Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 15:24   #21
Da malo podignem topic jerbo sam usred ove "tenda problematike".

Elem, par pitanja:

1. Jel ima neka firma da samo montira tende, npr. ako se odlučim kupiti tendu u štajaznam Metrou, Bauhausu i sl.? Ako netko ima neki kontakt neka dojavi.

2. Na što da obratim pažnju kod kupovine tende? Vidim ima nekih vodonepropusnih itd. Uglavnom, trebam tendu za lođu - širine cca 2,5 metra, koliko da uzmem dužine? 2, 3 ili 4 metra? Šta da radim, šta, šta?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:06   #22
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Da malo podignem topic jerbo sam usred ove "tenda problematike".

Elem, par pitanja:

1. Jel ima neka firma da samo montira tende, npr. ako se odlučim kupiti tendu u štajaznam Metrou, Bauhausu i sl.? Ako netko ima neki kontakt neka dojavi.

2. Na što da obratim pažnju kod kupovine tende? Vidim ima nekih vodonepropusnih itd. Uglavnom, trebam tendu za lođu - širine cca 2,5 metra, koliko da uzmem dužine? 2, 3 ili 4 metra? Šta da radim, šta, šta?
a da lijepo kupiš gotovu sa montažom u cijeni?!

ja ću jednu od www.belina.hr

dim 2,6x1,5m cca 2.200 kn
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 15:45   #23
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
a da lijepo kupiš gotovu sa montažom u cijeni?!

ja ću jednu od www.belina.hr

dim 2,6x1,5m cca 2.200 kn

Gle, meni treba bar 3 metra dužine, tj. izbačaja, a širine jedno 2,5 metra. Štajaznam, čini mi se da bi top onda moglo doći i do 4000 kn, a to mi se baš i ne daje.

Zato gledam i opciju sa kupovinom tende u nekom od Bauhausa etc.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 21:06   #24
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Gle, meni treba bar 3 metra dužine, tj. izbačaja, a širine jedno 2,5 metra. Štajaznam, čini mi se da bi top onda moglo doći i do 4000 kn, a to mi se baš i ne daje.

Zato gledam i opciju sa kupovinom tende u nekom od Bauhausa etc.
dok ih bar ne nazoveš i pitaš, sve je nagađanje ... btw meni u četvrtak dolaze na konačni izmjer i izbor materijala .... montaža u roku max 14 dana, a realno i ranije.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 02:54   #25
inace nemam obicaj

pametovat ljudima koji postavljaju pitanja na forumu,al ovo je too much..puno sam se ja stvari uhvatio u zivotu o kojima nemam pojma i puno sam pitanja postavio i odgovora dobio.isto tako ako sam nesto znao uvjek sam pomogo..ali ovo ...kad sam zabrijo radit kuhinju sam a nisam pojma imo o tome prvo sam procito sve teme na forumu o tome.pa sam pogledo sve kuhinje do kojih sam mogo doc izmjerio izracuno neke stvari koje mi nisu bile jasne.pa ak mi jos nekaj nije bilo jasno postavio sam pitanje na forumu kak sam glup.mogo sam sam doc na izradu namjestaja i pitat zoran i mad vlad kak se rade kuhinje.i decki bi mi sve napisali na dvije stranice sazeto da se ja ne patim citajuc.odi buraz na baustelu di se radi neki krov,kupi pivu sjedni u hlad i gledaj sistem.tak sam ja skonto osnove(radio samnesto kao sjenicu).posto sam amater pito sam jednog majstora za kut krova i par caka.osim toga fukas ljude da ti pisu stvari koje su stoput napisane.to je nekulturno tebi se neda malo proguglat a ocekujes da ti neko obijasni cijeli postupak.postavi konkretno pitanje i dobices hrpu odgovora.
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 10:05   #26
Ma susjed je kupio prije godinu dana u Bauhausu il Baumaxu, ne znam točno tendu i sa montažom ga je izašlo oko 1600 kn. Dužine 3 metra, izbačaj je jedno 3 metra isto.

Bila kod njega u stanu (isti stan kao naš) čini mi se skroz OK. Sigurna sam da su te od Beline bolje, al mi se uvijek nekako čini da nagrabusim i da kupim neke stvari mač skuplje, koje se u konačnici mogu nabavit jeftnije a ne odudaraju puno kvalitetom. Zato sam odlučila ispitat sve opcije ovaj put.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 23:12   #27
:klap::klap:
__________________
dečko s motorkom traži djevojku sa šumom!
ravnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 11:29   #28
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Ma susjed je kupio prije godinu dana u Bauhausu il Baumaxu, ne znam točno tendu i sa montažom ga je izašlo oko 1600 kn. Dužine 3 metra, izbačaj je jedno 3 metra isto.

Bila kod njega u stanu (isti stan kao naš) čini mi se skroz OK. Sigurna sam da su te od Beline bolje, al mi se uvijek nekako čini da nagrabusim i da kupim neke stvari mač skuplje, koje se u konačnici mogu nabavit jeftnije a ne odudaraju puno kvalitetom. Zato sam odlučila ispitat sve opcije ovaj put.
da, imaš pravo i znam kako ti je .... sretno, a ja ti javim kako sam zadovoljna sa svojom. Sutra izmjer, pa valjda ću krajem idućeg tjedna imati i montirano.
E da ... meni se baš ne sviđaju te što se mogu jako izbaciti ... stan je visoko, a zgrada na priličnoj vjetrometin, pa mi se čini pametnijim uzeti nešto što je više kao rolo i da se izbaciti smao 20tak cm. No, živi bili pa vidjeli ... podijelim iskustvo iz prve ruke
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 17:46   #29
Nakon jučerašnje tuče u Zagrebu raspao mi se platneni krov na vrtnom paviljonu (3x4m). Zna li tko gdje bi se moglo dat takvo što šivat ili još bolje kupit?
__________________
Nebo je granica...
SenSa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 23:13   #30
probaj u Tepih Landu kod velesajama....zna se nać povoljnijih tendi..
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 12:26   #31
podižem topic!
kakve su cijene u 2009.? naravno, kod specijaliziranih trgovina... otprilike...
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 22:33   #32
ja lani kupila u jednom centru 4x2,5m za 890 kn i super je, vrlo jednostavna montaža, biraš dezen, lako se otvara i zatvara, do danas ni točkice hrđe.
Tako da ne razumijem te cijene po 2500 ili više tisuća kuna za istu stvar???
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:42   #33
u kojem ?
Sveznalica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 01:26   #34
Ja sam prije par godina uzela tendu od firme Sunko i stvarno je super.Oni rade sve po mjeri tocni su i ne ceka se dugo.
Nolaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 16:54   #35
kako učvrstiti tendu?

dakle, imamo tendu 4,8m dužine i izbačaja 3m. klasična tenda na ručno izvlačenje s aluminijskim zglobovima. kako se kuća nalazi uz samo more, uvijek je neki vjetar. još nikada nismo tendu izvukli do kraja jer imam osjećaj da bi vjetar odnio i tendu i pola kuće s njom. a i ovo što je otvorimo uvlačimo brzo jer, kao što rekoh, uvijek puše.

ima li itko ideju kako je učvrstiti. ja sam na umu imala nešto ovako



ali u sam svoj majstor izvedbi. ima li tko kakvih drugih, možda jednostavnijih ideja ili savjet kako napraviti ovo?
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 21:27   #36
ne... ovo nemožeš napravit u samogradnji...

ali to ti rade ovdje...

imam njihovu zglobnu tendu 8m - izbačaja 4,5 m... ne pitaj zašto - natkrivam cijelu terasu u jednom šusu... i drži već 5 godina... ima i krović pa ne trune...

www.alutend.hr

brzi, su efikasni i kvalitetni.... pozz
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 21:42   #37
Quote:
cvor kaže: Pogledaj post
ne... ovo nemožeš napravit u samogradnji...

ali to ti rade ovdje...

imam njihovu zglobnu tendu 8m - izbačaja 4,5 m... ne pitaj zašto - natkrivam cijelu terasu u jednom šusu... i drži već 5 godina... ima i krović pa ne trune...

www.alutend.hr

brzi, su efikasni i kvalitetni.... pozz
ma ne mora to biti baš to, nešto u tom stilu. ili drugačije. samo da mi drži tu tendu dok puše maestral. a puše svaki dan. što maestral, što bura, jugo.... you name it.

i sada ja nisam baš sigurna kako će to držati, jer kad zapuše ona se napne kao jedro i ja imam osjećaj da će sve odnijeti.

dakle, kako se tenda može učvrstiti u sam svoj majstor verziji?
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 03:16   #38
Kada se vec tema digla, htjela bih pitati ako netko zna ili je vidio gdje jos uvijek ima tendi? Prije ljeta je bilo tendi od prosle godine (Baumax) ali nije bilo velicine od boje koju smo trebali pa nista.
Jucer sam se vratila sa mora i necu jos par dana stici nista pregledati od ducana, pa ako je netko u zadnje vrijeme stogod vidio?
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 12:04   #39
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Da malo podignem topic jerbo sam usred ove "tenda problematike".

Elem, par pitanja:

1. Jel ima neka firma da samo montira tende, npr. ako se odlučim kupiti tendu u štajaznam Metrou, Bauhausu i sl.? Ako netko ima neki kontakt neka dojavi.
probaj ove kontaktirat
...
meni su montirali i sve je ok

Zadnje uređivanje City : 17.02.2011. at 23:32. Reason: Probaj se ne reklamirat. :mig:
prequel is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.02.2011., 16:23   #40
evo ovdje ima dosta veliki izbor tenda
http://www.tende-pergole.net/
http://www.tecnic-pergola.net/
robicare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.