Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.10.2005., 04:24   #1
Antioksidanti i vitamini za lice

jucer sam bila na jednom rockasu i upoznala zenu koja se bavi kozmetikpm,al ne u smislu mazanja i make upa opcenito,nego kozmetikom u smislu ocuvanja "mladenackog izgleda(lica)".dakle,zena radi za jednu od poznatih svjetski firmi ciji prozivodi dosezu jako visoke cijene za mini ambalazu a time i malo prozivoda upakiranog u toj ambalazi...ali koliko sam sama upoznata sa tom linijom,znam da je sve super i da sve"radi"za cijenu koju postrosis na bilo koji od njihovih kremica,losioncica i sl.
zena u stvari radi u laboratoriju u kome se prave te skupocjene kreme kojima se maze holivudska krema.
dakle,ta ista zena mi je rekla da je ustvari glupo davati toliku lovu za recimo jednu malecku kremu za oko ociju(koja kosta oko 300$)medutim,kaze ona,mnogo ljudi nije upoznato da ce mozda cak i vise od te kreme,biti vidnog ucinka od obicnog vitamina c-jer on je za bore i borice i uopce "lifting"koze dakako najbolji.obican vitamin c u gelcaps(oko 10$)gdje se moze nabaviti.ona samo to upotrebljava(i zbilja,ima tako super lice,ni malo bora...)a osim toga,rekla mi je da ako zbilja hocu jos jedan ucinkovit produkat koji zaista osjetis da radi,kao ni jedan super skup koji je koristila i uopce probala ikada,onda je to ROC-ANTI WRINKLE NIGHT TREATMENT(u plavoj kuitiji-oko 20$)koji se moze koristiti cak i svaku noc,medutim ona koristi jednom tjedno.zena kaze da je toliko dobar,da kad se ujutro dignes,da osjetis i vidis da ti je zapravo koza zategnuta i da je odbacila sve skupe da bi ostala na roc-ovom.jedino sa njim moras po danu koristiti zastitni faktor od 15 spf.i tjedan dana nakon koriscenja tog tretmana.cjeli tretman (da bude vidljiv i osjetan)traje oko 3 tjedna.

dakle cure-nabavite goli vitamin c(u uljenim gelcapsima)za ispod ociju,i roc nite treatment(anti wrinkle)i to je sve sto vam treba-kaze ona.
mala tajna za one koji to jos nisu probali!

ps.ja sam danas kupila oboje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.