Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2013., 18:45   #1941
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
danas imam gusti bijeli iscjedak
Sad sam tek obeshrabljena jer tako nešto imam par dana prije vještice.
Ako se popišam u četvrtak što bi bilo 12dpo moglo bi pokazati pravi rezultat?
Ja sam radila test 12 dana poslje transfera i pokazao se plusic!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:57   #1942
semi,beta je odlična,a petak bude začas
lberc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 10:09   #1943
Di ste cure, sve utihnulo, da malo ozivimo temu, ajmo bete na sunce, simptome na sunce!!

Meni sutra UTZ, bas sam uzbudena, sutra mi je 5,5 tjedana, dandam se srceku ali se bojim da je prerano.... Samo da je sve ok i da vidim koliko beba nosim!

Simptome neke ni nemam, danas stucam ko luda, tu i tamo grcevi kao menstrualni!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 13:41   #1944
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
Di ste cure, sve utihnulo, da malo ozivimo temu, ajmo bete na sunce, simptome na sunce!!

Meni sutra UTZ, bas sam uzbudena, sutra mi je 5,5 tjedana, dandam se srceku ali se bojim da je prerano.... Samo da je sve ok i da vidim koliko beba nosim!

Simptome neke ni nemam, danas stucam ko luda, tu i tamo grcevi kao menstrualni!
Transfer 06.12. a betu ako bog da vadim 23.12....vještice još nema!!!!
pčelica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:17   #1945
Quote:
pčelica 2 kaže: Pogledaj post
Transfer 06.12. a betu ako bog da vadim 23.12....vještice još nema!!!!
O pa super Pcelice dok nema vjestice to je dobar znak, tj. najbolji!
Ja sam radlila test doma, dan prije bete...planiras i ti ili ides drito na betu?

Imas kakve simptome?
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 07:29   #1946
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
Di ste cure, sve utihnulo, da malo ozivimo temu, ajmo bete na sunce, simptome na sunce!!

Meni sutra UTZ, bas sam uzbudena, sutra mi je 5,5 tjedana, dandam se srceku ali se bojim da je prerano.... Samo da je sve ok i da vidim koliko beba nosim!

Simptome neke ni nemam, danas stucam ko luda, tu i tamo grcevi kao menstrualni!
Hejj svima!!!
Ja sutra idem na UTZ isto si mislim dali je prerano,čak su mi rekli da dođem u četvrtak ili petak,odlučila sam se za petak neka bude 24 sata više da se bolje vidi
Simptoma jako malo prsa bolna,tu i tamo neki grč i dalje mirujem,spavam popodne obavezno i nabacila koju kilu kroz ova 3 tjedna ležanja,što nije čudo jer sam inače aktivna 18 sati dnevno 100 na sat,uvijek sam jurila žurila,i bila neispavana.
Imam osjećaj da će biti sve ok..to mi je najjači simptom

Lilyann ti si bila 27.11. na transferu ako se nevaram?
Već sam ti pisala no valjda nisi registrirala meni su rekli da od punkcije oduzmem 14 dana bez obzira na datum menge, i da od tada brojim tjedne trudnoće meni je punkcija bila 24.11. što znaći da mi je sutra 5 tj 5 dana tako da su nas odprilike u isto vrijeme trudnoće naručili na prvi UTZ što znaći da se mora vidjeti kakva je situacija sa našim bebicama!
Pozz
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 07:42   #1947
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
danas imam gusti bijeli iscjedak
Sad sam tek obeshrabljena jer tako nešto imam par dana prije vještice.
Ako se popišam u četvrtak što bi bilo 12dpo moglo bi pokazati pravi rezultat?
Jesi radila test danas?
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 07:47   #1948
Quote:
gefunken kaže: Pogledaj post
ajme, ovo cekanje druge bete mi je jos gore nego ona 2 tjedna od transfera. izludit cu sutra dok ne dobijem nalaze.
Semi80, gdje si ti u postupku?
Gefunken gdje si sa rezultatima druge bete?!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 07:52   #1949
lilyann
Sretno danas iiiiii...
čekam detaljno iskustvo sa UTZ!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 08:45   #1950
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Gefunken gdje si sa rezultatima druge bete?!
sorry, sva sam zbunjola :-D
U pon 16.12 druga beta je bila 7212, dr mi nije htio odmah napraviti utz jer je naravno prerano. Ali ja sam prije par mjeseci imala vanmatericnu pa sam sva u strahu ipak htjela posto-poto ici na utz. Narucio me tek u pon 23.12.
Naravno ja sam jos isti dan isla kod svoje socijalne po uputnicu i recepte pa me je ona utz pregledala.
i vidjela 1 gs 9,4mm, nazire se zv bez eo.
Posto su meni vratili 2 embrijica meni taj utz nije bas bio od pomoci jer je beta visoka a ona je vidjela samo jednu gs. Gledala je i jajovode, ali tamo nije nista nasla.
Nemam bas nekih simptoma osim bolnih i velikih grudi, povremenih grceva i to je to.
gefunken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 09:27   #1951
Quote:
gefunken kaže: Pogledaj post
sorry, sva sam zbunjola :-D
U pon 16.12 druga beta je bila 7212, dr mi nije htio odmah napraviti utz jer je naravno prerano. Ali ja sam prije par mjeseci imala vanmatericnu pa sam sva u strahu ipak htjela posto-poto ici na utz. Narucio me tek u pon 23.12.
Naravno ja sam jos isti dan isla kod svoje socijalne po uputnicu i recepte pa me je ona utz pregledala.
i vidjela 1 gs 9,4mm, nazire se zv bez eo.
Posto su meni vratili 2 embrijica meni taj utz nije bas bio od pomoci jer je beta visoka a ona je vidjela samo jednu gs. Gledala je i jajovode, ali tamo nije nista nasla.
Nemam bas nekih simptoma osim bolnih i velikih grudi, povremenih grceva i to je to.
Hejj ajde bit će sve dobro,
nema veze što ti je beta tako velika to nemora značiti da moraju biti dva, možda se samo jedna mrvica primila,slažem se da je prerano za UTZ mada san prvi put u ovome,koliko sam se čitanjem uputila 23.12.kad odeš bit će sve kako treba i puno jasnije!!!
Držim fige i da ti 23 što prije dođe!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 10:47   #1952
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
O pa super Pcelice dok nema vjestice to je dobar znak, tj. najbolji!
Ja sam radlila test doma, dan prije bete...planiras i ti ili ides drito na betu?

Imas kakve simptome?
Od simptoma, šta reći nemam napuhanost od utrogestana, samo malo povećane grudi, u nedjelju i ponedjeljak sam imala lagane bolovekao pred mengu i svaki dan me podbadaju oba jajnika (povremeno i ne jako).
Sve u svemu nemam nikakvih simptoma. Nisam to imala ni prošli puta kad je beta bila pozitivna, ali sam imala jake bolove kod ugnjezdjenja, a ovaj puta ni to.Idem sutra vaditi betu, neću čekati ponedjeljak,da se ne trujem tabletama više...
pčelica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:07   #1953
Pozdrav svima,
Ja sam danas bila na transferu, 3 blastice (jedna losija, dvije odlicne).
Bit ce to lijep pocetak Nove godine ako beta bude pozitivna
ChicChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:11   #1954
ja jučer išla vaditi krv radi nekih drugih pretraga i usput s obzirom da je bio 11dpo izvadila i betu jer bi se tada trebalo nešto vidjeti. Također pijem estrogen i progetseron i muka mi je od tih silnih hormona pa da što prije da prestanem ako nisam. Beta je 2 . Ništa ovaj put. Slijedeći mjesec mirujem, pa onda opet.
Imala sam nekako osjećaj da nisam jer mi je bilo sve kao i svaki drugi ciklus.
Svim ostalim čekalicama držim fige
Ako pijete progesteron (duphaston ili neki drugi) ni neće vam vrlo vjerojatno doći vještica jer on "drži" endometrij i sperčava krvarenje...tako da ako vam ne dolazi mjesečnica a uzimate progesteron to nije neki simptom za trudnoću nažalost.
Sunčana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:13   #1955
Quote:
pčelica 2 kaže: Pogledaj post
Od simptoma, šta reći nemam napuhanost od utrogestana, samo malo povećane grudi, u nedjelju i ponedjeljak sam imala lagane bolovekao pred mengu i svaki dan me podbadaju oba jajnika (povremeno i ne jako).
Sve u svemu nemam nikakvih simptoma. Nisam to imala ni prošli puta kad je beta bila pozitivna, ali sam imala jake bolove kod ugnjezdjenja, a ovaj puta ni to.Idem sutra vaditi betu, neću čekati ponedjeljak,da se ne trujem tabletama više...

Misli pozitivno i javi nam sutra dobre vijesti mislima smo uz tebe!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:15   #1956
Quote:
ChicChick kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Ja sam danas bila na transferu, 3 blastice (jedna losija, dvije odlicne).
Bit ce to lijep pocetak Nove godine ako beta bude pozitivna
Pozdrav...i sretno!!!
Da ti što prije prođe vrijeme do bete
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:26   #1957
Quote:
Sunčana77 kaže: Pogledaj post
ja jučer išla vaditi krv radi nekih drugih pretraga i usput s obzirom da je bio 11dpo izvadila i betu jer bi se tada trebalo nešto vidjeti. Također pijem estrogen i progetseron i muka mi je od tih silnih hormona pa da što prije da prestanem ako nisam. Beta je 2 . Ništa ovaj put. Slijedeći mjesec mirujem, pa onda opet.
Imala sam nekako osjećaj da nisam jer mi je bilo sve kao i svaki drugi ciklus.
Svim ostalim čekalicama držim fige
Ako pijete progesteron (duphaston ili neki drugi) ni neće vam vrlo vjerojatno doći vještica jer on "drži" endometrij i sperčava krvarenje...tako da ako vam ne dolazi mjesečnica a uzimate progesteron to nije neki simptom za trudnoću nažalost.
Sučana77..tako mi je žao neću te puno tješiti samo ću ti poželjeti puno snage i sreću za drugi put budi jaka i nedaj da te ovo pokoleba,nemoj gubit nadu..
Veliki pozdrav
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 13:13   #1958
Ciao komadi! Liiiiiily di si? Javi nam kako je prošao pregled!
Semi80, meni nisu jasne te njihove računice... Ako ja računam trudnocu 14 dana prije punkcije (koja je bila 14.11. a transfer 17.) ispada da sam ja ostala trudna još prije zadnje menge (koja je došla 5.11.) Isto tako mi i aplikacija na telefonu računa da sam u 7. tj. što je nemoguće. Nije mi jasno...
Teresita, mene su malo prije zvali s humane da mi pomaknu termin ranije. Sigurno će i tebe kad smo u isto vrijeme naručene. Valjda da nas što prije svih riješe na Badnjak.
Sunčana, žao mi je!
ChickChick sretnooo!
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 13:37   #1959
Quote:
Vagalica kaže: Pogledaj post
Ciao komadi! Liiiiiily di si? Javi nam kako je prošao pregled!
Semi80, meni nisu jasne te njihove računice... Ako ja računam trudnocu 14 dana prije punkcije (koja je bila 14.11. a transfer 17.) ispada da sam ja ostala trudna još prije zadnje menge (koja je došla 5.11.) Isto tako mi i aplikacija na telefonu računa da sam u 7. tj. što je nemoguće. Nije mi jasno...
Teresita, mene su malo prije zvali s humane da mi pomaknu termin ranije. Sigurno će i tebe kad smo u isto vrijeme naručene. Valjda da nas što prije svih riješe na Badnjak.
Sunčana, žao mi je!
ChickChick sretnooo!

Da ja sam isto mengu dobila 13.11. ali po njihovom računam kao da sam dobila 10.11.jer mi je puncija bila 24.11.
Oni to računaju tako da od ovulacije(punkcije) oduzmeš 14 dana što je kao po nekim pravilima kada bi ti trebala biti i prirodno ovulacija tj sredina ciklusa.
Buuu meni je to rekla sestra u bolnici koja me vodila kroz cijeli postupak..
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:12   #1960
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Da ja sam isto mengu dobila 13.11. ali po njihovom računam kao da sam dobila 10.11.jer mi je puncija bila 24.11.
Oni to računaju tako da od ovulacije(punkcije) oduzmeš 14 dana što je kao po nekim pravilima kada bi ti trebala biti i prirodno ovulacija tj sredina ciklusa.
Buuu meni je to rekla sestra u bolnici koja me vodila kroz cijeli postupak..
Ah, ok... Jasno mi je al mi nije jasno zašto to tako računaju. U mom slučaju još manje s obzirom da mi je ovulacija par dana nakon stvari. Meni su punkcije bile uvijek cca 9-10 dana ciklusa. Pazi mene, uvijek, kažem a bila na dve punkcije. Bilo bi mi smiješno da mi od 1.11. racunaju T a tek sam 17. bila na transferu.
Vagalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.