Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2014., 00:52   #1
Question Ona ne želi dečka

Ja imam jedan problem i jako me muci, a buduci da ne znam od koga da trazim savjet molim vas da mi odgovorite na ovo...bili smo prijatelji godinu dana a ja u tzv friendzoneu i onda kad sam glumio hladnocu prema njoj pozvala me na spoj i zabrijali smo. Oboje smo se slozili da bi bilo komplicirano kada bi netko saznao (to je prica za sebe) tako je nas novi odnos trajao oko dva tjedna dok ona nije jedne noci rekla da se ne mozemo vise viđati, kada sam ju pitao zasto rekla je da ne zeli decka, da ju gusi biti u vezi...naravno da sam joj pokusao milijun puta objasniti da nisam ni ljubomorna ni sebicna osoba, a kamoli control freak (stvarno nisam) ali ona ne posustaje. Ona mene voli i ja nju, ali ona se ne zeli vise ni naci sa mnom jer se boji da ce pristati na vezu. Jako sam izmucen jer znam da bi joj bio dobar i jedino do cega mi je stalo je da je ona sretna. Odustati od nje ne mogu, ali ne mogu vise ovako jer boli. Molim vas pomozite
BaneLegacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 01:00   #2
ehh tinejdžerska posla steraj ju u kurac i ignoriraj ju i ponovo će se zapalit za tebe

a ako i ne opet riješen problem
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 09:16   #3
Otišla se trpat sa starijim. Nađi si novu zanimaciju.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 09:20   #4


popusio si.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 09:24   #5
ne voli ona tebe niti si joj interesantan

isplaci svoje, smotaj pljugu i reci "jebiga, idemo dalje"
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 11:21   #6
Hvala svima na podršci i toplim riječima utjehe nebih to nazvao friendzoneom jer znam kako to izgleda, ali vjv ste u pravu i trebam nastaviti dalje sa životom, a sad ode smotati pljugu
BaneLegacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:35   #7
Koliko imate godina?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:42   #8
Quote:
BaneLegacy kaže: Pogledaj post
Hvala svima na podršci i toplim riječima utjehe nebih to nazvao friendzoneom jer znam kako to izgleda, ali vjv ste u pravu i trebam nastaviti dalje sa životom, a sad ode smotati pljugu
Ke? Ovo je bilo ekstremno brzo rješavanje problema! Respect .
single coil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 22:17   #9
Nisam za vezu jer me guši čitaš - nisam za vezu s tobom.

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 22:25   #10
Imam osjećaj da ste mladi i nezreli, čim vidim glumljenje hladnoće odmah me to asocira na te zabavne pubertetske dane. Kod koga to više pali? Ma i sve drugo upućuje na to, tako da bi rekao da ti zapravo nemaš problem nego fazu koja će to proći nakon nekog vremena.

Ona može biti nezrela, može biti sebična pica koja te želi samo kad njoj odgovara ali u globalu može biti i surova istina da joj ne odgovaraš pa te na uljudan način pokušava od*ebat. Uglavnom, mislim da ti se tu ne isplati trudit, pogotovo u moru prekrasnih i dragih curica kojima se možeš svidit i koje će cijenit šta nisi posesivan i dosadan. Ovako gubiš vrijeme na nekog ko ni sam ne zna šta bi, potencijalna vezica bi vam opet trajala kojih pola godine s deset prekida u međuvremenu. Bjež od toga.
berardi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 22:27   #11
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Nisam za vezu jer me guši čitaš - nisam za vezu s tobom.
Upravo tako.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 23:07   #12
Nije da ona ne želi dečka. Samo ne želi tebe.

odjavi to, pa ako te stvarno želi, vratit će se.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 23:32   #13
Želi ona dečka - samo ne tebe.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 15:18   #14
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Želi ona dečka - samo ne tebe.


Objasnila, kljucaj temu!
__________________
"Those who push themselves and are willing to face pain, exhaustion, humiliation and rejection are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines."

-Neil Strauss
snajdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 23:29   #15
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Nisam za vezu jer me guši čitaš - nisam za vezu s tobom.
Točno
Valerie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 23:39   #16
Za zenama i autobusima se ne trci. Pricekaj,stici ce druga.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 01:11   #17
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Za zenama i autobusima se ne trci. Pricekaj,stici ce druga.
Ok, wtf?

Tebi je žena ekvivalent autobusa?

I za ženama se ne trči?...pa naravno da nema smisla potezati nešto što ne ide, ali shvatiti da zbilja ne ide ćeš tek nakon što pokušaš. A ako u startu se postavljaš tako da se "za ženama ne trči", zbilja mi te je žao. Kao i svi mi, žene su ljudi, žene su osobe. Osobe su vrijedne truda, isto kao što svi želimo da se netko potrudi za nas, isto tako se i sami trebamo potruditi za one koje želimo kraj sebe.

I ovo nije odgovor na temu, nego na baš tvoj post, koji mi je jadan...
Ma i to "stići će druga" može reći samo netko kome nikada nije bilo stalo do druge osobe...neki ljudi se ipak ističu i ne može ih se samo tako zamijeniti.

Čovječe koji odvratan citat...
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 14:57   #18
Uopće nije odvratan. Citat je šala, ali je istina. Ni za kim tko te ne želi ne bi trebalo "trčati" - samo si čovjek trati vrijeme.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 15:09   #19
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Ok, wtf?

Tebi je žena ekvivalent autobusa?

I za ženama se ne trči?...pa naravno da nema smisla potezati nešto što ne ide, ali shvatiti da zbilja ne ide ćeš tek nakon što pokušaš. A ako u startu se postavljaš tako da se "za ženama ne trči", zbilja mi te je žao. Kao i svi mi, žene su ljudi, žene su osobe. Osobe su vrijedne truda, isto kao što svi želimo da se netko potrudi za nas, isto tako se i sami trebamo potruditi za one koje želimo kraj sebe.

I ovo nije odgovor na temu, nego na baš tvoj post, koji mi je jadan...
Ma i to "stići će druga" može reći samo netko kome nikada nije bilo stalo do druge osobe...neki ljudi se ipak ističu i ne može ih se samo tako zamijeniti.

Čovječe koji odvratan citat...
Odvratni su posesivi tipovi koji proganjaju zene koje bjeze od njih. Cesto to zavrsava tragedijama i u crnim kronikama. Najveca nesreca za svaku zenu je naletjeti na takvog ocajnika.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 18:37   #20
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Uopće nije odvratan. Citat je šala, ali je istina. Ni za kim tko te ne želi ne bi trebalo "trčati" - samo si čovjek trati vrijeme.
Da, za nekime tko te NE ŽELI, se ne bi trebalo trčati. Ali svi koji imalo obratimo pozornost znamo da stvari nisu tako crno bijele. Bez obzira koliko mi svi pametni bili, i dalje, kada zapnemo u takvim situacijama i sami radimo obrnuto od onoga što bi savjetovali drugima.

Ali odma u startu odustati zato što se čini da netko nije zainteresiran je doslovno glupo. Kakvu vrijednost ti ima ikoja osoba, ako odustaješ od nje na prvi znak manjka interesa?

Ljudi su vrijedni truda, da, treba znati kada odustati. I ovo je ono jako važno, TREBA ZNATI KADA ODUSTATI, a to ćeš saznati tek kada sam upoznaš situaciju, ne kada ti netko drugi kaže, i ne ako si izravnaš sve žene s autobusima, tramvajima ili čime već. Ako se ne potrudiš nikada za nikoga, nikada ni nećeš imati kvalitetnu osobu uz sebe, nego samo one koji su se eto "zadržali".

Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Odvratni su posesivi tipovi koji proganjaju zene koje bjeze od njih. Cesto to zavrsava tragedijama i u crnim kronikama. Najveca nesreca za svaku zenu je naletjeti na takvog ocajnika.
Apsolutno se slažem, ali u potpunosti.

No vrlo je različito hoćeš li instant odustati od cure(ili zapravo bilo koje osobe u bilo kojem odnosu) koja ne pokaže jednak interes za tebe u startu. Ili ćeš se ipak potruditi za nju, BEZ DA PREĐEŠ NEKE GRANICE. A volim vjerovati da prosječna osoba ipak zna odrediti gdje je točno granica između nekog truda da ženi pokažeš da si vrijedan njezine pozornosti, i toga da počneš sebe forsirati na nju
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.