarce - jer tvrdiš, da nas kod mladih cura/žena ne može zainteresirati ništa drugo osim njihovih mladih i lijepih lica i tijela. Po tome ispada, da mlade cure/žene i nemaju drugih kvaliteta osim mladosti i ljepote.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:10   #375
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Užas!!!!
Jedno je htjeti se predstaviti u boljem svjetlu pa svoje dobre osobine naglasiti, a loše prešutiti ili umanjiti. Sasvim je druga stvar lagati npr. za godine Ja bih te odmah otkantala čim bih saznala da si mi takvu banalnu stvar slagao. Jednog sam tako odje... u startu jer je rekao da je 2 god mlađi i obrazovaniji nego što stvarno je Naravno, otkantala sam ga samo zbog laganja, a ne zato što su me uistinu smetale njegove godine i stupanj obrazovanja. Čovjek koji se dobro osjeća u svojoj koži nema potrebu lagati.
Da, mislim koja svrha laganja o godinama, ili laganja da nemaš brakova i djece, a imaš. Sve kad mi ne bi smetala činjenica da je netko bio u braku i ima djecu, smetalo bi mi što se prema tome svemu odnosi kao da nije bitan faktor.

U pravu si skroz, nije uopće poanta ŠTO se laže, već činjenica što se ide ući u neki odnos na neiskrenim temeljima, što je em nepoštivajuće za drugu stranu, em šalje jasnu poruku da osobi baš i nije do nečeg dugoročnijeg i perspektivnijeg.

Nedavno mi je upadao neki mladić koji ima 21 g. On je mislio da i ja imam tu negdje. I zamislimo sad kakva bih ja bila osoba da sam ga išla lagati i vući za nos i glumiti nekog curička.

Quote:
single coil kaže: Pogledaj post
To da postoje muškarci, a i žene koji druge gledaju kao objekte i nije nova stvar... za to nije potreban forum. Nego Meadow, upalo mi je u oko ovih tvojih par upisa u kojima vodiš bitke sa starcima i palo mi je nešto na pamet... si možda odrastala bez oca... ne moraš odgovorit.
Ne vodim ja nikakve bitke ni sa kim, to je tvoja pogrešna percepcija. No ako misliš da ću glumiti neku malu nejaku kad me netko želi izmuljati i preveslati, e bogme neću. Što traže, to i dobiju.
I ne znam zašto te zanima moj otac niti što je to bitan faktor u tome hoće li neke cure htjeti imati posla sa znatno starijim likovima ili ne.
Kako rekoh, nije tu samo problem godina kao broja na papiru, već i ostaloga što ide u paketu, a što je ovdje prezentirao i Babaš, te različitog životnog stila kojeg veća razlika u godinama za sobom nosi.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:23   #376
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Babaševi postovi sigurno nisu dokaz koji bi mogao srušiti moja uvjerenja. Osobno poznajem tri bračna para u kojima je muškarac 20 godina stariji od žene. Dugo godina su zajedno i imaju i djecu. Zar ćeš tvrditi da je i tim muškarcima jedini cilj bio umakati pimpek u mladu curu?

Osim toga, upoznao sam i sam neke ženske osobe 14, 15 godina mlađe od mene, koje su mi bile zanimljive i za nešto puno ozbiljnije od hopa-cupa. Ok, to je već dob od 30 godina, to više nisu cure, nego žene, ali sam siguran da bi i među onima od 25 bilo onih koje bi mi bile interesantne i karakterno i intelektualno, a ne samo fizički. Vjerovatno ih nema puno, ali ih ima.

Da je velika razlika u godinama među partnerima izuzetak, a ne pravilo, s time se slažem. Ali je zanimljivo, kako ti zapravo negiraš i te izuzetke. Ono, priznaješ da oni možda postoje, ali smatraš da su toliko rijetki, da se njihovo postojanje slobodno može zanemariti.

A time na neki način vrijeđaš i žene, a ne samo muškarce - jer tvrdiš, da nas kod mladih cura/žena ne može zainteresirati ništa drugo osim njihovih mladih i lijepih lica i tijela. Po tome ispada, da mlade cure/žene i nemaju drugih kvaliteta osim mladosti i ljepote.
Pa upravo tako, i jesu rijetki. Ti poznaješ 3 para s tom razlikom u godinama, ja poznajem jedan par. Koji je na kraju također pukao, djece nisu imali. Od koliko i koliko parova koji egzistiraju među nama i ubračuju se svakodnevno, ovi o kojima pričamo jesu iznimka. Čak i kad idem razmišljati, parovi i s 10 godina razlike su iznimka i znato ih je manje nego parova gdje su generacijski tu negdje. Mislim da oko toga ne moramo stvarati famu niti se pitati što i kako, jer je veća vjerojatnost kad ideš kroz život, zaljubljuješ se, družiš i izlaziš, da to radiš sa svojim vršnjacima... si vidio gdje skupinu cura od 20 ili momaka od 20 koji se druže i izlaze s ljudima od 40, 50? Ja ne, nikada.

Veća razlika u godinama za sobom nosi i veće razlike u životnom stilu. Iznimke uvijek postoje, da, ali to su iznimke. I zato se uparuju ljudi generacijski tu negdje, jer se povežu kroz sličan životni stil i druženje. Zaljube, upare, osnuju obitelj....

Ako bih išla za hipotetskom situacijom u kojoj imamo ozbiljnog gospodina od recimo 55 godina, koji za sobom ima izgrađenu karijeru, obrazovan je i uglađen te ga ne zanimaju jebivjetarske priče, već želi nešto ozbiljno, veća je šansa da to isto i nađe s nekom ozbiljnijom ženom koja je tu negdje na istoj razini kao i on po životnom iskustvu i postignućima. Ja ne tvrdim da ne može neka mlađa osoba biti perspektivna, ali tvrdim da ako uzmemo prosječnu ozbiljniju gospođu i neku mlađu curu, i ako su obje jednako vrijedne, da je gospođa ipak u životu postigla i doživjela više od te cure. Naprosto jer ima više godina iskustva i rada iza sebe. I zato smatram da je izvjesnije da ona bude kompatibilna i uspije zadovoljiti potrebe tog gospodina za životnim partnerstvom.

Iznimke uvijek postoje, da. Ali to su upravo to, iznimke.
Veća je vjerojatnost da će gospođa biti na nivou u svemu nego će to biti mlađa cura. Zato smatram da je i šansa za klik i kompatibilnost veća u prvom slučaju.

A sad razmislimo o prosječnom čovjeku od recimo 50 i prosječnoj curi od recimo 25, 30 i pogledajmo vode li oni isti životni stil i kolike su uistinu šanse za kompatibilnošću za nešto dugotrajno i ozbiljno. Ne baš velike, jel tako. I zato i parovi s povećom razlikom u godinama i jesu izuzetak, a ne pravilo.

U mlađim godinama je ta razlika još više izražena, tipa njemu 30, njoj 20. Njoj 35, njemu 25. Dok recimo mislim kad se prođe granica od recimo negdje cca 35, da onda sve to postaje nekako lakše i manje vidljivo. Partneri recimo 35 vs.45, pod uvjetom da vode isti stil života... ne vidim zašto ne bi mogli kliknuti,. No partneri recimo 35 i 55, to je ipak već malo teže.

Imam ta dva slučaja iz bliže okoline s razlikom od 20 godina.
Jednostavno nije išlo.
Oni su htjeli požurivati bračni i obiteljski život jer im je to bio bitan faktor. Ali već ako im je to bilo bitno, onda su u startu trebali bolje profilirati potencijalne partnerice s kojima će to ostvariti, a ne se ići hvatati cura koje imaju 18 i 20 godina i kojima niti je brak a niti odgajanje djece u tom trenutku bio prioritet. Teško je naći ljude u tim godinama da imaju iste želje i pogled na svijet. I što se onda dogodilo, oni su na kraju dobili odjebe, potratili i ono mladosti što im je ostalo na besperspektivnu vezu (a za to vrijeme su si komotno mogli naći još uvijek mlađu osobu s kojom su mogli osnovati obitelj i danas imati to što su i htjeli), u međuvremenu ostarili deset godina... i što će oni sad. Imati djecu sa skoro 55? Nije poanta samo u razlici u godinama među partnerima, već i u pozadini koja stoji iza toga svega i na kraju čovjek tu često ostane "praznih ruku".

Zadnje uređivanje Meadow : 19.04.2014. at 15:31.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:24   #377
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne vodim ja nikakve bitke ni sa kim, to je tvoja pogrešna percepcija. No ako misliš da ću glumiti neku malu nejaku kad me netko želi izmuljati i preveslati, e bogme neću. Što traže, to i dobiju.
I ne znam zašto te zanima moj otac niti što je to bitan faktor u tome hoće li neke cure htjeti imati posla sa znatno starijim likovima ili ne.
Kao što rekoh nešto mi palo na pamet, no za ozbiljniju analizu trebalo bi mi više podataka, a to baš i nije zgodno za iznosit javno, nećemo dalje o tome. Uglavnom, slažem se da razlike ne bi trebale bit prevelike, max. oko 10 godina, osim ak su interes - penezi, e tu je onda sve dozvoljeno. Nekakva kompulzivna zaljubljivanja u starce ili ciljano traženje staraca već upućuje na neke problemčiće, barem po meni.
single coil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:36   #378
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne, nije dokazano da svi lažu, već da se ljudi na početku upoznavanja/druženja žele prikazati u najboljem izdanju. Znači više će ulagati u izgled, u način komunikacije, otvorenost, više će se truditi.... što nije sinonim laganju i prešućivanju, a kamoli lažnom predstavljanju i muljanju!
Ok..nisam baš mislio na lažno predstavljanje i muljanje, ali prešućivanje nečega da bi se prikazalo u boljem svijetlu..ono..

Quote:
Paralela sa životinjskim svijetom je promašena; čovjek ima razum.
Šepurenje nije ekvivalent lažnom predstavljanju kad sebi umanjiš 10-ak godina i slučajno zaboraviš spomenuti neke banalnosti tipa.... bivšu suprugu i djecu.
Ne bih rekao da je paralela sa životinjskim svijetom promašena..razum je precijenjen..da su ljudi razumni svi bi mi živjeli u Utopiji..naravno da smo na nešto višoj evolucijskoj ljestvici od ostalih životinja, ali sve ti se to svodi na isto..preservation of species..a to kako ti to sebi upakiraš..

No, da ne banaliziram previše..slažem se s tobom..nije lijepo lagati i prešućivati..ja uvijek kažem..budi što jesi..

Zadnje uređivanje Meadow : 19.04.2014. at 15:55. Reason: quote
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:36   #379
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Je si ti toliko naivna da mislis da ja kad ulecem zenskama govorim koliko godina imam i koliko djece? Mi smo jednostavno prisiljeni lagat ako zelimo uhvatiti nesto,kada dodes do cilja mozes reci istinu.
ajme

Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Picolovci su terenci i cupei,najbolje od elitne njemacke trojke. Recimo BMW X6 mi djeluje trenutno kao najatraktivniji,odlicni su i Audi Q7 i BMWX5,pa i Mercedes ML. Ne znam,koji bolje pali,trebalo bi zenske anketirati. Od cupea novi BMW seria 4 mi je sik,ali terenci mi se vise svidaju zbog prakticnosti i comfora. Idealno bi bilo imati jedan terenac i jedan cupe u garazi.
ajme ajme


kad vam žene prelaze preko ovoga iz prvog quota i kad im je važno ovo iz drugog quota...sve mi je jasno kakav profil djevojaka "lovite"

al dobro, bar ste si našli par

ajme
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:41   #380
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Možda kod tebe u USA, naše je pivo lijekovito .
Sad ste me isprovocirali da ispričam vic na temu američkoga piva.

Q: What's the difference between American beer and sex in a canoe?
A: There's no difference. Both are fucking close to water.

Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.