Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2009., 17:52   #1
Cool Tema vjenčanja: crno i bijelo

Čao !
Nitko ne piše o vjenčanjima u crno bijeloj boji .
Da li je tko prisustvovao takvom vjenčanju i molim komentare
ruža s kvarnera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 18:17   #2
Quote:
ruža s kvarnera kaže: Pogledaj post
Čao !
Nitko ne piše o vjenčanjima u crno bijeloj boji .
Da li je tko prisustvovao takvom vjenčanju i molim komentare
tema o dekoraciji postoji....
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 21:34   #3
iskreno, meni osobno je ta kombinacija... srać. nekako mi se crna boja nikako ne uklapa u cjelokupni svadbeni "đir", pa makar se radilo i o najmanjim, minijaturnim detaljima. Na kraju krajeva, toliko je lijepih boja u milijun nijansi...kraj njih je naprosto šteta izabrati kombinaciju dviju...koje čak ni nisu boje. Ne znam...nije mi to otisak ukusa, nego nemaštovitosti, i nekakve usiljene " urban-moderne".
no, tko voli nek izvoli
Saritta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 21:59   #4
Quote:
ruža s kvarnera kaže: Pogledaj post
Čao !
Nitko ne piše o vjenčanjima u crno bijeloj boji .
Da li je tko prisustvovao takvom vjenčanju i molim komentare
Mi smo imali takvo vjenčanje, ali ne zbog pomodnosti već zato jer sam ja u duši ostala darkerica (prije sam bila prava, zagrižena) pa sam morala ubaciti nešto crno. ugl. imali smo crne pozivnice i zahvalnice (zapravo crno sa srebrnim detaljima ), muž je imao crno odijelo (dobro, to je klasika ), balončići u velikom balonu u kojima je bila skrivena podvezica su bili crni (veliki balon je bio proziran s bijelim detaljima i u aranžmanu na našem stolu smo imali tamno ljubičaste (skoro crne ) kale.
e, da dekoracija na stolovima su nam bili crni i prozirni kamenčići oko bijele svijeće u srebrnom svjećnjaku.
vjenčanica je bila bijela, buket isto.
našim gostima je to bilo normalno jer me poznaju.
btw i beba mi sada ima crnu dudu ( nisam mogla odoljeti )
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 23:32   #5
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
btw i beba mi sada ima crnu dudu ( nisam mogla odoljeti )
moj ima tamno plavu skoro pa crnu jedino što ju neće...

Meni je osobno ta kombinacija sa crnom baš super jer je neobična a ja volim sve što je neobično!
Ja nisam našla temu sa c/b bojom kao temom vjenčanja pa ako netko zna nek javi gdje je da spojim.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 09:18   #6
[QUOTE=ana77;23750433] moj ima tamno plavu skoro pa crnu jedino što ju neće...


OT: mi volimo sve dudice

Meni je osobno ta kombinacija sa crnom baš super jer je neobična a ja volim sve što je neobično!

da, nije baš uobičajeno, a zapravo je jako jednostavno. ja volim sve što je jednostavno.
bilo je ljudi koji su komentirali da su nam pozivnice kao za karmine, a ne vjenčanje (no, ti ljudi nisu bili pozvani )
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 18:43   #7
crno bijela kombinacija je definitivno najelegantnija kombinacija. uklopiti crvene ruže ili neke detaljčiće kao npr. srebrne špagice....mmmmm zaista je širok raspon "igranja" sa crno bijelom tematikom.uglavnom
__________________
I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi
Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:04   #8
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:06   #9
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:10   #10
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:17   #11
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 00:28   #12
. .
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 10:12   #13
Ideeeeeššššššš!
Savršeno!
torte su mi super. ja sam htjela bijelu sa srebrnim detaljima na tri kata, a dobila sam ogromnu na jedan kat sa ružama boje breskve (poklon hotela).
možete zamisliti moju facu kad je torta teatralno ušla u salu.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 13:15   #14
Crno bijela kombinacija je jako elegantna, meni se sviđa, ali ju ipak nisam imala hrabrosti upotrijebiti na svom vjenčanju, mada je bilo nekih prijedloga od strane jedne osobe, a i muž mi je htio da imam crno bijelu vjenčanicu...lijepo sve to izgleda....
mimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 07:21   #15
jeste da to izgleda elegantno , ali treba jako paziti na detalje koje upotrjebiti da sve ne lici na karmine a ne vjencanje
__________________
Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?
silver.mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:30   #16
Stvarno ima krasnih detalja, sigurno neću uzet crnu vjenčanicu, međutim mislim da ću prvo krenuti s restoranom jer mislim da se crna ne može uključiti u svaku salu.
Šteta vidim da ima lijepih stvari, ali kad vidim restorane u Opatiji koji mi se sviđaju ne vidim niti jedan gdje bi mi se to uklopilo.
Mislim da ću morati odustati od crno bijele dekoracije. U našim salama bi mi crni stolnjaci bili malo morbidni.
Počet ću razmišljati o drugoj boji kad nađem restoran
ruža s kvarnera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 22:31   #17
Quote:
ruža s kvarnera kaže: Pogledaj post
Stvarno ima krasnih detalja, sigurno neću uzet crnu vjenčanicu, međutim mislim da ću prvo krenuti s restoranom jer mislim da se crna ne može uključiti u svaku salu.
Šteta vidim da ima lijepih stvari, ali kad vidim restorane u Opatiji koji mi se sviđaju ne vidim niti jedan gdje bi mi se to uklopilo.
Mislim da ću morati odustati od crno bijele dekoracije. U našim salama bi mi crni stolnjaci bili malo morbidni.
Počet ću razmišljati o drugoj boji kad nađem restoran

e jbg. a men se taman svidilo traži tražii, traži neku svijetlu salu sa puno prozora, tak da možeš natrpat crnog koliko hoćeš..
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 20:10   #18
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Mi smo imali takvo vjenčanje, ali ne zbog pomodnosti već zato jer sam ja u duši ostala darkerica (prije sam bila prava, zagrižena) pa sam morala ubaciti nešto crno. ugl. imali smo crne pozivnice i zahvalnice (zapravo crno sa srebrnim detaljima ), muž je imao crno odijelo (dobro, to je klasika ), balončići u velikom balonu u kojima je bila skrivena podvezica su bili crni (veliki balon je bio proziran s bijelim detaljima i u aranžmanu na našem stolu smo imali tamno ljubičaste (skoro crne ) kale.
e, da dekoracija na stolovima su nam bili crni i prozirni kamenčići oko bijele svijeće u srebrnom svjećnjaku.
vjenčanica je bila bijela, buket isto.
našim gostima je to bilo normalno jer me poznaju.
btw i beba mi sada ima crnu dudu ( nisam mogla odoljeti )
Draga Pirga, vidim da si napisala da si na svome vjenčanju imala crne kale...ja ih već neko vrijeme pokušavam nabaviti, ali to mi se čini kao mi4...please, možeš li mi reći gdje i kako si ih nabavila...bila bih ti jakoooo zahvalna!!!
she_dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 20:13   #19
Btw. Black&White Wedding
she_dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 19:47   #20
cb mi je predobra i preelegantna kombinacija, ali treba paziti. cisto cb temu ne bih imala petlju izabrati, ali razbiti je sa jos nekom bojom, mozda zutom, kivi zelenom ili fuksijom ... e to mi je premocno!

ozbiljnoo razmisljam o cb-zutoj temi





__________________
21.4.2012.:)
stigmata8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.