Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2011., 16:40   #1
Zaljubljen u frendicu

Pomagajte ljudi,naime zaljubio sam se u frendicu
24 sata mislim na nju,i jednostavno neznam sta da radim! Da joj kazem?
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,ali jednostavno sam lud za njom...........
Vec mi se dogodila slicna situacija prije par godina u srednjoj i to nije bas lijepo zavrsilo,ali poludjet cu!!!!! Savjet pliiiiiiz ili bar neka lijepa rjec
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:46   #2
Joj to moram pitati, ali koliko ti i ona imate godina?
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:52   #3
Ja 20,a ona godinu vise
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:56   #4
Nemaš što izgubiti ako joj kažeš.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:58   #5
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Nemaš što izgubiti ako joj kažeš.
Rekoh dogodilo mi se vec slicno da sam imao jednu frendicu s kojom sam bio super ko i sad sa ovom i onda sam se zaljubio rekao joj to i sve je propalo i prijateljstvo i ostalo :S
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 17:03   #6
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Rekoh dogodilo mi se vec slicno da sam imao jednu frendicu s kojom sam bio super ko i sad sa ovom i onda sam se zaljubio rekao joj to i sve je propalo i prijateljstvo i ostalo :S
jes se tebi lako zaljubiti ali jbg to su te godine ili sto bi se reklo kasni pubertet.

Imas dvije opcije tako sjedit i mastat o njoj 24h ili reci joj pa sta bude, pa ti sd odlucis sta ti je volje
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 17:04   #7
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Rekoh dogodilo mi se vec slicno da sam imao jednu frendicu s kojom sam bio super ko i sad sa ovom i onda sam se zaljubio rekao joj to i sve je propalo i prijateljstvo i ostalo :S
Meni je svaka rekla: "Ako želiš možemo ostat prijatelji.",dakle nemaš zbilja što izgubiti.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 17:05   #8
kako god okrenes,gubis....
RubyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 17:06   #9
Pretpostavljam da i sam znaš kaj se može dogoditi. Dakle, ti ćeš to njoj reći, samo možeš naići na jedan problem, a to je da ona to isto ne osjeća prema tebi. To je zajebano, znaš, rijetko se javi neka ljubav iz prijateljstava, pogotovo zato što ste od početka tako svrstani kao prijatelji, jer nije bilo te međusobne privlačnosti koja bi vas odvela ka nekoj vezi, vjeruj mi da je ona to pokazivala, ti bi vjerojatno to i vidio.
Jedini lijek jest taj da se barem na kratko distanciraš od nje, manje provodiš vremena u njenoj blizini, pa ćeš manje i misliti na nju. Meni je to pomoglo.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:14   #10
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Nemaš što izgubiti ako joj kažeš.
ne bih se bas slozila s tim. moze izgubiti prijateljicu,sve ovisi kako ce ona to primiti.
ja bih probala ako bih vidjela da druga strana pokazuje interes
__________________
flair for the dramatic
malaboki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:16   #11
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Pomagajte ljudi,naime zaljubio sam se u frendicu
24 sata mislim na nju,i jednostavno neznam sta da radim! Da joj kazem?
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,ali jednostavno sam lud za njom...........
Vec mi se dogodila slicna situacija prije par godina u srednjoj i to nije bas lijepo zavrsilo,ali poludjet cu!!!!! Savjet pliiiiiiz ili bar neka lijepa rjec
ma navali samo ... radi sebe pojest ćeš se preispitivanje kaj bi bilo kad bilo ... imat ćeš frendica ima gabora koliko oćeš a one su najbolje za takve stvari ... i vidiš da ti nemre bit frendica kad ti se diže na nju ... a i ako ti je stvarno prava frendica ostat ćete i dalje prijatelji ... samo kaj će morat proć neko vrijeme da se zaboravi
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:18   #12
Bas to neznam kako bi ona to primila,a prevelika sam picka da riskiram
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:20   #13
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Bas to neznam kako bi ona to primila,a prevelika sam picka da riskiram
nema onda pice za tebe ... slini ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:20   #14
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,
ako si siguran u ovo,a valjda jesi jer ste prijatelji, nemoj ništa govoriti. kolike su šanse da će ti pasti u zagrljaj? 2-3%?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:21   #15
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
nema onda pice za tebe ... slini ...
Ajd lagano sa svojim seljastvom odhebi
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:23   #16
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Ajd lagano sa svojim seljastvom odhebi
prijatelju ti tražiš savjet ne ja ...nemoj se tako ne zahvalno ponašat ... ako ne znaš primit kritiku ili savjet onda nemaš kaj tražit jer si nesposoban i mala je vjerovatnost da ćeš napravit nešto poduzetno i pametno ... zato i dalje cmolji za njom ... i pravi se da si jjoj prijatelj ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:27   #17
A da probaš baciti neku šalu na taj račun?
Nešto u stilu: "Zamisli nas kao par..." ili tako nešto blesavo, pa da vidiš njezinu reakciju.
To nije direktno priznanje, a opet možeš vidjeti što ona o tome misli.
Jest da je način blesav, ali ukoliko misliš da nisi dovoljno hrabar da joj priznaš...
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:39   #18
Imao sam slicnu situaciju...rekao sam joj i dobio odjeb...ostali smo dobri, s njezine strane bilo sve kao da se nista nije dogodilo a ja sam osjecao ipak neku promjenu, druzili se nakon toga jos mozda koju godinu dana...nako toga jednostavno se nismo ni vidjeli ni culi jedno godinu i pol te nakon toga obnovili kontakte...ona u medjuvremenu nasla decka, rodila i tak to...sad imamo puno bolji odnos, pogotovo kad joj dragog nema

Uglavnom, reci kaj mislis nemas kaj za izgubiti. S druge strane bolje da je izgubis kao prijateljicu i krenes dalje nego da se cijelo vrijeme mucis, a vjeruj mi bit ce jako tesko gledat je sa drugim...
SnakeDoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:51   #19
Jbt kakvi su ovo savjeti da proba i da ga neće nikaj koštat. Koštat će ga, prijateljstva, a ona se ne dobivaju tako lako, pogotovo ta muško-ženska prijateljstva. Bit će mu još gore ak to napravi. Nek proba ono kaj je Sway rekao, da ju pita, ali tako indirektno, da tako reć ispipa malo teren, da vidi kak će reagirati. Ovako ako ide direkt može naštetiti i sebi i njoj. Previše olako shvaćate prijateljstva...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:08   #20
moj ti ja savjet da radije sutis i nista joj ne govoris ako si toliko siguran da je ama bas ni malo ne privlacis u tom smislu.
znam kako bih ja reagirala da mi danas-sutra dodje frend i javno mi prizna da je zatreskan u mene.
onak...izbjegavala bih ga u sirokom luku jer nakon toga se vise ne bih(barem neko vrijeme) mogla normalno druziti s njim znajuci da me ne gleda samo kao frendicu vec da bi me najradije potrgao da mu se pruzi prilika
Arwey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.